mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 12:01 
Cytuj  
Ma ktos jakies namiary skąd pobrać klienta? Niby można kupić i pobrać przez Jolta, ale to wychodzi znacznie drożej niż z interactu :(


_________________
Browar

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 13:14 
Cytuj  
Alex daj se luz z tym badziewiem :)
Jak chcesz to mam plytki z bety moze sie beda updatowac


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 13:53 
Cytuj  
A faktycznie takie badziewie? Bo tak jak czytam opinie, to raczej mówią, że całkiem nieźle się gra rozwinęła. No i ponoć można całkiem skutecznie solować - co przy moich ograniczeniach czasowych byłoby dość korzystne.

Nie mam kurcze w co grac :) Wszystko już mi się znudziło, a do WoW jeszcze tyle czasu. EQ2 odpuszczam...


_________________
Browar

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 14:00 
Cytuj  
W Horizons pograj, calkiem mila gierka, mozna posolowac, jest juz polskie community... viewtopic.php?t=9170
Serwery powinny ruszyc ponownie jutro (po konsolidacji) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 14:06 
Cytuj  
No może tego triala HZ sprobuje. Ale z tego co widze po forach to na HZ ludzie głównie plują, a SoR głównie chwalą :)

No i jeszcze jedna rzecz mnie martwi - bardzo dużo widzę narzekań na to, że trudno tę grę scancelować - albo nie działa, albo ludzie i tak są dalej billowani, albo są bilowani podwójnie. Nawet z triala ponoć trudno zrezygnować. Niby różne głupoty robią/piszą, ale jednak... w innych grach takich tekstów zbyt wiele nie widziałem.


_________________
Browar


Ostatnio edytowano 26 paź 2004, 14:15 przez Alex, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 14:15 
Cytuj  
Pewnie pluja ci ktorzy grali w bete. I czytajac wypowiedzi w roznych miejscach na temat jednej i drugiej smiem podejrzewac, ze Horizons od bety zmienil sie diametralnie (calkiem milo i fajnie sie teraz gra, a w czasie bety to bylo dno), a Ryzom pozostal taki sam jak w becie (czyli jak na bete fajne, ale jak na retail to dno) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 14:30 
Cytuj  
Alex napisał(a):
No i jeszcze jedna rzecz mnie martwi - bardzo dużo widzę narzekań na to, że trudno tę grę scancelować - albo nie działa, albo ludzie i tak są dalej billowani, albo są bilowani podwójnie. Nawet z triala ponoć trudno zrezygnować. Niby różne głupoty robią/piszą, ale jednak... w innych grach takich tekstów zbyt wiele nie widziałem.


Na trial akurat w ogóle nie podajesz danych karty kredytowej - więc to, że trudno zrezygnować to jak najbardziej pozytywnie.
Co do reszty to lepiej użyję ekarty i kłopot z głowy ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 17:11 
Cytuj  
W Ryzom grałem do ostatniego dnia bety i naprawde giera miała poważne braki.

Oczywiście braki można uzupełnić i pewnie to z czasem zrobią ale pewne rozwiązania są tam ponad moje siły.

Crafting jest spoko ale harvesting (zbieractwo materiałów) to najnudniejszy system jak widziałem w zyciu.

Przeglądałem fora SoR dosyć regularnie i ilość flamów upewniła mnie, żeby się trzymać od tego z daleka.

