mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 23:12 
Cytuj  
Rogue ma ciekawa zdolnosc - cos jak cloak of shadows w wowie, tzn przez krotka chwile nie da sie go atakowac.
Nie spotkalem jeszcze encountera w ktorym po rozmowie z npcem moje party zostaloby teleportowane w rejon rozmowy.
Dzieki temu np jak mam walke z 10 przeciwnikami zaraz po rozmowie z npcem, to do rozmowy wysylam rogala a reszte druzyny ustawiam w drzwiach.
W momencie walki pauza i momentalnie cloak, dzieki temu moge spokojnie uciec do swojej ekipy a bossa i addy spokojnie rozwalac w drzwiach :)
Inna sprawa, nie wiem czemu moge ustawic tylko jedną pułapke na raz, jezeli ustawie następną to poprzednia po prostu znika.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 00:24 
Cytuj  
gdzie lepiej zaczac swiatynia w wiosce czy warownia raedrika?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 00:32 
Cytuj  
noasz napisał(a):
gdzie lepiej zaczac swiatynia w wiosce czy warownia raedrika?


Świątynia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 00:43 
Cytuj  
noasz napisał(a):
gdzie lepiej zaczac swiatynia w wiosce czy warownia raedrika?

Obsidian pokazywał to w na filmikach, ale myslalem ze to pozniej. Całego questa przegapilem o.O


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 00:48 
Cytuj  
hue hue hue, niahu jesteś sławny

Obrazek


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 00:54 
Cytuj  
Niah chodzi w sukience, zrób questa i daj screenshota jak go zabijasz.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 01:38 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Pytanie do tych którzy byli już w tej zrujnowanej świątyni Eothasa w Złoconej Dolinie.

Kurwa, jak zabić te Zjawy... :/

No ja się męczyłem niemiłosiernie, nawet mimo, że mnichowi dałem talent co dodaje do obrażeń ogień, to strasznie ciężko jest mi trafić w te skurczysyny. Plus skubane co jakiś czas przywołują zwykłe cienie i oślepiają.
Dobrze, że priest ma czar do celności jak i dość szybko można zrobić potki na celność. Po kilku load dałem rade.

Hmmm Grimuary może używać tylko mag ? Czy wystarczy, że będzie to jakaś czarująca postać ?
Jeśli mam priesta w drużynie to czy moje wybory wpływają na jego wiarę i bonusy z bóstwa?


EDIT: Fajnie można Kaitować Trolle :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 06:03 
Cytuj  
roball napisał(a):
Gdzie najtaniej kupic pudelkowa PoE?

Z kuponem zniżkowym z kompani graczy najtaniej w muve.pl za 89.90?

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 08:37 
Cytuj  
dobra temple wyczyszczone, wynioslem 2 klucze: grawerowany klucz ze skrytki z listem i blyszczacy srebrny klucz, przeoczylem cos ze mi zostaly ?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 09:50 
Cytuj  
Jaka jest kolejnosc na dzwony ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 10:03 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Jaka jest kolejnosc na dzwony ?


Spoiler:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 10:27 
Cytuj  
"If you double click an item to equip it to your character, your character loses ALL Passives/Racials/Permanent Buffs, forever.
Dragging and dropping works fine, but do not double click or you might find yourself having to restart your game. Loading the game up from a previous save thankfully does fix it."

No kurwa świetnie, na dodatek Obsidian nie wie czy uda im się to naprawić w najbliższym patchu i na obecnych już save'ach.
Sprawdziłem to na "Niezłomnym" i faktycznie, kiedy zmienię ekwipunek poprzez podwójne kliknięcie to tracę jest efekt "Hart niedźwiedzia". Można to naprawić, jeżeli w twierdzy wywali się członka z drużyny po czym przyłączy go ponownie. Niestety główego bohatera nie można odłączyć, więc rasowe bonusy poszły się jebać..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 10:57 
Cytuj  
Z tego co czytam, to efekty dalej dzialaja, tylko ich nie widac na karcie postaci.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... count=3816

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 11:02 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
"If you double click an item to equip it to your character, your character loses ALL Passives/Racials/Permanent Buffs, forever.
Dragging and dropping works fine, but do not double click or you might find yourself having to restart your game. Loading the game up from a previous save thankfully does fix it."


Żart bug.

BTW. Przez te cienie w pierwszym dungu pod drzewem na hardzie(po 5 albo phantomy przyzywające) kumpel zrezygnuje z harda chyba, a drugi ma już ponad 10 godzin na path of the damned ale mówi, że ma dość load festa chodź nawet daleko doszedł (grał dołączanymi NPCami, nic nie czytał o grze).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 11:08 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Z tego co czytam, to efekty dalej dzialaja, tylko ich nie widac na karcie postaci.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... count=3816


Tylko czy na pewno? Tak jak pisałem, Niezłomny traci w statystykach 10 punktów Hartu w momencie jak zmienimy ekwipunek. Czy to też niby tylko wizualnie? :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 11:17 
Cytuj  
Dotarłem na sam dół Endless path i mam dylemat:
Spoiler:


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 11:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dotarłem na sam dół Endless path i mam dylemat:
Spoiler:


Spoiler:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 12:00 
Cytuj  
Jak wy napierdalacie, że tam już jesteście :D? Kurwa zapomniałem, zeby spoilerów nie czytać :F.
Zastanawiam się czy zamiast wizarda wziąść ciphera. Wizzard jest zbyt mocno zależny od odpoczynku co boli bo jego umiejętności "per encounter" nie robią jakiegoś szalnego dmg.

Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 12:17 
Cytuj  
zawsze z gierkami mam jakies chujowe bugi

tym razem to
Obrazek

gdzies mi wjebalo zwierzaka i nie moge nic zrobic bo ciagle pisze zbierz druzyne
no chuj, a ze gralem tylko na quicksave to chyba bede musial zaczac gre od nowa :O


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2015, 12:25 
Cytuj  
Odpalam jeszcze raz na PotD ;[

Rozkreciłem sie za bardzo i mimo początkowych trudności teraz idzie jak po maśle, zrobiłem cały fragment w miasteczku bez jednego resta:

Spoiler:



Wymyslili juz jakis sposób zeby zrobić sobie custom staty/buildy na PC companions? Zrobiłbym team z nimi (fabularnie) ale jednak swój. Tak zeby mieć okazje ich posłuchać.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.