mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2016, 09:58 
 
tiomor napisał(a):
https://twitter.com/totalwar/status/699211813049778176

W sumie od tego już tylko o krok od jakiegoś Total War: Vietnam :D

Total War: Horus Heresy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2016, 11:17 
 
ale tak wyglądają najnowsze żyrokoptery w battlu (tzn dopóki jeszcze istniał battle ;) ), więc o co cho?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2016, 11:23 
 
Zupełnie o nic, ale tak serio :D

Po prostu po raz pierwszy pojawią się w Total Warze "maszyny latające" (nie liczę modów, bo tam działały ułomnie), więc mając to można już o jakimś Wietnamie myśleć :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2016, 11:43 
 
Jak widzę tego Młotka : Total War to za każdym razem chcę, żeby zamiast gry z serii TW był to była gra w stylu Shadow of the Horned Rat/Dark Omen :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2016, 12:36 
 
O właśnie :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 01:10 
 
Oglądałem ze 2-3 filmiki i powiem, że tytuł ma potencjał - mapa kampanii wygląda bardzo ładnie, jest sporo ras/nacji tylko co z tego, skoro połowa z nich będzie niegrywalna/dostępna w dlc, gry nie będzie można modować, a balans tradycyjnie będzie wołał o pomstę do nieba.

Cytuj:
ale tak wyglądają najnowsze żyrokoptery w battlu (tzn dopóki jeszcze istniał battle ;) ), więc o co cho?

IMO GW przesadzało z tymi technicznymi bajerami: czołgi, lotnictwo, mechaniczne konie itd. Co za dużo to niezdrowo, Imperium to +/- renesansowe Niemcy, a nie steampunk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 07:14 
 
Junkier napisał(a):
Oglądałem ze 2-3 filmiki i powiem, że tytuł ma potencjał - mapa kampanii wygląda bardzo ładnie, jest sporo ras/nacji tylko co z tego, skoro połowa z nich będzie niegrywalna/dostępna w dlc, gry nie będzie można modować, a balans tradycyjnie będzie wołał o pomstę do nieba.

Cytuj:
ale tak wyglądają najnowsze żyrokoptery w battlu (tzn dopóki jeszcze istniał battle ;) ), więc o co cho?

IMO GW przesadzało z tymi technicznymi bajerami: czołgi, lotnictwo, mechaniczne konie itd. Co za dużo to niezdrowo, Imperium to +/- renesansowe Niemcy, a nie steampunk.

No to akurat bedzie zgodne z tabletopem, wiec mozna to zaliczyc na plus ;p.

Krasnoludy to steampunk.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 09:20 
 
A jednostki/zasady są ze starego WH czy Age of Sigmar ?


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 09:40 
 
Są na podstawie 8 edycji, na szczęście nie z AoS.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 09:52 
 
Dlaczego to takie ważne?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 10:50 
 
Niah napisał(a):
Dlaczego to takie ważne?


AoS ma uproszczone szybsze zasady, nowe armie i podział tylko na 4 strony konfliktu - Masz Order vs Chaos, Dead i Destruction.

I związane jest to z historią, Sigmar powrócił na ziemię sprowadzając swoją własną rasę Ethernals do walki z chaosem.


Już nie ma wsparcia dla starych edycji. W nowym nie ma podręczników - całość jest do ściągnięcia w pdfach.


_________________
Turbot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 11:24 
 
iniside napisał(a):
Krasnoludy to steampunk.

Meh. Mi się krasnoludy z młotka kojarzą z tym co było na początku góralami w ciężkich pancerzach z toporami i nagimi pojebami w pomarańczowych irokezach, a nie jakimś steampunkiem.


Cały ten steampunk w Warhammerze którego zaczeli dodawać więcej i więcej z czasem mi się nie podoba.

Mechanizacja się powinna skończyć na armatach i organkach. No skaveni mogą ewentualnie mieć swoje bombki-śmierdziuszki do rzucania.

Junkier napisał(a):
IMO GW przesadzało z tymi technicznymi bajerami: czołgi, lotnictwo, mechaniczne konie itd. Co za dużo to niezdrowo, Imperium to +/- renesansowe Niemcy, a nie steampunk.

