mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2015, 18:04 
 
W jedynce dało się fajniej pokombinować. W dwójce gra się bardziej na rambo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2015, 22:28 
 
Robo napisał(a):
W jedynce dało się fajniej pokombinować. W dwójce gra się bardziej na rambo.


Dokładnie, nie rozumiem zachwytów recenzentów nad drugą częścią, która jest o wiele gorsza od poprzedniczki. Frustrująca i ze znacznie gorszą fabułą (chociaż niektóre rozdziały są mega). A wszystko zwieńczone słabiutkim zakończeniem. Ja się zawiodłem. Hotline Miami skończyłem kilka razy, tutaj wręcz zmuszałem się do jednokrotnego ukończenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2015, 08:23 
 
no to tym bardziej ciesze sie, ze zaczalem od dwojki.
No i czekam na Hatred :D


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2015, 14:20 
 
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =402654862

ponoć od twórców project reality
co sądzicie? bo ja mam smaczka

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2015, 21:36 
 
wenth1 napisał(a):
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=402654862

ponoć od twórców project reality
co sądzicie? bo ja mam smaczka

kliknalem w link a tam filmik z takim napisem

A new tactical combat experience for the next generation

wszystkie slowa klucze zeby stac sie tytulem AAA
tactical
combat
next generation

zaraz sie zerzygam


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2015, 21:37 
 
meterrr napisał(a):
zaraz sie zerzygam


Tylko zdejmij wcześniej kurtkę, bo zarzyganej nie oddasz już do sklepu jak kuźniar.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2015, 21:52 
 
a tobie o chuj chodzi?

pytal co sadzimy to napisalem co mysle o tym gniocie , gdzie widac z kilometra ze to chujowizna do potegi


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2015, 22:50 
 
meterrr napisał(a):
wenth1 napisał(a):
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=402654862

ponoć od twórców project reality
co sądzicie? bo ja mam smaczka

kliknalem w link a tam filmik z takim napisem

A new tactical combat experience for the next generation

wszystkie slowa klucze zeby stac sie tytulem AAA
tactical
combat
next generation

zaraz sie zerzygam


Sprawdz najpierw czym jest Project Reality...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 11:35 
 
tiomor napisał(a):
meterrr napisał(a):
wenth1 napisał(a):
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=402654862

ponoć od twórców project reality
co sądzicie? bo ja mam smaczka

kliknalem w link a tam filmik z takim napisem

A new tactical combat experience for the next generation

wszystkie slowa klucze zeby stac sie tytulem AAA
tactical
combat
next generation

zaraz sie zerzygam




Sprawdz najpierw czym jest Project Reality...



że ja? wiem czym jest project reality. Przegrałem w niego sporo godzin.
PR zrobiło kilka osób, po czym zajeli się PR2 standalone, niestety projekt anulowano i ta sama ekipa robi teraz SQUAD. to wszystko ;f

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 12:18 
 
wenth1 napisał(a):



że ja? wiem czym jest project reality. Przegrałem w niego sporo godzin.
PR zrobiło kilka osób, po czym zajeli się PR2 standalone, niestety projekt anulowano i ta sama ekipa robi teraz SQUAD. to wszystko ;f


meterr :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 12:28 
 
Widze, ze odeszli od cryengine na rzecz UE4.

Pewno będzie lepsze od battlefieldów.

AAA? wątpie.

Project Reality to był darmowy mod do battlefield 2
https://www.youtube.com/watch?v=5tllRKsdaGI


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 13:28 
 
Ktoś się orientuje, czy kupując GTAV na steam muszę się jeszcze do tego rockstar cośtam logować? Nie wiem czy jest sens płacić więcej Gabenowi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 13:32 
 
Musisz się logować do RGSC.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 13:35 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ktoś się orientuje, czy kupując GTAV na steam muszę się jeszcze do tego rockstar cośtam logować? Nie wiem czy jest sens płacić więcej Gabenowi.


