mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 21:52 
 
Mark24 napisał(a):
[Świat, bogatszy zachód gra głównie na konsolach, a tu złożenie riga nie pochłania kilku miesięcznych średnich pensji


mozesz mi powiedziec skad ty takie rzeczy wiesz?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 21:54 
 
z danych statystycznych ogólnie dostępnych w internecie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 21:56 
 
Wywróżył z kabli. To, że głupie DS sprzedało się w większym nakładzie na PC niż na wszystkie inne platformy razem wzięte to tylko ściema.
Oczywiście nie mam zamiaru z Januszem internetu dyskutować bo kto na czym gra mnie jebie, może na N64 się zagrywac nawet. Chodzi o jego argumentację, Polska jeszcze się podniesie jak więcej takich roboli jak on opuści kraj i będzie błyszczeć IQ z daleka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 21:56 
 
Powiem tak obiektywnie, że jakbym miał mało kasy i chciałbym grać w najnowsze gry to serio nie pakował bym się w pc, bo przyzwoity rig zapewniające godną rozgrywkę to grube tysiące (sama grafika to koszt ps4) + gry, które też nie są tanie i dodatkowo nie można ich odsprzedać. PS4 wychodzi zajebiście ekonomicznie, gry na spółę (tak na pc są kona steam współdzielone za grosze ale o multiplayerze możesz zapomnieć), które mają pełną funkcjonalność albo boxy z możliwośćią odsprzedania po przejściu.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:00 
 
Oyciec - przestań pierdolić od rzeczy. Użytkowników steam jest ok. 200mln, użytkowników konsol nowej generacji jest ok. 40-50mln. W poprzednim roku nowa generacja konsol wygenerowała obrót na poziomie 15mld USD (w sprzedaży gier), podczas gdy Steam zaledwie 6mld USD.

Gdyby było tak jak piszesz, to PC byłby wiodącą platformą, to PC wyznaczałby trendy. No ale nawet taka oczywistość nie dotrze do twej zakutej pały. Wracaj do smarów.


Ostatnio edytowano 12 mar 2016, 22:01 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:01 
 
Aldatha napisał(a):
ilu z was co tak pierdoli ma komputer ktory obsluguje 4k z palcem w dupie?:)

pewnie nie wielu stac na taki wydatek

to ze kogos stac to jakie ma odniesienie do konkretnej sytuacji?


Takie, że jest wystarczająca ilość ludzi którzy chcą na to wyłożyć kasę, ergo producenci będą robić sprzęt dla tej grupy odbiorców.

Mieszasz pojęcia, mylisz się w zeznaniach, masz problem ze zrozumieniem, że obecna generacja została stworzona do płynnej rozgrywki w 1080p, następna MOŻE BĘDZIE już celowała w 4k, więc osoby, które teraz zainwestowały w sprzęt nie powinny mieć do nikogo pretensji.

Ogólnie rozmowa rozmowa z tobą to jak rozmowa z mareczkiem czy tczewiakiem. Żyjecie sobie w swojej własnej rzeczywistości, która nie ma odniesienia do świata realnego i tylko walicie farmazony jeden za drugim.

Chcesz kupić konsolę to ją kurwa kup a nie pierdol głupot i twórz wizji świata w której ludzie grający na 980ti w 1080p/60 FPS, kupią nagle konsolę żeby grać w 1080p/30 FPS i niższych detalach, tylko dlatego, że następna generacja kart graficznych może zaoferować 4k/60 FPS i to ich zirytuje. Będą robić downgrade i cofać się w rozwoju, bo producenci oferują to co oferowali od samego początku - postęp technologiczny.

No jakim idiotą trzeba być, żeby coś takiego sobie uroić. :D

Oyci3C napisał(a):
Wywróżył z kabli. To, że głupie DS sprzedało się w większym nakładzie na PC niż na wszystkie inne platformy razem wzięte to tylko ściema.


W większym nakładzie, niż na dowolną konsolę. Jak zsumujesz PS i XBOX to jednak przewyższają w sales, no ale sumowanie sprzedaży na platformy dwóch rywali to idiotyzm. Równie dobrze można sumować PC + XBOX vs PS, ale to też mareczek lvl.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:01 
 
Atherius spoko, tylko że ja osobiście w wieku 33 lat wśród znajomych w pracy i normalnie widzę ile ludzie zarabiają i prawda jest taka, że jest co raz lepiej.

Więc generalnie pisząc o tym, że ludzie nie mają kasy na PC zarabiających na pełny etat dzisiaj i będąc specjalista w swojej dziedzinie to takie trochę zwalanie winy - w sumie nie wiem tylko po co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:05 
 
Z wiekiem wydaje się na gry co raz mniej, a co raz więcej na inne rzeczy. Niby można kupić rig za 10k, tylko po co? Marek ma rację, że większości ludzi wystarczy konsola. PC gaming za grube tysiące to jest jakiś promil.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:08 
 
Sob no widzisz a inna osoba, która chce sobie pograć np. w the division i ma chujowego kompa, przed która stoi wizja upgradu za 3k da sobie spokój i kupi ps4 + grę za 1500 zł. :)
Każdy podchodzi inaczej, chcesz grać w najlepszej możliwej jakości to walisz hajs w pc proste. Ja też to lubię dlatego póki co też wybieram taką opcję a ps4 zostawiam na gry, których nie zobaczę na blaszaku.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z wiekiem wydaje się na gry co raz mniej, a co raz więcej na inne rzeczy. Niby można kupić rig za 10k, tylko po co? Marek ma rację, że większości ludzi wystarczy konsola. PC gaming za grube tysiące to jest jakiś promil.


