mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 11:39 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
przypominam, że to temat o wieśku, a nie o uzależnieniach marka :D


Predzej czy pozniej wiekszosc tematow o grach schodzi na ten lub podobny tor ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 11:42 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ja razdko kiedy kupuję jakiekolwiek DLC i tak pod koniec już rzygam grą ze znudzenia i tylko lukam na co by się tu przerzucić.

No jak grasz w gry na siłę, żeby no sam właśnie nie wiem po co? "wbić pucharek" ? To się nie dziwię. Już nie mówiąc o kupowaniu wszystko co leci.

Tzn. nie krytykuje cie. Twoja sprawa, tylko po prostu wydaję się to dziwne co piszesz, że robisz.


Dlaczego na siłę - już dorobiłeś ideologię? PoE wyjebałem po 30min bo nie chciało mi się klikać na siłę. Zresztą każda nawet najwspanialsza gra się nudzi i to każdemu, bo inaczej do tej pory gralibyśmy w UO.
Dla mnie niepojęte jest czytanie hurtowo recek i ogladanie gamepleyów całymi godzinami. Każdy ma swój gust i czasami frajdę sprawi Ci tytuł totalnie zjechany przez recenzenta, a ogladanie gameplayi to w ogóle nie rozumiem - to gra a nie film i frajdę powinno sprawiać granie a nie oglądanie jak kto gra.
Też was nie krytykuję - to wasza sprawa. Dziwię się, jedynie że kupno 2-3 gier traktujecie jako normę, resztę odgórnie skreślając nawet ich nie tknąwszy. A jak ktoś zalicza więcej tytułów rocznie to już ma odchyły.
A uzależniony od gier to chyba na tym forum jest każdy bez wyjątku.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 13:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Dlaczego na siłę - już dorobiłeś ideologię? PoE wyjebałem po 30min bo nie chciało mi się klikać na siłę. Zresztą każda nawet najwspanialsza gra się nudzi i to każdemu, bo inaczej do tej pory gralibyśmy w UO.


He? Nie, nie przestajemy grać w daną grę (która nam się podoba), bo zaczyna nas nudzić. Przestajemy w nią grać, bo po prostu ją przechodzimy.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 13:46 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Przestajemy w nią grać, bo po prostu ją przechodzimy.

Ile razy przeszedłeś Wieśka drugiego? W sensie, ile zakończeń widziałeś?

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 14:00 
Cytuj  
dialogi wiedzmina wydaja sie bardzo "plaskie" nie daja poczucia wplywu na akcje ,troche jak film z opcja kliknij badz dobry, lub kliknij badz zly (wzór imo prawidlowy - fallout , gdzie byl przeskok miedzy roznymi warstwami dialogu , głowne watki , poboczne,handlowe, humorystyczne. Dragon age origins jeszcze dawalo rade i taktycznie i dialogowo , ale juz te 3d inquisition to byla tragedia -imo dno i wodorosty) <-- wiesiek idzie raczej w strone inquisition - dno i wodorosty , dlaczego? Bo jest designowany na konsole , czyli walka musi byc uproszczona w przewidywalny sposob , nie trzeba zaduzo timingowac czy silic sie na movement czy myslenie , tylko ciupac sekwencje kombosow przeplatanych unikiem (przynajmniej tak to wyglada) kazda walka bedzie wygladac bardzo podobnie . to juz Skyrim byl wmiare ogarniety pod tym wzgledem (tylko niezbalansowany) i kazda walka nawet w tej samej lokacji mogla wygladac zupelnie inaczej;p mozna bylo w cwany sposob wykonczyc wrogow , ktorych nie dalo sie zabic na aktualnym poziomie otwarcie .W wiesku bedziecie zygac niedorobionymi przeskokami kamery i powtarzalnoscia akcji . But wszyscy chca byc Hero , at least for one day .

Ja tam na wiedzmina nie czekam , hype jest sztucznie nakrecany . Jeszcze jakby multiplayer byl to bym lyknal hype'a , ale ta gra nie jest designowana pod multi tylko pod $$$ .

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 14:39 
Cytuj  
ale moze nie bedzie tak zle:P

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 14:46 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Przestajemy w nią grać, bo po prostu ją przechodzimy.

Ile razy przeszedłeś Wieśka drugiego? W sensie, ile zakończeń widziałeś?

X.


