mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:56 
Cytuj  
Nie mieli ULTRA, na forum to wyszukałem, nawet tutaj wklejałem. Były opcję HIGH z niektórymi efektami na Ultra. Nie było również Nvidia Hairworks.

@Razoth
Masz rację, dlatego też 2 krotnie napisałem, że blaszak pokaże co Wiedźmin oferuje graficznie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:04 
Cytuj  
No i pozostaje kwestia modów.

Polecam porównać, jak wygląda Skyrim na PS3/Xbox 360 oraz PC'towy PORT z modami. Najlepiej zapiąć pasy przed tym.

I teraz w zależności od tego, jak gra będzie popularna wśród modderów, może być w przyszłości bardzo ciekawie.


Ja rozumiem, że nikt nie lubi downgrade i powinno być to piętnowane, ale niektórzy na prawdę płyną tutaj ostro. Porównanie Polygamii wersji na PS4 z materiałami z wersji PC jest po prostu bezcennym przejawem debilizmu. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:06 
Cytuj  
No ja sobie w ogóle nie zaprzątam takimi porównaniami głowy, wystarczy że oficjalne forum Witchera czytam przez 3h jak wstaje rano :) tam jest dopiero wysyp...

Ktoś tam ostatnio hatowal bindy bo się pojawił manual w necie :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:20 
Cytuj  
Ale pierdolicie zamiast czekać jeszcze ten tydzień :-? . Na tą chwilę wszystko jest możliwe i tyle. Ja osobiście nie spodziewam się, że wersja PC oczaruje mnie graficznie bo jansno powiedzieli, że tekstury są takie same dla wszystkich wersji czy to PC czy PS4/X0. Jedynie rozdziałka na X0 jest mniejsza (albo skaluje się w górę) no i niektóre detale są słabsze albo po prostu są wyłączone/niedostępne.

Ktoś musi być super optymistą aby twierdzić, że wersja PC nagle nas olśni. Niestety tak już ten świat wygląda. Napewno REDom ludzie tego długo nie zapomną. Może w 4k to odpalali na gtx980 w SLI ;)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:21 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Konsolki ofc zlewam, niech sobie ktoś porówna z Gówno Age: Grindquisition.


Nie wiem, co masz na myśli, bo DGI brzydki nie jest a i wersja PC vs PS4 niewiele się różni.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:26 
Cytuj  
Żeby co niektórych otrzeźwić:

Cytuj:
Badowski: Nie da się wyprodukować gry na trzy platformy, która będzie korzystała z wszystkich wspaniałych nowinek i usprawnień unikalnych dla poszczególnych urządzeń. To jest fakt techniczny.
Unifikacja platform istnieje – mamy jeden build, który jest dystrybuowany na każdą z nich, gra jest dokładnie taka sama, zasięgi rysowania traw są wszędzie identyczne.
GOL: A wszystkie modele i tekstury są takie same?
Badowski: Tak, jest tylko jedna wersja, bez tego nie bylibyśmy w stanie stworzyć gry na czas. Musielibyśmy ją rozebrać, budować i testować osobno na trzech platformach, co jest niewykonalne. Więc robimy to na jednej bazie, a potem dystrybuujemy ją na wszystkie urządzenia. (...) Reasumując, jest niewiele różnic pomiędzy PC, PlayStation 4 a Xboksem One, raczej rozwiązują pewne błędy niż zmieniają konfigurację.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Ktoś musi być super optymistą aby twierdzić, że wersja PC nagle nas olśni. Niestety tak już ten świat wygląda.


MASZ. WYŁOŻONE. NA. TACY. JAK. WYGLĄDA. WERSJA. NA. PC. W. CHUJDYLIONIE. RÓŻNYCH. FILMIKÓW. I. SCREENÓW.


TobiAlex napisał(a):

Nie wiem, co masz na myśli, bo DGI brzydki nie jest a i wersja PC vs PS4 niewiele się różni.


Mam na myśli to, że Wiedźmin 3 na PC jest najładniejszym cRPG jaki kiedykolwiek powstał a na konsolach nie wiem i niech ktoś sobie porówna wersję Wiedźmina z PS4 z Dragon Age na PS4, bo to chyba jedyny godny przeciwnik.

