mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 16:09 
Cytuj  
Dokladnie, przeciez moga grac np. na Amidze.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 16:17 
Cytuj  
Myślę, że mają Playstation włożone w obudowy od PC i podpięte do monitorów. Taka zmyłka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 16:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Oh ból dupki lamoosa.
I tak mało kto teraz pierdoli się z płytkami i w całości ściąga gry z sieci więc lolz.
Szybciej mi kupić online niż ruszyć dupę do empiku.


Trzewik, przecież my nie o tym w ogóle rozmawiamy. Znów się urwałeś z dupy.

Atherius napisał(a):
Oj biedaczek taki zajęty toczeniem piany, że nicku zapomniał. A różowych okularków nie zapomniałeś włożyć? :)


Trudny masz ten nick to zapomniałem. A nie chciałem przekręcić, bo pewnie ze złości obraziłbyś moją matkę.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jak na razie, to ja jeszcze gameplaya z PC nie widziałem. A to co jest na necie, kompletnie mnie nie utwierdza w tym przekonaniu. Zobaczę to na swoim monitorze, wyrażę opinię czy jest downgrade i sraka konsolowa czy nie.



Jak na razie widziałeś tylko i wyłącznie gameplaye z PC.

Sobtainer napisał(a):
Tak? widziałeś i stałeś obok? albo podaj mi oficjalne zdanie prowadzących te filmy, że grają na PC z padem w ręku.


Kurwa Sobtainer, jesteś dorosłym człowiekiem ale jak czasem wysmarujesz posta, to robisz z siebie po prostu dziecinnego debila. I nie mówię tego, żeby cię obrazić.

Znowu masz odchył w stronę "grafika jest chujofa zomg to musi być na kąsoli ;__;" ? Który to już raz chorągiewka w mózgu zmienia kierunek?

Było niejednokrotnie mówione, gra była prezentowana na kompach z gtx 980 - karcie mającej dać 60fps w ultra, niektórzy youtuberzy mieli też włączoną opcję hairworks (Jessie Cox chyba), która dodatkowo wyraźnie obciążała sprzęt.

Sam fakt, że na YT masz gameplay w 60 fps, CHYBA WYRAŹNIE KURWA WSKAZUJE, że gra była prezentowana na PC.


Może już czas do psychologa?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:16 
Cytuj  
No ale to, że materiał jest w 60fps na YT nie oznacza, że pochodzi z gry która działa w 60fps :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:21 
Cytuj  
Acha i ten, który stwierdził, że ewidentny downgrade grafy dokonał się z uwagi na wersję konsolową powinien zejść na ziemię i puknąć się zdrowo w łeb. Ja wiem, że takie durnowate wytłumaczenie jest super, ale niestety bardzo mocno mija się z prawdą.

Konsola ma moc jaką ma i już na samym początku było wiadomo jak to będzie wyglądało. Nie ma tam zmian sprzętowych, systemowych itd.

Niestety prawda jest taka, że Redsi wyraźnie zobaczyli w procesie dewelopingu, że współczesny, przeciętny gracz-użytkownik blaszaka, na swoim komputerku nie odpali w tej jakości ich produktu i żeby uniknąć jęczenia po prostu ujebali grafikę do poziomu "przyzwoitego" dla przeciętnego klikacza. Deal with it. Płynność>Jakość.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:23 
Cytuj  
a może to nie były gameplaye z wieśka?

Wracając do redów, a wystarczyło nie mówić, że będą mieli next genową grafę i że będzie jednak jakieś tam ala DRM zabezpieczenie. Na co komu to było tak kłamać :D, ale hajs się musi zgadzać

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:24 
Cytuj  
No masz rację i nie masz racji.
Akurat dla mnie logicznym podejściem byłoby zrobienie uber wersji na high-end rig z mnóstwem features jak hair, fur, cumshots etc.
Następnie downgrade - nie masz kompika, sry much but buh bye.
To samo z konsolami. Fog of view i papa, detale w dół i tyle.

Niestety na 90% byłoby to kiepskie z punktu widzenia kosztów produkcji więc jeśli grafika w W3 okaże się faktycznie gorsza/słabsza niż zapowiadali to będzie to ewidentny downgrade pod konsole, bo tak się opłaca :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No ale to, że materiał jest w 60fps na YT nie oznacza, że pochodzi z gry która działa w 60fps :)


Oznacza, jeżeli nie ma screen tearingu. Prawie każdy jest w stanie coś takiego wyłapać. Ew jakiś tam odsetek osób mających coś z oczami nie jest w stanie dostrzec tego efektu.

Jedyną alternatywą byłoby użycie monitora z G-sync/Freesync z tego co mi wiadomo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 5 maja 2015, 17:26 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:26 
Cytuj  
Na PC sa opcje graficzne, dzięki którym można dostosować jakoś do możliwości sprzętu. Patrz GTAV. Tego lejmun i konsolowcow nie odkryli. Downgrade przez PC to dość zabawny pomysł nawet jak na konsolowy plebs.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:28 
Cytuj  
Możliwe.
Inna sprawa to jak YT definiuje 60FPS i czy po swojej stronie czy po stronie klienta, który umieszcza z definicji film w 60FPS.

