mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 02:23 
Cytuj  
Mozecie sie juz zalogowac na oficjalne forum?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 02:30 
Cytuj  
Niestety dopiero po aktywacji konta bedzie mozna sie zalogowac na forum ...

P.S. Ponoc aktywowali "juz" 5k kont ...

T.


Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 05:20 
Cytuj  
Wrocilem do domu pozno kolo 4AM, spatchowalem WISH i nic, konto nadal nieaktywne, to mysle sobie poogladam sobie klubowa liste dyskusyjna o cytrynce (www.citroen.autko.pl). I tak mysle sobie zobacze jeszcze przed snem maila. I ocza niewierze aktywowali mi konto, tylko szkoda ze jest juz po 5AM :] i ze serwery sa down...
Ale rozwala mnie to forum, bo niemoge sie logowac. Nie wiem jakie "user name" podac to ktore mam w koncie jest moim realnym - dwuczlonowe i jakos niemoge sie na forum zalogowac ... Wie ktos jak tam sie logowac ?
A nazwiska w koncie nie da sie zmienic, cholera moze dalem ciala ze podalem dwuczlonowe ... ehhhh


_________________
NO MERCY

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 06:01 
Cytuj  
Sprawdziłem właśnie e-mail i póki co nic niema.Teraz pozostaje tylko cierpliwie czekać i mieć nadzieje że następne aktywacje będą w miare szybko bo chętnie zobacze ile prawdy jest w opowieściach twórców. :har:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 10:52 
Cytuj  
Właśnie dostałem e - maila o aktywacji mojego konta. Mogę się rowież zalogować na oficjalne forum i wejść do gry.... Zobaczymy jak to wygląda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 11:22 
Cytuj  
Ehh... ale macie szczescie ...
Ja jeszcze niemoge wejsc do gry :(

Mam nadzieje ze niedlugo bede mogl

Podzielcie sie wrazeniami :D


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 11:39 
Cytuj  
Dopiero przeszedłem tutorial i pobiegałem trochę po mieście. W minimalnych detalach na Athlonie XP 2500+ @3200+, 512 MB RAM i GFX5200 gra się dość mocno przycina, ale to pewnie wina gumowej karty graficznej.

Nie jestem przyzwyczajony do takiego sterowania tzn. postać porusza się myszką a kamera klawiatą. Wolałbym, żeby było odwrotnie. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 12:14 
Cytuj  
A mozesz blizej przedstawic swiat w grze ?

W grze chodzi o skillowanie i bicie potworkow ?
Czy moze sa rozne profesje ... np. kowal, kupiec, gornik, itp

Serio na taki sprzecie Ci tnie ? Moze to lagi :>


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 12:21 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
W minimalnych detalach na Athlonie XP 2500+ @3200+, 512 MB RAM i GFX5200 gra się dość mocno przycina, ale to pewnie wina gumowej karty graficznej.


A mialem nadzieje, ze przesadzili z tymi wymaganiami :/ ...

T.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 12:48 
Cytuj  
Chciałbym, żeby odpowiedzialne za te lagi było moje łącze. ;)

Na początku naturalnie wybiera się rasę (Human, Dwarf, Gnome, Elf i Cyklop, brak Dragonskinów i Impów), customizuje wygląd i wybiera miasto w którym chce się rozpocząć rozgrywke.

Następnie mamy tutorial. Jest identyczny dla każdej rasy. Przebieg standardowy czyli nauka poruszania się, potem zabicie jednego mobka walcząc wręcz, zabicie następnego mobka czarem, rąbanie drzewa i gotowanie. :)

Po wylądowaniu w mieście zostajemy automatycznie przydzieleni do gildii w skład której wchodzą wszyscy zaczynający w danym miejscu (tak mi się przynajmniej wydaje....). Gildia ma własny chat channel na którym ludzie cały czas się pytają jak zrobić danego questa, albo gdzie kupić to albo tamto.

Poruszanie się na miejscu jest stosunkowo łatwe. Można podejść do któregokolwiek z guardów i zapytać go o drogę do wybranego trainera, vendora etc. Po otrzymaniu odpowiedzi postać sama do niego pobiegnie.

Jak wiadomo w grze nie ma leveli tylko skille czyli możesz być górnikiem, albo kucharzem jak Cię to rajcuje. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 13:10 
Cytuj  
Dzieki za wyczerpujacy opis.

