mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 21:14 
Cytuj  
Kod:
 Right now there are 550 players logged in. The world is quite large, so in some towns there might only be a few players. In any case, we will activate more accounts this afternoon.


550 graczy na 10k aktywowanych kont. Jakos nie widac specjalnego podniecenia. Na forum IGN ( gdzie wypowiadaja sie DEVsi od czasu do czasu) piszacy playerzy raczej nie rozplywaja sie w zachwytach. Narzekaja glownie na sterowanie, nudna walke, wymagania sprzetowe i brak akutoryzacji konta ;P ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 21:21 
Cytuj  
Tak myslalem ... Jak na te 60k zgloszen choc polowa sciagnela klienta to bedzie dobrze :D Z tej polowy niech 5k ludzi wlaczy gre...
Z tych 5k niech polowie spodoba sie gra to bedzie sukces :D

A mi konta dalej nieaktywowali :(


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 21:22 
Cytuj  
Templair napisał(a):
550 graczy na 10k aktywowanych kont. Jakos nie widac specjalnego podniecenia. Na forum IGN ( gdzie wypowiadaja sie DEVsi od czasu do czasu) piszacy playerzy raczej nie rozplywaja sie w zachwytach. Narzekaja glownie na sterowanie, nudna walke, wymagania sprzetowe i brak akutoryzacji konta ;P ...

T.

Za wcześnie aby cokolwiek powiedzieć. Ale jak tak dalej pójdzie to chyba zaktywuja wszystkie z 60K kont i i tak nie bedzie tłoku :P
Widze to gorzej niz przy beta AC2... Ale chciałbym mimo wszystko sie mylić :)


Ostatnio edytowano 2 sty 2005, 21:26 przez Albert, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 21:24 
Cytuj  
No coz nadal twierdze ze sterowanie jest lekko rzecz ujmujac nieprzemyslane. Co do wymagan to ja mam ponad 2 letni komputer i juz jest mi ciezko, zaczyna sie dosc mocno ciac w miescie, dlatego zmuszony bylem dac ustawienia grafiki na low :[. A moj kom nie jest az taki cienki AXP2600+ (171x12,5), Dual DDR333 512MB Kingstone;GPU R300 (Radeon 9700Pro 128 DDR Gigabyte) mobo z chipsetem nvidii nForce2 A7N8X (Asus).
Takze moim skromnym zdaniem wymagania co do sprzetu sa duze, bo na moim PC na default graphic tnie sie dosc znacznie.


_________________
NO MERCY

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 21:37 
Cytuj  
Fakt, wymagania sa zabojcze, a grafika wcale nie zachwyca... Jedynie drzewka i trawa wygladaja znosnie. A i tak przez rok wiele sie zmienilo, bo w becie 1 calosc wygladala duzo gorzje. To chyba przez ten bump-mapping wszystkiego gra tak wolno chodzi.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 21:39 
Cytuj  
Proponuje rozmawiać na temacie "Wish - beta", zamiast rozdrabniać sie :) Już jest guildia:)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:15 
Cytuj  
Your Wish Beta 2 account has been activated!

Co do gry to troszke mi jakos tak usmiech z twarzy czmychnal. Cholerne sterowanie, moze poprostu nie jestem przyzwyczajony ? Wymagania rzucaja na kolana :-? Zobaczymy jak to bedzie dalej...troszke zawiedzony jestem.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:23 
Cytuj  
Nie wiem czego wy chcecie od sterowania, po 15 minutach mozna sie przyzwyczaic i moim zdaniem jest calkiem wygodnie. Pathfinding dziala swietnie no i mozna sie rozgladac do woli idac, w budynkach przechodze w tryb FPP i tez nie mam problemow.

Co do powolnej walki to od tego jest nauka i nowe umiejetnosci aby ja przyspieszyc, w Wish rozwoj postaci ma trwac dlugo, trudno sie dziwic ze na poczatku postacie sa takie slamazarne.
Co do grafiki to jest nie najlepiej, miasta wygladaja srednio ale silnik przechodzi drastyczne zmiany wiec trudno powiedziec na czym skoncza.

Biorac pod uwage, ze gre maja wypuscic za 5 miesiecy wyglada to calkiem dobrze.


Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:23 
Cytuj  
Jest moze ktos kto gral juz i w Wish_b2 i WoW ? Chodzi mi o porownanie grywalnosci, bo ja niestety nie mialem przyjemnosci grac w WoW, a mam zamiar pograc dluzej w ktory z tych tytulow. Wiem ze to zakrutko zeby powiedziec cos wiecej na temat Wisha, ale moze ktos sie pokusi o takie ogolnikowe porownanie. Byl bym wdzieczny.


_________________
NO MERCY

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:27 
Cytuj  
raist007 napisał(a):
Jest moze ktos kto gral juz i w Wish_b2 i WoW ? Chodzi mi o porownanie grywalnosci, bo ja niestety nie mialem przyjemnosci grac w WoW, a mam zamiar pograc dluzej w ktory z tych tytulow. Wiem ze to zakrutko zeby powiedziec cos wiecej na temat Wisha, ale moze ktos sie pokusi o takie ogolnikowe porownanie. Byl bym wdzieczny.


