mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 17:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jest chociaz celownik i nie wyglada az tak bardzo azjatycko.

To jest oszustwo, a nie celownik ;-) bo i tak jest sticky target, a cel łapie najbliższy Ciebie ;d
Polecam zagrać sobie na Japońskim serwerze.
Otwiera oczy co to za "next gen"....


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 17:37 
Cytuj  
Najśmieszniejsze jest, że póki co gra zdycha nawet na Koreańskich serwerach.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 22:09 
Cytuj  
Rynek mmo w regresie, wychodzą same crapy, a tytuły takie jak rift / swtor / wow przeżywają drugą młodość . Bo nie ma dla nich konkurencji. GW2/wildstar/eso zawiodły na całej linii.
A devsi czegoś bardziej ambitnego niż tab targetowy themepark naciągają marzycieli na kickstartery.

Może z tego coś będzie https://www.youtube.com/watch?v=MAmn4x2r-O8 ... Ale też korea :/

Nawet nie wiem czy w tym roku wychodzi coś wartego uwagi ? Skyforge pograłem chwile i to jest crap jakich w kurwe jest na rynku z instancjonowanymi lokacjami.

Już z nudów wypróbowałem nawet http://projectgorgon.com/ i sprawiło mi to więcej funu niż te pseudo next geny z ostatnich 2 lat.


_________________
Ultrah/Dzikun

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 08:50 
Cytuj  
a co tam sie ciekawego w rifcie dzieje?


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 08:58 
Cytuj  
No WoW na taką druga młodość przeżywa, że właśnie ogłosili, iż stracili 3 miliony subskrybentów podczas okresu styczeń-marzec 2015.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 09:43 
Cytuj  
sula napisał(a):
No WoW na taką druga młodość przeżywa, że właśnie ogłosili, iż stracili 3 miliony subskrybentów podczas okresu styczeń-marzec 2015.

Twórcy innych MMO na pewno chcieliby mieć tylko takie problemy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 10:31 
Cytuj  
To czego Wy byście chcieli od next gen MMO?

Edit: Liderzy społeczności fanowskich/fansites dostali klucze do ruskiej bety także niedługo powinna startować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 10:50 
Cytuj  
BDO to kolejne gówno koreańskie, które nawet na ich rynku nie zrobi sukcesu dłuższego jak jeden sezon.
next gen mmo ? wszystko juz jest na rynku


wodny napisał(a):
sula napisał(a):
No WoW na taką druga młodość przeżywa, że właśnie ogłosili, iż stracili 3 miliony subskrybentów podczas okresu styczeń-marzec 2015.

Twórcy innych MMO na pewno chcieliby mieć tylko takie problemy.

Blizzard nigdy nie był rekinem finansowym i nawet sukces wow-a nie uchronił ich od kłopotów finansowych, które momentami były gorsze od CCP, który miał 30x mniej subskrypcji :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 13:45 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
To czego Wy byście chcieli od next gen MMO?

Ja chętnie zapłaciłbym za MMO z modelem rozgrywki zaczerpniętym z trylogii Metroid Prime. Wiem, pomysł trudno byłoby zrealizować w konwencji online, ale kto wie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 13:50 
Cytuj  
WoW własnie dobija do najnizszej ilosci subow w swojej historii i to w rekordowo szybkim tempie:
http://www.mmo-champion.com/content/487 ... ubscribers

Wod mial by ostania deska ratunku dla tej gry, a okazał sie gwozdziem do trumny.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 14:08 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
To czego Wy byście chcieli od next gen MMO?


Nie dużo ;p
Craft/budowanie z wurma, ekonomia z eve, combat/siege z dfo :) Ofc bez desynhro.


_________________
Ultrah/Dzikun

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 20:12 
Cytuj  
Ultr4 napisał(a):
amadiasz napisał(a):
To czego Wy byście chcieli od next gen MMO?


Nie dużo ;p
Craft/budowanie z wurma, ekonomia z eve, combat/siege z dfo :) Ofc bez desynhro.


wodny napisał(a):
amadiasz napisał(a):
To czego Wy byście chcieli od next gen MMO?

