mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Forum Horizons?
Ankieta wygasła 31 paź 2004, 13:17
Tak 13%  13%  [ 6 ]
Tak 13%  13%  [ 6 ]
Nie 37%  37%  [ 17 ]
Nie 37%  37%  [ 17 ]
Liczba głosów : 46
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 16:24 
Cytuj  
lol dokladnie jak Xanth powiedzial , forum horizons nie ale za to forum gildi na ktorej jest raptem 25 topikow i moze z 10 osob piszacych to tak ? Nie wspominajac o innych takich jak AC2 . Lol jestes zalosny lordzie bolo. Wiec albo znajdz dobry powod zeby glosowac na nie albo po prostu powiedz ze lubisz robic pod gorke i wszystko bedzie jasne ..

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 16:37 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Lordbolo, jak juz zaczynasz to powiem ci ze jak ty i grupa pajacow lordow ma swoje forum to tym bardziej Horizons na to zasluguje, styka?

Poczekamy tydzien, spoko skoncza sie triale i powiecmy w contact list se ludzie wyedytuja posty, ze np. graja dalej lub nie. To sie zobaczy ilu bedzie gralo (prox 8-10 osob pewnie).


Dlaczego mnie stawiasz w jakiejś grupie pajaców? Jakie własne forum mam? Rodzinę Ci śledziem zabiłem że mi tu jedziesz po dupie?
Jestem na nie ale się nie bój, jak forum powstanie psów na nim wieszać nie będę.

Nie wiem wogóle o co chodzi: padło pytanie w ankiecie, zagłosowałem, podałem powody, a Ty mnie chyba próbujesz obrażać. Po kiego chuja zakładałeś topic jak zamierzasz jechać po wszystkich którzy nie myślą jak Ty? Jeśli boisz się krytyki - po prostu milcz i nie zaczynaj tematu.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 16:39 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
lol dokladnie jak Xanth powiedzial , forum horizons nie ale za to forum gildi na ktorej jest raptem 25 topikow i moze z 10 osob piszacych to tak ? Nie wspominajac o innych takich jak AC2 . Lol jestes zalosny lordzie bolo. Wiec albo znajdz dobry powod zeby glosowac na nie albo po prostu powiedz ze lubisz robic pod gorke i wszystko bedzie jasne ..


Żałosny to Ty jesteś. Nie ja zakładałem forum jakiejś gildii o którym mówisz, nawet nie wypowiadałem się na temat czy ma powstać czy nie.

Oczekuję przeprosin.

edit 5 min później:

A żeby jeszcze było jasne - rozumiem że chodzi o forum gildii Lwie Serce. Ze zdumieniem wszedłem na mmorpg.pl i zobaczyłem toto. Bo imo (sorki Lwy ;) ) jest tu niepotrzebne.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 16:44 
Cytuj  
przepraszam ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 16:45 
Cytuj  
Powiedzialem ze pewnie przesadzilem ale postow nie bede dla ciebie edytowal (w koncu to jest to co mysle).
Ja proponuje zamknac juz temat, moze naprawde sie ze zwyklej ankiety zmienic na flame, poczekamy i zobaczymy.

PS.Ciesze sie ze psow nie bedziesz wieszac

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 16:49 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Powiedzialem ze pewnie przesadzilem ale postow nie bede dla ciebie edytowal (w koncu to jest to co mysle).
Ja proponuje zamknac juz temat, moze naprawde sie ze zwyklej ankiety zmienic na flame, poczekamy i zobaczymy.

PS.Ciesze sie ze psow nie bedziesz wieszac


Nie edytuj, w końcu to dyskusja. Poczekamy, zobaczymy jak Horizons się tu zagnieździ.

P.S. Właśnie mi się ściąga, pewnie koło północy zainstaluję ;)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 16:57 
Cytuj  
przeprosic to cie moge jedynie za tego "zalosnego" ale co do reszty to podtrzymuje to zdanie co mam poniewaz rozumiem gdyby na mmorpg kazde forum bylo oblegane przez setki graczy czy dziesiatki to wtedy twoj post apropo 5-10 graczy max na forum mialby sens ale jak juz xanth ladnie podal sa tutaj dzialy ktore sa martwe od DAWNA albo naprawde nikle w ludzi a jakos dalej istnieja wiec czemu nie mialby powstac nowy dzial nawet dla tych 10 graczy jak narazie . A noz potem pojawia sie jacys inni gracze a forum nie bedzie , to nawet podstawowego info sie nie dowiedza co i jak o tej gze . Tak wiec za zalosnego sorry ponioslo mnie ale za reszte nie przepraszam :) Przypomne ze FFXI zaczynalo tesz z 10 graczami a teraz jest jedne z najbardziej aktywnych forum na tej stronie :)

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 17:05 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
przeprosic to cie moge jedynie za tego "zalosnego"

lalala, przeprosiny przyjęte :D
A co do reszty to ok, szanuję Twoje zdanie.
Tylko uważam że możnaby poczekać jeszcze, ze 2 tygodnie przynajmniej :] A póki co na ogólnym dodawać do topiców [HORIZONS] na początku. Jak temat przeżyje i dorobi się własnego forum to admini mogliby je przenieść do niego, nie?


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 17:32 
Cytuj  
Cytuj:
zobaczymy jak Horizons się tu zagnieździ

Yy, przepraszam bardzo, a kim ty jestes w ogole? Od kiedy jestes na tym forum i od kiedy grasz w MMORPGI (nie free gowna), ze tak autorytatywnie sie wypowiadasz?

