mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2015, 21:22 
 
iniside napisał(a):
wodny napisał(a):
Battleborn jest wyjebane w kosmos. :D

Battleborn ma u mnie 3 fps.
LOL.


Gra na starcie wykryła u mnie tylko zintegrowana karte graficzna. Musiałem recznie ustawiać druga karte. Sprawdz w ustawieniach czy startuje Ci z dedykowanej karty ...

@Farin
W sumie zaden. Kilka wczoraj czy przedwczoraj wystarczyło zglosic swoj akces do bety przez konto Shift i kod dostawalo sie od razu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2015, 22:36 
 
Templair napisał(a):
iniside napisał(a):
wodny napisał(a):
Battleborn jest wyjebane w kosmos. :D

Battleborn ma u mnie 3 fps.
LOL.


Gra na starcie wykryła u mnie tylko zintegrowana karte graficzna. Musiałem recznie ustawiać druga karte. Sprawdz w ustawieniach czy startuje Ci z dedykowanej karty ...

@Farin
W sumie zaden. Kilka wczoraj czy przedwczoraj wystarczyło zglosic swoj akces do bety przez konto Shift i kod dostawalo sie od razu ...

T.

W jakich ustawieniach, w grze nic nie ma nt. gpu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2015, 22:55 
 
Pewno chodzi mu i bios, tam ją wyłącz żeby gra nie mogła jej wziąć w ustawienia.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2015, 22:56 
 
Templair napisał(a):
@Farin
W sumie zaden. Kilka wczoraj czy przedwczoraj wystarczyło zglosic swoj akces do bety przez konto Shift i kod dostawalo sie od razu ...

T.

Dzięki, już się ściąga :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2015, 23:49 
 
iniside napisał(a):
W jakich ustawieniach, w grze nic nie ma nt. gpu.


Sorry. Spieszylem sie i nie napisalem wystarczajaco jasno. Jeśli masz Nvidie to w panelu sterowania Nvidia. Jesli Radeona w odpowiedniku dla Radeona ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2015, 23:56 
 
Atherius napisał(a):
Podobne rzeczy są w serii nba 2k i jakoś nikt nie płacze, bardziej "realistycznie" (tryb kariery) jest a sama gra mistrzowska. :P
A wstawki są różnej maści np. - https://www.youtube.com/watch?v=G_JsNsPoZIU


Przecież tryb kariery z fabuła w 2k16 to straszne gówno. Zero imersji, zero wyborów, chujowa fabuła której nie da się ominąć. Nawet postaci się wtedy nie rozwija rotfl.
W 2k15 był duuuuuzo lepszy, choćby przez te konferencje po meczach.

No ale coś co sygnował Spike Lee musiało być gównem.

Btw,poczytaj recenzje na steamie jeśli mówisz, że nikt nie płacze :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2015, 00:49 
 
TobiAlex napisał(a):
O czym Ty pierdolisz? A co, w NFS masz symulator jazdy (nie licząc Shiftów)?

Tylko ze miedzy poszczegolnymi nfsami byly jednak spore roznice np. miedzy Most Wanted, a Undercover - w MW zreszta do dzisiaj calkiem przyjemnie sie gra, w te nowsze na niektorych trasach mogles locknac pedal gazu, isc po piwko i jak wrociles to zdazyles zobaczyc jak przejezdzasz linie mety na pierwszym miejscu. ;) Shifty to inna bajka, byly ogolnie hejtowane (bo dla fanow arcade za trudne, dla fanow simow to byl czysty arcade... no ale takie simcommunity gdzie od niektorych dowiesz sie ze takie AC to tez czysty arcade :P) mi sie zajebiscie gralo w obie czesci, obok GRIDa chyba najlepsze pseudosimy.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2015, 12:24 
 
tiomor napisał(a):
Przecież tryb kariery z fabuła w 2k16 to straszne gówno. Zero imersji, zero wyborów, chujowa fabuła której nie da się ominąć. Nawet postaci się wtedy nie rozwija rotfl.
W 2k15 był duuuuuzo lepszy, choćby przez te konferencje po meczach.

No ale coś co sygnował Spike Lee musiało być gównem.

Btw,poczytaj recenzje na steamie jeśli mówisz, że nikt nie płacze :D


Tryb kariery (ten Spike'owski) kończy się po pierwszym sezonie i pozostaje już normalny tryb z 2k15, tylko bardziej rozbudowany. Konferencje są nadal (tylko stonowane co jest plusem bo mega wkurwiające było odpowiadać na durne pytania po każdym meczu). Pomysł na to, co robić w off-days jest super. To im się mega udało. Niestety cała reszta MyCareer to standardowy crap od 2k, w tym roku chyba jeszcze bardziej wkurwiający. Jak zwykle drużyna w której grasz to nagle niedorozwoje (durne decyzje, zero obrony, brak powrotów, klepanie piłki). Trafienie otwartego jumpshota na HOF graniczy z cudem. Wygrywasz z CPU 10 punktach, schodzisz z boiska na dwie minuty i gdy wracasz przegrywacie 14 punktami. Można o tym pisać i pisać. Ogólnie jest tak, że gdy CPU uzna, że masz mecz przegrać to przegrasz, choćbyś się zesrał (przynajmniej na HOF). Serio liczę, że Live 16 zabrało trochę graczy 2k i za rok ta seria będzie już dojrzała, to może 2k wyjmie głowę z dupy i zacznie myśleć jak poprawić swój tytuł, a nie tylko odgrzewać kotleta zmieniając tylko otoczkę.


