mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 21:37 
Cytuj  
XSiV ma racje, gra jest nudna. Gralam w CoH ponad miesiac i na poczatku bylam nia bardzo podekscytowana, nareszcie cos innego, ale wlasciwie to nie ma tam co robic. Zabijanie moboow i juz. struktura gry wlasciwie przypomina mi AO. Mozesz zabijac na ulicach albo isc do swojego kontaktu (w AO mission termonals) i wziasc misje do wykonania. W lasciwie kazda misja jest taka sama, tyle ze walczysz z innym typem mobow. Tak jak w AO misja, misja, misja, misja, misja. Fakt walka w grupach jest interesujaca, ale ile mozna. DLa mnie najciekawsza partia gry bylo samo tworzenie bohatera. Duzy wybor strojow i pole do popisu. Po jakims czasie widziales tych wszystkich bohaterow biegajacych w lsniacych zbrojach wiec maz i ja zrobilismy pare wygladajaca jak normalni ludzie, a tego sie nie widzi za czesto. No i mamy takze Freddie Kruger i Edward Nozycoreki. Oboa scrappers claws. Przez jakis czas gierka byla fajna, ale znudzila sie szybko. Mysle, ze wlasciwie AO zatrzymalo mnie na dluzej, byc moze dlatego, ze swiat jest wiekszy i jest wiecej do zobaczenia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 21:47 
Cytuj  
Ta gra moze zrobic sie ciekawsza jak wprowadza ten dodatek z pvp, city of cos tam.
Poczytam zobaczymy.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 21:53 
Cytuj  
Mysle, ze jak wyjdzie City of Vilians to sama wroce do gry i sprawdze. Moze byc ciekawe. Ja zawsze gram na serverach PvP i to jest to czego brakowalo mi w Coh, ale warto poczekac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 08:02 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 22:37, Yalsi napisał:
Tak jak w AO misja, misja, misja, misja, misja.


hahaha :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 13:38 
Cytuj  
-- hahaha typowe odczucia nooba --

chodzi ci o nooba w CoH? wiesz gralam od pory ukazania sie gry w USA i mysle, ze kazdy wciaz jest tam noobem. Jesli mowisz ze jestem noobem w mmorpg to musze cie zaskoczyc, bo gram od lat, i gralam w mnustwo innych mmorpgs wiec nie wiem skad wzial sie twoj pomysl, nie mozesz sie bardziej mylic. choc nie bardzo przeszkadza mi to, ze mnie tak nazwales, wlasciwie to malo mnie to obchodzi bo z naruty nie zalezy mi na opinii osob ktorych nie znam.

Jesli ty nazwales mnie noobem, powiedz mi jaki jest depth CoH, bo moze ja tego jeszcze jako noob nie zauwazylam. Ratowanie ludzi?? Tak, to jest rozrywka, ciagle misje?? to tez sie nudzi, hmmmm, nie wiem o czym jeszcze pomyslec.......


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yalsi dnia 2004-06-08 14:40 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 13:44 
Cytuj  
Mareczkowi nie chodzilo o CoH : To AO-zealot.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 13:56 
Cytuj  
hehe ok, wiec nie zrozumialam :smile:

AO jest duzo ciekawsze i zatrzymalo mnie na dluzej niz CoH. Jednakze gry Si-Fi nie naleza do mojego typu gier, aj lubie medeval rodzaj bardziej. w AO gralam pare miesiecy i nie bylo takie zle, jednakze na low lvls nie ma zbyt duzo moim zdaniem do roboty niz misje, subway. choc po ostatnim paczu jest duzo wiecej. No nic, AO to nie moja para kaloszy i tyle :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 14:01 
Cytuj  
Nooba w AO.
Misje w AO to najlepszy i najmniej nudny sposób levelowania jaki widziałem. Do tego masz tam normalny hunting, a w SL tylko hunting.

W 70% innych mmo masz do wyboru hunting, hunting lub hunting jako szybki sposób na zdobycie expa. "Genialna" sprawa - udajesz się do spota puller pulluje, tank tankuje, healer leczy i tak godzinami.... o qrfa jakie to jest jednostajne nudne, aż prosi się o zmakrowanie całej czynności bo oszaleć można :wink:

O CoH się nie wypowiadam - grałem w to przez 5 minut, może i fajne - nie wiem i raczej nie będę sprawdzał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 14:02 
Cytuj  
Nie przejmuj sie Mareczkiem to taki ao freak i wszyscy ktorzy grali w ao to dla niego n00by.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 14:32 
Cytuj  
Wdzisz a mnie sie znudzily misje w AO, kazda wyglada podobnie, isc, powchodzic do pomieszczen, pozabijac moby w drodze do bossa, zabic bosa, lub isc, powchodzic do pomieszczen, pozabijac moby w drodze do jakiejs tam maszyny do ktorej trzeba wlozyc dysk czy cos takiego.
Wiesz na poczatku bardzo mi sie to podobalo, lubilam ta gre, ale po jakims czasie znudzily mi sie misje, bo ile mozna. Lubilam Si, to bylo dla mnie cos nowego, ale po jakims czasie i to przestalo mnie rajcowac.
Wiesz kazdy jest inny i kazdy ma swoja opinie. dla CIebie nie ma lepszej gry niz AO, a dla mnie AO to poprostu nie to czego szukam :smile:
Nie moge powiedziec nic zlego o AO, bo to interesujaca gra, ale mnie niestety sie juz znudzila.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 19:58 
Cytuj  
mnie sie tam misje w AO podobały, jak sie ma fajny team to nawet zwykły hunting był ciekawy. Czuło się, że ta gra żyje bo np. DAoC nie przypadł mi do gustu. Pograłem pare dni i niechciało mi się dalej a nielubię zmuszać się do gry.


_________________
Obrazek

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 21:27 
Cytuj  
Kazdy ma swoj ulubiony rodzaj gry, a przeciez chodzi o to aby sie dobrze bawic. Ja szanuje wszystkie opinie, oraz wyrazam swoja. Tak, lubilam misje w AO, ale po jakims czasie (pare miechow) mi sie gra znudzila :smile:

Prawie kazda gra ma cos w sobie ciekawego, zalezy jak dlugo w nia gramy i czy damy jej szanse, bo najczesciej rezygnujemy z gry zanim ja poznamy. I ja wiem, ze sama tak robie ale jak nie moge czasem przebrnac przez pierwszy tydzien i nie czuje sie jak do czegos daze to po co isc dalej?? Takie uczucie mialam gdy zaczelam grac w FF, skonczylo sie szybko.

Kazdy powinien grac w to co lubi oraz szanowac opinie innych :smile:

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 08:42 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-08 09:02, Mark24 napisał:
hahaha :D :D typowe odczucia nooba :)

HAHAHA.
:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 13:43 
Cytuj  
Heh... Mnie sie wlasnie na poczatku CoH spodobalo ze wzgledu na misje. I wlasnie z powodu podobienst do AO!
Zgadzam sie z Markiem - misje w AO wcale nie sa nudne. Szczegolnie po 100lvl.
Ja tam je robie z przyjemnoscia (moze w koncu zbiore te 1k tokenow hahaha).
Zreszta nie trzeba ich robic, ale przyjemnie jest miec tylko dla siebie kilkadziesiat mobow, ktorych nikt Ci niewybije :razz:

Niestety w CoH nie ma ich po co robic. Mnie najbardziej boli brak tradingu. Szkoda bo gra naprawde moglaby byc duzo lepsza. Graficznie jest bosska, tworzenie i mnogosc postaci super, mnogosc "czarow" - zadowalajaca. Reszta - czyli to co najwazniejsze - kiepsciutko.

Poczekamy zobaczymy - byc moze ten dodatek PvP cos zmieni.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2004, 08:28 
Cytuj  
Misje w CoH sa interesujace ale jak sie czyta ich fabule (co mowi kontakt, wskazowki znalezione podczas misji itp). Kilka misji lacza sie w jeden logiczny ciag fabularny. Ale jak sie tylko klika i wchdzi do budynku a potem na czas wybija wszystko co tam jest, bo najczesciej zeby skonczyc mije to trzeba wybic wszystkich. To faktycznie szybko sie to nudzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2004, 09:58 
Cytuj  
Zajebonzo.
Mila odmiana po klasycznych rpgach :>
Jak ktos lubi akcje i komiksy to bedzie sie mu podobalo :>

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2004, 10:59 
Cytuj  
1. misje w AO służą do zdobycia expa to nie jest jakiś podstawowy event gry - w ten sposób dorastasz do prawdziwego eventu
2. są znacznie ciekawsze niż hunting, i nikt mnie nie przekona że jest inaczej
3. w AO:SL jest hunting (SL) misje (Rubika) - więc co kto woli wedle upodobań
4. Nie wszystkich Aenima - ale ciebie tak :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2004, 11:15 
Cytuj  
Wszystko jest śmiertelnie nudne co trzeba powtarzać wiele razy: i hunting i misje.
Chyba najlepszym rozwiązaniem są misje takie jak w AO, ale z losowym generatorem pomieszczęń i mobów (czymś takim co wymyślono kiedyś w Diablo), bo inaczej po pewnym czasie zna się każdy zakręt i każdy obrazek na ścianie w danym typie misji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2004, 13:56 
Cytuj  
4. Nie wszystkich Aenima - ale ciebie tak


??????
o co ci chodzi?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2004, 14:49 
Cytuj  
Wczoraj spotkalem jednego herosa ktory wygladal jak swiety mikolaj (ten z Lobo jak ktos pamieta) a drugiego - wypisz wymaluj Mario z Suber MArio Bros. :>

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.