mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 19:12 
Cytuj  
Wiem, ze kwak mial dobry SP ale nie mozna powiedziec, ze mial zdecydowanie lepszy sp od mp. Quake jedno i drugie mial zajebiste. Kwak 1 i 2.

Po to powstaly mody jak darkplaces by zrobic z q1 obecnie grywalna pozycje ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 20:38 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=eyNMWhkz4t4
Do it on LAN 2015 Quakecon fragmovie :)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 20:57 
Cytuj  
Ciekaw jestem czy powroci jeszcze 'meta' dynamicznych shooterow jesli chodzi o esport.
O ironio w czasach swietnosci ET/MoHa jak znajomi mnie namawiali na wspolna gre to gardzilem grami, gdzie nie bylo recoila, skakalo sie po scianach i gralo na 'respawny'. Istnial tylko taktyczy cs 1.6. Teraz natomiast kiedy caly swiat jara sie csem to ja zagrywam sie w Dirty Bombe i dziw mnie bierze, ze zamiast grac w tak zajebistego i dynamicznego shootera to wszyscy wybieraja zolwiego csa z zerowym TTK ;<.\

Moze OW cos tam ruszy, bo wydaje mi sie ze miejsce na drugiego duzego shootera w esporcie sie znajdzie. W koncu mamy 2 gigantyczne moby i 2 troche mniejsze, ktore jakos sie tortem dziela, a popyt przeciez z miesiaca na miesiac rosnie.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 21:03 
Cytuj  
Nie bardzo. Ja liczę chociaz na powrót WW2 w fpsach...

Póki co to chyba UT ma największe szanse uszczknąć trochę tortu.
https://www.youtube.com/watch?v=R65Xz7SM-kE
https://www.youtube.com/watch?v=GZXfOq2kDLc

https://www.reddit.com/r/arenafps

Szkoda, że Reflex nie zrobil kickstartera na mniejszy hajs.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 05:41 
Cytuj  
Kupilem Squad i moge powiedziec, ze ludzie ktorzy sie nigdy nie zachwycali Project Reality, nie maja czego tam szukac.
Choc jak na tytul Early Access client jest wyjatkowo stabilny i jako tako zoptymalizowany.
No ale ja osobiscie jako fan BF2, RO, DoD, ale niespecjalnie OF, Army i moda Project Reality, juz zrobilem refunda :( dla fanow jak najbardziej polecam

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 08:31 
Cytuj  
A umialbys porownac Red Orchestre 2 do Squad jakoś?

Ja chwilę grałem w Project Reality i bylo to dosc ciekawe, a Arma jest spoko :P


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 09:25 
Cytuj  
to jest dokladnie PR z ulepszona grafika i wbudowanym voice chatem - jak ja gralem w BF2PR, byl obowiazek siedzenia na ts, nie wiem jak teraz to wyglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 19:19 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Ciekaw jestem czy powroci jeszcze 'meta' dynamicznych shooterow jesli chodzi o esport.
O ironio w czasach swietnosci ET/MoHa jak znajomi mnie namawiali na wspolna gre to gardzilem grami, gdzie nie bylo recoila, skakalo sie po scianach i gralo na 'respawny'. Istnial tylko taktyczy cs 1.6. Teraz natomiast kiedy caly swiat jara sie csem to ja zagrywam sie w Dirty Bombe i dziw mnie bierze, ze zamiast grac w tak zajebistego i dynamicznego shootera to wszyscy wybieraja zolwiego csa z zerowym TTK ;<.\

Moze OW cos tam ruszy, bo wydaje mi sie ze miejsce na drugiego duzego shootera w esporcie sie znajdzie. W koncu mamy 2 gigantyczne moby i 2 troche mniejsze, ktore jakos sie tortem dziela, a popyt przeciez z miesiaca na miesiac rosnie.



Miales moze problem z uruchamianiem się Dirty Bomb czasem? I jesli tak to jak go rozwiązałeś?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:46 
Cytuj  
U mnie wszystko smiga bez problemu.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:47 
Cytuj  
Mam nadzieje ze OW zamiesza troche na scenie esportowej, Dirty Bomb od momentu przejscia w open beta osiagnal peak kilkunastu tysiecy graczy i od tego czasu spadl do poziomu 4k, przez jakis czas swietnie sie bawilem w DB, ale zniechecili mnie bezkarni cheaterzy i upadajace community huby.
Nawet ostatni ledwo zipiacy dbnation nie jest wstanie uzbierac kilku klanow na turniej, prawie cala "stara gwardia" quitnela.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 18:11 
Cytuj  
Już prędzej czekam na TF2 matchmaking.

