mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 11:17 
Cytuj  
Po premierze będą dodatkowe mapy i postacie - za darmo.

Ciekawe czy tę walutę za którą kupuje się przedmioty dla postaci będzie można kupować za prawdziwe pieniądze.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 12:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
crap dla dzieci i niedorozwojów


Huragan napisał(a):
Mnie Overwatch bardzo kusi, bo to jedna z niewieli gier w których ostatnio mam fajną zabawę :)


Jak czytam takie posty, to mam nadzieję, że przynajmniej ja swoją starość będę w stanie przeżyć z godnością. ;)


Anyway zakończyłem granie w Overwatch. Wiem już czym jest ta gra i 200 zł za nią to kompletne nieporozumienie. W obecnej formie zasługuje na F2P ew 79 zł jak za indyka. Gra się spoko ale nic ponadto. Typowy przykład growego fastfooda - gra się przyjemnie ale nigdy nie czuje jakiegoś ekstremalnego funu - taki tam średniak, może odrobinę więcej. Klikadełko, które wyróżnia się jednak świetnym graficznym designem i stylem - kompletne przeciwieństwo Battleborna w tym temacie.

Hejt roballa całkowicie nieuzasadniony ale członek Blizzarda w ustach np. zabolqa również. Grać nie będę ale co parę miesięcy sprawdzę, co nowego w grze słychać i czy warto już kupić.

Anyway HF dla tych, co będą grali.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 12:23 
Cytuj  
A jak fajnie się teraz gra, wszystkie dzieci nie mają pojęcia co robić, gra jest prosta jak cep ale ciężko ludziom zrozumieć co trzeba robić.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 14:08 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
sula napisał(a):
Oni wydali kiedyś w ogóle coś co by nie było w Full AAA cenie?


Oprócz Overwatch nie grałem jeszcze w grę Blizzarda, która nie zasługiwałaby na miano full AAA lub nie była f2p.

Nie wnikam czy warto jest czy nie, tylko chciałem potwierdzić prosty fakt, że jak Blizzard cokolwiek wydaje to jest to full AAA price lub f2p.

Także nie ma opcji, żeby cokolwiek wydali np za 20-30$ nawet jeżeli contentu jest za mało na wyższą cenę. Po to się buduję markę, żeby móc mniej sprzedawać za więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 14:50 
Cytuj  
sula napisał(a):
Po to się buduję markę, żeby móc mniej sprzedawać za więcej.


i wtedy sie marke traci :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 15:02 
Cytuj  
Prawda jest taka, że jakość gier jaką oferuję Blizzard aktualnie, support i cały help desk to jest wzór do naśladowania dla wszystkich firm. Gdyby robili MMO kolejne, to bym zwiesił ich plakat w pokoju gdzie mam komputer :) w sypialni to trochę za duży fanboizm ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 15:27 
Cytuj  
Nie trolluj tak robala, bo chlopak zawału dostaniel


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 18:02 
Cytuj  
A my się dobrze w Overwatch bawimy teamowo! :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 18:03 
Cytuj  
RR.II.PP HUEHEUHEHE


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 18:06 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie wnikam czy warto jest czy nie, tylko chciałem potwierdzić prosty fakt, że jak Blizzard cokolwiek wydaje to jest to full AAA price lub f2p.

Także nie ma opcji, żeby cokolwiek wydali np za 20-30$ nawet jeżeli contentu jest za mało na wyższą cenę. Po to się buduję markę, żeby móc mniej sprzedawać za więcej.


Nie no spoko, tylko pozazdrościć pozycji na rynku, że mogą sobie pozwolić na wydawanie F2P gierki za pełną cenę gry AAA. :)

Jeżeli Overwatch dobrze się sprzeda to znaczy, że Blizzard ciągle ma świat gamingowy u swoich stóp, nawet mocniej niż kiedyś, bo kiedyś musieli się jakoś mocniej starać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 19:14 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A my się dobrze w Overwatch bawimy teamowo! :(

starzejesz sie albo dziecinniejesz :D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 19:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
A my się dobrze w Overwatch bawimy teamowo! :(

starzejesz sie albo dziecinniejesz :D


Oyci3c jest pro graczem :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 22:49 
Cytuj  
Strasznie niekulturalny tez ich team nawet sie nie przywitali

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 22:59 
Cytuj  
Ja powiedziałem ale wszyscy to zlali że jesteś :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:02 
Cytuj  
i dlatego przegraliscie !

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:06 
Cytuj  
Pograłem "trochę", wbiłem 29,5 lvl ponad 20 godzin samych meczów mam za sobą i...... już mi się przejadło. Konstrukcja gry jest bardzo dobra. Daje wiele frajdy, jest przyjemna dla oka, nie ma bugów, jest świetnie zoptymalizowana, postacie są zróżnicowane i każdą gra się kompletnie inaczej. Mimo tego wszystkiego gra oferuje zdecydowanie za mało contentu, w szczególności gdy przyrównamy jego ilość do ceny gry, która nawiasem mówiąc, jest horrendalnie wysoka. Gdyby było więcej trybów, więcej map i mecze rankingowe + jakiś progres konta (nie mówię o boostach w grze, ale na przykład możliwości kupowania skórek za walutę otrzymywaną za mecze itp.) to MOŻE byłaby warta tych 180zł, jednak na chwilę obecną tak zdecydowanie nie jest. I pierdolenie Blizzarda że dadzą w patchu po premierze też może iść się pierdolić, bo jak wszyscy wiemy, ich sposobem na zwiększanie żywotności gier jest jeden patch na pół roku który dodaje gówno, trochę niczego i jeszcze więcej gówna, co pozwala na wysnucie prawdopodobnie trafnej prognozy, że rankedy to zobaczymy za pół roku, być może dodadzą wtedy też jednego nowego champa, ale to już mogłoby być za dużo problemu więc nie ma co liczyć na takie rarytasy.

Reasumując, gra jest świetnym szkieletem na bazie którego Blizz pewnie będzie ją konstruktywnie rozbudowywać. Tyle że za szkielet nie płaci się 180zł.

Szkoda :/

PS. Te skórki postaci to też jest jakiś dowcip. Większość to zmienianie kolorystyki i nic poza tym. Nawet te legendarne skórki są w większości raczej słabe, a kosztują mnóstwo coinsów.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:21 
Cytuj  
mecze ESL sie juz zaczely..wyglądają zacnie

https://www.twitch.tv/esl_overwatch/v/29077489


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:27 
Cytuj  
mam quiz :

czy ta osoba gra w overwatch pare dni po napisaniu tego:

Cytuj:
Spoko za rok beda dawac za darmo:]. Dobrze ze open bete dali, tylko sie utwierdzilem zeby unikac tego potworka szerokim łukiem i juz nie bedzie kusilo wyjebac 40e


Cytuj:
Hahahaha jakieg gowno ta gra, juz po jedym meczu zdazylem sie zerzygac. Jak mdlilo mnie ogladajac filmiki z gameplayu to w samej grze jest jeszce gorzej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:34 
Cytuj  
Pragnie mojego towarzystwa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:35 
Cytuj  
Tak i podtrzymuje, nawet granie w team z kumplami nie ratuje tej gry, nudzi sie bardzo szybko.

Radoslaw ty sie nie tlumacz, shame, shame, shame on u


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.