Gralem w WoW bete i na poczatku wciagnal mnie bardziej niz Wish ze wzgledu na wieksze dopracowanie, ale Wish jest w znacznie wczesniejszej fazie beta, jeszcze piec miesiecy do premiery.
W kazdym razie po 10 dniach odinstalowalem WoW, monotonia zaczela mnie meczyc...
Wish zdaje sie miec znacznie wieksze szanse aby wciagnac mnie na dluzej ale gralem dopiero jeden dzien...


Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:28 
Cytuj  
Art napisał(a):
Nie wiem czego wy chcecie od sterowania, po 15 minutach mozna sie przyzwyczaic i moim zdaniem jest calkiem wygodnie. Pathfinding dziala swietnie no i mozna sie rozgladac do woli idac, w budynkach przechodze w tryb FPP i tez nie mam problemow.

Ja rowniez w budynkach przechodze do FPP i w budynkach akurat ma to sens, a jak biegne gdzies to fakt plusem jest to ze mozna kamera krecic gdzie sie chce i patrzc na boki czy zupelnie za siebie. Szkoda ze tylko nie ma oprocz tego sterownia jakie jest dodatkowe sterowanie kursorami. (przod, tyl i strefowe)


_________________
NO MERCY

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:29 
Cytuj  
Ludzie kochani a to co znaczy ?

Ice exception: C:\cygwin\home\marc\ice\src\ice\Network.cpp:494: Ice::ConnectTimeoutException: timeout while establishing a connection

:roll:

Czyzbym niemogl sie teraz polaczyc ?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:29 
Cytuj  
Mimo ze jeszcze nie mialem przyjemnosci ( to sie okaze :P ) grania w Wish ale pozwole sobie zauwazyc, ze nie nalezy porownywac aktualnej wersji tej gry z kompletnym produktem jakim jest WoW. Dopiero beta 4.0 ( tak maja byc jeszcze dwie odslony bety Wish ) da nam jakotaki wglad w to content jaki bedzie dostepny w retailu...

T.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:30 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Ludzie kochani a to co znaczy ?

Ice exception: C:\cygwin\home\marc\ice\src\ice\Network.cpp:494: Ice::ConnectTimeoutException: timeout while establishing a connection

:roll:

Czyzbym niemogl sie teraz polaczyc ?


Patchuja server, tu masz aktualny status:
http://www.wishdb.com/status/


Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:31 
Cytuj  
No ja szukam czegos jak UO tylko z odsiewzonym interfejsem tak jak Wish czy WoW (chyba). Idealem bylo by dla mnie takie UO z oprawa graficzna podobna do Morrowinda lub lepszejsza :]


_________________
NO MERCY

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:34 
Cytuj  
raist007 napisał(a):
No ja szukam czegos jak UO tylko z odsiewzonym interfejsem tak jak Wish czy WoW (chyba). Idealem bylo by dla mnie takie UO z oprawa graficzna podobna do Morrowinda lub lepszejsza :]


WoW to dobrze zrobiony klon Everquesta. Wish natomiast to odswiezone UO z czesciowo zmienionymi zasadami...
Pomimo wszystkich problemow wole Wish, za miesiac zobaczy sie na ile starcza.
:)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 22:39 
Cytuj  
Btw kim gracie i jakie macie ksywy in-game?

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 23:15 
Cytuj  
Oke,aktywowali mi konto.Właśnie patchuje mi gre.Jak pogram odezwe sie i powiem co i jak,mam nadzieje że sie nie zawiode.

Edit: Zdaje sie ze sobie nie pogram bo serwer jest offline póki co.Naprawde mam nadzieje że Wish przemówi do wielu osób i że uda sie producentą zebrać znaczną liczbe fanów bo póki co ciemno to widze.

Btw...nie wiecie kiedy beta test MMORPG Middle-Earth ? :har:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 23:50 
Cytuj  
Art napisał(a):
WoW to dobrze zrobiony klon Everquesta. Wish natomiast to odswiezone UO z czesciowo zmienionymi zasadami...
Pomimo wszystkich problemow wole Wish, za miesiac zobaczy sie na ile starcza.


WoW ma jedną wspólną cechę z everquestem - obie gry to silnik 3d a nie rzut izometrzyczny. Bardziej zblizone do everquesta są już takie gry jak FFXI, SWG, AO, Horizons, czyli wszystkie porządne mmo w które grałem.

Wish-a jeszcze nie spróbowałem, ale w skrzynce czeka mail. Nie wiem czy się tym interesować bo obawiam się kolejnego klonu everquesta... :(
(ktoś już pisał o żmudnym budowaniu postaci, a ja już nie widzę funu w żmudnym levelowaniu).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 01:04 
Cytuj  
Art napisał(a):

WoW to dobrze zrobiony klon Everquesta. Wish natomiast to odswiezone UO z czesciowo zmienionymi zasadami...
Pomimo wszystkich problemow wole Wish, za miesiac zobaczy sie na ile starcza.
:)


ile ty grales w wow i ile w wisha aby wydawac takie opinie?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.