_________________
Obrazek

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2015, 14:52 
 
Ktos tu gra jeszce w battleborna?
Jakby kto chcial sprobowac w teamie to dodajcie http://steamcommunity.com/profiles/76561197970658360


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2015, 15:25 
 
Yuurei napisał(a):

Tryb kariery (ten Spike'owski) kończy się po pierwszym sezonie i pozostaje już normalny tryb z 2k15, tylko bardziej rozbudowany. Konferencje są nadal (tylko stonowane co jest plusem bo mega wkurwiające było odpowiadać na durne pytania po każdym meczu). Pomysł na to, co robić w off-days jest super. To im się mega udało. Niestety cała reszta MyCareer to standardowy crap od 2k, w tym roku chyba jeszcze bardziej wkurwiający. Jak zwykle drużyna w której grasz to nagle niedorozwoje (durne decyzje, zero obrony, brak powrotów, klepanie piłki). Trafienie otwartego jumpshota na HOF graniczy z cudem. Wygrywasz z CPU 10 punktach, schodzisz z boiska na dwie minuty i gdy wracasz przegrywacie 14 punktami. Można o tym pisać i pisać. Ogólnie jest tak, że gdy CPU uzna, że masz mecz przegrać to przegrasz, choćbyś się zesrał (przynajmniej na HOF). Serio liczę, że Live 16 zabrało trochę graczy 2k i za rok ta seria będzie już dojrzała, to może 2k wyjmie głowę z dupy i zacznie myśleć jak poprawić swój tytuł, a nie tylko odgrzewać kotleta zmieniając tylko otoczkę.


Wiem, że Spike'owki się kończy, co nie zmienia faktu, że jest do dupy i niedopracowany. Robisz białego typa, masz czarnych starych :v
No ale mniejsza o MyCareer, nigdy tam więćej niż 1-2 sezony nie zagrałem po to crap straszny. Natomiast sedno gry, czyli MyTeam wygląda lepiej. W 2k15 miałem wrażenie, jak ty, że choćbyś się zesrał to musisz przegrać ten mecz. Pieprznąłeś run na +15? Co z tego, przeciwnik odpowie ci tym samym zaraz :D. Irytujące to strasznie było, bo może 1 mecz na 20 wygrywało się z dużą przewagą, reszta to było jakieś sztuczne wyrównywanie szans. Bo widzisz, że twój przeciwnik gra jak ciota i jedyne co próbuje to pizda pod kosz, albo trójka odpalona z dupy, ale to nic nie zmienia, bo twoi zawodnicy w którymś momencie zachowują się jak ci ze Space Jam, przestają trafiać proste layupy, czyste rzuty z mid-range walą w tablice, dunki odbijają się od obręczy, a o trójce to możesz pomarzyć :o

W 2k16 tego nie czuje, ale z drugiej strony dopiero ze 2-3 seedy przeskoczyłem (mogę mieć dopiero jednego złotego zawodnika w teamie, którym na dodatek jest Derrick kurwa-jego-mać Rose). MM na pewno lepiej działa, bo mając samych ogórów nie trafiam na składy Nash-kobe-lebron-griffin-howard (autentyk z 2k15)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2015, 19:11 
 
czym jest isaac rebirth i afterbirth?

co to ma w sobie nowego?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2015, 23:19 
 
Cytuj:
No i jak juz pisze o nowych DLC to trzeba wspomniec o DLC do Binding of Isaac: Afterbirth, ktore wychodzi za 2 tygodnie w Halloween
Daily runy, rankingi, nowy tryb gry, nowa lokacja, kilku nowych bossow, nowa postac, zapowiada sie ciekawie w bardzo juz fajnej grze.

Samo DLC dosc tanie.
http://store.steampowered.com/app/401920


viewtopic.php?f=82&t=41660&start=440

Rebirth to remake tego pierwszego Binding of Isaac - nowy silnik, lepiej i plynniej chodzi, no i w pizdu wiecej contentu

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 01:19 
 
Ja tylko w kwesti formalnej:
Darkest Dungeon jest zajebisty.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 08:55 
 
Isengrim napisał(a):
Ja tylko w kwesti formalnej:
Darkest Dungeon jest zajebisty.


jakieś uzasadnienie?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 09:00 
 
przestal grac w TSW. W tym wypadku wystarczy:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 10:17 
 
Men of War Assault Squad kurwa jakie to dobre. trzeba pomyslec, wciaga niemilosiernie latwe tez nie jest. jestem chyba na 3 misji dopiero z zajebistosc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 10:27 
 
Piszpan napisał(a):
Men of War Assault Squad kurwa jakie to dobre. trzeba pomyslec, wciaga niemilosiernie latwe tez nie jest. jestem chyba na 3 misji dopiero z zajebistosc.


Grałem jakieś dwa tygodnie temu w triala na steamie i nie spodobało się mi. Może spróbuje drugi raz. :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 11:24 
 
Niah napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Men of War Assault Squad kurwa jakie to dobre. trzeba pomyslec, wciaga niemilosiernie latwe tez nie jest. jestem chyba na 3 misji dopiero z zajebistosc.


Grałem jakieś dwa tygodnie temu w triala na steamie i nie spodobało się mi. Może spróbuje drugi raz. :wink:


na humble masz za dolca plus jakies inne gry. warto.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 11:51 
 
arkham knight na pc rip
http://kotaku.com/batman-arkham-knight- ... 1739895290


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2015, 11:53 
 
zainstalowałem sobie demko, sama gra jest tak chujowa (duże 'lagi' na normal detalach :wtf:) jak jest chujowy batman. no thx.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.