+1


Ostatnio edytowano 17 lut 2016, 11:27 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 11:26 
 
Ja też wolałem początkowego WH.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 13:57 
 
bretonia ktora ruchala kazdego kawaleria :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 15:26 
 
Wracając do Quantuk Break na PC to jest jedna smutna sprawa:

Windows 10 store exclusive means it is built as a windows app which means:
- No SLI/Crossfire,
- Windows 10 store download
- No refund policy explained,
- Vsync is always on,
- Always borderless fullscreen,
- Game files are protected,
- Can't launch it via the exe (So adding it as a non steam game will not work)
- No fps/hardware monitor software works with it,
- You need to take control of the folder as admin if you want access to the files
- Mouse software which lets you create custom binds for each game doesn't work
- Say bye to using sweetfx and mods

Trochę chujowo jeśli mam być szczery...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 15:40 
 
Bretonnia swojego czasu była jeszcze bardziej zaawansowana technologicznie niż Imperium, bo była wzorowana na przedrewolucyjnej Francji. Potem przerobili ich na kolesi z arturiańskich legend będących kilkaset lat do tyłu w stosunku do wszystkich sąsiadów.

W ogóle Warhammer z biegiem czasu stawał się coraz bardziej heroic zamiast dark fantasy. Wystarczy sobie porównać na jakie akcenty kładziono nacisk w papierowym podręczniku do RPG i w późniejszych edycjach bitewniaka, czy to o czym napisałem wyżej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 15:41 
 
Przyszlosc gamingu na pc;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 16:53 
 
Junkier napisał(a):
W ogóle Warhammer z biegiem czasu stawał się coraz bardziej heroic zamiast dark fantasy. Wystarczy sobie porównać na jakie akcenty kładziono nacisk w papierowym podręczniku do RPG i w późniejszych edycjach bitewniaka, czy to o czym napisałem wyżej.

+1

Moje pierwsze spotkanie z Warhammerem to byl właśnie podręcznik do WFRP. Do dzisiaj jest to dla mnie punkt odniesienia i 'oryginalny' młotek. Jak zobaczyłem bitewniaka to mały szok przeżyłem, że to takie heroic bajkowe, a tu się okazuje, że brneli wraz z czasem coraz bardziej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 17:08 
 
zaboleq napisał(a):
Wracając do Quantuk Break na PC to jest jedna smutna sprawa:

Windows 10 store exclusive means it is built as a windows app which means:
- No SLI/Crossfire,
- Windows 10 store download
- No refund policy explained,
- Vsync is always on,
- Always borderless fullscreen,
- Game files are protected,
- Can't launch it via the exe (So adding it as a non steam game will not work)
- No fps/hardware monitor software works with it,
- You need to take control of the folder as admin if you want access to the files
- Mouse software which lets you create custom binds for each game doesn't work
- Say bye to using sweetfx and mods

Trochę chujowo jeśli mam być szczery...


Jesli nie liczyc 5 pietwszych punktow, reszta to jest cos co juz dawno powinno byc wymuszone we wszystkich windowsowych aplikacjach.
Burdel jaki sie robi, kiedy jazdy moze pisac aplikacje jak mu sie podoba a ona dziala to juz jest od dawna grube przegiecie paly.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 17:23 
 
sula napisał(a):
Junkier napisał(a):
W ogóle Warhammer z biegiem czasu stawał się coraz bardziej heroic zamiast dark fantasy. Wystarczy sobie porównać na jakie akcenty kładziono nacisk w papierowym podręczniku do RPG i w późniejszych edycjach bitewniaka, czy to o czym napisałem wyżej.

+1

Moje pierwsze spotkanie z Warhammerem to byl właśnie podręcznik do WFRP. Do dzisiaj jest to dla mnie punkt odniesienia i 'oryginalny' młotek. Jak zobaczyłem bitewniaka to mały szok przeżyłem, że to takie heroic bajkowe, a tu się okazuje, że brneli wraz z czasem coraz bardziej.

Profesja - szczurołap. Profesja wyjściowa - hiena cmentarna :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.