mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 21:54 
 
Wejdź na nexus mods i tam sobie posortuj.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 23:04 
 
Kelebglin napisał(a):
cały season pass był za 90 dyszek.

Zmienie temat, Skyrim legendary również było w promo to kupiłem, zna ktoś może jakąś fajną paczkę modów, które np. są teraz w wersji special edition? Które są najbardziej popularne wśród graczy?


Tak nadal jest za 20 euro wlasnie kupilem, zobaczymy jak to teraz wyglada- pewnie caly sprzet co zbieralem juz moge do smieci wywalic;P

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 09:48 
 
Ten Survival w Division to takie Battleroyale z Army :-) Mozna wybrac czy PvP czy PvE (PvP bez grupy znajomych nie polecam)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 10:15 
 
To żadnego innego coopa nie ma do polecenia?

Bardzie tego warhammera kupilismy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 10:39 
 
Jak szukasz fajnej gry na 1-5 osób to ja sie wkręciłem w H1Z1:King of the kill (nie survival)- gra staje sie coraz lepsza. Można kupić za 55-65 zł

(Mimo że Oyciec bedzie na nia narzekał że hitboxy zjebane - {Ale jak sie siedzi 90% rozgrywki nie oddając ani strzału[zbyt silne przyzwyczajenie z BP], a później nie możne trafić ani jednej osoby})

Ja wczoraj w 3 mojej grze doszedłem do 7 miejsca (zabijając 3 osoby)


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 12:26 
 
Ktoś grał już w betę tego Deathwinga? Ciekawy jestem jak wypada ten coop.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 12:47 
 
pieniek82 napisał(a):
Jak szukasz fajnej gry na 1-5 osób to ja sie wkręciłem w H1Z1:King of the kill (nie survival)- gra staje sie coraz lepsza. Można kupić za 55-65 zł

(Mimo że Oyciec bedzie na nia narzekał że hitboxy zjebane - {Ale jak sie siedzi 90% rozgrywki nie oddając ani strzału[zbyt silne przyzwyczajenie z BP], a później nie możne trafić ani jednej osoby})

Ja wczoraj w 3 mojej grze doszedłem do 7 miejsca (zabijając 3 osoby)

Bo są zjebane.
Poza tym naprawdę cierpi na cheaterków :(
Nie wiem, może trzeba pokombinować z celownikiem, fov i recoil.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 13:45 
 
Oyci3C napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Jak szukasz fajnej gry na 1-5 osób to ja sie wkręciłem w H1Z1:King of the kill (nie survival)- gra staje sie coraz lepsza. Można kupić za 55-65 zł

(Mimo że Oyciec bedzie na nia narzekał że hitboxy zjebane - {Ale jak sie siedzi 90% rozgrywki nie oddając ani strzału[zbyt silne przyzwyczajenie z BP], a później nie możne trafić ani jednej osoby})

Ja wczoraj w 3 mojej grze doszedłem do 7 miejsca (zabijając 3 osoby)

Bo są zjebane.
Poza tym naprawdę cierpi na cheaterków :(
Nie wiem, może trzeba pokombinować z celownikiem, fov i recoil.


Zmiana celownika to podstawa, trzeba miec tez dosyc niskie sensivity (ja mam oko 20%) ale naprawde super mi sie gra. Pograj najpierw tak jak ja na trybie trening. Tam masz nieduża mape a po ssmierci masz respawn i mozesz sie strzelac caly czas.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 14:31 
 
Tylko ze jak kiedyś grałem to serwer się nie restartował i jedyne z czego mogłeś strzelać to z butelki po winie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 23:01 
 
Jak mieliście Darksiders na koncie Steamowym, to za free dostaliście Darksiders Warmastered Edition. Szkoda, że tak nie zrobili z dwójeczką.

Edit:
Oj nie, dwójeczkie definitive edition też można dostać za free, ale trzeba na ich stronę się zalogować.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 23:14 
 
O, a co to daje?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 00:19 
 
Oyci3C napisał(a):
O, a co to daje?


Remastery

Edit:
Ma ktoś problem z aplikacją Origin / sklepem Origin w przeglądarce?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 16:08 
 
Multi w nowym Doomie daje radę czy kompletna klapa? Bo za 50zł to bym nawet zagrał.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 16:15 
 
Koleś napisał(a):
Multi w nowym Doomie daje radę czy kompletna klapa? Bo za 50zł to bym nawet zagrał.


Za 50 zł to dla singla warto. Ale multi daje radę, jak ktoś lubi takie multi.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 22:16 
 
TobiAlex napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
O, a co to daje?


