mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 17:53 
Cytuj  
Ktoś mówił o taktyce, właśnie PC Gamer zrobił guide dot. walki w PoE - *click*click*


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 18:01 
Cytuj  
czegos nie rozumiem

rozmawiam z NPC, jedna z postaci ma resolve 15, druga might 17

i w rozmowie mam dwie opcje na czerwono, jedna ze wymaga resolve 14, a druga might 15, obie sa na czerwono ze nie spelniam wymagan , WTF ??


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 18:05 
Cytuj  
Liczy się tylko to co ma główna postać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 18:19 
Cytuj  
Mnih Krasnal na 2lv zaciukałem 3 wilki :]
na 3lv przed chwilą ubiłem leśnego trolla :]
Jak na razie mogłem przyłączyć maga elfa - wyje... tego pędraka :P
Żadnych elfów w moim party !
BTW szukam innych do dołączenia i rozbijam się po okolicach pierwszej wiochy. Mam nadzieję, że ten priest nie jest elfem :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 18:37 
Cytuj  
ja dopiero doszedłem do drugiego poziomu dungeonu w pierwszej wiosce. Walka 5 skuldorów + król skuldorów - gdyby nie to, że mój cipher może zauroczyć króla to chyba bym tego nie przeszedł.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 18:47 
Cytuj  
Zauważyłem, że premie, które się dublują np. odbicie +5 z pierścionka i to samo z amuletu nie kumulują się. Drugi będzie miał dopisek stłum.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 18:51 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
ja dopiero doszedłem do drugiego poziomu dungeonu w pierwszej wiosce. Walka 5 skuldorów + król skuldorów - gdyby nie to, że mój cipher może zauroczyć króla to chyba bym tego nie przeszedł.


Musze zaczać na PoTD w takim razie;] Potem jest to samo ale z 2 królami;]]]

Ja zaliczylem pierwszego smoka, w sumie gdyby nie dmg to nic ciekawego, chociaz strasznie go cheesowalem - jego poplecznicy go zblokowali i nie mogl podejsc.
Mam gdzieś save'a i zrobie to po bozemu bardziej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 19:04 
Cytuj  
jak zwiekszyc ilosc 'ognisk' jakie mozna ze soba nosic ? bo mam tylko 2 i troche to jest irytujace


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 19:17 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
jak zwiekszyc ilosc 'ognisk' jakie mozna ze soba nosic ? bo mam tylko 2 i troche to jest irytujace

zalezy od poziomu trudnosci, na nizszych od hard jest 4


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 19:32 
Cytuj  
swoją drogą trochę dziwnie, że czas w tej grze nie robi większego znaczenia. niby norma, ale tutaj jakoś mnie to bardziej uderzyło niż w innych grach. chyba z kilkadziesiąt dni odpoczywałem w gospodzie w caed nue żeby zrobić wszystkie struktury w zamku i nie miałem z tego żadnych nieprzyjemności (oprócz utraty dużej ilości złota rzecz jasna :P ale złoto w tej grze to nie problem generalnie, już kilkadziesiąt tysięcy w sumie chyba zarobiłem)...


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 20:10 
Cytuj  
jest jakiś sposób żeby zrobić jak najwięcej questów dla tych 3 frakcji w mieście?

robiłem dla każdego po trochę i teraz jestem NIBY sojusznikiem Dwunastki (czego wcale nei chciałem) i reszta frakcji mi nie chce już dawać questów, podejrzewam że jak rozpierdolę 12tkę po kątach to mi spadnie z nimi rep?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 20:25 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Mnih Krasnal na 2lv zaciukałem 3 wilki :]
na 3lv przed chwilą ubiłem leśnego trolla :]
Jak na razie mogłem przyłączyć maga elfa - wyje... tego pędraka :P
Żadnych elfów w moim party !
BTW szukam innych do dołączenia i rozbijam się po okolicach pierwszej wiochy. Mam nadzieję, że ten priest nie jest elfem :]

Pograj lowca. Z misiem w duecie robie solo tam gdzie potrzebowalem kogos do pomocy. Te poczatkowe mapy przechodzilem na 1 lev (hard). Tylko misia w jasini musialem skipnac.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 20:38 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Farin napisał(a):
Mnih Krasnal na 2lv zaciukałem 3 wilki :]
na 3lv przed chwilą ubiłem leśnego trolla :]
Jak na razie mogłem przyłączyć maga elfa - wyje... tego pędraka :P
Żadnych elfów w moim party !
BTW szukam innych do dołączenia i rozbijam się po okolicach pierwszej wiochy. Mam nadzieję, że ten priest nie jest elfem :]

Pograj lowca. Z misiem w duecie robie solo tam gdzie potrzebowalem kogos do pomocy. Te poczatkowe mapy przechodzilem na 1 lev (hard). Tylko misia w jasini musialem skipnac.

