mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:29 
Cytuj  
Zauważyliście jak światło słoneczne nas goni jak zaczynają chmury przysłaniać słońce? efekty pogodowe są 1sza klasa.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:31 
Cytuj  
No tego bym się uczepił. Wkurwia mnie że jak jest burza to nawet w samo południe potrafi być ciemno jak w nocy.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:34 
Cytuj  
Jak rozjebiecie gniazdo z ghulami albo innym scierwem, to pozniej mozna zebrac itemzory z tego gniazda. Dopiero teraz zauwazylem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:38 
Cytuj  
Vences napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=tkB8gpPzMkw Frame rate test konsol.

O geez. Toć to jest niegrywalne na ps4.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:48 
Cytuj  
redsi dali dupy na max-a. Gra mi się w ciągu 3h dwa razy wysypała przy grze w karty (jak robisz pass) - prawdopodobnie jakieś memory leaki inne badziwie bo po wgraniu save - udało się dokończyć partię, by po godzinie gry znów grę wysypało dokładnie w tym samym momencie (pass w kartach).

ooo na Xbox One jest to samo...
http://www.idigitaltimes.com/witcher-3- ... one-442972

generalnie za takie babole powinni dostać max 7/10 :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:52 
Cytuj  
Kusza jest OP.

Najwyższy poziom trudności, a wrogowie czają się za drzewkami i boją się podejść.
Można tak czyścić miejsca z bandytami bez problemów.
Goście stoją w miejscu praktycznie i zbierają bełty na ryj.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:59 
Cytuj  
Op to jest kombinacja Yrden + Quen. Rzucasz Quen, kajtujesz, rzucasz Yrden, zaraz potem Quen, kajtujesz, przeciwnicy umierają a jeśli nie to znowu Yrden i Quen odświeżać. Żadnego dmgu na twarz się nie dostaje a wszyscy giną izi :P Tak zrobiłem questa na 24 lvl mając 10 :P


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 00:59 
Cytuj  
Mogliby trochę podrasować te skalowanie lvli wrogów. Wjeżdzam w znak zapytania na 4lvlu, przebijam się przez 10 minut przez patrole na 7lvlu po to żeby znaleźć lvl 16 dywersanta, który one-szotuje mnie nawet z Quenem odpalonym (który tak czy inaczej trzeba mieć cały czas odpalony na przed ostatnim poziomie trudności) .

Plus faktycznie wrogowie w połączeniu z kuszą to jakieś nieporozumienie. Jebłem szczauą w packa ghuli, 3/4 pobiegła każdy w inna stronę, a ten któy zebrał w ryj nie ruszył się w ogóle.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 01:45 
Cytuj  
Ja gram na ostatnim i mam bardzo nieliczne problemy, czasem bossika trzeba restartować albo jakiś większy pack. Największy problem jest z żarciem i brakiem kasy na wszystko - myślałem, że na najwyższym jest więcej kasy z nagród a tu dupa. Często mobki o 3-4lvle wyższe jadę jak są w paczkach po dwóch, trzech. A typki na moim albo o jeden niższym lvlu młócą mnie jak chcą, bo są w grupach-szarańczach po 6+ Ogólnie cała gra wygląda tak, że wyciąga się po 1-3 mobki z packa i robi solo wpierdol każdemu tańcząc dookoła z altem. Niedźwiedzie to ja rucham nawet 5+ lvle, bo to takie opasłe i wolne gówno, że ani razu mnie nie hitnie.


Klimat questu z Jaśkiem (wiedźmy), Baron i jego motywy moralne, "Pani z pieprzykiem między cyckami".. cholera, dawno tak dobrze się nie bawiłem ani nie chłonąłem lore, fabuły. Ech, jakby typki od scenariusza zrobiły z HBO serial w świecie Sapkowskiego, to bym chyba zszedł na orgazmo-zawał.


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 01:50 
Cytuj  
shp napisał(a):
Klimat questu z Jaśkiem (wiedźmy), Baron i jego motywy moralne, "Pani z pieprzykiem między cyckami".. cholera, dawno tak dobrze się nie bawiłem ani nie chłonąłem lore, fabuły. Ech, jakby typki od scenariusza zrobiły z HBO serial w świecie Sapkowskiego, to bym chyba zszedł na orgazmo-zawał.


+1

Tak się wciągnąłem w ten świat, że chyba zrobie drugie podejście do sagi wiedźmina jak skończę czytać malazańską. Sporo rzeczy mam wrażenie, że mi umyka przez to że nie czytałem (odpadłem na 3 części sagi)


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 07:20 
Cytuj  
Czy po zabiciu gryfa są jeszcze jakieś kolejne questy w Białym Sadzie? Nie oddałem jeszcze trofeum czarnym ale mam 4 lvl i coś wydaje mi się to mało.