X.

PS. Zadaje to pytanie calkiem powaznie, chce wiedziec, czy mam cie traktowac jako autorytet mmorpgowy i wieloletniego uczestnika tego forum, czy jako kolejnego krzykacza z darmowek.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 18:55 
Cytuj  
Nie ma to ja klasyczna wojna newbe vs oldboys ;)

To sie chyba tutaj nigdy nie zmieni :P :roll:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 19:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Cytuj:
zobaczymy jak Horizons się tu zagnieździ

Yy, przepraszam bardzo, a kim ty jestes w ogole? Od kiedy jestes na tym forum i od kiedy grasz w MMORPGI (nie free gowna), ze tak autorytatywnie sie wypowiadasz?

X.

PS. Zadaje to pytanie calkiem powaznie, chce wiedziec, czy mam cie traktowac jako autorytet mmorpgowy i wieloletniego uczestnika tego forum, czy jako kolejnego krzykacza z darmowek.


A ja powaznie odpowiadam:
Kim ja jestem - w rl? Jak Cię poznam kiedyś lepiej to się dowiesz, na razie g... powinno Cię to obchodzić ;)
Od kiedy jestem na forum - to moje pierwsze konto więc delikatnie ruszając głową odpowiesz sobie sam.
gram od niedawna, poznałem raptem kilka tytułów - w większości jak to ładnie nazywasz "free gowna".
Jeśli moje wypowiedzi odbierasz jako autorytatywne - Twój problem, nie miały takie być. "zobaczymy jak Horizons się tu zagnieździ" zostało użyte częściowo w celu uciszenia sporu toczonego wcześniej, rozumiem że zadałeś sobie tyle trudu by przeczytać topic - stąd zdziwienie moje że czegoś nie rozumiesz.

Chyba że (jak zauważył Khebeln) po prostu chcesz pokazać że jesteś tu "elitarną starszyzną" a ja jakimś "noobem pier....ym" - w takim razie rób swoje, nie przeszkadzam :) No dalej, możesz mi napisać że jestem takim a takim smarkiem itp - tylko proszę - na prv :)

EDIT:
co do Twojego PS - nie jestem autorytetem, nie jestem krzykaczem. Najprościej będzie mnie traktować jako człowieka z odrobiną zdrowego rozsądku, cynizmu i humoru.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 19:56 
Cytuj  
Dziwisz sie reakcji? Nie majac zielonego pojecia o platnych mmorpgach i ludziach w nie grajacych, bedac od niedawna na forum, zamiast na spokojnie poznawac tutejsze uklady i system grania w gry platne, wlazisz z butami w temat, z ktorym masz malo wspolnego i owszem, wypowiadasz sie autorytatywnie, przynajmniej tak to z boku wyglada. Jeszcze raz: dziwisz sie reakcji ludzi piszacych w tym watku? Ja sie nie dziwie.

Absolutnie nie mam zamiaru toczyc z nikim tu wojen, chcialbym jednak, bys wzial pod rozwage nie tylko wlasne "widzimisie" ale takze innych uczestnikow tego forum, placacych za swoje gry, w przeciwienstwie do ciebie. Jako inteligentny (tak podejrzewam) czlowiek mam nadzieje, ze zrozumiesz, co chce ci przekazac. Ot i tyle.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Absolutnie nie mam zamiaru toczyc z nikim tu wojen, chcialbym jednak, bys wzial pod rozwage nie tylko wlasne "widzimisie" ale takze innych uczestnikow tego forum, placacych za swoje gry, w przeciwienstwie do ciebie. Ot i tyle.

X.


Ale o co Ci chodzi?
Pytanie zawarte w ankiecie potraktowałem osobiście i przedstawiłem swoją prywatną opinię na ten temat. Pięciolatkiem nie jestem i rozumiem że inni mają odmienne zdania i szanuję to. Chyba nie muszę zaczynać każdej wypowiedzi od "moim zdaniem..." lub "wiem że myślicie inaczej..." ? A może chodzi o to że jestem tu nowy i śmiem mieć własne zdanie i nieprzytakiwać starszym użytkownikom forum? Mam nadzieję że nie że i Twoja uwaga jest tylko nieporozumieniem. Pozdrawiam.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:16 
Cytuj  
Czyli nie zrozumiales. Szkoda. Ale EOT.
Rowniez pozdrawiam.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:16 
Cytuj  
znow the same shit , free pl flame-monger wszedl i zaczela sie zabawa :har:

panowie odpuscie , up HZ blisko :]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:28 
Cytuj  
Wracajac do Horizons - kur... mac. Httpsy wstaly, a ja dalej nie moge konta zalozyc, an error occured bla bla bla.

EDIT: Dokladniej mowiac - W prawej ramce pojawia sie napis:

"Errors occured validating your account information."


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:33 
Cytuj  
https://horizons.eu.istaria.com/SelectR ... px?from=ac

Probowales z tego linka?

EDIT:I tak sie nie zarejestrujesz, po wybraniu kraju i kliknieciu submit wywala strone. Dalej sa down :)


Ostatnio edytowano 27 paź 2004, 20:34 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:34 
Cytuj  
Wlasnie znowu wylaczyli :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:34 
Cytuj  
Ten link nie dziala. Jade z tego: https://horizons.eu.istaria.com/signup.aspx


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:37 
Cytuj  
Tfu sorry :)
http://www.europe.istaria.com/trial/home.htm tutaj pewnie mozesz sie zarejestrowac, tylko ze i tak serwery sa down wiec musisz poczkac do jutra.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.