mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 01:57 
Cytuj  
czy może mi ktoś powiedzieć jak należy rozpocząć w nią grać. lub dać link do opisu tej gry po polsku bo z ang. jestem cieni. :har: :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 02:12 
Cytuj  
http://twb.eve.rpg.pl/

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 10
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 09:57 
Cytuj  
:oops: :oops: :oops: :oops: dzienki


_________________
Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią;
Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.
- William Szekspir

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 14:06 
Cytuj  
Pisze sie: DziĘki :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 21:47 
Cytuj  
TWB Nie polecam.

Poszukaj corpa o nazwie New Hope Unlimited [NHUN] , jesli koniecznie chcesz grac z polakami.

Bez znajomosci angielskiego bedzie ci ciezko pojac gre i skomplikowane zawilosci polityczne swiata, niestety.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 23:28 
Cytuj  
Nestorku nestorku dlaczego TWB niepolecasz??? bo poleciales z TWB?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 00:39 
Cytuj  
Nestorku, jakbys uwazniej spojrzal, to z TWB wspolna tam jest tylko nazwa domeny, te forum to jest forum Polskiej Centrali EVE :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 00:56 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
Nestorku nestorku dlaczego TWB niepolecasz??? bo poleciales z TWB?


Tak, polecialem z TWB, i na cale szczescie, bo od tego miejsca zaczela sie moja prawdziwa przygoda z eve i z PA.

W TWB nikt nikomu w niczym nie pomagal, nikt praktycznie nie latal razem, kazdy robil co chcial, nikt nie robil niczego dla wspolnego dobra. Razem ze mna polecialo 17 innych osob, nawet ci ktorzy dzien wczesniej stracili apoce w BKG.
TWB wymagalo od czlonkow walki i poswiecen a sam corp nie dawal nic w zamian. Inne corpy, chociazby CDI daja czlonkom nieograniczone fregatki i cruisery razem z calym sprzetem, w TWB trzeba bylo tyrac na wlasne statki i klony i jeszcze sie tlumaczyc czemu nie ma cie na miejscu.
Koniec koncow, skorp wrocil z wakacji, wyczyscil wszystkich, zostalo troche ludzi, potem reszta trzezwo myslacych odeszla do NHUN. Ci ktorzy zostali robili rzeczywiscie dobra robote na polu walki, ale sama atmosfera w corpie byla mizerna, tudziez zadna. Reassor chyba ze 3x do omega corp odchodzil w miedzyczasie :)

Bylem w TWB miesiac, i naprawde nie moge powiedziec zbyt wiele dobrego o tym okresie. Fajni ludzie pokroju Matzu, Kovala, Falo itd sa w innych corpach od jakiegos czasu, to o czyms swiadczy. Corp byl totalnie zdezorganizowany, bez zadnych zasad.
Przejscie do DDNN (obecny OS) zrobilo mi bardzo dobrze. Bylem lacznie w 3 corpach, 2 brytyjskich i jednym pol-polskim, i tylko w TWB tak naprawde nie bylo interakcji z ludzmi ani wspolpracy.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 11:13 
Cytuj  
hehe co do czesci zeczy zgadzam sie z toba calkowicie ale TWB ma tez swoje dobre strony jest bardziej hardcorowo:) a co do fregat sprzetu ammo itp jest tego na peczki i daje sie to corpowicza a i jak stracisz bsa to dostajesz kasiore na insura

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:46 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
hehe co do czesci zeczy zgadzam sie z toba calkowicie ale TWB ma tez swoje dobre strony jest bardziej hardcorowo:) a co do fregat sprzetu ammo itp jest tego na peczki i daje sie to corpowicza a i jak stracisz bsa to dostajesz kasiore na insura


W momencie czystek w twb (lipiec? sierpien?) bylo dokladnie tak jak napisalem, jeden wielki szit. Moze teraz cos sie pozmienialo itd, ale wiekszosc fajnych ludzi jest w NHUN, a czesc odeszla do innych corpow.
IMHO NHUN jest o wiele lepsza perspektywa niz twb ;] No i FA jest lepsza perspektywa niz PA :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 02:18 
Cytuj  
Ja polecialem z TWB ponad rok temu i tez nie zaluje.


Ostatnio edytowano 30 sty 2005, 21:09 przez Lukis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 06:54 
Cytuj  
Nestor masz sporo racji ze bylo kichowato namaxa scorp prubowal na sile pokazac ze umie dowodzic koval sie wpierdalal nieziemsko w to wszysko i wogule teraz jest dosc przyjemnie po odejsciu kovala bardziej freelancerowo jest wiec da sie siedziec a co do PA to dziwie sie ze jeszcze nieupadlo no ale jakos sie trzymamy:)

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 02:43 
Cytuj  
heh wiedzialem ze o mnie bedzie nestor mowil =]

btw zmienialem korpa w 2ch mometach ...
1.spiecie ze skorpem
2.desperackie szukanie czegos co by mnie przy eve przytrzymalo

ad/1 - po ok 6 miesiacach w jednym korpie i zrzyciu sie z ludzmi ktorzy w nim byli/sa bylo mi ciezko i pozucilem "honor" i wrocilem

ad/2 - myslalem , ze PA jest marne .. ale okazalo sie ze nie ... ca jest rownie marne ... a jedyna uch sila to akcje pojedynczych duzych korpow takich jakimi byla omega (gdzie imho trafilem w trakcie restrukturyzacji i kompletnie nic sie nie dzialo ...)

poddalem sie wrocilem na stare i teraz wchodze do gry raz na tydzien ;p
konto oplacone do listopada(SIC!)

co do tematu to raczej nie polecam grania e evke jesli niema sie bladego pojecia o angielskim lub niema sie jakiegos kumpla ktory w tym wszystkim gleboko siedzi ... pije tu raczej do calej otoczki(polityka, alianse i cala ta zabawa) bo bez tego gra sie nudzi po 1 miesiacu naprawde ( przynajmniej ja tak mialem ... i uratowalo mnie TWB

troszke sie rozpisalem ;]

a no i nie bede mowil idz tu czy tu bo to bez sensu ... jedni lubia ludzi pokroju matzu inni nie ... (czyt. ja nielubie)
w TWB generalnie obowiazujacym jezykiem jest english
w NHUN prawdopodobnie polski ... ale naprawde niemoge nic o nich powiedziec a o indywidualnych ludziach niechce pisac bo przez to przechodzilismy juz wiele razy na forum centrali ... i w grze ... niema sensu do tego wracac ...

tak jak w zyciu jednych sie kocha innych wrecz przeciwnie

to tyle pozdroo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 02:54 
Cytuj  
Cytuj:
zrzyciu sie z ludzmi

za to to powinni ci w rzyć nakopać ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 04:01 
Cytuj  
hehe reas ma racje w pewnym momencie jak jest atmosfera napieta czlowieka szczela nagly piorun

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 15:20 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Cytuj:
zrzyciu sie z ludzmi

za to to powinni ci w rzyć nakopać ;P


jeeeeeez ... kazdemu sie moze zdazyc :P
a ja jestem z tych co nie ąćżźłó
i czasami byka walne szkola sie juz dawno skonczyla dla mnie ;p

btw. kick me =]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.