mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 10:55 
Cytuj  
Azzie napisał(a):
Mnie sie wydaje ze raczej to Ty dorabiasz ideologie do tego ze nie masz/szkoda Ci/nie mozesz zaplacic (niewlasciwe skreslic) paru dolcow a sam bys juz chcial grac...

Rownie dobrze mozna nie kupowac gazet o grach komputerowych (ile teraz kosztuje CD Action? czy nie wlasnie okolo 20 zl?) bo przeciez dema sa w necie za darmo do sciagniecia, artykuly tez mozna za darmo przeczytac a papier to tanszy jest toaletowy. A ten cham smuggler kasuje ludzi na 20 zl co mnie strasznie wkurza :D

Doskonaly przyklad, kupowanie gazet typu Chip,CDAction imho mija sie z celem.
Newsy ktore tam wyczytam juz dawno czytalem w sieci.W dobie dostepu do sieci kupno gazety za 20zl mija sie z celem.

Zadnej ideologii nie dorabiam, nie kupuje abonamentu bo jestem dosc zajety.Kupic tylko po to zeby miec i nie grac mija sie z celem.Nie lubie wyrzucac pieniedzy w bloto, nawet jesli jest to marne 30pln.
Swoja droga jak juz sie tak droczymy...
Pamietacie jak psioczyliscie na Soula ze kupil sobie konto bety WoW? Treaz tez je kupiliscie, jasne za marne 8 buckscow ale wychodzi na to samo. =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 10:57 
Cytuj  
O2

nie mam zadnej ideologii, stac mnie, mam ochote to kupuje

to samo mam w spozywczym czy innym sklepie

konsumpcyjny tryb zycia prowadze i mam to gleboko czy komus to odpowiada czy nie (no offence)


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 10:58 
Cytuj  
dwutlenek to w jaki inny sposób rozwiązałbyś problem ograniczonej przepustowości serwerów fileplanet? Zadna ideologia - zwykły marketing.
Fileplanet podpisało umowę z blizzardem. Beta Blizzarda będzie rozsyłana przy pomocy łącz fileplanet. Na początku by nie robić bydła i nie zapchać 1000Gb/s łącz za które płaci fileplanet dostaną ich lepsi klienci czyli Ci płacący, po jakimś czasie wszyscy.

blizzzard ma z bańki rozsyłanie bet (torrent nie u każdego się sprawdza niestety), Fileplanet zarobi trochę kasy, ja będę miał tydzień więcej grania, kosztem głupich 8USD.

Nie chcecie nie płaćcie, czekajcie - nikt nikogo nie zmusza.
Do tego fileplanet zaczyna mi się podobać - na razie nie canceluję mojej subskrypcji - mają kupę demek, kupę bet, kupę patchy itd. Możliwe, że przeboleję to 8USD miesięcznie. A przyznaję się, że złapali mnie na WoW-a.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:04 
Cytuj  
Azzie napisał(a):
Mnie sie wydaje ze raczej to Ty dorabiasz ideologie do tego ze nie masz/szkoda Ci/nie mozesz zaplacic (niewlasciwe skreslic) paru dolcow a sam bys juz chcial grac...

Rownie dobrze mozna nie kupowac gazet o grach komputerowych (ile teraz kosztuje CD Action? czy nie wlasnie okolo 20 zl?) bo przeciez dema sa w necie za darmo do sciagniecia, artykuly tez mozna za darmo przeczytac a papier to tanszy jest toaletowy. A ten cham smuggler kasuje ludzi na 20 zl co mnie strasznie wkurza :D


Oczywiście że chciałbym zagarać, mam ochotę jak cholera i ledwie się powstrzymuję...

Ale gdybym już kupił tą subskrypcje to bym nie kombinował i walił jasno czemu ją kupiłem.

Mi nie chodzi o kase... te 8 USD to majątek nie jest, nie lubie tylko jak ktoś ze mnie robi wała. A z Was zrobiono wała panie i panowie i chociaż o tym wiedzieliście to się na to zgadzacie.

Nie chce nikogo obrażać, przecież w większości już mamy sporo latek na karku i co nieco o świecie wiemy. Sprawa wygląda tak, że ktoś chce od nas ściągnąć kasę za coś co w normalnych warunkach nigdy nie kosztuje.