Cytuj:
Na PC sa opcje graficzne, dzięki którym można dostosować jakoś do możliwości sprzętu. Patrz GTAV. Tego lejmun i konsolowcow nie odkryli. Downgrade przez PC to dość zabawny pomysł nawet jak na konsolowy plebs.


No są ale i tak chciałbym zobaczyć tech demo vs ultra pc vs konsola po launch. Wtedy będzie wiadomo.
Downgrade przez PC wcale niie jest zabawnym pomysłem. Wszystko zależy jakich technologii użyli. Czasami zabawa opcjami powoduje, że gra wygląda jak kupa gówna, niestety.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na PC sa opcje graficzne, dzięki którym można dostosować jakoś do możliwości sprzętu. Patrz GTAV. Tego lejmun i konsolowcow nie odkryli. Downgrade przez PC to dość zabawny pomysł nawet jak na konsolowy plebs.


Dostosować opcjami grafikę do sprzętu przy tak wyglądającej grze? :lol: Widziałeś wymagania tej gry już PO downgradzie grafiki? Widziałeś na jakim sprzęcie ostatnio testowali? Widziałeś jak ta gra chodziła na tym sprzęcie? Nie pamiętasz, że miała problem z utrzymaniem 30 klatek przy ustawieniu grafy na high? A Ty chciałbyś, żeby wyglądała jak PRZED downgradem? Wiesz co, weź Trzewika i Arteriera, pojedźcie do Tesco, połóżcie łby na wadze i wciśnijcie buraki.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Znowu masz odchył w stronę "grafika jest chujofa zomg to musi być na kąsoli


Co Ty w ogóle pierdolisz? przecież ja nic takiego nie napisałem. Ja po prostu nie wierze, że to jest materiał z PC w Ultra settings. Nic nie napisałem oszołomie o konsoli, mierzi mnie temat konsole vs pc w przeciwieństwie do Ciebie.

Nawet mi przeszło przez myśl, że owszem jest ultra na PC, ale terrain distance jest ujebany totalnie po to, żeby było milion fpsów. Wszyscy już tak pierdolicie w tym temacie, że normalnie nie chce mi się już tego czytać :D

I oczywiście, każdy ma taka wiedzę jakby sam pracował nad tą grą.


Ostatnio edytowano 5 maja 2015, 17:50 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:49 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Widziałeś na jakim sprzęcie ostatnio testowali? Widziałeś jak ta gra chodziła na tym sprzęcie? Nie pamiętasz, że miała problem z utrzymaniem 30 klatek przy ustawieniu grafy na high?

Nie, a ty? Na razie to mamy tylko info od YT ktorzy jasno mowia ze na pececie z i7 i 980 w ultra bez nvidia fur gra trzyma 60 fpsow. Wiec nie wiem co ty pierdzilisz o problemach z trzymaniem 30 fpsow na high. Tak, gra bedzie miec duze wymagania, ale w czym problem zostawic jednak jako opcje lepsze tekstury i nieupierdzielone shadery dla masochistow z quad 980 i i7-5960x za 4 klocki. Za rok-dwa sprzet takiej wydajnosci bedzie 4 razy tanszy, a konsole moga miec dalej swoja ujebana wersje.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 17:55 
Cytuj  
Weź pod uwagę, że oni wydają grę teraz, nie za rok czy dwa. Muszą dostosować wymagania do współczesnego rynku. Martenting chłopie. Co z tego, że wyprodukują coś co obsłuży 5% graczy, a pozostałe 95% ich zhejtuje, że optymalizacja z dupy. Myślę, że lepiej, że będziecie mieli to co będziecie mieli. Kilku z Was odpali grę na ultra, kilkudziesięciu na high, a większość na medium i low. I będzie gitara.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 18:05 
Cytuj  
Myślę, że z tego forum jednak kilkudziesięciu na ultra.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 18:10 
Cytuj  
http://www.purepc.pl/rozrywka/wiedzmin_ ... ry_na_zywo

dzisiaj 20:00. Może rozwieją wątpliwości trochę chłopaki z RED.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 18:27 
Cytuj  
Jak wpadnie wam pod rękę jakiś link do filmiku "nie-streamowanego"(wiecie ocb :] ) to wklejajcie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 18:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Tak? widziałeś i stałeś obok? albo podaj mi oficjalne zdanie prowadzących te filmy, że grają na PC z padem w ręku.


Oczywiście, że grali na PCetach. Podawali nawet specyfikację.

tczewiak napisał(a):
Myślę, że z tego forum jednak kilkudziesięciu na ultra.


Nas tu tylu nie ma :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2015, 20:42 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Tak? widziałeś i stałeś obok? albo podaj mi oficjalne zdanie prowadzących te filmy, że grają na PC z padem w ręku.

Oczywiście, że grali na PCetach. Podawali nawet specyfikację.


Pokaż linka jak podawali i oficjalne info bo ja tego nie widziałem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.