mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 09:51 
Cytuj  
w czwartek ;) czyli dzisiaj od północy

ktoś wie, czy gram.pl wysyła klucze wcześniej czy dopiero w dniu premiery?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 10:02 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
w czwartek ;) czyli dzisiaj od północy

ktoś wie, czy gram.pl wysyła klucze wcześniej czy dopiero w dniu premiery?


Na pewno od północy? Mi na steamie pokazuje "Ta gra zostanie odblokowana za około 1 dzień i 8 godz." Czyli jutro o 18.

Dzięki Warhameron za kluczyk, już się ściąga :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 10:22 
Cytuj  
Hmmmm moze i ja wezme dzien wolny w piateczek :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 10:26 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Na pewno od północy? Mi na steamie pokazuje "Ta gra zostanie odblokowana za około 1 dzień i 8 godz." Czyli jutro o 18.


Na forum Obsidiana pisali, że o 9:00 PDT czyli wychodziłoby, że o 17 u nas (8 godzin różnicy).


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 10:30 
Cytuj  
Przyszly pudla z gra! ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 10:55 
Cytuj  
Dzięki Warhammeron za klucz.

Nie mogę się doczekać aż odpalę:).


P.S
Jest jakieś miejsce z modami? Trzeba szukać na forum PoE czy może community zebrało się gdzieś indziej?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 10:59 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dzięki Warhammeron za klucz.

Nie mogę się doczekać aż odpalę:).


Ta, nie zasnę dzisiaj :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 11:01 
Cytuj  
Faktycznie, grać będzie można jutro dopiero po 17ej, niepotrzebnie kupowałem klucza z neta, mogłem na spokojnie się przejść do sklepu po pudlo

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 11:44 
Cytuj  
Dzieki za zakup klucza warhameron. Jak wroce wieczorem do domu to wrzuce na Steama i dam znak czy wszystko ok ...
Ja startuje w PoE zupelnie bez przygotowania. Nic nie czytalem, nic nie ogladalem. Widzialem kilka screenow i kawalek jakiegos tutoriala do interface wczoraj. Wiem tylko, ze to oldschoolowy crpg. Wiekszosc gier, ktorymi sie hypowalem ostatnio byla powiedzmy taka sobie. Zobaczymy jak bedzie z gra, na ktora sie nie hypowalem ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 11:56 
Cytuj  
Ja nie chciałem sobie nic spoilerowac co by mieć większy fun. Pewnie dzieki temu coś zdupię za pierwszym razem ale nawet w takim BG 2 czy BG nie dało się aż tak zwalić postaci żeby gry nie ukończyć ;). Bedzie okazja żeby przejść kolejny raz.

Nie wiem tylko kogo stworzę. Myślałem o druidzie albo o wizardzie. Z drugiej strony jakiś tank musi być a nie wiem kiedy jakiś się trafi albo czy nie będzie miał zwalonych statów ;P. Paladyn wydaje się bardzo ok ale jak to Paladyn w BG/BG2, bez karsomira był pipą a byli tacy co lepszy z niego użytek robili(z karsomira).

No chyba, że Palaś jednak nie jest taki słaby?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 11:58 
Cytuj  
Do mnie doszła właśnie edycja awanturnika - świetnie wydane (poradnik i manual na papierze kredowym). Wielki plus dla Cenegi. No i za 90* zł to grzech nie brać :lol:


*Jak ktoś może kupować ze zniżką.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 12:29 
Cytuj  
No ja poczytałem tego bloga czyjegoś, żeby wiedzieć co jest pomyłką i jako tako ogarnąć temat.
A tak to nierozkładam mechaniki na częsci pierwsze będe grał rpgowo.
Myślę czy stworzyć paladyna super dobrego czy może maga cwaniaka, tchórza i skąpca bo nigdy tak niegrałem i mnie korci;p

Pytanie do obeznanych jest sens zaczynać z jedną tylko swoją postacią? Czy lepiej dodać przynajmniej ze dwóch(tank-hiler-dps)?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 12:53 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
No ja poczytałem tego bloga czyjegoś, żeby wiedzieć co jest pomyłką i jako tako ogarnąć temat.
A tak to nierozkładam mechaniki na częsci pierwsze będe grał rpgowo.
Myślę czy stworzyć paladyna super dobrego czy może maga cwaniaka, tchórza i skąpca bo nigdy tak niegrałem i mnie korci;p

Pytanie do obeznanych jest sens zaczynać z jedną tylko swoją postacią? Czy lepiej dodać przynajmniej ze dwóch(tank-hiler-dps)?