Co do Horizons to faktycznie forum jest również zaflamowane... głównie dla tego że Devsi sobie a community sobie. Ale Artifact Entertainment został teraz kupiony przez Tulga Games i myślę, że pewne sprawy ulegną teraz poważnym zmianom.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 17:32 
Cytuj  
Horizons jest nastawiony na Fun i da się spokojnie pograć te 2-3h dziennie dobrze się bawiąc. nie ma upierdliwego contentu, nie ma szukania grupy po kilka godzin, nie farmowania kasy całymi dniami na nowy sprzęt itd. Za to jest powerleveling, grupy się łączą w naprawdę dziwnym zakresie - np. lvl 13 z lvl 40, duży, nowy, niezbadany świat, fajny crafting, trochę questów, fajny system skilli (bardzo podobny do WoW-a), dużo profesji itp. Gdybym miał kupic tą grę za 50USD to bym jej nie kupił, jak mogę pograć miesiąc lub 2 za 12euro miesięcznie to jak najbardziej. Gra moim zdaniem daje o wiele więcej funu niż EQ2. Przynajmniej tak nie frustruje ;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 17:54 
Cytuj  
A jak z profesjami stricte craftujacymi? Mozna je laczyc z czyms bojowym, czy jak handlarz to handlarz? :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 17:58 
Cytuj  
Nie ma skillcapa, mozesz robic wszystko co chcesz.

Ja przykładowo jestem magiem/wojownikiem i crafterem czarów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 17:59 
Cytuj  
Asmax sa 2 rodzaje levelowania, poprostu masz crafter i adventure w postaci. Exp za zabicie moba idzie to puli adventure a exp za zrobienie itemka leci do puli craftera.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 18:03 
Cytuj  
profesji stricto craft jest okolo 20 a adventure 29 o ile dobze pamietam. Zasada jest taka za na raz mozesz miec dwie profesje .. Jedna craftujaca i jedna adventure (czili np fighter/blacksmith albo fighter/scholar) .. czyli nie ma ze stricto craft trzeba byc albo stricto adventure .. poza tym profesje mozna sobie zmieniac tak wiec jak sie np znudzi fighter to mozna sie na scouta przerobic albo np na maga , tak wiec mozna kilkoma profesjami naraz grac jak ktos ma sile na to :) Tak wiec z mieszaniem wybieraniem profesji to jest bardzo fajnie rozwiazane w tej gze.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 18:07 
Cytuj  
Aha, czyli taki sposob z FFXI tylko, ze bardziej 'pro'. Zapowiada sie niezle, ogolnie jak Dwutlenkowi sie podoba to mi powinno tak samo. Ile to my gralismy w Shadowbane o ktorym wszyscy mowili, ze jest gniotem, co nie? :) I jak sie bawalismy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 18:13 
Cytuj  
Oczywiscie jak zmieniasz profesje, to skille i mozliwosci poprzednich profesji masz nadal dostepne (nie wszystkie) :)
Jako 1 lvlowy kleryk uzywalem spokojnie czarow 12 lvlowego maga ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 18:16 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Aha, czyli taki sposob z FFXI tylko, ze bardziej 'pro'. Zapowiada sie niezle, ogolnie jak Dwutlenkowi sie podoba to mi powinno tak samo. Ile to my gralismy w Shadowbane o ktorym wszyscy mowili, ze jest gniotem, co nie? :) I jak sie bawalismy.


No ba ! :]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 19:03 
Cytuj  
W czasie czekania na UP ogladalem screeny i gra ludzaco przypomina SB :o. Kto gral na pewno skojarzy miejsce w ktorym bilo sie cos lizardo-podobnego:

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 19:24 
Cytuj  
Masz zdecydowanie rację :]
Podobieństwo jest udeżające... te screeny to miasto jaszczuropodbnej rasy Sslik.
http://hz.stratics.com/content/gameplay/races/sslik.php

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 19:34 
Cytuj  
Patrzcie na zęby tego sukinsyna. Raz mnie gonił i wszystko co pamietam to te pieprzone zęby :o

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 19:37 
Cytuj  
Sslik to fajna rasa tankujaca....tylko ze na meele, widzialem raz jak 1/3 hp poszla sie walic bo dostal mocnego spella :o

Mi sie kurde satyr podoba, a ty Alex chodz do nas na conajmniej jeden miesiac.

PS.Mam juz "zarejestrowanego" Frapsa, jak osigne lvl25 to zrobie filmik jak solowac 10 leveli wyzszego moba !!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.