mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 15:40 
Cytuj  
http://www.dsogaming.com/news/the-witch ... ons-found/
Podobno wersja Master Race ma mieć "ukryte" opcje grafiki. To by miało sens, tylko kwestia wydajności... Jak na 960 mam mieć 30fps na ustawieniach z tostera to ja pierdole taką gre...
Jak ktoś ma wersje GOG na dysku to w sumie może sobie to sprawdzić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 16:34 
Cytuj  
http://forums.guru3d.com/showpost.php?p ... count=2003

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 16:48 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=5069040&postcount=2003


Oj było już kilka razy :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:26 
Cytuj  
Tak jest. Grafika gorsza od Gothica a wszystkie serwisy (poza oczywiście dwoma uprzedzonymi polskimi) dały ocenę blisko max. Tak, tak.

Myślę, że po premierze stworzymy pudło na które zaprosimy zwycięzców.

Miejsce 1 - Ci, którzy kupili całego, od zera złożonego kompa pod Wiedźmina
Miejsce 2 - Ci, którzy kupili flaki, nowy proc, grafę, płytę itp. pod Wiedźmina
Miejsce 3 - Ci, którzy kupili nową grafę pod Wiedźmina (bo klucz)

Jeżeli ktoś wierzy, że w wersji na PC będzie miał jakieś ukryte opcje, które jednym suwakiem sprawią, że z ekranu popłynie interaktywny film o Wiedźminie, powinien czym prędzej wypić szklankę zimnej wody i zejść na ziemię.

Przecież w necie jest od groma filmików z wersji PC (chociażby np. z tej arabskiej) i gra wygląda jak wygląda. Do tego mamy wypowiedź Pana Dewelopera, który wyraźnie powiedział, że nie robi się gier osobno na każdą platformę.

Dla mnie dziwne jest to, że pokazujecie jakieś tam screeny, a na filmach z PS4 gra wygląda naprawdę ładnie. ocb?


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 13 maja 2015, 17:36 przez lamoon, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:29 
Cytuj  
wersja PS4 ma ustawienia na 30 fpsów, żeby gra chodziła płynnie itd, to się dziwicie grafice. W wersji PC dostaniemy więcej możliwości i więcej fpsów ale i tak będziecie pierdolić do wtorku :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:30 
Cytuj  
http://pclab.pl/news63717.html

GRUBO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:32 
Cytuj  
Jeśli na 970 będę miał na high/uber 40+ fps w fHD to sie ucieszę pod warunkiem, że gra chociaż zacznie przypominać tą na materiałach z 2013 roku. Inaczej będę mocno zawiedziony. Te opcje w xmlu dają jakąś nadzieję, szczególnie sharpening filter i tekstury. Wtedy będzie można porównać.

Natomiast szczerze współczuję im, jeśli na PC dostaniemy to samo co na PS4 bo wtedy żadnej ich kolejnej gry nie kupię. Oczywiście liczę na przyzwoitą wydajność.
Redom się może dostać bardziej niż UBI bo niestety gracze mają już dość takiego marketingu. I słusznie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 13 maja 2015, 17:57 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:37 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
http://www.dsogaming.com/news/the-witcher-3-xml-will-let-you-enable-sharpening-uber-terrain-textures-lod-options-found/
Podobno wersja Master Race ma mieć "ukryte" opcje grafiki.

Tak czytam... widze ten cytat:
"The game will feature “Uber” textures that will be 2048×2048 in size."
pozniej otwieram te xmle u siebie i... w tym rozmiarze to tekstury sa tez na medium i high. Tak samo ten sharpening, jesli dobrze widze to jest juz wlaczony domyslnie na high. ;)
Zastanawia mnie jakie ustawienia sa na konsoli wlaczone, przegladajac inne pliki widac wzmianki o configach dla ps4 i xbone, ale niestety nic sie nie ostalo.

Jak kogos to interesuje, a nie ma gry jeszcze sciagnietej to w spoilerze wrzuce wartosci odpowiednich plikow.

Rendering.xml
Spoiler:

Postprocess.xml
Spoiler:


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://pclab.pl/news63717.html

GRUBO.


Sama wersja pecetowa gry nie będzie się natomiast zbyt mocno różnić od tej dla PS4 i XONE, poza oczywiście wyższą rozdzielczością, większą liczbą klatek na sekundę i kilkoma smaczkami dla kart Nvidii, jak HairWorks.

Zapraszam na pudło, po kolei, nie pchać się :]


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:46 
Cytuj  
no gruba afera, niestety nasi w jej centrum. Po tej akcji gracze już inaczej będą patrzeć na zapewnienia twórców.

Osobiście twierdzę, że robienie gier pod konsole jest kaleczeniem samego produktu, bo czy nie można była zostawić tej uber grafiki dla uber komputerów i z możliwością jej ustawiania wg własnego wiedźminisia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:49 
Cytuj  
Generalnie podsumować można to wszystko tak:

Tostery to gówno nie komputery, nie wiedzieliśmy o tym jak projektowaliśmy grę, musieliśmy zjechać grafikę na wszystkich platformach bo nie ma opcji robienia wszystkich platform osobno. Gra na PC jest tak samo skaszaniona jak na konsolach.

