mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:56 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm no dobra, stworzę sobie całe party a potem najwyżej będę zastępował po kolei cały team:F.


Też mam z tym problem. Będę siedział i męczył się z robieniem teamu, żeby potem zastępować go NPC...Nie podoba mi się taka wizja, więc chyba od początku spróbuje grać solo i przyłączać w trakcie kompanów. Spróbuje grać na hardzie skoro raggna tak poleca, mam nadzieje, że nie będę wyrywał sobie włosów z głowy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 13:58 
Cytuj  
Ja będę grał na hardzie i zrobię sobie ze dwóch kompanów.
A co to za ten tryb taki merciles? Że ponoć trudniej dla nas i dla wrogów też? Warto?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 14:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Raczej watpie zeby w day-1 patchu zmieniali gruntownie mechanike gry :) Raczej beda to po prostu bugfixy. Zobaczymy jutro.


Nie miałem na myśli jakichś radykalnych zmian ale akurat jeśli chodzi o statystyki to wielu testerów uważało, że to wręcz konieczne. Jak na razie rozkład jest bardzo nierówny i dużo osób na to narzekało (wystarczy poczytać forum bety). Nie obraziłbym się gdyby zmienili kilka kwestii, które są wybitnie nieczytelne np. wiele osób myli Perception z atrybutem odpowiedzialnym za przeszukiwanie, a tymczasem za to odpowiada Mechanics (nie tylko pułapek, sekretów również). Takich nieścisłości jest więcej.


_________________
For the pony!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 14:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
1. Fightera (tanka) dolacza sie bardzo szybko w grze, chociaz mozna go tez dosyc latwo przegapic - mi sie to zdarzylo :)
2. Tak, gra jest zbalansowana pod pelne party, chociaz jak teraz sobie mysle ile osiagnalem grajac 2-osobowym party na Hardzie bez tworzenia dodatkowych postaci to jestem z siebe dumny :P Anyway, nawet jesli nie lubicie wlasnorecznie tworzonych ludkow, to w pierwszej wiosce zrobcie ich sobie 2-3, a potem ich najwyzej wywalicie. Dosyc szybko mozna miec zreszta 4 osobowe party zlozone z fabularnych pomocnikow.

Ok. Wahałem się czy robić jednego czy dwóch, no, ale skoro tak to robię dwóch na start. Z drugiej strony kusi opcja zrobienia tylko jednego tym bardziej skoro można pierwszego kompaniona fabularnego dołączyć szybko :P

Większego party nie będę robił (najwyżej będę się musiał 'napocić') samemu, bo jak już postać zrobię to ciężko mi się z nią rozstać, a wolę dołączyć sobie fabularnych.


Normal czy Hard to kwestia wiadoma z góry, ale mam pytanie co do innych trybów - w PoE ma być ekspert i coś tam jeszcze. Chciałbym opinię nt. tych opcji poznać :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 14:25 
Cytuj  
sula napisał(a):
Normal czy Hard to kwestia wiadoma z góry, ale mam pytanie co do innych trybów - w PoE ma być ekspert i coś tam jeszcze. Chciałbym opinię nt. tych opcji poznać :)


Poziomy trudności są 4: Easy, Normal, Hard i Path of the Damned.

Poza tym masz jeszcze 2 opcje do zaznaczenia (dowolnie): Trial of Iron i Expert Mode. Trial of Iron to ograniczenie gry, które polega na tym, że na całą grę masz tylko 1 slot do save'ów i jeśli twoja postać główna zginie to gra się kończy (taki Hardcore mode). Expert Mode to z kolei opcja dla prawdziwych fanów RPG - ukrywa tooltipy, podpowiedzi w dialogach (dotyczące wymagań opcji dialogowych) itp.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 14:39 
Cytuj  
O właśnie Expert Mode to jest to! I hardzik. Będzie granie :]

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 14:54 
Cytuj  
@yabaddo

Dzięki. Czyli hard + ekspert mode jeżeli o mnie chodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 14:58 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ok. Wahałem się czy robić jednego czy dwóch, no, ale skoro tak to robię dwóch na start. Z drugiej strony kusi opcja zrobienia tylko jednego tym bardziej skoro można pierwszego kompaniona fabularnego dołączyć szybko :P


