mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 07:51 
Cytuj  
http://forums.cdprojektred.com/threads/ ... ost1660944

Post Marcina Mamota:

Cytuj:
Regarding the comparion video, unfortunately we don’t know how this video was created and what PC settings have been used. It compared an early PC version with a PS4 debug build without the day 1 patch. So it's quite an uncommon basic setting. Something went wrong here and therefore we spoke to the editorial team behind it - we both agreed something is not quite right and while we're figuring out what mistake has been made, we have removed the video. We do admit it looked pretty wonky, hence its removal.

It simply made the PC version look pretty bad and YT compression didn't help either. This was not the final build for PC on which we are working till the last moment.

There will be visible differences between console and PC (we always said so), stuff like:
- draw distance
- framerate
- resolution
-exclusive features such as hairworks

We're sorry about the confusion. We are just 4 days away from the release and we can't wait when the PC players will get their hands-on the game.


To jest dziwnie. Wygląda to tak, że w związku z całym tym hejtem na wygląd wersji PC, redzi do ostatniej minuty będą dłubać aby recenzenci i gracze ich nie zjedli żywcem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:37 
Cytuj  
Jakiś chłopaczek od pr-owego bełkotu. Z gówna bata nie ukręcisz, więc pracować sobie mogą nad czym chcą.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:42 
Cytuj  
Dokładnie to samo pomyślałem. PRowski bełkot. Chyba ludzie nie wierzą, że na 4 dni przed premierą zmienią patchem dnia pierwszego grę tak spektakularnie, że wszystkim wypali gałki oczne :]


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:59 
Cytuj  
No wiadomo, że raczej jakości z VGX 2013 nie ma się co spodziewać ale tu raczej chodzi o to, że z tą wersją PC co pokazali było po prostu coś ewidentnie nie tak. Poczekamy to zobaczymy. Dodatkowo w tym temacie jest też mowa o tym, że npc density będzie wyższe na PC etc. No zobaczymy


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 09:07 
Cytuj  
Desperate Witchers
Witcher's Dogs
Witcher's A Series of Unfortunate Downgrades


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 09:35 
Cytuj  
+1

Ten post fajnie podsumowuje obecną sytuację:

Cytuj:
CD Projekt RED showed us fancy graphics for Trailers and even a 35 minute gameplay.
-Elder Blood comes out and the graphical fidelity is significantly worse.
-Marcin says here on the forum that there has been no downgrade and the VGX and E3 quality can be recreated in the game
-Later Jose says that something that was not playable cannot be downgraded (indirectly saying it wont look like the trailers), if we disregard the 35 minute demo, this clashes with Marcin's statements earlier.



Mnie osobiście najbardziej boli zmiana całej kolorystyki. Nie wiem czemu to zrobili. Brak soft particles, słaba teselacja i roślinność to dalsze kwestie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 09:54 
Cytuj  
No ta kolorystyka jest chyba najbardziej drazniaca, oczojebne te barwy, z tym ze to akurat dosyc szybko mozna fixnac. Darkmod do Diablo 3 tez sporo dawal. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:08 
Cytuj  
http://forums.cdprojektred.com/threads/ ... ost1661038

To jest lepszy temat. Nie dość że wszyscy już grają którzy dostali kopie w piątek to jeszcze CDP udostępnił patcha dla konsol dzięki któremu mogą grać.
Jeszcze mało? to jest oficjalne zielone światło na streamowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:14 
Cytuj  
ja pierdole co za numer.
tak nie moze byc, wychodzimy na ulice!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:16 
Cytuj  
Nie o to chodzi mendol. Chodzi o to, że żadna Firma sobie nie pozwala na takie rzeczy, ja się przynajmniej z czymś takim nie spotkałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:20 
Cytuj  
sobtainer dokladnie o to chodzi.
wiemy od miesiecy kiedy bedzie premiera i nie wiem po co znowu takie pieprzenie i bol dupy.
dostaniesz to pograsz, teraz jebnij sobie szklanke mleka i idz na rower.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:31 
Cytuj  
Mleka sie nie pije przed uprawianiem sportu bo sie moze zwarzyc, nabiał jest niewskazany.

Oczywiscie ze wiemy kiedy bedzie premiera, we wtorek 19 maja. A nie w piatek 15 maja na konsolach. Widze ze chyba nie poczytales nic a sapiesz.

http://www.gamersyde.com/news_the_witch ... 41_en.html

Uncompressed PS4.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:41 
Cytuj  
nie, nie czytalem bo mi wystarczy, ze premiera jest 19 maja.
i spokojnie czekam, nie biegam po mieszkaniu z wypiekami na twarzy tak jak ty i nie pierdole na forum od 5 stron.
tobie sie juz raczej nic nie zwazy, bo jednak faktycznie powinienes powiesic sobie disco balla nad glowa i pokrecic sie w kolko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:43 
Cytuj  
Jak zwykle cos Cie boli, norma u starych ludzi. Zobacz czy Cie za kierownica nie ma w project cars.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:44 
Cytuj  
boli mnie, bo chce poczytac cos sensownego w tym temacie, ale sie nie da, bo co drugi post to twoja sraczka.
a to o grafice, a to o ustawieniach, a to o tym, ze konsolowcy juz graja.
boje sie myslec jak bedziesz spierdolony w moim wieku.
no ale w sumie korpo nie wybacza, bedziesz roslinka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:48 
Cytuj  
Przeciez to jest temat o grafice w ktorym sie glownie udzielalem w kwestii downgradu, jak chcesz sobie poczytac co innego to idz do innego tematu. Manewrowanie na forach dyskusyjnych kierownica również Ci nie wychodzi, dlatego serio idz pojezdzic samochodami.

Twoj tok rozumowania jest w tym momencie identyczny jak ludzie broniacy CDP. Napisz prosze ze grafika nie jest najwazniejsza jeszcze i nic sie nie stalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 10:53 
Cytuj  
to jest temat o grze wiedzmin 3.
tobie sie wydaje, ze to jest temat o grafice wiec splyn stad i idz plakac w kaciku, a nie tutaj.
bo odnosnie grafiki na pc, bedziemy sie wypowiadali we wtorek, a nie wczoraj, dzisiaj czy jutro.
tak, mam kierownice, ktora kosztowala tyle co twoja karta graficzna i rozumiem twoja zazdrosc.

nie bronie cdp i z ocena czekam az odpale gre. ty jak zwykle pierdolisz od rzeczy i tylko zasmiecasz kolejny temat swoimi pedalskimi lzami, ze cie znowu ktos w chuja robi.
pora stac sie mezczyzna jak tczewiak i miec wyjebane.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 11:14 
Cytuj  
Mam wyjebane nasz waszą dyskusję, ale jak Mendol piszesz o stawaniu się mężczyzną, gdzie ty kupiłeś kierownicę do gier za 1,5k to proszę...nie pisz w ten sposób.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 11:15 
Cytuj  
Jak ktoś nadal łudzi się, że wersja na PC nagle zostanie mega zmieniona to powodzenia. Nie ma to jak życie w alternatywnej rzeczywistości.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 11:19 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Mam wyjebane nasz waszą dyskusję, ale jak Mendol piszesz o stawaniu się mężczyzną, gdzie ty kupiłeś kierownicę do gier za 1,5k to proszę...nie pisz w ten sposób.

LOL. Boli cię, że faceta stać na przyjemne wydatki? To zacznij kurwa zarabiać. Zmień pracę albo weź kredyt ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.