To chyba nie z oszczędności tylko faktu, że człowiek doszedł do wniosku, że jak dużo kupował to żadnej gry nie kończył i po prostu odechciewało mu się grać. Druga sprawa, że już mało co jest nas w stanie zaskoczyć a kupować nowości tylko po to, żeby być na fali to nie ma sensu.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:12 
 
Czarnuchy płodzą się szybciej niż biali. Czarnuchy nie ogarniają PCmasterrace.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:14 
 
@Atherius To mam na myśli, im jesteś starszy to raczej pieniędzy masz co raz więcej. Jak patrzę na AAA tytuły w ciągu ostatnich kilku lat, to widzę tylko dwa must have dla mnie: Witcher 3 i DS. Oba mógłbym spokojnie przejść na konsoli. W jakieś indie gierki można pykać na lapku. Natomiast jak ktoś lubi, to niech wsadzi 980Ti w SLI, czemu nie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:16 
 
Ja tam jestem w pełni zadowolony z 970. Ponoć 1080 ma mnie wyruchać - wtedy zrobię upgrade. Ale jak to będzie boost na poziomie 30% to mogą się bujać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:18 
 
Torbiś, Atherius - samo sedno.
Sam się zastanawiałem czy sobie nie upgradnąć kompa - tylko po co? Przez ostatnie 2 lata ograłem na nim ze 3 tytuły. Zresztą nawet na konsoli gram coraz mniej, zafoliowane pudełka z grami znów leżą miesiącami, a w przeważającą większość gier które w shopoholicznym natchnieniu kupuję pogram max 1-2h. Kryzys wieku średniego chyba ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:19 
 
@tczewiak Raczej VR pchnie interaktywną rozrywkę do przodu. Z drugiej strony nie grafika jest problemem, a coraz bardziej czerstwe tytuły.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 22:30 
 
Mark24 napisał(a):
Torbiś, Atherius - samo sedno.
Sam się zastanawiałem czy sobie nie upgradnąć kompa - tylko po co? Przez ostatnie 2 lata ograłem na nim ze 3 tytuły. Zresztą nawet na konsoli gram coraz mniej, zafoliowane pudełka z grami znów leżą miesiącami, a w przeważającą większość gier które w shopoholicznym natchnieniu kupuję pogram max 1-2h. Kryzys wieku średniego chyba ;)


Ja ostatnio ograłem nowego tomb raidera, fajne było itp. ale jakbym go nie przeszedł to bym dużo nie stracił, bo za rok już nie będę o tej grze pamiętać. Tak samo nowości typu far cry primal itp. w ogóle mnie nie interesują, to samo co w poprzednich częściach tylko inne tło, nie chce mi się nawet takich rzeczy już odpalać. Za to na PS4 widzę kilka gier, które bym chciał przejść także może być tak, że pc będzie odpoczywał przez bliżej nieokreślony czas. ;p
Na PC na pewno przejdę dwa dodatki do wieśka 3 jak już się pojawi ten drugi, dark souls 3, quantum break, need for speed (nie grałem w tę serię od underground 2), nowy baldur, valkyrie - wszystko oprócz krew i wino wychodzi w przeciągu miesiąca także i tak będę musiał wybrać co ograć, także niech nikt nie mówi, że na pc nic nie wychodzi i nie ma w co grać, bo jak już zaczynają sypać się premiery to jest ostry zapierdol.
Tylko gorzej z moim zaangażowaniem i chęciami. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2016, 23:30 
 
https://www.youtube.com/watch?v=PcayCGCrjcI

Ale to wygląda :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2016, 00:58 
 
Sobtainer napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=PcayCGCrjcI

Ale to wygląda :D


spada do 40 fps podczas palenia gumy :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2016, 01:04 
 
Ta :d wszyscy się śmieją. W samochodach nie celujesz :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2016, 02:23 
 
tczewiak napisał(a):
Ja tam jestem w pełni zadowolony z 970. Ponoć 1080 ma mnie wyruchać - wtedy zrobię upgrade. Ale jak to będzie boost na poziomie 30% to mogą się bujać.

Insider info. Ponoć nie będzie to szczególnie duży upgrade na desktopach. Skupiają się głównie na zrobieniu architektury do zastosowań profesjonalnych.
Dopiero Volta powinna być upgradem na desktopy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2016, 09:58 
 
Jesli bylo to sry

“open-world investigation Lovecraftian game" called The Sinking City.

http://frogwares.com/sinking-city-news/
http://www.pcgamer.com/okay-who-wants-t ... er_pcgamer

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
https://www.youtube.com/watch?v=qtZgOy_n23s

Mount & Blade 2 - hicior
https://www.youtube.com/watch?v=3P8AYtiaaFE


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.