Co do kucharza i gornika ... to dobrze ze cos takiego jest :D

Znudzilo mi sie "siekanie" potworkow i szukam czegos ambitniejszczego :)

Niemoge sie juz doczekac kiedy aktywuja mi konto :)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 13:35 
Cytuj  
W ramach wesolego oczekiwania mozecie poczytac sobie poradniki produkcji ign...

http://wishvault.ign.com/static.php?page=Guides

P.S. Czesc ludzi donosi, ze jest w stanie zalogowac sie pomimo braku maila z autoryzacja. Ja nie naleze jednak do tej grupy ;P. Moze komus z was sie poszczesci ...

T.


Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 13:42 
Cytuj  
No mnie tez irytuje to sterowanie, gra na trainerze na defultowych ustawieniach sie nie przycina (przynajmniej u mnie), w miescie sie troche tnie, ale mysle ze co do miasta to jest wina nie sprzetu tylko przeladownia ich lacza czy serverow. Denerwuje mnie to ze jestem przyzwyczajony, ze jak ciagne mysze w dol to ekran jedzie do gory, a tutaj opcja "invert mouse" nie da sie tego przestawic (moze bug). Tak pozatym narazie wrazenia srednio-pozytywne. Nie da sie powiedziec wiele wiecej niz to co powiedzial Nukh.


_________________
NO MERCY

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 16:01 
Cytuj  
Skoro juz czesc z was gra ... mam pytanko ...

Jak jest z funduszami w grze ? Czy aby je zdobyc trzeba napocic sie nieziemsko czy moze przychodza z latwoscia ?

Aaa na jednym se screenow widzialem czlowieka na koniu :)
Mozna posiadac konia ?

... ja chce jush grac ... aaa ;(


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 19:52 
Cytuj  
No i ruszyła beta. Ze wzgledu na mordercze wymagania, nawet zmieniłem kompa aby pograć w to cudo (Athlon 64 3000+, GF FX5700 256 DDR Gigabyte, RAM 512/400)... i jakoś muszę przyznać szczerze, ze gierka nie zwala z nóg choć mam nadzieje, że w miare wzrostu cech chara stanie sie atrakcyjniejsza. Pograłem troche cyklopem. Pobiegałem po okolicy, w sniegu i mrozie... zobaczyłem 4 rodzaje roznych monsterkow, z ktorych mogłem zabić jedynie kota :P Combat mi wzrósł, siła też na 2 LV.... Ale szczerze mówiac, nie za bardzo mnie to wciaga i zachwyca. Zobaczę jak bedzie z innymi rasami. Ale generalnie można powiedzieć, że sterowanie charem jest lekko mówiąc mało atrakcyjne... a mocniej - beznadziejne :) Ciekawy jestem jakie wrazenia odniosą inni.


Ostatnio edytowano 2 sty 2005, 21:29 przez Albert, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 20:05 
Cytuj  
Compton napisał(a):

Jak jest z funduszami w grze ?


O kasie jeszcze trudno powiedzieć. Na poczatku gry dostaje sie 1000 gp. Ale w mieście cyklopow niewiele co mozna z tym zrobic, bo procz zakupienia broni nic wiecej nie oferuja. Podobno w mieście ludzi jest full service :) A z zabitych monsterkow spadły mi jakieś resztki.... moze to i mozna gdzieś sprzedać, ale jeszcze nie doszedłem do tego etapu :)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 20:13 
Cytuj  
Aha! :) mam jedna sugestie.
Monsterki maja rozne kolory. Spotkałem zielone, pomarańczowe i czerwone (dalej nie udało mi sie przejść). Chyba to tak jak w DAOC. Pomarańczowych zabijało 3 graczy. Ja zabierałem sie za zielone... ale zazwyczaj atakowały mnie 2-3, wiec trzeba po prostu zabierać nogi za pas i chodu :) hihi
Aby naprawde poznac ten swiat, to warto, jak juz wszyscy beda mieli aktywne konta, abyśmy zebrali sie w jakimś mieście w grupe i dopiero wtedy razem pochodzili. Zabijemy kilka monsterków, skille wzrosna i bedzie cycuś :)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 20:17 
Cytuj  
Moze kogos wymagania wyeliminowaly a konto ma aktywne? ;) Znajac moje szczescie to sie niedostane. Tak wiec prosbe tutaj zamieszczam o niepotrzebny login i pass :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 20:27 
Cytuj  
Ej mam nadzieje ze mi konto atywuja

Bo jak nie to bardzo ale to bardzo sie wkurze :/

Na wszelki wypadek przylanczam sie do prosby poprzednika :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 21:00 
Cytuj  
Przeciez pisali, ze kazdy sie dostanie, tylko trzeba poczekac...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.