mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 19.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2004, 10:20 
Cytuj  
...(brak magii!) w czasach miecza i kaptura.

Uściślam:
Jestem fanem gatunku skradanek fpp (Thief I i II, ew. Splinter Cell - to akurat tpp - i tym podobnych). Dodatkowo, jestem fanem gatunku fpprpg (np. DeusEx - raczej tylko I cz. - Project Entropia, itp.), jednak są one utrzymywane w realiach przyszłości, które do mnie raczej nie przemawiają... Jak na grę dzisiejszych czasów trochę za niską jakością grafiki odpychają mnie takie tytuły jak PlaneScape Torment, Icewind Dale(y), Bladur(y) (mimo, że je już skończyłem, przy czym Neverwinter'a nawet kilkukrotnie). Dlatego szukam fpprpg, bez magii (ew. może się ona opierać na alchemii, ale coś takiego jak zombie raczej nie opiera się na niczym poza baśniami), w czasach rycerzy i angielskich banitów (Who loves Robin Hood? Or maybe Black Arrow? :grin: ) w dodatku mmorpg (jakoś nużą mnie już potyczki z komputerem) !

Podsumowując: czy jestem zbyt wymagający? czy też ktoś może mi pomóc?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beast dnia 2004-08-12 21:14 ]</font>

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2004, 13:53 
Cytuj  
http://www.darkageofcamelot.com/

bardzo fajna i stylowa gra, zarowno pod wzgledem gameplay jak i widoczkow, architektury. No i z bardzo ciekawym systemem realm vs realm.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2004, 14:32 
Cytuj  
A podstawowa jej cecha jest kompletny realizm. Wszechobecni Paladyni, ich wierni czarujacy kompani i uzdrowiciele razem z trollami, tworza wspaniale i realistyczne odzwierciedlenie czasow krola Artura...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2004, 18:43 
Cytuj  
Hehe

Raczej nie znajdziesz gry bez magii, ktora jest uatrakcyjnieniem rozgrywki i rozwinieciem gry.


_________________
.


Posty: 7
Dołączył(a): 19.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 14:13 
Cytuj  
No może i jest... Ale nie dla mnie, dla mnie jest bezsensowną bzdurą dla słabych, którzy żyją złudzeniami i marzeniami... Ja jestem pier******* ;) realista i szukam tylko dobrej zabawy, treści aktorskiej, czegoś rozwijającego wewnętrznie, a nie "przenoszącego mnie w tajemniczy świat przygody"... lol Dżizyskrajst, no przecież MUSI istnieć gra oparta na zasadach fizyki (tej ogólnie przyjętej za prawdziwą), w której NIE MA czegoś, co nie ma uzasadnienia w dzisiejszym świecie, prawda? No powiedzcie, że prawda, no... ? :(

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 14:42 
Cytuj  
Jasne ! :smile:
Co do fizyki to WWIIOnline polecam :smile:
Zadnych czarow ! Czysta kinetyka ! :wink:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 17:40 
Cytuj  
/yawn

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 17:43 
Cytuj  
http://www.arkadia.prv.pl - polski mud z baaardzo mala obecnoscia magii

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 19:38 
Cytuj  
The Sims Online
http://thesims.ea.com/
Nie ma magii.


Posty: 7
Dołączył(a): 19.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 19:56 
Cytuj  
Wszyscy mnie tu tylko pocieszacie, prawda? lol ;P Co do MUDów, to owszem, mają klimat, ale raczej trudno spotkać tam odpowiednich graczy, a gra w pojedynke, to raczej nic szczególnego w powyższym wypadku... No i to magiczne słowo ("prawie") skreśla kolejnego MUDa z mojej listy...

P.s.
Szukam ideału ;) Gra nie kobieta, napewno istnieje! :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
dla mnie jest bezsensowną bzdurą dla słabych, którzy żyją złudzeniami i marzeniami


Wiesz to samo mozna powiedziec o graczach grajacych w "realistyczne" gry (na ile to mozliwe na komputerze), magia nie ma tu wiele do powiedzenia. Gra jest po to, aby oderwac sie od szarej rzeczywistosci, przezyc cos nowego i zajac czyms czas, wiec w sumie podales takze swoja definicje :>


_________________
.


Posty: 7
Dołączył(a): 19.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 20:17 
Cytuj  
Yog... No cóż, każdy ma swoje zdanie, a ja nie założyłem tego topicku, żeby się kłucić o sens istnienia magii, tudzież grania w gry, z których to ona wycieka... Generalnie, jeżeli Cię uraziłem, albo obraziłem Twoje uczucia religijne, czy cokolwiek tam Ci mogłem zrobić, to przepraszam - szczerze i prosto, jak na prostego, niepodatnego na wyższe instancje i do wyższych uczuć niezdolnego chłopa klasy robotniczej... ;)


Posty: 7
Dołączył(a): 19.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 21:29 
Cytuj  
Mówcie, co chcecie! Chyba znalazłem - ja chcę, żeby to wyszło i niech sobie kosztuje te 20Euro miesięcznie :P LOL

http://www.betawatcher.com/game.aspx?gameid=159

Jak narazie mi odpowiada:

Neandertal
Massive multiplayer online role play simulation of an african valley 30,000 years ago...

http://www.iespana.es/Armada-Digital/

Hmm... I co? Nie znajdę? :P (mimo wszystko, gdyby ktoś miał pojęcie o jakimś RobinHoodOnline czy coś takiego (no ew. IdahooMmorpg też może być) to chętnie o tym usłyszę)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 22:02 
Cytuj  
http://www.atitd.com/ :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 19:29 
Cytuj  
Zadnych moich uczuc nie uraziles, po prostu mialem ochote sprostowac pare wypowiedzi :smile:

Taaak Neandertal, kiedys sie smialem co tam mozna robic, procz latania z maczuga za zwierzetami i krzesania ognia :F


_________________
.


Posty: 7
Dołączył(a): 19.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 22:37 
Cytuj  
Nieprawdaż? Hehehehe, proste, fizyczne jak jasna cholera i do tego raczej w 99% procentach realne! A ile można się dowiedzieć o prehistori! O zachowaniach dzikich zwierząt! Wogle o samej naturze... :P Jak mawia mój serdeczny przyjaciel: "Seks, nie seks... Grunt, że natura!" No i ja się w pełni zgadzam... :>

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 08:45 
Cytuj  
Gra w neandertalczyka wyglada dosc dziwnie... Na dodatek patrzac na date ostatnich aktualizacji (february 2003) nie wroze jej ambitnej przyszlosci.

Natomiast co do gier realistycznych, bez magii to obawiam sie ze moze takich w ogole nie byc. Problem z MMORPG polega na tym, ze sa dosc drogie, w zwiazku z tym nie moga byc bardzo niszowe, bo po prostu na siebie nie zarobia.

Muminus

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2004, 16:45 
Cytuj  
Jak szukasz gry z full realizmem to zajmij się życiem.


Posty: 7
Dołączył(a): 19.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2004, 16:48 
Cytuj  
Drogi Oxy, jakbym chciał się zająć życiem, to nie szukałbym gier :wink: Zresztą każdy musi mieć chyba jakąś odskocznię, co?

P.s.
Żartowałem, nie jesteś mi drogi...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.