A DB to niby dalej beta ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 18:30 
Cytuj  
W dobie masowek ciezko mniejszym studiom cos zdzialac. Nawet taki Smite, ktory na rynku jest od kilku lat, jest unikalny pod wzgledem gameplayowym, ma swoje ligi to na worldsach z milionem w puli uzbieral ~40k widzow na twitchu. W tym samym czasie kameralny turniej hotsa z pula kilka tysiecy mial 10k widzow.
Tego sie niestety nie przeskoczy, bo jest to bledne kolo - zeby jakas gra byla popularna w trybie ladderowym/competitive to potrzebny jest duzy playerbase, bo inaczej MM nie dziala dobrze. Natomiast zeby byl duzy playerbase to potrzebny jest dobry ladder.
Nie ma co sie dziwic nowym graczom, ze wybieraja gre gdzie siedzi 700k osob online, kiedy inne siegaja kilku k.

OW moze cos ugrac, bo Blizzard na rok 2016 zapowiadal jakis przelom w esporcie. W 2015 zatrudnili duzo specow od esportu w tym ludzi z ESPN itp, ~2 tygodnie temu wykupili prawa do MLG. Pozostaje tylko czekac i obserwowac.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 11:16 
Cytuj  
Dobra, ktoś się piszę na Squad? Bo zastanawiam się nad zakupem na "już" lub poczekaniem na jakieś mniejsze bądź większe promo. W każdym razie szukam ludzi do grania ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 12:32 
Cytuj  
O co chodzi z tym zamieszaniem z rangami w CS:GO??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 13:22 
Cytuj  
Chyba zresetowali rangi i trzeba je na nowo wbijac.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 13:30 
Cytuj  
I dobrze, powinny być sezony w CSie. Teraz ludzie mające wysokie ranki graja jako smerfy, na nowych kontach, bo boją sie grać z randomami. Gdyby co 1/2 roku był reset na pewno ludzie by się tak nie spinali, że staty są najwazniejsze a nie fun z gry.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2016, 21:45 
Cytuj  
fajne fragmovie z nowego UT
https://www.youtube.com/watch?v=W0_7g3ZuAPc

hmm... az odpalilem znowu alphe. w sumie to fajnie sie gra!


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2016, 22:40 
Cytuj  
Oho widzę, że zmierza ta alpha ku dobremu. Wszystko wygląda lepiej niż pierwsze filmiki z tego nowego UT co widzialem dłuższy czas temu. Widzę, że przenieśli też niektóre mapy z '99, nawet rozpoznałem. Będzie kiedyś trzeba pograć. Jakie to ma wymagania atm?

No i wiadomo, że fajne. Do DM i CTF UT'99 było wybitną grą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 sty 2016, 10:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


pffff, cyrkowe sztuczki

A tak serio, szkoda, ze na nowego Quake'a nie ma zadnych rozsadnych perspektyw.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2016, 18:05 
Cytuj  
sula napisał(a):
Oho widzę, że zmierza ta alpha ku dobremu. Wszystko wygląda lepiej niż pierwsze filmiki z tego nowego UT co widzialem dłuższy czas temu. Widzę, że przenieśli też niektóre mapy z '99, nawet rozpoznałem. Będzie kiedyś trzeba pograć. Jakie to ma wymagania atm?

No i wiadomo, że fajne. Do DM i CTF UT'99 było wybitną grą.


Ściagajta a nie pytajta https://www.unrealtournament.com/ ;)

Według mnie to będzie lepsze niż poprzednie UT (te nowsze). Jest lepszy feeling i mouse input jakos 'fajniej' chodzi.
Jakies to bardziej dynamiczne i gra bardziej plywa i jest plynna.
Ja poki co gralem na low :P Juz są też ranki, levele itp. wiec pewnie beda chcieli dopasowac graczy wzgledem skilla.

recommended:
Kod:
Windows 7 64-bit or Mac OS X 10.9.2 or later
Dual-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
DirectX 11 compatible GPU
8GB RAM

https://support.unrealtournament.com/hc ... uirements-


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.