mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 18:05 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Ja tam zdania swojego nie zmieniam, gra jak na niedzielna MOBE bez wiekszego stresu i kombinacji


HotS jest bardzo solo friendly, Dota 2 nie. Nie mniej wole sie wkurwiac w docie bo dobre zagrania dają dużo satysfakcji, niż bezstresowo podrywać w nudnej, prostej HoTS.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 20:04 
Cytuj  
Jak ktoś dostanie koda do bety to przygarnę :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 20:10 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
O wygranej czy przegranej wiadomo już dużo wcześniej- wrócić do gry jest dużo ciężej niż w Dota.

Wbiłem dwa konta do 40 (w sumie jedno mam na sprzedaż ;F), siedziałem w lidze diamond (drugie zostawiłem w platynie, bo na głównym dostałem dostęp) do czasu aż nie zacząłem grać z friendamim co dopiero teraz betę dostali. I się kompletnie nie zgodzę.

Nie raz mieliśmy gry gdzie teamplay wygrywał jednym wipem przeciwnika, nawet przy różnicy 3-4lvli. To jest na porządku dziennym, bo ludzie myślą, że jak mają 3 lvle i 5 towerów przewagi, to już wszystko wygrane, po czym się zapuszczają solo czy po dwóch robić campy po stronie wroga i nagle dwie wygrane walki niwelują kompletnie przewagę expa.
Była sytuacja gdzie został nam w 15 min sam core na monetkach, ale już mieliśmy drugi poziom ulti i odpychaliśmy ich w każdym teamfightcie za to nasz hammer ustawiał tak ulti rakietą, że systematycznie rozwalał im lane po lanie i w 25 rozwaliliśmy im całą bazę samym ulti hammera ;F Aż sobie wracam do tego typu replayów czasami jak jest gorszy dzień i wpierdzieli za dużo.


_________________
Duh, winning

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 21:32 
Cytuj  
Ja miałem śmieszny przypadek podczas gry na mapie z golemem. Robiliśmy finalny push na core przeciwnika. Obijaliśmy go, zostało mu raptem ~30% HP. W tym momencie 2 z naszych postanowiło "b" do bazy i afk, sądząc, że dobijemy ten core do końca.
Niestety, przeciwnik się obronił i 3 z nas padło (+2 afk). Następnie nasz oponent zszedł do kopalni, zrobił golema na 100 i counter. Nagle jeden z naszych ocknął się i zobaczył, że rozgrywka trwa nadal. Gość zaczął nas przepraszać, tłumacząc się, że myślał, że to wygramy.-.


http://www.twitch.tv/blizzheroes Leci stream, jak niebiescy stompują randomy na customach:D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 03:13 
Cytuj  
Myslicie ze Hots wejdzie w szeregi smite'a, lola i doty jesli chodzi o esport?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 05:35 
Cytuj  
Nie wiem...moze stac sie trzecia sila, ale to glownie ze wzgledu na uniwersum i Blizzard niz sama gre, bo HotS slabo sie oglada, a o to przeciez chodzi

Generalnie atm.
- LoLa oglada sie glownie dla streamerow i finaly oczywiscie.
- DotA2 goruje w turniejach, samych streamerow przyciagajacych ludzi jest niewiele. Glownie rosjanie + SingSing ewentualnie Arteezy.
- Smite jako tako na twitchu nie jest zbyt popularny - finaly mnie nie przekonaly, probowalem cos obejrzec podczas finalow to same gry byly jakos krotkie i bywalo ze sam sie dziwilem ze sie juz skonczyly, pomijajac juz ze wiekszosc czasu jak ten stream wlaczalem i zostawialem robiac cos to moze mialem pecha ale na same dokumenty nt. graczy i prowadzacych trafialem.
A HotS.. moze jak jacys znani streamerzy sie przesiada, Blizz wpompuje kase, bo individual play prawie ze nie istnieje, zastanawiam sie nawet czy na najwyzszym poziomie gry przy dobrym map awareness i znajomosci postaci jest mozliwosc zdobycia nawet solo killa.
Pod wzgledem teamfightow tez uwazam jesli chodzi o ogladanie to nuda, ale kto wie, moze innym sie podoba

