mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 09:51 
Cytuj  
a do kart, jaka wersje dolaczaja?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 09:53 
Cytuj  
GOG.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:05 
Cytuj  
Oh ból dupki lamoosa.
I tak mało kto teraz pierdoli się z płytkami i w całości ściąga gry z sieci więc lolz.
Szybciej mi kupić online niż ruszyć dupę do empiku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:09 
Cytuj  
jak zwykle wole digital edycje, to w przypadku wiesia jade 19tego do empiku czy mediamarkt po pudełeczko bo chce do kolekcji na półce ;)


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:16 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Oj tam, hejt od razu. Jest też duża szansa, że jakieś zabezpieczenie dotknie i wersję konsolową i będę beczał razem z Wami. Tak więc wiecie.

PS.
Miałem napisać, że za moment pewnie przyleci ten typ z forum o nicku A coś tam (zapomniałem jak pisałem posta, a nie chciało mi się szukać),ale jak widać...nawet nie musiałem :] Kolego, gratuluję.


Oj biedaczek taki zajęty toczeniem piany, że nicku zapomniał. A różowych okularków nie zapomniałeś włożyć? :)


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:28 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Ale przecież wersja GOG nie będzie miała zabezpieczenia.

Na jedno wychodzi. Zainstalujesz z boxu -> instalator dociagnie jeden plik z goga ew. sciagasz cala instalke z goga. Ogolnie troche za duzy bol dupy tutaj niektorzy maja bo i tak nijak sie to ma do securomow i innych shitow. Inna sprawa to oczywiscie zarzekanie sie devsow wczesniej ze nie trzeba bedzie zadnego polaczenia z netem podczas instalacji.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:31 
Cytuj  
Niektórzy to się chyba codziennie modlą i piszą petycję, żeby coś było źle z wersją PC.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:31 
Cytuj  
ty tez masz w sumie ciekawe zajecie :)
lazisz i mendzisz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 10:48 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Niektórzy to się chyba codziennie modlą i piszą petycję, żeby coś było źle z wersją PC.

Nie o to chodzi. Redzi reklamuja sie jako rebele branzy (maja zreszta jedupny plakat na wejsciu do siedziby z takim tekstem). Zagrywki typowe dla Ubisoftu czyli graficzny downgrade i zarzekanie sie ze to nieprawda i chujowy bitrate na YT i tym podobne teksty po prostu im nie przystoja, szczegolnie ze widac golym okiem ze upierdolone sa tekstury i particle, a jeden z tuberow jasno powiedzial ze demko dla nich lecialo na maxa z wylaczona ta nowa opcja nvidia fur czy jakos tak. Teraz tuz przed premiera wychodzi ze jednak z dvdika nie zainstalujesz offline mimo ze kilkukrotnie bylo gadka o tym ze taka mozliwosc bedzie - udupieni sa w tym wypadku oczywiscie najwieksi fani, czyli ci co zrobili preorder na boxa/kolekcjonerke bo dostana plyte bez jakiegos ~20mb pliku. Mi to osobiscie rybka - internet mam, grafika wciaz jest bardzo dobra byle by reszta byla na rownie dobrym poziomie. Chodzi tylko i wylacznie o podejscie Redsow i ich komunikacje z graczami bo do tej pory byli wybielani z kazdego potkniecia.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 11:23 
Cytuj  
Trzeba przyznać że Redsi podczas promocji Wiedźmina 3 pociskali dużo więcej kitów niż w poprzednich grac. Teraz mają taki duży hype że pompują tą bańkę żeby sprzedać jak najwięcej sztuk. Gra pewnie będzie dobra ale już teraz można przypuszczać że nie wszystkie obietnice zostaną spełnione.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 11:53 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Atherius napisał(a):
Niektórzy to się chyba codziennie modlą i piszą petycję, żeby coś było źle z wersją PC.