Oni wiedzą że to jest przegięcie. My wiemy, że to jest przegięcie. Oni wiedzą, że my wiemy. A my wiemy, że oni wiedzą, że my wiemy.
Ale nikt z tym nic nie robi. My bo chcemy sobie wreszcie pograć w długo wyczekiwaną grę. A dla nich się liczy kasa.

Ja zwyczajnie takich rzeczy nie unoszę i stane kuźwa pod wiatr, choćbym się miał przewrócić.

Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem. Sam czuje, że mógłbym zwyczajnie też zapłacić i powiedzieć sobie, że mam w dupie fakt, że komuś się wydaje że mnie obrobił z kasy, skoro ja i tak zrobilem to co chciałem.

Cytuj:
dwutlenek to w jaki inny sposób rozwiązałbyś problem ograniczonej przepustowości serwerów fileplanet? Zadna ideologia - zwykły marketing.

W sumie racja... ale już nie bede edytował tego co napisałem wcześniej :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:08 
Cytuj  
Heh ale o co tyle szumu?

Ja zwrocilem tylko uwage na fakt ze do zakupu tego abonamentu sklonila Was promocja z beta WoW.
Nie pisalem ze to zle czy dobrze, po prostu stwierdzilem fakt ze ich chwyt marketingowy byl trafiony w dziesatke.

Po czym to Wy zaczelisice na sile udowadniac ze to wcale nie tak...

Przyznam ze potem to zaczalem sie droczyc, troche rozrywki nikomu jeszcze nie zaszkodzilo.

Teraz to sie przerodzilo w licytacje kto tu ma wiecej kasy, troche to zalosne.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:14 
Cytuj  
Taliesin napisał(a):
nie mam zadnej ideologii, stac mnie, mam ochote to kupuje


Nie rozmawiamy o tym czy kogoś stać czy nie.
I oczywiście że no offence :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:14 
Cytuj  
Teraz to sie przerodzilo w licytacje kto tu ma wiecej kasy, troche to zalosne
Dziwisz sie ? Znajac postawe niektorych tu obecnych.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:17 
Cytuj  
Tu nie chodzi kto ma wiecejkasy, poniewaz wiekszosc z tu obecnych gra w platne mmorpgi gdzie abonament jest wyzszy niz 8$ a czesto maja wiecej niz 1 konto IMO stwierdzenia bardzo nietrafione.

Chodzi o zasady i rozumiem Dwutlenka, ale mam inne zadanie . Dotychczasowa praktyka producentow MMOG przyzwyczaila nas do tego ze bety sa free, ale nigdzie nie jest napisane ze tak musi byc. Patrzac na WoW i MxO widac tendencje zmierzajaca w innym kierunku. Producent gry decyduje o cenie warunkach itp , My mozemy zdecydowac czy zgadzamy sie na jego warunki lub nie. Ci z fileplanet tez musza zarobic na chleb ;)


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:18 
Cytuj  
panowie ludzie za głupią betę która trwała miesiąc dawali 200-300USD na ebayu, w polsce 800-1000zł. A tu się trzęsiecie nad 8USD...
Więc za miesiąc gry warto było dać 250USD (jeszcze miesiąc temu tak to się ceniło) a za tydzień gry 8USD już nie warto?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:19 
Cytuj  
Coz, te pare zlotych majatkiem nie jest, a powiem szczerze, chce zobaczyc jak wyglada w praktyce MxO, bo grac regularnie raczej w to nie bede. Dlatego wole wydac te 8$ i poogladac gre, niz placic pare razy wiecej za retail w tym samym celu :)

X.

PS. Tak, wiem, ze to beta i duzo rzeczy nie bedzie dzialac tak jak powinno. Ale ogolny poglad na gre bede mial. I to mi wystarczy :)
PS2. A ze przy okazji MxO dostalem klucz do WoW, to tylko moj zysk. Bo placac te 8$ wcale o WoWie nie myslalem, wyszedlem z zalozenia, ze sobie poczekam, bo i tak mam zamiar grac w retail. Szczegolnie, ze moje poglady na temat grania w bety sa ogolnie znane :)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 3 lis 2004, 11:23 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:20 
Cytuj  
Ja to wszystko rozumiem, marketing, kapitalizm, globalizacja... tych spraw sie nie da zatrzymać i szczerze mówiąc mam to głęboko w d...