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 09:16 
Cytuj  
Mnie jedyne co wkurza na ten moment to dość wysokie ceny hero. Nie wiem jak szybko się golda zdobywa robiąc daily i grając same mecze(czy np za hero league jest więcej golda?) ale raczej nowych hero jest bedzie wolno zdobywać no chyba, że ktoś napierdala 10h dziennie:). Oby też zaczeli nowych hero szybko dodawać bo brakuje mi kilku postaci z uniwersum ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 09:25 
Cytuj  
Akurat HotSa ogląda się o wiele lepiej, niż Dotę. Więcej team figtów, które wbrew pozorom, są bardziej skillowe, niż w Docie, w której liczy się tylko to, kto pierwszy właduje stuna na 384589345893489 sekund, czy inne op cc. TF w HotSie trwają dłużej, przez co trzeba o wiele częściej micrować swoim hero, a co za tym idzie - trzeba podejmować więcej decyzji i każda pomyłka może okazać się fatalna dla Twojej drużyny.
Nie wspominam już o maciupeńkich postaciach w Docie, które to są niewiele większe od minionów:/

Cytuj:
bo individual play prawie ze nie istnieje, zastanawiam sie nawet czy na najwyzszym poziomie gry przy dobrym map awareness i znajomosci postaci jest mozliwosc zdobycia nawet solo killa.

I bardzo dobrze. W końcu MOBA, gdzie na pierwszym miejscu liczy się team i dla niego się pracuje. Gdybym chciał sobie poflexować, poszukałbym sobie gry 1v1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 09:31 
Cytuj  
w dote jakos chce mi sie grac, chociaz to pewnie zasluga towarzystwa :)
w hotsa pogralismy i tyle, fajne zeby pyknac raz na miesiac moze, ale jakiejs szczegolnej glebi to bym sie tam nie doszukiwal.
uproszczone w chuj, ale dlatego fajne raz na jakis czas.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 09:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w dote jakos chce mi sie grac, chociaz to pewnie zasluga towarzystwa :)
w hotsa pogralismy i tyle, fajne zeby pyknac raz na miesiac moze, ale jakiejs szczegolnej glebi to bym sie tam nie doszukiwal.
uproszczone w chuj, ale dlatego fajne raz na jakis czas.


wątpię żeby się qra pojawił jeszcze po wczorajszym :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 09:51 
Cytuj  
on nie wymieka, nie to co ty.
ale fakt faktem, ze polozyles wczoraj gre calkowicie :P

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 10:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
on nie wymieka, nie to co ty.
ale fakt faktem, ze polozyles wczoraj gre calkowicie :P


rzekło najsłabsze ogniwo :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 10:40 
Cytuj  
Ta, podejrzewam, że Mendol to pro player.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 10:49 
Cytuj  
to dobrze podejrzewasz :)

chcialbym ci przypomniec bulet, iz w ostatnich grach probuje was supportami carry'owac :P

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 10:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to dobrze podejrzewasz :)

chcialbym ci przypomniec bulet, iz w ostatnich grach probuje was supportami carry'owac :P


Ja pitolę polewam a Ty zachowujesz się jakbym krzywdził Twoją matkę, zluzuj wora. Gramy po całkiem długiej przerwie także idzie jak idzie, tzn. chujowo :D

@ znowu wychodzi z Ciebie gimnazjalista zZz


Ostatnio edytowano 15 sty 2015, 10:59 przez Bullet, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 10:57 
Cytuj  
twoja stara luzuje wory :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 11:32 
Cytuj  
Mendol Ty w nic nie potrafisz grać, taka prawda :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 11:33 
Cytuj  
ta, za duzo z toba gralem, na szczescie teraz gram z qra i sie ucze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 11:38 
Cytuj  
Spokojnie, jego też wyprowadzisz z równowagi ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 11:39 
Cytuj  
Ociec weź mendola do csgo, mysle, ze bylby dobrym nabytkiem w drużynie.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.