Maly hint/spoiler zeby nie przegapic Fightera, tak jak mi sie to zdarzylo. Pisze o tym, bo jak porozmawia sie z nim pierwszy raz, to nie mozna go dolaczyc do party i dlatego np. ja go przegapilem :)
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 14:59 
Cytuj  
Idealne ustawienia. Nie wiem jak replayability, ale może kiedyś na tym najwyższym + iron. Mam dzień do odebrania, może wziąć ten piątek. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 15:04 
Cytuj  
Ktos wczesniej wspominal ze pare klas nie jest dostepnych jako npce do przylaczenia, moglibyscie to potwierdzic?


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 15:06 
Cytuj  
Tak. Nie ma fabularnego monka, rogue i barbarzyncy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 15:35 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak. Nie ma fabularnego monka, rogue i barbarzyncy.


I tak bym ich niechciał;p Fajnie, że to nie musi być rogue do rozbrajania pułapek i lockpicka. Nigdy nie lubiłem tej klasy.
Ja tam biorę wolne na wtoreczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 15:40 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Tak. Nie ma fabularnego monka, rogue i barbarzyncy.


Nigdy nie lubiłem tej klasy.


Nie ma lepszej klasy postaci. Prawie zawsze w rpg to moja główna postać.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 16:06 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Stobek napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Tak. Nie ma fabularnego monka, rogue i barbarzyncy.


Nigdy nie lubiłem tej klasy.


Nie ma lepszej klasy postaci. Prawie zawsze w rpg to moja główna postać.


Ale która :) ?

Przy okazji to i ja zapytam o radę :) Chcę, aby moją główną postacią była postać, która będzie używała dwuręcznego miecza bądź dwa miecze jednoręczne, ubrana w zbroje płytową itp. Jaka klasa postaci do tego najlepiej się nadaje?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 16:31 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Przy okazji to i ja zapytam o radę :) Chcę, aby moją główną postacią była postać, która będzie używała dwuręcznego miecza bądź dwa miecze jednoręczne, ubrana w zbroje płytową itp. Jaka klasa postaci do tego najlepiej się nadaje?


Fighter. Armored Grace talent -16% Recovery Speed za zbroje. Weapon Focus/Spec./Mastery na wybrany zestaw broni plus Two-handed Weapon Style lub Two Weapon Style i jedziesz, będzie maszynka do mielenia ;)

Pod 2H ewentualnie jeszcze Barbarian bo ma passive skilla Carnage, który dodaje AOE DMG ale na tę klasę trzeba uważać, od harda w górę jest dość krucha.


_________________
For the pony!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 16:34 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Przy okazji to i ja zapytam o radę :) Chcę, aby moją główną postacią była postać, która będzie używała dwuręcznego miecza bądź dwa miecze jednoręczne, ubrana w zbroje płytową itp. Jaka klasa postaci do tego najlepiej się nadaje?


Fighter. Armored Grace talent -16% Recovery Speed za zbroje. Weapon Focus/Spec./Mastery na wybrany zestaw broni plus Two-handed Weapon Style lub Two Weapon Style i jedziesz, będzie maszynka do mielenia ;)

Pod 2H ewentualnie jeszcze Barbarian bo ma passive skilla Carnage, który dodaje AOE DMG ale na tę klasę trzeba uważać, od harda w górę jest dość krucha.


Dzięki :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 16:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dzięki :)


Np. :)

Ja zrobiłem eksperyment i .. stworzyłem Rogue pod 2h :) Trafiła mi się broń idealna, a koleś robi z nią cuda na kiju (dosłownie) :D


_________________
For the pony!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 16:59 
Cytuj  
@TobiAlex
rogue


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 17:49 
Cytuj  
Gra sciagnieta.

O ktorej jutro bedzie mozna grac?

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2015, 18:13 
Cytuj  
warh to czekam na kluczyk :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.