mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 14:14 
Cytuj  
Byles, delikatnie mowiac, troche nieprecyzyjny;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 14:18 
Cytuj  
Raczej bym do DFO, MO czy UO tego nie porownywał. Zabawa jest przednia, jest co robić, ale ryzyko latania po świecie jest zerowe. Nie zmienia to faktu, że gra sama w sobie daje dużo funu i myślę, że może wciągnąć na dłuższy czas.


_________________
Amor E Morte

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 14:19 
Cytuj  
ale jest jakies pvp?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 15:25 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
ale jest jakies pvp?


Takie jak w wurmie, mortalu czy darkfallu


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 15:37 
Cytuj  
Pytanie z innej beczki - czy cos sie robi w grupie, czy single player do max levelu?
Bo z tego co czytalem:
- pvp jest ok max levelu
- quests/mobki sa bardzo proste i nie oplaca sie biegac razem
- 'unikatowe ficzery' (moge przekrecic, bo nie pamietam az tak dobrze - rozwijanie wlasniej sieci trade'owej, workerzy, housing itd.) sa 100% single player

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 15:49 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Ossur napisał(a):
ale jest jakies pvp?

Takie jak w wurmie, mortalu czy darkfallu

W Wurmie PvP jest od święta, a walka jest jak w szachach.
W Darkfallu wogóle nie ma PvP bo nikt już nie gra.
W Mortalu cały czas walka jest z glitchowana.

Serio takie jest BDO?


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 20:38 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Sadorus napisał(a):
Koleś napisał(a):
Pływaliście po tych wodach na pólnoc od Velii? Tam są zdaje się jakieś wyspy. Da się jakoś wysyłać workerów do łowienia ryb?


Z tego co wiem workerów nie da się wysłać do łowienia ryb. Pływałem tam wpław (bez potów utopisz się po drodze), masz tam archipelag wysp na których oprócz NPC-a od nodów w zasadzie nic nie ma, a przynajmniej ja nic ciekawego nie widziałem.


Rozumiem że jak pływam i skończy mi się stamina to tonę? A te nody na wyspach to standardowe farmy z ziemniakami, drewno itp czy coś ciekawszego? :p


btw na jakim gpu gracie i jakich detalach? Ja na 660TI OC do 1160 na rdzeniu i 6600 na pamięciach gram na teksturach high, detalach high + rozszerzony zasięg widoku. Jedyne co mnie wkurza to to migotanie, zanikanie i wygaszanie obiektów, czy na ustawieniach ustawionych na maksimum też są takie cuda? Planuje zakup nowego GPU i zastanawiam się czy będzie lepiej :p


Tak, jak skończy ci się stamina to toniesz (tzn. po prostu hp powoli ci ucieka). Mi się udało tylko dotrzeć do Luivano Island i masz tam coś takiego jak fish trap, więc chyba jednak można wysłać robotników do łowienia. Ponadto z tego co widziałem na mapce to w głąb morza jest jeszcze kilka wysp na których są nody, także może i jakieś farmy się znajdą :D

Edit:
Może ktoś chce się wymienić gift letterami na Alustinie?

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 20:58 
Cytuj  
Jakby ktos miał guest passa to chętnie przygarnę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 21:28 
Cytuj  
Jest jakiś myk który pozwala wyświetlić wszystkie swoje pracowanie w formie jakiejś listy? Bo szukanie np rafinerii na mapie wśród różnych farm jest dość niewygodne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 23:33 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
A jakie są tutaj aspekty Wurma czy Mortala w PVP ? Można wszędzie kogoś zaatakować, full loot, można zniszczyc budowle ?

Powyzej bodajze 45 lvlu wlaczajac flage pvp mozesz bic kazdego powyzej tego 45lvl. Sa safe zony na terenie miast czy nodow, jak padniesz to dropisz losowy item z inventory + szansa na to ze krysztaly w gearze ci sie zniszcza, no i oczywiscie tracisz expa. Jak masz negatywna karme to efekty smierci sa wieksze, ale jak to dokladnie wyglada to dunno, jeszcze nie mam tego problemu. ;)
Koleś napisał(a):
Jest jakiś myk który pozwala wyświetlić wszystkie swoje pracowanie w formie jakiejś listy? Bo szukanie np rafinerii na mapie wśród różnych farm jest dość niewygodne.