Mi to jakoś zwyczajnie nie pasuje... chociaż kurna... ależ ja bym sobie w WoWa pograł...

Niby gadam, gadam a w tle mi się klient podstępnie ściąga :oops:
Ale to do OB :D


Ostatnio edytowano 3 lis 2004, 11:21 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:20 
Cytuj  
Na tydzien ? A czy ten kluczyk nie jest od razu doopen bety?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:21 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Na tydzien ? A czy ten kluczyk nie jest od razu doopen bety?


Jest ale Ob już za free dla kazdego... chyba... bo moze i za to trza bedzie placic niedlugo.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:27 
Cytuj  
Ja powiedzialem jasno czemu kupilem abonament na FP: zeby moc sciagnac normalnie i bez stresu WOWa. Az tak sie nie napalam na ta gre zebym nie mogl poczekac tygodnia. Ale za tydzien nadal bede sie meczyl z torrentowym installerem ktory chodzi mi tragicznie...

I juz. :)

A to ze FP kaze sobie za to placic? Przeciez to oczywiste i dziala we wszystkich dziedzinach gospodarki! Wiekszosc celow mozna osiagnac za darmo lub za duzo mniejsze pieniadze. Do pracy mozesz pojsc na piechote za darmo, pojechac autobusem za grosze lub wziac taksowke/kupic samochod za spora kase. Kwestia wyboru :)
A to ze samochodem jest sie najszybciej i ma sie wiecej czasu to chyba nikogo nie dziwi :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:31 
Cytuj  
Azzie napisał(a):
Ja powiedzialem jasno czemu kupilem abonament na FP: zeby moc sciagnac normalnie i bez stresu WOWa. Az tak sie nie napalam na ta gre zebym nie mogl poczekac tygodnia. Ale za tydzien nadal bede sie meczyl z torrentowym installerem ktory chodzi mi tragicznie...


Ja ściągam torentem, to akurat będzie ten tydzien do OB :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:34 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Azzie napisał(a):
Nie placisz za bete tylko za subskrypcje FilePlanet :) Bety masz gratis jak wykupisz abonament :)

To tak jak z edycja postow na GOLu :) Nie ma edycji postow i nie mozna za nia placic. Ale jak kupisz abonament to masz edycje za darmo :)
Widac nie tylko Soulcatcher ma taka filozofie

Jak nie placisz za bete?

Wszyscy kupiliscie abonament po to zeby sie dostac do bet, a nie po to zeby miec dostep do zasobow FP.com
Czy gdyby nie dawali gratis tych bet, to tez bys wykupil abonament?
No wlasnie... =p

To moj post, ktory rozpoczal ten ciag przykrych zdarzen.

Czy ja cos w nim kyrtykuje? W dosc subtelny sposob wskazuje na to ze ich chwyt zadzialal.
Co zrozumial chyba tylko Mark...
Reszta z werwa wziela sie za tlumaczenie czemu wykupili abonament, chociaz wcale o to nikogo nie pytalem.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:38 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
W dosc subtelny sposob wskazuje


Ech Ci dzisiejsi studenci ;)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:41 
Cytuj  
Alez dysputa wynikla z powodu tych 7.90$ :lol:

A mialo byc o Matrixie :)
Dzis o 23 czasu lokalnego zaczyna sie granie... mam nadzieje ze dociagne do tego czasu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:03 
Cytuj  
hehe koniec z Horizons Dwutlenek? , popłaciliście panowie za miesiąc a graja głownie trialowcy regularnie , z tego co widze na kanale 'Polska'
. Ja szczerze mowiąc za bycie testerem nie zamierzam płacić , 8 dolarów za 7 grania to 32 dolary jeśli to już odnosić do abonametu miesiecznego mmogów , krótko fajnie że taka opcja istnieje ale pamiętajcie ze apetyt rośnie w miare jedzenia a rozochocony Blizz może wypalić np z 20 $ monthly fee , plus dolec za różowe stringi dla elfinek , plus 2 dolce za każdą postać , itd ... to pisałem ja :sceptyk i pesymista :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:05 
Cytuj  
Kto powiedział, że koniec :]
O ile będe grał w Open Bete to pewnie przez miesiąc, potem troche czasu do EU a Horizons cały czas.

P.S.
No przecież ja cały czas na kanale Polska siedze :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.