mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 16:35 
 
PoE to dla ludzi mocno wkręconych w aRPG, gra marzenie, 10/10 i wogóle miód się wylewa z klawiatury.
D3 jest przy PoE jak HS przy MtG.


Ostatnio edytowano 3 maja 2015, 16:36 przez Bahamut, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 16:36 
 
Arturnik napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Arturnik - a jak trafisz na przeciwnika z głową na karku i ładnym deckiem to masz jechane.

No generalnie tak, ale tez zdaje sie zapominasz ze to karcianka, wiec nawet jak masz wypasiony deck, glowe na karku, to jak ci karty nie podejda to gg jest.


dokładnie - szczęście też ma znaczenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 16:44 
 
Razoth napisał(a):
A Hearthstone musiało się na prawdę zajebiście zmienić nie do poznania, skoro jeszcze jakiś czas temu było:

Oyci3C napisał(a):
Natomiast nikt mi nie zabroni mieszać tego z błotem oraz obrażać tych, którzy HS nazywają TCG:) Bo Pokemony mają więcej wspólnego z TCG (serio).


Oyci3C napisał(a):
Deshroom - ta gra jest prosta jak budowa cepa i nikt tutaj dyskutować o jakichkolwiek taktykach nie ma zamiaru, simple :(


Oyci3C napisał(a):
No ale jakie trollowanie - ja naprawdę czekałem na klucz do HS, pograłem, wyśmiałem jak 90% osób tutaj:)


Ano się zmieniło.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 19:10 
 
Oyci3C napisał(a):
Chodzi o to, ze ani Shadorek ani Marczek nie mają zielonego pojęcia o karciankach na dodatek są zbyt głupi żeby sobie poradzić to przyczłapali się ze swoimi śmierdzącymi ścierwami tutaj żeby (wg ich mniemania) chwilowo zabłysnąć odnosząc niestety spektakularną porażkę.


Ojciec daj znać jak dobijesz ten rating o którym mówiłem wtedy możemy coś więcej pogadać na temat karcianek... a jak na razie to tylko się ośmieszasz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 19:56 
 
Jak na razie (zresztą standardowo) ośmieszają się tutaj dwie osoby.
Shadorek, który zawsze pierdoli takie farmazony, że ciężko ogarnąć czytając to po 3 czy 4 razy a który sam kompletnie nie potrafi pojąć, że jakimś cudem dana gra może wyewoluować w znośną stronę tylko z wypiekiem na mordzie niczym Kabraxis opychający gifta robi research na forum do posta sprzed roku. No ale nie winię Ciebie, masz to zapewne w genach (*wink wink*).
No i Mareczek, który jest już ewenementem na skalę co najmniej europejską a przynajmniej forumową gdzie sukcesywnie jest ignorowany, nienawidzony, wyśmiewany i brany za kompletnego idiotę z młotkiem w dupie przez co najmniej 3 kolejne generacje forumowiczów.

Gie kuwra gie, możecie sobie przyklasnąć pisiorami w czoła i wypić łyżkę tranu.

Ja pierdolę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:01 
 
Oyciec Shador ma rację, ogólnie to czasami zaczynasz się jak Kabra zachowywać ;)

Nie twierdzę, że nie masz skilla czy cuś ale serio, pograj w HSa więcej, dobij tak do ranku 8 chociaż albo najlepiej do legendary i wtedy się zacznij chwalić. Jak twoje super zoo zacznie trafiać na dobre control decki albo ludzie zaczną legendarkami sypać z rękawa. Przykro Ci się wtedy zrobi:) Niestety HS ma jedną wielką wadę - nie masz zajebistej bazy kart to nie wygrywasz. Tutaj meta zmienia się czasami nawet w ciągu dnia i albo kupujesz 500 bosterów i pakujesz wszystko w te karty z classica i gvg które potrzebujesz albo jesteś w dupie.

Masz swojego super zoo locka albo face huntera i dobijasz do tego 10 ranka i potem tadam, nagle ściania i się okazuje, że np w ranku 6-10 masz przejebane. Musisz zmienić klasę albo deck zupełnie, inaczej się nie przebijesz. Dodatkowo brak legendarek nie pomaga. Boom, Ragnaros, SYlvanas, Ysera i w uj wiele innych kart potrafią odwrócić grę. Tak samo epic karty niektóre(BGH, oba MG dla locka) to must have. Takie talie za 2-3k dusta to może i coś potrafią ale zależy na kogo trafisz i tak czy inaczej w końcu jest ściana jakaś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:27 
 
Misiek ja mam już wszystkie karty praktycznie włącznie z legendarkami, dopiero się zaczynam bawić.
A moja ocena polega na kilkudziesięciu matchupach premade z gościami co grają od alphy.
Niie mam zamiaru tutaj nikogo przekonywać ani chwalić się swoim pindolem (jak będę chciał to może tak zrobię) a z drugiej strony nikt mi personalnie nie zabroni wypowiadać się w temacie szczególnie, że jak w coś zaczynam to robię to od A do Z.
Także ciiiiii żabciu bo jeszcze zrobisz trójkąt z Mareczkiem i Szadorkiem a tego nie chcę, dwóch mi styka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:31 
 
