mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 14:32 
Cytuj  
ja przedstawiłem o jeden wyżej (przedostatni) bo na drugim to alchemia nie istnieje.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 14:35 
Cytuj  
Kurde walczę z tymi upiorami przy porońcu, skaczę jak szmata, robię uniki, ciasno tam jak skurwysyn, wszędzie jakieś przeszkody i ciężko je zajebać, non stop się teleportują i jak walczę z jednym to drugi pojawia za plecami i wali w dupę. :>


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 14:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja przedstawiłem o jeden wyżej (przedostatni) bo na drugim to alchemia nie istnieje.


Na przedostatnim też, przynajmniej u mnie - jedyne co zrobiłem w tej grze to kartacze żeby gniazda czyścić. To jest minus.

@up No upior jak znika to robisz fikolek do przodu bo pojawi ci się za plecami, moby mają proste schematy zachowania. Poza tym yrden(ta pułapka) na ziemie i kosisz jak zboże. W sumie nie wiem na ile strzałów ty je tam masz, ja miałem tam wyższy lvl od questa i przez to pewnie było ez. Wcześniej sobie pozwiedzałem trochę okolice.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 14:48 
Cytuj  
No w teorii to łatwy schemat ale przy tej mechanice gdzie nie zawsze się robi to co się chce to nieraz trzeba kilku podejść zanim wszystko zaskoczy jak trzeba. A co z tą pułapką, ja mam ją na stocku i sobie przez nią przechodzą jakby jej nie było, tak ma być? Lvl mam 6 i takiego samego wymaga quest. Kurde już się nie dziwię, dlaczego mendole i mareczki się nie udzielają, ta gra jest trudna. :P

---

Ubiłem skurwysynów, ta druga fala jest przejebana, bo z 8 ich się tam respi a nawet nie ma gdzie uników robić, bo same płotki i inne badziewia. Widocznie za niski level, żeby to tak lajtowo było.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 15:19 
Cytuj  
btw. gdzie znaleźć saltpeter do bomb? Generalnie bomby olewam (bo wiecznie mi tego brakuje) - akurat biłem shriekera i niestety nie mogłem questu popchnąć do przodu bez bombki :/
Saltpeter dokupiłem, ale dziwię się, podstawowy składnik kilku bomb a nigdy mi to jeszcze nie dropnęło.

Atherius - jak skończysz questa to wiłkołak pada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 15:20 
Cytuj  
ja gram na normalnym i jest git. combat zupelnie nie powala, wiec dla mnie nie ma sensu tutaj wymyslac i kombinowac.
no ale ja pykam tylko i wylacznie dla fabuly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 15:49 
Cytuj  
Wiedźmin 3 to najlepszy open world od czasów Morrowinda. Gra jest boska. Atm 10/10 mimo wad, bo po prostu zasysa i nie daje odejść od kompa. Biowarki i Bethesdy albo serio podniosą swojego skilla w tworzeniu imersyjnego i ciekawego świata, albo mogą wypierdalać. Jeszcze Bethesda się jakoś broni (słabo ale jednak) ale gdyby Dragon Age: Inquisition wyszło po Wiedźminie, to byłaby po prostu rzeź.

Ta gra to najzwyklejsze w świecie gówno przy Wiedźmaku. Myślałem, że byłem uprzedzony ale im więcej w Wiedźminie robię tym mocniej widzę jak skostniałą firmą stało się Bioware. Kolejnego klocka z ratowaniem świata jako średniowieczny/kosmiczny Jezus już nie zniosę.

Atherius napisał(a):
Kurde walczę z tymi upiorami przy porońcu, skaczę jak szmata, robię uniki, ciasno tam jak skurwysyn, wszędzie jakieś przeszkody i ciężko je zajebać, non stop się teleportują i jak walczę z jednym to drugi pojawia za plecami i wali w dupę. :>


No u mnie leciał yrden i quen na przedostatnim poziomie trudności. Podchodziłem do walki 3 razy ale w końcu się udało. :) Skakałem po okolicy jak popierdolony wiedźmin.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 23 maja 2015, 15:55 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 15:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. gdzie znaleźć saltpeter do bomb? Generalnie bomby olewam (bo wiecznie mi tego brakuje) - akurat biłem shriekera i niestety nie mogłem questu popchnąć do przodu bez bombki :/
Saltpeter dokupiłem, ale dziwię się, podstawowy składnik kilku bomb a nigdy mi to jeszcze nie dropnęło.

Atherius - jak skończysz questa to wiłkołak pada.


Nie pada, tylko pozwala się zabić ale to tylko w przypadku, gdy poświęcasz siostrę. No i najpierw musisz go porządnie zmłócić także napisanie, że "sam pada" jest trochę nie dokładne. ;>
Mendol może i nie powala, ale jest jakieś wyzwanie, poza tym trzeba kombinować z eliksirkami i żarciem a nie jakieś ez mode medytacje.

Ten quest z latającym płodem - da faq. :[
Kurwa, natura jest tu zrobiona mistrzowsko.
http://images.akamai.steamusercontent.c ... 878DD5DD8/


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:06 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Wiedźmin 3 to najlepszy open world od czasów Morrowinda. Gra jest boska. Atm 10/10 mimo wad, bo po prostu zasysa i nie daje odejść od kompa. Biowarki i Bethesdy albo serio podniosą swojego skilla w tworzeniu imersyjnego i ciekawego świata, albo mogą wypierdalać. Jeszcze Bethesda się jakoś broni (słabo ale jednak) ale gdyby Dragon Age: Inquisition wyszło po Wiedźminie, to byłaby po prostu rzeź.

