mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:39 
Cytuj  
Zamknij mordę, nie ma w co grać :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:41 
Cytuj  
Koniec swiata:f


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:52 
Cytuj  
A co Ci się w settingu Overwatch nie podoba?

Obrazek

:|

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 23:53 
Cytuj  
No ja wiem ze gustujesz w "curvy":D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 00:18 
Cytuj  
Najgorsze jest to, ze Blizzard nie oferuje zadnych toolsow i dedykow. Taki CS czy TF2 maja mase mozliwosci dzieki temu - nie chce sie komus grac MMa to moze sobie wbic na dedyk, gdzie mozna sobie pogadac, posmiac sie, czy posluchac Zenka na koniec rundy. Jednymi slowy jest masa do roboty.
OW az sie prosi o to. Mampki do scigania sie jako Lucio, pilka nozna/koszykowka/siatkowka dla RMB Lucia to pierwsze co mi przychodzi na mysl. Zamiast tego dostajemy jednak 'brawle', ktore podobnie jak w HSie sa chujowe, bo ciagle korzystaja ze standardowego contentu.

Ogladalem tez dzisiaj te mecze Luminosity v Envy i na moje to mega biednie to wygladalo. Masa cheesowania i zabawy w metagame, a za malo faktyczej taktyki, czy aspektu FPS.
Przez speedboosty Lucia i tarcze Ryszarda wiekszosc potyczek polegala na zergu i biciu sie praktycznie w melee i nie bylo gry gdzie by nie stakowali tych dwoch postaci.
Tez mozliwe, ze patrze ciagle przez pryzmat innych fpsow, a to jednak jest specyficzna gra. Na twitchu ludziom sie podobalo, a jak spytalem czy tylko dla mnie to wyglada slabo to mnie zwyzywali, wiec to moze ze mna cos jest nie tak.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 00:28 
Cytuj  
No kurwa.
Czy ta gra zasługuje na 1/10 czy na 6/10 to jakie ma to znaczenie?!
Battlefield 1 pod koniec tego roku, a do tego czasu czwóreczka....albo to http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=11207 !
I mowa tu tylko o FPSsach. Za chwilę Total War w przewykurwistym settingu...no prawie...lepszy byłby w 40000, ale nvm. Nawet nie zauważycie premiery Overwatcha.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 01:57 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Najgorsze jest to, ze Blizzard nie oferuje zadnych toolsow i dedykow. Taki CS czy TF2 maja mase mozliwosci dzieki temu - nie chce sie komus grac MMa to moze sobie wbic na dedyk, gdzie mozna sobie pogadac, posmiac sie, czy posluchac Zenka na koniec rundy. Jednymi slowy jest masa do roboty.
OW az sie prosi o to. Mampki do scigania sie jako Lucio, pilka nozna/koszykowka/siatkowka dla RMB Lucia to pierwsze co mi przychodzi na mysl. Zamiast tego dostajemy jednak 'brawle', ktore podobnie jak w HSie sa chujowe, bo ciagle korzystaja ze standardowego


Normalnie bym ci przyznał racje, ale te community servers to wlasnie jest powód dla ktorego nie ruszam TF2. Mieszkając w Japonii mogę ci powiedzieć ze jakies 99% serwerów do których mam dobre pingi - Japonia, Korea, cześć Chin i Tajwanu - stanowią jakies popierdolone community servers na których cos sie robi, ale na pewno nie gra w TF2. Do MM który dojdzie to raczej tez nie ma sensu, bo za mało ludzi ma TF2 w tym rejonie.
W CSGO akurat można grac i tak i tak, bo jednak ludzi gra duzo wiecej, ale nie mam cierpliwości do CSa, za dużym noobem jestem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 06:07 
Cytuj  
No ja wczoraj pograłem z Deshroomem trochę, Ojcem i 2 jeszcze, Ash chyba. Grałem supportem od leczenia. Powiem szczerze, że grało się znakomicie a mapek jeszcze nie ogarniają wszyscy łącznie ze mną no i w ogóle nie jesteśmy zgrani.
Postrzelać to można w COD sobie, tutaj w tej grze tank albo healer robi zajebistą robotę a fun jest zakurwisty z tego. Mam jeszcze 3 supporty do ogarnięcia i tego się będę trzymał, o healerów zawsze ciężko w każdej grze a mój skillzor jest tak zajebisty, że będziecie mi płacić :lol: 8)

Pod koniec stwierdziłem, że wszyscy nie umieją grać :D i jedyny ogarniający kille to Ash którego supportowałem healem i boostowałem mu dmg jak grał Farą. No kurwa jak zawisł w powietrzu a ja byłem obok to nie było chuja na nas.

Podchodziłem sceptycznie do tej gry, ale daję radę imo. Jest droga, ale ta wersja za 170PLN już jest do przełknięcia i chyba się skuszę. No i tak jak wspomniałem, największy fun mam z grania Mercy i supportowania dpsu.

P.S
Cz3 roball.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 06:20 
Cytuj  
No dzięki za te heale :D Fajnie się grało mimo ze nieźle lamiłem. Szkoda że nie mogę gadać, ale cóż przynajmniej mam komputer :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 06:56 
Cytuj  
Nie no nie było tak źle, jak się dobrze skampiłem na crouchu i Was healowałem to trochę cyferek było. Ojcu trochę ryb z kieszeni leciało ale ogólnie nie było tragedii.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 08:44 
Cytuj  
https://www.youtube.com/channel/UChDfTc ... Z4Alj3D36A

Polecam kanal


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:03 
Cytuj  
Zajebiście się ogląda jak ktoś smugą/tracer ogarnia, jest mega szybka i mega dynamiczną klasą. Jedna z nielicznych które mi się podobają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:05 
Cytuj  
Lmao - ojciec, sob i deshroom w jednym składzie w Overwatch. Brakuje jeszcze info o tym, że roball z wami grał w ukryciu pod innym nickiem. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:06 
Cytuj  
Hahahhahahaha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:14 
Cytuj  
Ojciec gral nago... Tak dla smaczku :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:25 
Cytuj  
Dzisiaj coś będziecie grali? Jakiś ts?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:25 
Cytuj  
Wbudowany jest. No ja na pewno coś pogram także piszcie.
Jest też discord jakby co, roball Cię zaboleq zaprasza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:26 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dzisiaj coś będziecie grali? Jakiś ts?

Voice w grze jest genialny, nie potrzeba TS. Bardzo dobrze słychać i jest wewnątrz grupy a nie wewnątrz teamu więc chłopaki gadają po polsku głównie Kurwa mówią :P ja niestety nie mogę mówić Kurwa :(


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Dzisiaj coś będziecie grali? Jakiś ts?

Voice w grze jest genialny, nie potrzeba TS. Bardzo dobrze słychać i jest wewnątrz grupy a nie wewnątrz teamu więc chłopaki gadają po polsku głównie Kurwa mówią :P ja niestety nie mogę mówić Kurwa :(


żony sie boisz ?


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 09:45 
Cytuj  
A czy przypadkiem beta nie miała się skończyć dzisiaj? Btw wiadomo coś, czy będzie ewentualny rollback?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.