No przydalo by sie zeby to zmienili bo szukanie dobrych domkow w stolicy to jest parodia.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 11:49 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Jest jakiś myk który pozwala wyświetlić wszystkie swoje pracowanie w formie jakiejś listy? Bo szukanie np rafinerii na mapie wśród różnych farm jest dość niewygodne.


chodzi ci o swoje rafinerie czy w ogóle dostępne w mieście?

swoje- masz znaczki w prawym dolnym rogu domku- rafineria ma taki czerwony ogien
wszystkie w mieście- w widoku mapy w prawym górnym rogu- wybierasz konkretny rodzaj domku jaki cię interesuje( domyślnie masz all) , możesz od razu też wybrać ,żeby ci pokazywało lvl konkretnego domku

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 16:35 
Cytuj  
To i tak nie za wygodne bo musisz klikać po całej mapie żeby coś znaleźć. Oczywiście jeśli produkujesz ciągle to samo to można dawać repeat z menu workerów ale mimo wszystko brakuje mi opcji podglądu i zarządzania wszystkimi posiadłościami na raz.

Swoją drogą o ile dobrze rozumiem workerzy nie pracują gdy jestem offline czy pracują ale tylko do końca obecnego taska ale nie wykonują jego powtórzeń?


PS. Strasznie w tej grze promują granie AFK, do tego jest opcja zrzucenia gry do traya... Czyżby w kliencie była zaszyta koparka bitcoinów?! Super teoria spiskowa oraz nowy model biznesowy - mine to play :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 17:02 
Cytuj  
No z tym afk to troche beka. Wlasnie siedze w pizzerni, a rybki sie lowia. Swoja droga wczoraj przez niecala godzine zlowilem ryb za prawie taka sama sume, co mialem kasy z dropow/questow charkiem 22lvl.
Wiec z tym kopaniem bitcoinow moze byc cos na rzeczy;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 17:20 
Cytuj  
To są rzeczy, które w azjatyckich, szczególnie chińskich tanich "MMO" przeglądarkowych już były lata temu. Właśnie 'granie' afk, autobieganie, w niektórych tytułach nawet oficjalne boty są. Ich to jebie czy będziesz się interesował postępami swojej postaci w grze klikając samemu czy będąc afk, a robić to za ciebie będzie "gra". Masz być po prostu zainwestowany w postęp swojej postaci emocjonalnie i w związku z tym hajs wydawać.

Dużo ludzi na zachodzie się pewnie będzie dziwić, bo dla nich to będzie nowe. W sumie to pierwsza gra z grafiką AAA, która ma takie rzeczy na taką skalę.

Choć po prawdzie to trzeba pamiętać, że np. UO też miało oficjalnie in-game UI do robienia automatyzacji działań postaci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 20:20 
Cytuj  
Nie miało. Był dopuszczalny uoassist.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 20:36 
Cytuj  
Hmm. No kłócić się nie będę, bo dopuszczam możliwość, że źle zapamiętałem. Jednak pamiętam, że afk makrowanie skilli, statsów i resources było powszechne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 21:22 
Cytuj  
AFK nigdy nie można było. Aczkolwiek rzadko zdarzał się banzorek za to.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 22:41 
Cytuj  
No ja wiem, że nie można było "wd przepisów", ale gameplay i sama gra była tak skonstruowana, że wygladało to jak wygladało. Nie ujmując nic UO ofc, do dziś pamiętam opad kopary jaki następował pierwszy raz po zalogowaniu hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 22:46 
Cytuj  
No ba!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 23:03 
Cytuj  
Mam kilka pytań dotyczących listy workerów:
- Jak mam workera z zadaniem które trwa 30 minut i mam je powtarzane 5 razy to łącznie to będzie trwać 2.5h czy to 30 minut to jest łączony czas dla pięciu razy?
- Workerzy pracują jak jestem offline? Bo z obserwacji wydaje mi się że dokańczają obecne zadanie ale nie przełączają się do kolejnego, zgadza się?
- Co najlepiej produkować w celach zarobkowych w Veli?
- Jak klikam repeat to worker powtórzy jeden raz czy tyle samo razy ile było poprzednio?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.