Też się zastanawiam nad kupnem ze Steam, tym bardziej, że na nuuvem jest po 108 zł. Z Max Payne 3 "wytrzymałem" bez Steama, to myślę, że i tu dam radę :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 13:42 
 
Ja lubię proste rozwiązania, nie chce mi się kombinować z jakimiś brazylijskimi sklepami. Klucze w Polsce w sklepach, z których korzystałem 180-220PLN, więc ten steam nie wygląda tak słabo.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 17:42 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja lubię proste rozwiązania, nie chce mi się kombinować z jakimiś brazylijskimi sklepami. Klucze w Polsce w sklepach, z których korzystałem 180-220PLN, więc ten steam nie wygląda tak słabo.


No tak - jak mam zapłacić 200 zł za klucz non-steam, to pewnie, że wolę dołożyć 20 zł i kupić ze Steam... ale z drugiej strony skoro mam kupować klucz non-steam za 200 zł, to czemu nie mam kupić go za 108 zł?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 18:38 
 
Pre-load ze steam już leci, 59gb.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 20:22 
 
https://webcache.googleusercontent.com/ ... clnk&gl=ru

Nowy Deus Ex. Tekst z google translate więc nie wszystko może być w 100% prawidłowo:

Cytuj:
Square Enix has announced the continuation of the famous cyberpunk series Deus Ex. The new part was subtitled Mankind Divided, it will tell us about how the future society was divided into castes augmented and ordinary people. In the middle of the action will be our old friend Adam Jensen - the protagonist of the game.

As in Deus Ex: Human Revolution, the events unfold in different parts of the world. For example, in Prague, Czech Republic, Jensen will have to sort things out with Victor Marchenko - an officer in the so-called Coalition of Human augmented (Augmented Rights Coalition).

The choice offers two styles of play: "quiet" passage and open battle. Artificial intelligence of enemies became better than Deus Ex: Human Revolution, play, respectively, will be more difficult. Enemies travel in groups and if suspected something was wrong, summoned colleagues together to explore the dark corners. No more single dummy.

In an open battle Jensen also have hard times: opponents bypass with flank attack of the entire group. Also at your disposal will go more useful implants. Now, Adam can not only see enemies through walls, but also scan them for electronics and ammunition. Hacker will allow the implant to hack turrets and computers at a distance (as in the Watch Dogs).

Do you remember the blade in the hands of Jensen? In Mankind Divided is a lethal weapon will receive an alternative type of attack - Adam learned to shoot a crossbow as a blade. Fans of "noisy" passing too will be satisfied: Jensen blinds enemies smokescreen and with the help of X-ray vision shoots them from an automatic rifle.

For protection from enemy fire can be briefly activated nano-shield and then bullets will bounce off the chest of Adam. In general, mechanical augmentations of Human Revolution remained untouched, but the amount of improvement has increased markedly.

The plot of Deus Ex: Mankind Divided remains a mystery. Developers do not plan to migrate from a previous save of the series - solutions Human Revolution players will not have consequences, and none of the four endings Human Revolution will not canonical.

For this reason, we have to say goodbye to some of their favorite characters, including and (spoiler!) Pilot Farid Malik. In one of the missions of Deus Ex: Human Revolution Farida plane was shot down on approach to the landing. Life charming pilot was in the hands of players: could repulse enemy offensive and save Malik or throw it to die at the crash site. In Deus Ex: Mankind Divided on the job we will deliver new pilot - Elias check.

The developers promise that additional work will have an impact on the gameplay. For example, if Adam decides to cross the road bandits in the beginning of the game, then later one of the crime bosses can considerably spoil the blood of the main character, set on a group of bandits in the next story mission.

Game development studio is engaged in Eidos Montreal. Deus Ex: Mankind Divided be released on the PlayStation 4, Xbox One and PC. Release date will be announced later.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2015, 09:47 
 
TRINE3 Gameplay https://www.youtube.com/watch?v=9bcPiF2w57w

Nie wiem czy bieganie w 3 wymiarach jest tak samo fajne jak skakanie w 2. Nawet estetycznie to troche traci jak dla mnie.

Ale i tak kupuje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2015, 15:55 
 
Dla ludzie czekajacych na Xenoblade, Doll gameplay:
https://www.youtube.com/watch?v=mSE_l9baH2w

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.