Z tego co wiem to bez 6 na starcie będzie hardcore?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:18 
Cytuj  
1. Fightera (tanka) dolacza sie bardzo szybko w grze, chociaz mozna go tez dosyc latwo przegapic - mi sie to zdarzylo :)
2. Tak, gra jest zbalansowana pod pelne party, chociaz jak teraz sobie mysle ile osiagnalem grajac 2-osobowym party na Hardzie bez tworzenia dodatkowych postaci to jestem z siebe dumny :P Anyway, nawet jesli nie lubicie wlasnorecznie tworzonych ludkow, to w pierwszej wiosce zrobcie ich sobie 2-3, a potem ich najwyzej wywalicie. Dosyc szybko mozna miec zreszta 4 osobowe party zlozone z fabularnych pomocnikow.
3. Grajcie na Hardzie! Dla testow pobawilem sie gra kilka godzina na normalu i jest zdecydowanie za latwo. Poziom trudnosci mozna zmienic w trakcie rozgrywki, takze nic nie tracicie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:32 
Cytuj  
Bez spoilowania samej gry polecam jednak przeczytac poradnik yabbadiego, albo chociaz o atrybutach na wiki, zeby zrozumiec ze might to nie strenght, perception nie jest dla rogue, a resolve priesta.
To nie kalka dnd, wiec nie warto myslec tym systemem. A tak to bawcie sie czymkolwiek, na normalu nie zpsuj to gry. Na hardzie bedzie jednak ciekawiej i warto chwile przysiasc na postacia wtedy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:37 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Bez spoilowania samej gry polecam jednak przeczytac poradnik yabbadiego, albo chociaz o atrybutach na wiki, zeby zrozumiec ze might to nie strenght, perception nie jest dla rogue, a resolve priesta.
To nie kalka dnd, wiec nie warto myslec tym systemem. A tak to bawcie sie czymkolwiek, na normalu nie zpsuj to gry. Na hardzie bedzie jednak ciekawiej i warto chwile przysiasc na postacia wtedy.


Generalnie najlepiej nie myśleć w kategoriach nazewnictwa statystyk (bo są bardzo mylące), ale zamiast tego patrzeć na to jakie dają bonusy.

Ja robię full custom party z 6 ale to tylko dlatego, że mam zamiar dalej podążać Ścieżką Potępionych ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:38 
Cytuj  
Wszystko jest bardzo ladnie opisane w grze (mechanika, staty, etc) i co wazne - wszystko jest w niej aktualne :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:46 
Cytuj  
Hmm no dobra, stworzę sobie całe party a potem najwyżej będę zastępował po kolei cały team:F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:48 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wszystko jest bardzo ladnie opisane w grze (mechanika, staty, etc) i co wazne - wszystko jest w niej aktualne :)


Z tą aktualnością to jeszcze zobaczymy, Obsidian obiecał day one patch do którego nie mieli dostępu recenzenci - nie wiadomo co się zmieni, w ostatnim rzucie mają dodać sporą ilość poprawek z ostatniego builda bety.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:54 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Wszystko jest bardzo ladnie opisane w grze (mechanika, staty, etc) i co wazne - wszystko jest w niej aktualne :)


Z tą aktualnością to jeszcze zobaczymy, Obsidian obiecał day one patch do którego nie mieli dostępu recenzenci - nie wiadomo co się zmieni, w ostatnim rzucie mają dodać sporą ilość poprawek z ostatniego builda bety.


Raczej watpie zeby w day-1 patchu zmieniali gruntownie mechanike gry :) Raczej beda to po prostu bugfixy. Zobaczymy jutro.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.