E kurwa ile ty żeś tych bosterów kupił :D? Bo jak grasz parę dni to żeby wycrafcisz same potrzebne legendarki to trzeba troche hajsu utopic ;).
Spoko spoko, graj dalej i jak dojdziesz tak do top 500 to daj znać. W legendary ranku większość ludzi ma wszystkie potrzebne karty i tam się zaczyna dopiero robić ciekawie. Najlepsze przed tobą ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:33 
 
Czy chujston czasem nie ma swojego tematu?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:34 
 
Oyci3C napisał(a):
Jak na razie (zresztą standardowo) ośmieszają się tutaj dwie osoby.
Shadorek, który zawsze pierdoli takie farmazony, że ciężko ogarnąć czytając to po 3 czy 4 razy a który sam kompletnie nie potrafi pojąć, że jakimś cudem dana gra może wyewoluować w znośną stronę tylko z wypiekiem na mordzie niczym Kabraxis opychający gifta robi research na forum do posta sprzed roku. No ale nie winię Ciebie, masz to zapewne w genach (*wink wink*).
No i Mareczek, który jest już ewenementem na skalę co najmniej europejską a przynajmniej forumową gdzie sukcesywnie jest ignorowany, nienawidzony, wyśmiewany i brany za kompletnego idiotę z młotkiem w dupie przez co najmniej 3 kolejne generacje forumowiczów.

Gie kuwra gie, możecie sobie przyklasnąć pisiorami w czoła i wypić łyżkę tranu.

Ja pierdolę.


Uoooo nie ma co! Wycieczki osobiste jak już zabrakło jakichkolwiek argumentów... idź pierdolnij sobie rum jak na żeglarza przystało bo standardowo zaczynasz gwiazdorzyć.

Primo, nie ogarniasz samej dyskusji - żadnego researcha nie zrobiłem, zrobił to Razoth, ale chyba za dużo wody morskiej się nałykałeś skoro zrzucasz to na mnie. Ja tylko pamiętałem jak jechałeś na ten tytuł. Mnie nie wkurwia to, że się do niego przekonałeś - dobrze, bo tylko krowa nie zmienia swojego zdania. Mnie wkurwia tylko to w jaki sposób teraz się wypowiadasz na temat tej gry, jak byś już wszystko tutaj ogarnął. Łykasz jak pelikan wyczytane gdzieś w sieci deck buildy i z miejsca stwierdzasz, że tym się wygrywa 90% gier. Gunwo widziałeś i gunwo wiesz, ale taki Twój urok... za coś się bierzesz i zgrywasz mega znawcę.

Misiek to jak tam? Mówisz, że masz wszystkie karciochy to jak? Dobiłeś chociaż smieszny 20 rank? Czy tylko tak gadasz jak zawsze? Bo jak na razie z Twojego nibypierdzenia wynika, że jesteś na tej literce A o której powiedziałeś w swoim ostatnim poście.

Z mojej strony to tyle w tym temacie, poczekam aż zarzuci jakiegoś screena z rankiem top500 a tak do tej pory będę się z niego smiał przed ekranem. Tylko nie łykajcie tej pseudo wiedzy bo może wam tylko zaszkodzić.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:37 
 
Cudownie, o to mi chodziło.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:51 
 
@radosław
Jak tak szybko złożyłeś top deck to widocznie nakupiłeś sporo paczek więc mogłeś zrobić jak on i zarobić na następne. :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2015, 21:56 
 
Oyci3C napisał(a):
Misiek ja mam już wszystkie karty praktycznie włącznie z legendarkami, dopiero się zaczynam bawić.
A moja ocena polega na kilkudziesięciu matchupach premade z gościami co grają od alphy.
Niie mam zamiaru tutaj nikogo przekonywać ani chwalić się swoim pindolem (jak będę chciał to może tak zrobię) a z drugiej strony nikt mi personalnie nie zabroni wypowiadać się w temacie szczególnie, że jak w coś zaczynam to robię to od A do Z.
Także ciiiiii żabciu bo jeszcze zrobisz trójkąt z Mareczkiem i Szadorkiem a tego nie chcę, dwóch mi styka.



Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2015, 00:44 
 
Milosz jest lepszy :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2015, 06:31 
 
Oyciec jeszcze musisz w heroes of the storm zaczac grac i nasmiewac sie z doto 2 ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2015, 12:05 
 
https://youtu.be/SnkZGN_xIVs

już.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:34 
 
Ok, może ktoś mi powiedzieć ile kasy potrzebuje +/- aby z boosterków dostać wszystko co potrzebne do złożenia 99,99% decków w HS? Myślę nad nowym TCG...a niestety tylko HS widzę może być wystarczająco popularne przez x lat...(pominąwszy MtG ofc.).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 11:34 
 
Okolo 200-300eur.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 11:35 
 
Oyci3C napisał(a):
Okolo 200-300eur.


Za tyle to masz deck do moderna w mtg i możesz grać nim 10 lat :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 11:38 
 
Wiem ale mi sie nie chce :) Zrobia dobry klient online to nabede nawet za 500 jesli chodzi o MTG.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.