Ale jakie to ma znaczenie? Grę przeszedłem raz, z jednym zakończeniem, bo wybrałem TAKĄ a nie inną ścieżkę, podjąłem TAKĄ a nie inną decyzję. Dla mnie bez sensu jest przechodzenie gry po raz kolejny w celu "a zobaczę, co się stanie jak przyłączę się do tej drugiej strony" (która dla mnie jest złą stroną, ciemną stroną mocy :lol: Jeżeli gram w jakaś grę i na końcu widzę napisy końcowe, tu uważam, że grę przeszedłem. To chyba logiczne.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 17:24 
Cytuj  
ciągnąc dyskusję.....i co z tego, że zrobiłeś zakończenie z elfami, czy z ludźmi jak będzie wciąż to samo zakończenie - mistrzem zakończeń jest Mass Effect 3 :D

Ja od wieśka oczekuję dobrego głównego wątku, dobrych opowiadań i zagadek-wskazówek, że "gdzieś na wschodzie jest jaskinia ze skarbem", combat póki co mi się podoba, ekwipunek postaci też jest ok. Jak spędzę ponad 100h nie nudząc się, to będę spełniony.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 18:11 
Cytuj  
ja nawet nie wiem co mi się podoba/nie podoba bo generalnie żadnych recek/filmików nie czytam/nie oglądam. Źle?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 18:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Dlaczego na siłę - już dorobiłeś ideologię? PoE wyjebałem po 30min bo nie chciało mi się klikać na siłę. Zresztą każda nawet najwspanialsza gra się nudzi i to każdemu, bo inaczej do tej pory gralibyśmy w UO.
Dla mnie niepojęte jest czytanie hurtowo recek i ogladanie gamepleyów całymi godzinami. Każdy ma swój gust i czasami frajdę sprawi Ci tytuł totalnie zjechany przez recenzenta, a ogladanie gameplayi to w ogóle nie rozumiem - to gra a nie film i frajdę powinno sprawiać granie a nie oglądanie jak kto gra.
Też was nie krytykuję - to wasza sprawa. Dziwię się, jedynie że kupno 2-3 gier traktujecie jako normę, resztę odgórnie skreślając nawet ich nie tknąwszy. A jak ktoś zalicza więcej tytułów rocznie to już ma odchyły.
A uzależniony od gier to chyba na tym forum jest każdy bez wyjątku.

"Na siłę" bo takie odniosłem wrażenie jak pisałeś o GTA i jakiś innych grach chyba kiedyś też.

Jednak nie ważne - może odniosłem złe wrażenie. Nie chcę się kłócić, dyskutować ani oceniać więcej. Nie potrzebnie zaczynałem.

Każdy gra jak mu się podoba i tym optymistycznym akcentem kończe off-topa.

=================




Ponawiam jednak pytanie do ogółu: Wiadomo coś nt. mod toolsów do Wieśka 3? Kiedy będą, jak bardzo będzie mozna ingerować w grę, itd ?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 18:43 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ponawiam jednak pytanie do ogółu: Wiadomo coś nt. mod toolsów do Wieśka 3? Kiedy będą, jak bardzo będzie mozna ingerować w grę, itd ?


Na pewno będą :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 19:40 
Cytuj  
Lol nie pytałem się czy będą :wink:

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 20:44 
Cytuj  
sula napisał(a):
Lol nie pytałem się czy będą :wink:


Ale nie wiedziałeś na 100% czy będą w ogóle, a ja wiem na 100%, że będą :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 22:24 
Cytuj  
albo jestem ślepy, albo inaczej rozumiem język, ale dam sobie rękę uciąć, że pytałeś sula :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 23:23 
Cytuj  
@Kelebglin

No można by ewentualnie tak zinterpretować pierwsze zdanie, ale zakładałem, że rozmawiamy w gronie w którym od lat wiadomo, że mod toolsy będą :)

@Tobi

hehe, ok poddaje się :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2015, 16:45 
Cytuj  
Dostałem w końcu kod do wieśka z promocji za zakup karty NVidia. Niestety gog, ale darowanemu koniowi...


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2015, 17:33 
Cytuj  
http://www.pcgamer.com/the-witcher-3-sc ... alt-in-4k/

Nie chce nic mówić, ale na full screenie to nie wygląda ładnie...

Zwłaszcza to, jakieś low detale są powłączane czy co, no te liście są tragiczne a w oddali to już w ogóle wygląda paskudnie --> http://ec0c5a7f741a6f3bff65-dd07187202f ... SzRf2I.png

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2015, 17:39 
Cytuj  
Pierwszy screen wygląda jak gówno ale reszta to rewelka dla mnie. :) Can't wait.

Obrazek

Tutaj full 4k screeny:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... ostcount=1


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2015, 17:45 
Cytuj  
Podobno Biedronka planuje promocje TV 4K dla konsolowców na premiere wieśka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2015, 17:46 
Cytuj  
o, a wiadomo kiedy?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.