Mowa oczywiście tylko o suchej warstwie technicznej. Artstylowo, to nawet nie ma co zaczynać raczej. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:30 
Cytuj  
Skoro wszystko jest Zabol z jednego koryta i kopiują tylko textury etc. to dlaczego 2 lata temu był taki kosmos na filmach a dzisiaj jest Watch Dogs?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:31 
Cytuj  
Stawiam na to, ze bronek z WSI wlecieli na chaty całego CDP i grozili sądem za pirackie windowsy. Blackmail microsoftu i musza od teraz robić wszystkie gry na poziomie XBONE.
Bronek z Gatesem polecą na drugą strone księzyca zdać raport, czym bardzo ucieszą jaszczurzą królowa.

tl;dr SPISEK


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:33 
Cytuj  
Kukiz nas uratuje imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kukiz nas uratuje imo.


Zaprosi na debatę Ubisoft i CDP RED.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:37 
Cytuj  
Tak, zwłaszcza że nowy Assasin na horyzoncie ubi, aż wytrzymałem 20 sekund. Zemdliło mnie. Już widzę jak the division wygląda jak z komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:41 
Cytuj  
http://images.eurogamer.net/2013/articl ... an.jpg.jpg

ŚLICZNA trawa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:43 
Cytuj  
A tutaj dla kontrastu najnowszy film z PS4.

https://www.youtube.com/watch?v=qEjGAbAUYBY

Naprawdę nie wygląda to źle. Sam już nie wiem co myśleć o tym wszystkim.
No zobaczcie sobie 5:00 min filmu...mistrzostwo.

Chyba, że ja mam jakieś problemy ze wzrokiem, albo wypaczone spojrzenie.

PS. A GOL tak pojechał po Wiedźminie, bo podobno mają ból rowa za nie zaproszenie ich na ten warszawski event CDPR w kwietniu ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:56 
Cytuj  
No woda jest żałosna, sorry. Wygląda jak roztopiony ołów.... albo rtęć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 23:04 
Cytuj  
Cytuj:
CD Projekt RED sprostał zadaniu i stworzył jedną z najlepszych gier RPG ostatnich lat.

Dla mnie Dziki Gon to produkt, który mógłby z powodzeniem aspirować do dyszki – interesujący, poukładany i sprawiający, że nie sposób się od niego oderwać.


Czyli "najbardziej jadąca" po grze recenzja by GOL przyznaje, że od 10/10 i absolutnego mistrzostwa dzielą grę bugi, które (jeżeli polegać na wcześniejszym zachowaniu CDP RED) zostaną poprawione w patchu na release lub później.

Reszta się rozpływa, rozkleja i cieknie im po nogach.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 23:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Żeby co niektórych otrzeźwić:

Cytuj:
Badowski: Nie da się wyprodukować gry na trzy platformy, która będzie korzystała z wszystkich wspaniałych nowinek i usprawnień unikalnych dla poszczególnych urządzeń. To jest fakt techniczny.
Unifikacja platform istnieje – mamy jeden build, który jest dystrybuowany na każdą z nich, gra jest dokładnie taka sama, zasięgi rysowania traw są wszędzie identyczne.
GOL: A wszystkie modele i tekstury są takie same?
Badowski: Tak, jest tylko jedna wersja, bez tego nie bylibyśmy w stanie stworzyć gry na czas. Musielibyśmy ją rozebrać, budować i testować osobno na trzech platformach, co jest niewykonalne. Więc robimy to na jednej bazie, a potem dystrybuujemy ją na wszystkie urządzenia. (...) Reasumując, jest niewiele różnic pomiędzy PC, PlayStation 4 a Xboksem One, raczej rozwiązują pewne błędy niż zmieniają konfigurację.


Od strony technicznej to nic nie znaczy. Bo ta sama tekstura inaczej wygląda jak ma załadowaną normal i specular mape. No i rozdzielczość, standardem jest że wszystkie tekstury robi się High-res a potem zaznacza tylko target resolution.

Do tego dochodzi jeszcze opcja oświetlenia - Global Illumination. Tego na tostera nie ma, ciekawe czy na PC będzie, to sporo zmienia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 01:24 
Cytuj  
No właśnie dla mnie to jest dziwne, że nie mogą po prostu dać tekstur w lepszej rozdzielczości dla PC. Lub zrobić tak jak Bethesda dla Skyrima i dać paczki HD tekstur jako dlc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 07:23 
Cytuj  
No może mogą ale z werdyktem trza poczekać do release wersji PC. Ktoś bierze urlop?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 07:28 
Cytuj  
Ja idę na wyrwanie 8ki w poniedziałek i cały tydzień biorę l-4, tak się z tym zbierałem i teraz jest idealna okazja. :D


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.