Nie no poradziłem sobie mając w drużynie woja - misio zdechł szybko. Trolle to mój Mnich przyjmuje na klate - przy dwóch muszę się ratować napojami. Choć stwierdzam, że trochę go skopałem. Mogłem inny talent wziąść, no ale cóż i tak jest bardzo dobrze :]
Mam już priesta w party, przyda się złodziej i może jakiś czarujący, bard albo coś w tym guście i będę się rozbijał :]


BTW na zbrojach jest współczynnik Odzyskiwanie gotowości np -30%. Pytanie jest czy to ogranicza wszystkie czynności jakie postać robi? Np. zmniejsza szybkość ataku lub powoduje wydłużenie czasu wypicia mikstury podczas walki.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 20:57 
Cytuj  
Farin napisał(a):
BTW na zbrojach jest współczynnik Odzyskiwanie gotowości np -30%. Pytanie jest czy to ogranicza wszystkie czynności jakie postać robi? Np. zmniejsza szybkość ataku lub powoduje wydłużenie czasu wypicia mikstury podczas walki.

tak

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 21:49 
Cytuj  
Ciekawe spostrzeżenie. Priest jak i woj przyłączą się dopiero po tym jak pogadasz z wisielcem :]
Interesujące jest to, że można to olać :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 22:42 
Cytuj  
Pytanie do tych którzy byli już w tej zrujnowanej świątyni Eothasa w Złoconej Dolinie.

Kurwa, jak zabić te Zjawy... :/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 22:54 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

Kurwa, jak zabić te Zjawy... :/


Ogniem. I brać pancerze z resistem na zimno.
Btw polecam wszystkim w kuźni w pierwszym mieście kupić róg przywołania. Ratuje dupę early. Raz na rest można przyzwać kościotrupa dużego.

Czy orientuje się ktoś za to czy jak dam enchant fire dmg(+20% fire dmg) to konwertuje 20% mojego fire dmgu broni czy zwiększa o 20% czy poprostu jeśli mam jakieś źrodło fire dmg to ten dmg zostanie zwiększony o 20% (naprzyklad z fire balla?)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 22:55 
Cytuj  
No to pooglądałem nieco Let's Play i powiem tylko tyle, różnica między Hardem a Normalem jest diametralna. Jak widzę, ludzi którzy w Temple of Eothas mają tylko Shadow/Cienie to aż mi się płakać chce bo one sa easy-peasy... :(


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 22:58 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Pytanie do tych którzy byli już w tej zrujnowanej świątyni Eothasa w Złoconej Dolinie.

Kurwa, jak zabić te Zjawy... :/


Spoiler:



P.S
Jedyne co mnie wkurza to ten cały power gaming od razu na starcie. Ze staty za niskie etc. Założym nawet, że koleś ma 2 inta mniej i co z tego? Czar trwa 10% krócej i ma ciut mniejszy zasięg. W takim BG/BG2 część postaci też miała skopane staty i grać się dało. Na hardzie jest tylu przeciwników, że nawet jak AoE con jest nieduży to kilku się załapie. Ja póki co mam 3 npców przyłączonych i 2 stworzonych i kurcze daje radę na hardzie. Póki co 5-6 lvl mają moi. Czasami jest ciężko ale nie ma encounterów nie do przejścia. Zawsze można lvl obniżyć.

Może jak będę próbował przejśc np w 4 to sobie zrobie full custom team ale raczej będzie ciężko bo jednak liczba przeciwników zbyt wielka i łatwo być oflankowanym w niektórych sytuacjach


P.S 2
Ogry biją kurewsko mocno


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 23:01 
Cytuj  
@stobek - enchant jest na bron i jest to +20% końcowego dmg, juz po redukcjach (a raczej dołączany pod DR ale ucinany o przykładowe 20%DRa, w praktyce to samo). Czyli z końcowego hita 10 robisz 10+2. I ma sie to tylko do dmg z broni.
Do dmg ze spelli sa inne enchanty (chyba amulet i rekawiczki widziałem) np z x1.24 spell dmg.
Masz tez talent do tego.

Heh, mialem sobie dzisiaj PoE odpuscic, ale wlasnie siadam i odpale jeszcze na troche ;]

Party zaczyna dobrze dzialac - przerobilem chantera na ranged (razem 4 ranged jego chantem) + swap na meele z tarczą jak jakis enemy biegnie do szmaciaków. Fear, slowy, paralyze, cipher ma pod reka caly CC jaki trzeba.
Stwierdzam tez, ze pala jako main jest OP nawet jak nie jest tankiem, defensive passive daje jakies uber ochrony jak sie odpowiednie disposition zbiera (a potem ponosi tego konsekwencje). Nie wiem jak priest, ale chyba ten jego bonus od bóstwa jest slabszy.

Juz kombinuje nowy team na PotD z 1,5 tanka + pet rangera i wiekszosc ranged.


Czekam na moda typu arena, składasz team, trafiasz do pokoju z mobami, potem kolejna fala (lub teleport do next encountera) i coraz mocniejsze moby, az sie wymieknie. Fajny zeby poza fabułą sie pobawić i do zrobienia na szybko.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.