Nie kumam też za bardzo nagród za questy. Np za quest z tym "kupcem" na bagnach dał chyba 50xp a za zrobienie jaskółki dla tej kobitki u zielarki dostałem 350xp - wtf?

Na dodatek RNG mnie nie lubi bo nie dropnął mi ze zjawy ten pył na lepszy srebrny miecz i musiałem ostro wybulić u kupca :/

Zjebane jest trochę zarządzanie inventory i to, że masz milion gratów i w sumie nie wiadomo co można opylić a co nie. Nie wiesz czy coś Ci się przyda czy nie a kupcy też wszystkiego nie skupują. Rozumiem, że można graty do konia wsadzać jak ma się lepsze siodło?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:22 
Cytuj  
Ja mam ciągle 4 lvl mimo że w białym sadzie zrobiłem wszystko i wszystkie ? a teraz biegam po Velen i znajduje recepty na 23 lvl :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:36 
Cytuj  
No ja już w Białym sadzie znalazłem receptę na jakiś srebrny miecz na 13 lvl :0.

P.S

Quen jest OP tak samo jak w W2. Nie mam zamiaru go używać non stop bo jednak za bardzo ułatwia. Za to inferno zajebiste i Ard;p.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 22 maja 2015, 08:46 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:45 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
CDP Red są królami cRPG.


Mogę się tylko podpisać rękami, nogami, a nawet kutasem. Gra na pewno nie jest idealna, nie jest nowatorska, ale to co najbardziej liczy się w cRPG czyli świat i fabuła są kapitalne. Quest z baronem to majstersztyk, a w moim przypadku o jego zakończeniu zdecydowała decyzja, którą podjąłem w innym queście. Oczywiście konsekwencje jej były inne niż przewidywałem.

Mam 12lvl i nie mogę znaleźć żadnych planów zbroi na swój level. Biegam ciągle w temerskiej, za to mam plany na 25 czy nawet 30 lvl :/


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:33 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy po zabiciu gryfa są jeszcze jakieś kolejne questy w Białym Sadzie? Nie oddałem jeszcze trofeum czarnym ale mam 4 lvl i coś wydaje mi się to mało.


Miałem ten sam dylemat jak zaczynałem Velen. Wpadłem na 4 lvlu i pierwsze questy, które się pojawiły były zdaje się na 30-któryś i 15, więc trochę się przeraziłem, że coś pominąłem :D.
Po zrobieniu jednego questa fabularnego (który miał sugerowany lvl 6) skoczyły mi 2 lvle i problem zniknął także no worries.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:58 
Cytuj  
Do gwinta można jakoś wybrać talię, czy zawsze trzeba zaczynać królestwami północy? bo nie wiem czy czegoś nie pominąłem, ale chyba nie miałem możliwości wyboru. Mam jakieś pojedyncze karty do pozostałych talii, ale 22 jednostek nie nazbieram do żadnej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 10:04 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
Do gwinta można jakoś wybrać talię, czy zawsze trzeba zaczynać królestwami północy? bo nie wiem czy czegoś nie pominąłem, ale chyba nie miałem możliwości wyboru. Mam jakieś pojedyncze karty do pozostałych talii, ale 22 jednostek nie nazbieram do żadnej.


Do tego pytania dodam jeszcze, czy można zdobyć kilka kart od jednego przeciwnika za wygrane?
Zagrałem raz w pierwszej karczmie, wygrałem, dostałem karty i zastanawiam się, czy mogłem tam jeszcze coś zdobyć?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 10:10 
Cytuj  
Z tym pierwszym to pewnie nie idzie przegrać.
Ale zaczepiłem jakiegoś dworzanina u cesarza i miał 5x lepsze karty ode mnie. Chociaż wygrał tylko dlatego ze miał w 3 rundzie remis. Boosty jakies, wycięcie całej lini przeciwnika, ciągłe dobieranie kart itd.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 10:13 
Cytuj  
U cesarza też się męczyłem z tym gościem od gwinta, ale w końcu się udało.
Z tego co widziałem w samouczku to wygrać można tylko 1 kartę od danej postaci.


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 12:10 
Cytuj  
Ja napierdalam w gwinta aż miło, tak mnie wciągnęło :)


Od każdej postaci możesz wygrać kartę tylko raz, potem to będą już tylko składniki. WArto pokupować sobie u kupców te karty, zmierzyć się z tymi słabszymi przeciwnikami i zebrać sobie dobrą talię.

Propo innych frakcji, można je wybierać przed walką, a tylko jeżeli masz spełnione wymagania i jest to najczęściej - 22 jednostki w tali, czyli musisz albo kupić albo wygrać tyle kart, żeby w twojej tali były min, 22 jednostki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.