Ta gra to najzwyklejsze w świecie gówno przy Wiedźmaku. Myślałem, że byłem uprzedzony ale im więcej w Wiedźminie robię tym mocniej widzę jak skostniałą firmą stało się Bioware. Kolejnego klocka z ratowaniem świata jako średniowieczny/kosmiczny Jezus już nie zniosę.

Atherius napisał(a):
Kurde walczę z tymi upiorami przy porońcu, skaczę jak szmata, robię uniki, ciasno tam jak skurwysyn, wszędzie jakieś przeszkody i ciężko je zajebać, non stop się teleportują i jak walczę z jednym to drugi pojawia za plecami i wali w dupę. :>


No u mnie leciał yrden i quen na przedostatnim poziomie trudności. Podchodziłem do walki 3 razy ale w końcu się udało. :) Skakałem po okolicy jak popierdolony wiedźmin.

Sign. Gra jest prawie perfekcyjna.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:10 
Cytuj  
podsumujmy:
+dobra grafika
+duzy świat
+zajebiste questy i story

-strona techniczna zjebana
-walka i mechanika gry zjebana
-sterowanie zjebane

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:13 
Cytuj  
Co do walki i mechaniki to jak już się ją rozkmini to przestaje być taka zjebana jak na początku. Optymalizacja to ciężko powiedzieć, gra oferuje graficznie bardzo dużo ale też sporo wymaga od pc.
No i pomocy, nie mogę przestać napierdalać. :[


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

-strona techniczna zjebana
-walka i mechanika gry zjebana
-sterowanie zjebane


Moze na konsoli. Na PC mozna sie faktycznie przyczepic troche do punktu numer 3 (glownie chodzi o lootowanie i troche chujowe menusy). Ale reszta cod miod orzeszki. Po prostu ZAJEBISTA gra.

BTW, znalazlem ten mieczyk co Sobek wklejal pare stron temu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:23 
Cytuj  
Walka nie jest cudem świata ale po ogarnięciu jest fun, bo są różne rodzaje przeciwników i trochę skilla trzeba mieć. Szybkie uniki pod altem zamiast uskakiwania na kilometr + znaki + kusza + bomby = fun fun fun. Mi się walka podoba.

Fajną akcję miałem wczoraj btw, wjeżdżam sobie w obozowisko bandytów, biegnie na mnie całkiem spora ekipa + dwa lamusy strzelają do mnie z kuszy. Myślę sobie = czas pokazać szmatom, kto wymiata na osiedlu. Aczkolwiek niestety zebrałem w pizdę. Zrobiłem reload, wjeżdżam po raz kolejny w obozowisko i coś mi się popieprzyło w tym kółku szybkiego wyboru, że wybrałem jakąś petardę i rzuciłem nią przez przypadek w sam środek ekipy z osiedla.

Jebnęło tak, że zostały tylko dwa niedobitki na strzała. Zaśmiałem się na głos jak to zobaczyłem. Mój Geralt to wiedźmin specjalnej troski czasami ale wyniki ma!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:35 
Cytuj  
nie wiem ragnarok odkładając na bok fanbojowanie w stylu razotha bo to wiesiek, tak szczerze mówiac nie przychodzi mi na myśl żaden podobny tytuł gdzie walka byłaby tak kiepska. W końcu to action rpg więc sorry, ale walka to podstawa. Te skakanie z mieczem przez pół planszy nawet śmiesznie wygląda ;)
Owszem wersja na konsole jest dokumentnie zjebana oprócz żenująco niskiego framerate dochodzą memory leaki. Może na PC jest lepiej, ale gra to multiplatforma i niestety redsi się nie wykazali.


Ostatnio edytowano 23 maja 2015, 16:37 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:37 
Cytuj  
Rzucanie znaków właśnie zdecydowało o powrocie co myszki i klawy - za każdym razem trzeba przez kółko wyboru a tu są skróty 3,4,5 itd i obrotem rolki. Jak się korzysta z kilku znaków podczas walki to zmiana jest upierdliwa z gamepadem.
Dla mnie najtrudniejszy był Golem pierwszy przy którym cały cas uniki musiałem robić (turlanie się przebindowane na boczny myszy)


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:40 
Cytuj  
ano nie da się łatwo tego swipować. Szczególnie jak się walczy z duchami i trzeba jednocześnie pułapkować i rzucać sobie shielda.

I już wiem o co Ci chodziło Deshroom - gra jest w ogóle średnio pod pada przystosowana. Sprint (czyli wciśnięty x) i kamera rzeczywiście nie podąża za postacią, a nie jesteś w stanie nią sterować bo twój palec obsługujący gałkę jest na X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:42 
Cytuj  
No np jak jedziesz na koniu i trzymasz A to nie masz jak wygodnie rozglądać się prawym Joyem.
Będę się uczył na padzie od xboxa360 ale nie na wiedźminie.

Pomijam że tragicznie szło mi nurkowanie na gamepadzie ale to moja wina pewnie.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 16:45 
Cytuj  
na padzie xboxowym to pewnie A. Tego sterowanie nawet nikt nie przetestował portując na szybko grę z PC. To podstawowy wręcz błąd uniemożliwiający w praktyce korzystanie ze sprintu na padzie.

btw. duży plus za crafting. Szczególnie rozbudowany dismantling. Na serio jak wam brakuje jakichś komponentów sprawdzcie sobie czy nie uda się ich z czegoś wyciągnąć zamiast biegać po vendorach czy próbując farmić ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 18:01 
Cytuj  
Wlasnie zauwazylem, ze kowale maja mapki z questami na sprzet z wiedzminiskich szkol! Juz 3 takie znalazlem :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 18:08 
Cytuj  
no ja własnie sobie secik receptur zdobyłem. Tylko nie mogę znaleźć kowala by mi skrafcił mieczyk :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.