Remastery

Edit:
Ma ktoś problem z aplikacją Origin / sklepem Origin w przeglądarce?


No coś się zjebało bo u mnie nic nie wyświetla. Coś pisali w necie aby cache wyczyścić albo zrestartować origin/kompa. Mi w końcu pomogło.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 22:58 
 
Skończylem tyranny i zajebiste było. Końcówka mega epicka. Nie to co w PoE...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 23:54 
 
zaboleq napisał(a):
Skończylem tyranny i zajebiste było. Końcówka mega epicka. Nie to co w PoE...


Ja się jednak od Tyranny odbiłem. Podchodziłem ze 3-4 razy i bleh. PoE wyglądało gorzej wizualnie ale jednak grywalnosc nieporównywalnie lepsza. W Tyranny wieje nudą, tony zbędnego tekstu, gledzenia o wyższości jednych nad drugimi w rzeczywistości tak samo ciulowymi. Nie wypowiadam się o zakończeniu bo nie doszedłem ale musieli by mi za to zapłacić. Dobrze, że kumpel użyczyl mi konto bo wkurzylbym się wywalajac na to kasę.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 07:09 
 
yabaddi napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Skończylem tyranny i zajebiste było. Końcówka mega epicka. Nie to co w PoE...


Ja się jednak od Tyranny odbiłem. Podchodziłem ze 3-4 razy i bleh. PoE wyglądało gorzej wizualnie ale jednak grywalnosc nieporównywalnie lepsza. W Tyranny wieje nudą, tony zbędnego tekstu, gledzenia o wyższości jednych nad drugimi w rzeczywistości tak samo ciulowymi. Nie wypowiadam się o zakończeniu bo nie doszedłem ale musieli by mi za to zapłacić. Dobrze, że kumpel użyczyl mi konto bo wkurzylbym się wywalajac na to kasę.


Dokładnie. Gierka jest bardzo przeciętna. 3 rodzaje przeciwników, ten sam problem ze skalowaniem bohaterów co w PoE (w 2 i 3 akcie jesteśmy nie do zajebania). Bardzo mało nagranych głosów postaci (bez kitu, tak trudno było nagrać wszystkie teksty archontów - ja pierdole). Ogólnie tylko akt 1 jest przyjemny i wciągający. Akt drugi dłuży się niemiłosiernie i jest nudny w chuj. Akt 3 wygląda, jakby był wydany w ogromnym pośpiechu.
Do tego beznadziejnie niewykorzystany potencjał wież. Po co craftować jakieś epickie bronie, skoro ich statystyki są dziadowskie?
Nawet na wysokim poziomie trudności gierka to sielanka. System reputacji to też wydmuszka. Na początku wydaje się super, ale im dalej w las, tym więcej widać niedociągnięć. Ja żałuje wydanych 120 złotych. I już nawet nie chodzi mi o czas gry, bo ukończyłem ją w 30 godzin z wszystkimi questami, ale wrażenia z rozrywki. Niedawno ograłem Neverwinter Nights 2 i Tyranny może jej najwyżej pucować buty. Szczególnie jeżeli chodzi o relacje - główny bohater i towarzysze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 08:37 
 
Czy do Planescape Torment są jakies HD mody i mozecie polecic cos by poprawic grafe?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 10:14 
 
E chłopaki chyba trochę przesadzacie.

@Yabaddi twierdzi, że BG/ID to chujowa seria i mu się nie podobała więc jego opinie trzeba brać z przymrożeniem oka ;)

Tyranny porównać do NWN 2 to ekhem budżet innego rzędu wielkości... Nie oszukujmy się gra miała mały budżet. Ja z bratem byłem zachwycony. Grałem na hardzie ale nie szukałem mega wyzwania bo gra w sumie jest o tym jak stajemy się mega koksami i każdego niszczymy. Wyzwanie to mam w BF 1 albo PoE. Bronie na pewno ciekawiej skonstruowane niż w PoE, szczególnie artefakty. Craft spelli również dawał sporo frajdy. Ok, walka nie była tak taktyczna jak w PoE ale mi to nie przeszkadzało. Kombosy drużynowe świetnie rozwiązanie. Na pewno Ai było lepsze niż w PoE.

Lokacje nie były tak bezpłciowe, tak samo jak postacie. Z PoE pamiętam tylko Thanosa i jednego smoka. Tutaj zapamiętam zdecydowanie więcej.

Połaczyć PoE i Tyranny i PoE 2 będzie zajebiste ;). Mogli by w końcu coś zrobić w 3D i się dogadać z Paradoxem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.