Czyli, znowu jest powtórka z rozrywki. Mieliśmy te same klimaty z Ubisoftem, teraz mamy CDP. Jestem generalnie wkurwiony, bo specjalnie kupiłem 970 żeby mieć fajerwerki w monitorze. Nie przeczę że gra będzie niegrywalna bo na pewno będzie, ale myślałem że będę zbierał szczękę z podłogi przez całą rozrywkę.

MYLIŁEM się. Znowu konsole spierdoliły graficznie tytuł na który czekałem milion lat. Już widzę w przyszłości, jak wszystkie gry łącznie z The Division będą wyglądały jak kupa.

/cry off.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:51 
Cytuj  
ale Sobek ludzie ci pisali tak, że tak będzie. Ja kupiłem również 970 ale nie pod wieśka a na kolejne tytuły

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:52 
Cytuj  
Ciekawy komentarz z PCLaba, cyt.:

"Co z tego, że gra zapewnia 10 razy dłuższa zabawe niż The Order?
Co z tego, że gra ma wielki potencjał przejscia jej kilkukrotnie, w dodatku można wypełnić zadania poboczne, które każdy chwali, daje jakieś 200h grania i ciągłej nienużącej zabawy w pełnym życia świecie z wyrazistymi postaciami?
Co z tego, że mamy tutaj najlepszego RPG od czasów Skyrima, o ile nie jest to gra jeszcze lepsza?
Przecież to 'Przekręt na miare W_D, a nawet większy'"

Coś w tym jest (na pewno CDPR nie jest bez winy), ale nie zmienia to faktu, że przesadzam :) W końcu w RPG nie grafika jest najważniejsza :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:52 
Cytuj  
Jako zaślepiony byłem. Od dzisiaj przejrzałem na oczy, że w najbliższej przyszłości nie ma sensu czegokolwiek zmieniać w komputerach dopóki są te tostery na rynku bo i tak każda gra będzie pod nie robiona.

Kelebglin napisał(a):
Osobiście twierdzę, że robienie gier pod konsole jest kaleczeniem samego produktu, bo czy nie można była zostawić tej uber grafiki dla uber komputerów i z możliwością jej ustawiania wg własnego wiedźminisia?


PC ma za dużo piractwa żeby wyszedł na czoło w tym momencie. Gdyby nie było tego piractwa, grafika w grach z PC byłaby pierwszym punktem w tworzeniu gier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 17:56 
Cytuj  
@TA Przecież wiadomo, że gra będzie bardzo dobra. Nie przeszkadza to polewać z obietnic i grafiki na konsole.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:05 
Cytuj  
Sobek, no już już dobrze. Ale przynajmniej masz nową, cudowną kartę graficzną :]

Cytuj:
nie ma sensu czegokolwiek zmieniać w komputerach dopóki są te tostery na rynku bo i tak każda gra będzie pod nie robiona.


No to masz pecha, ponieważ szansa na to, że konsole znikną z rynku jest taka sama jak to, że z redtube znikną pykacze. A powiem więcej, rynek konsol będzie rozwijał się jeszcze bardziej i jeszcze dynamiczniej.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:06 
Cytuj  
No to trzeba kupić konsolę :) tak napisałem to :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:10 
Cytuj  
Kup. Będzie kosztowała Ciebie tylko co dobra karta graficzna i nie będziesz miał problemu z optymalizacją. Nic nie ustawiasz, nic nie grzebiesz, nie zastanawiasz się co zmienić w puszce, żeby coś tam odpaliło. Gry tutaj albo wyglądają, albo nie wyglądają i nie masz na to wpływu :)

Jeżeli gra jest zjebana (jak np. Unity) to nie kupujesz. Ewentualnie kupujesz jak stanieje i wypuszczą jakieś łatki.


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:12 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://pclab.pl/news63717.html

GRUBO.


Dla mnie to podchodzi pod SCAM.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:15 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Kup. Będzie kosztowała Ciebie tylko co dobra karta graficzna i nie będziesz miał problemu z optymalizacją. Nic nie ustawiasz, nic nie grzebiesz, nie zastanawiasz się co zmienić w puszce, żeby coś tam odpaliło. Gry tutaj albo wyglądają, albo nie wyglądają i nie masz na to wpływu :)


Jeżeli ktoś z jednej strony pisze, że konsole ograniczają rozwój graficzny gier a z drugiej, że lepiej w tym wypadku kupić konsole to jest debilem.

Bo jeśli ograniczają, to lepiej kupić po prostu dobrą grafikę, która na długo będzie w stanie zapewnić lepszą jakość i większy framerate za cenę konsoli.

Albo nie ograniczają i wtedy ma się wybór - albo woli się grać na tosterze w low detalach / 30 fps / ledwo 1080p albo inwestuje się w sprzęt i gra się w lepszej jakości.

Anyway:

Cytuj:
http://forums.cdprojektred.com/threads/32644-Obvious-Downgrade?p=1525774&viewfull=1#post1525774





Dojebanie graficzne pewnie wyjdzie w nieuniknionej Enhanced edition lub z modami. Tzn większe, niż teraz. Bo obecnie gra jest przepiękna.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.