Ja chętnie zapłaciłbym za MMO z modelem rozgrywki zaczerpniętym z trylogii Metroid Prime. Wiem, pomysł trudno byłoby zrealizować w konwencji online, ale kto wie.


Coś "zaczerpnięte" z czegoś czyli żadne next gen MMO :D Zarzuca się przecież obecnym tzw next genom, że kopiują pomysły lepsze czy gorsze z wcześniejszych tytułów.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:41 
Cytuj  
Czyli, żeby dostać next gena musimy czekać na nową platformę ala wirtualna rzeczywistość ?

Bo na tysiące gier na rynku zrobić jedną która nie ma nic z pozostałych jest praktycznie niemożliwe.
W takim razie ja chce "nieNextGena" z mass walkami/oblężeniami na setki osób bez desynhro z craftem ala wurm i combatem z dfo (marzenia ściętej głowy).

A tak na poważnie to bym już się skusił na byle co, lepszego niż gry które wyszły kilkanaście lat temu ;] Bo od czasów dfo/wurma, nie wyszła na rynek chyba żadna gra która próbowała by coś więcej niż bieganie od qesta do qesta i ubieranie laleczki. Czy może coś przegapiłem ?

amadiasz napisał(a):
Zarzuca się przecież obecnym tzw next genom, że kopiują pomysły lepsze czy gorsze z wcześniejszych tytułów.


Kopiują i robią to gorzej niż stare gry, myślę że jakby powstała gra klon innej ale wszystkie jej aspekty były lepsze od poprzednika to nikt by nie narzekał.


_________________
Ultrah/Dzikun

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:38 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
WoW własnie dobija do najnizszej ilosci subow w swojej historii i to w rekordowo szybkim tempie:
http://www.mmo-champion.com/content/487 ... ubscribers

Wod mial by ostania deska ratunku dla tej gry, a okazał sie gwozdziem do trumny.


Może w końcu zobaczymy coś nowego. Era WOW-a się chyba kończy.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 00:17 
Cytuj  
Era wowa kończyła się juz przed pandami, niestety udało się im podnieść do 10 mln. Dobrze by było gdyby to konkurencja wykończyła wowa a nie blizzard ;p


_________________
Ultrah/Dzikun

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 16:02 
Cytuj  
Nie podobał mi się i nie podoba WoW, nigdy nie czułem jego klimatu. Moja niechęć do niego wynika też z tego, że jego sukces przyćmił inne tytuły, które miały premiery w roku wydania WoWa, co spowodowało mniejszą liczbe graczy w nich, rzadsze updaty itd. Marzeniem byłby Europejski MMO bez chińszczyzny, japońszczyzny, koreańszczyzny, Ohów i Ahów bohaterek w pancernym bikini i innych wschodnich smaczków.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 16:12 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nyx napisał(a):
WoW własnie dobija do najnizszej ilosci subow w swojej historii i to w rekordowo szybkim tempie:
http://www.mmo-champion.com/content/487 ... ubscribers

Wod mial by ostania deska ratunku dla tej gry, a okazał sie gwozdziem do trumny.


Może w końcu zobaczymy coś nowego. Era WOW-a się chyba kończy.



7kk x średnio 13$/mc <- Jeszcze przez kilka lat żadna z innych mmo nie dojdzie takiej ilości graczy.


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 20:47 
Cytuj  
100 na 100 <-- ładnie chodzi, ale straszna dyskoteka

https://www.youtube.com/watch?t=32&v=1MvopOBdZDI


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 20:53 
Cytuj  
Idzie koles z owieczka. Tup tup, disko w tle, idzie z owieczką niewzruszony. "A chuj, dołącze", biegnie w strone najbliższych światełek i dokłada sie do discko.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 21:20 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
100 na 100 <-- ładnie chodzi, ale straszna dyskoteka

https://www.youtube.com/watch?t=32&v=1MvopOBdZDI


wygląda na bardzo nowatorski system walki


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.