mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 13:56 
Cytuj  
Szukam MMORPG, ktory posiada rozbudowany system rzemiosla i ekonomi. Cos w stylu UO gdzie moze zostac krawcem, rybakiem, kowalem itp. Nie trzeba tylko zabijac itd. Sa wogole inne gry tego typu oprocz UO?

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 14:12 
Cytuj  
Aha no i moze byc to gra rowniez Science fiction.
Dobrze by bylo gdyby grala w nia sporo ludzi, rowniez polakow by moznaby dowiedziec sie wiecej od Polaka o danej grze.
No i dobrze by bylo gdyby istanialo tam rowniez PVP bo bez tego szybko gra moze sie znudzic.
Gra moze byc platna bo akurat platne MMORPG sa jakby to powiedziec stabilniejsze.
I najlepiej by bylo gdyby byla to gra 3D, FPP, TPP.
Mam nadzieje ze nie mam wygorowanych rzadan :smile:

Przychodzi mi na mysl jeden taki tytul lecz nie wiem czy dobrze trafilem - chodzi mi o Anarchy Online

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 15:05 
Cytuj  
Star Wars Galaxies. Skille bojowe to tylko 30%. Poogladaj jak to wyglada: http://swgcb.yogn.net/swg-cb.php
Pozatym cala ekonomia jest tworzona przez graczy. Poprostu nie ma czegos takiego jak systemowy vendor. Nie mowiac juz o bardzo silnie rozbudowanym systemie Player City.
A i rybakiem tez mozna byc: http://www.xanth.eu.org/rozne/image/swg ... ot0097.jpg :smile:

X.

PS. W AO rzecz polega na killowaniu mobow. W duzych ilosciach. Nawet po to, zeby byc crafterem. Exp dostajesz TYLKO z ubitego moba (i prosze nie pisac o tych sladowych ilosciach expa za craft).



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-07-21 16:34 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 08:22 
Cytuj  
W FFXI jest super crafting, jest kilka gildii crafterskich - możesz zapisać się do wszystkich, ale masterem zostać tylko w jednej wybranej.
Oprócz typowego craftingu jest zbieractwo: mining, fishing, harvesting, wycinanie drzew itp.
Za crafting oczywiście nie dostajesz zadnego expa tylko punkty do skilla w danym crafcie. Więc będąc na 1lvl możesz teoretycznie zrobić mastera kowala i zarabiać w taki sposób kasę.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 08:26 
Cytuj  
Najbardziej rozbudowany system craftingu jaki spotkalem jest w Star Wars Galaxies. Wprawdzie sam osobiscie skasowalem sobie konto po 2 miesiacach, ale faktycznie, crafting jest tam jedna z niewielu fajnych rzeczy, duuuzo bardziej rozbudowany niz gdziekolwiek indziej.

Jeszcze stosunkowo rozbudowany byl (o ile mi sie wydaje, bo gralem krotko) w EVE Online.

Muminus

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 16:06 
Cytuj  
Ta w SWG crafting jest najlepszy chiba... chociaż sam pograłem miesiąc i nie miałem więcej siły :razz:
W Asherons Call 2 crafting też jest niczego sobie...
No i w neocronie tyż da się żyć :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 17:07 
Cytuj  
Hmmm,

http://www.e-sgh.pl

jest on-line, troszke rzemiosla i naprawde duzo ekonomii :wink: tylko abonament wysoki podobno ;/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 08:25 
Cytuj  
Ale po SGH nie zostaniesz krawcem, rybakiem czy kowalem :wink:

Mum

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 08:42 
Cytuj  
Jestes pewien :P
Znam jednego murarza po sghu :)


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2004, 22:19 
Cytuj  
Jak chcesz zostac kowalem to idz na AGH :>
Hutnik-gornik-kowal :grin:DD

*

Posty: 56
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2004, 13:37 
Cytuj  
A ja dozuce PROJEKT ENTROPIE
Gra sei dzieje w przyslosci masz tam do robienia ruzne zecy kopanie kamieni szycie ubran wytwazanie celownikow laserowych, lunetek itp. www.project-entropia.com

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2004, 16:16 
Cytuj  
Tak ja również polecam Project Entropie. Ma multum skilli, bardzo rozbudowany maining, crafting, hunting. No ale musisz poświęcić jej bardzo dużo czasu jeżeli chcesz coś osiągnąć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.