Nie o to chodzi. Redzi reklamuja sie jako rebele branzy (maja zreszta jedupny plakat na wejsciu do siedziby z takim tekstem). Zagrywki typowe dla Ubisoftu czyli graficzny downgrade i zarzekanie sie ze to nieprawda i chujowy bitrate na YT i tym podobne teksty po prostu im nie przystoja, szczegolnie ze widac golym okiem ze upierdolone sa tekstury i particle, a jeden z tuberow jasno powiedzial ze demko dla nich lecialo na maxa z wylaczona ta nowa opcja nvidia fur czy jakos tak. Teraz tuz przed premiera wychodzi ze jednak z dvdika nie zainstalujesz offline mimo ze kilkukrotnie bylo gadka o tym ze taka mozliwosc bedzie - udupieni sa w tym wypadku oczywiscie najwieksi fani, czyli ci co zrobili preorder na boxa/kolekcjonerke bo dostana plyte bez jakiegos ~20mb pliku. Mi to osobiscie rybka - internet mam, grafika wciaz jest bardzo dobra byle by reszta byla na rownie dobrym poziomie. Chodzi tylko i wylacznie o podejscie Redsow i ich komunikacje z graczami bo do tej pory byli wybielani z kazdego potkniecia.


Dobry post. Rzadko czytam przydługawe pierdolenie, ale idealnie to opisałeś.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 12:25 
Cytuj  
W sumie mnie to jebie, kupiłem na steamie i tak nie zauważę różnicy, ale nie da się zaprzeczyć, że dział PR mają nextgen...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 12:41 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Trzeba przyznać że Redsi podczas promocji Wiedźmina 3 pociskali dużo więcej kitów niż w poprzednich grac. Teraz mają taki duży hype że pompują tą bańkę żeby sprzedać jak najwięcej sztuk. Gra pewnie będzie dobra ale już teraz można przypuszczać że nie wszystkie obietnice zostaną spełnione.

Właśnie ciekawe jestem ile kopi sprzedadzą, bo może być jak z Crysis'ami, każdy się tą grą jarał, ale że mało komu chodziła to sprzedali tylko kilkaset k.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 12:51 
Cytuj  
Tej gry nie można porównywać do crysisa, jeżeli chodzi o jakość grafiki na dane czasy. Zresztą to, że gra działa w 60fps fhd na jednej karcie mówi samo za siebie (bez tech nv fur).. no i śmiga na konsolach :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 13:33 
Cytuj  
Zawsze ceniłem komputerowego Wiedźmina jako jednego z niewielu crpgów traktujących gracza jak dorosłego człowieka, biegunowo odległego od tych wszystkich miałkich zachodnich heroic fantasy, a tu się okazuje, że dla niektórych dealbreaker to słabe paznokcie. Zaczynam się zastanawiać jakim cudem PoE było takie popularne na tym forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 13:49 
Cytuj  
Niektórzy czekaja na gre zeby wydać opinie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 14:21 
Cytuj  
Niektórzy chyba trochę zbyt lajtowo podchodzą do tego całego problemu. Owszem, ja z ostatecznym osądem czekam do premiery ale jeśli obawy się potwierdzą to ludzie ich rozjadą walcem, no chyba że gra będzie mega zajebista(oby).

To jest trochę tak jak z hotelami/plażami na reklamach biur podróży. Widzisz piękny hotel, łazienki i super laski na plaży w bikini. Po czym jak już wykupisz wycieczkę i pojedziesz na miejsce to się okazuje, że hotel ma 25 lat, tynk się sypie, pleśń w wielu miejsach a po plaży biegają 120kg kaszaloty z obwisłymi cyckamido kolan. Nadal jesteś na wakacjach i powiedzmy, że fajnie spędzasz czas ale niesmak pozostaje bo przecież miało to inaczej wyglądać...

WD jest idealnym przykładem jak źle to może wyglądać. O tyle smutek, że potem moderzy się do tego dokopali...

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że downgrade poszedł ze względu na konsole?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 14:38 
Cytuj  
Jak na razie, to ja jeszcze gameplaya z PC nie widziałem. A to co jest na necie, kompletnie mnie nie utwierdza w tym przekonaniu. Zobaczę to na swoim monitorze, wyrażę opinię czy jest downgrade i sraka konsolowa czy nie.

No chyba, że mi ktoś pokaże jak gość gra na PC z padem w ręku, wtedy uwierzę że to co jest na necie jest z pieca.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 15:36 
Cytuj  
To co grał Rojo np i inni to tylko PC i to z padem. Co prawda bitrate dupa ale co poradzić.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 15:47 
Cytuj  
Tak? widziałeś i stałeś obok? albo podaj mi oficjalne zdanie prowadzących te filmy, że grają na PC z padem w ręku.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.