mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 02:10 
Cytuj  
Marek jak jednak nie bedzie to gra dla ciebie to ja sie chetnie zaopiekuje twoim miejscem w becie :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 06:53 
Cytuj  
No ja jush nie moge ...
Maila aktywujacego dostaja ludzie ktorzy nawet niechca tej gry wlaczyc
A ja dalej czekam ... Ehhh... :(


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 09:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wish-a jeszcze nie spróbowałem, ale w skrzynce czeka mail. Nie wiem czy się tym interesować bo obawiam się kolejnego klonu everquesta... :(
(ktoś już pisał o żmudnym budowaniu postaci, a ja już nie widzę funu w żmudnym levelowaniu).


Wydaje mi się, że Wish różni się od EQ bardziej niż WoW. Levelować nie musisz, bo jest system skillowy. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 09:46 
Cytuj  
Compton napisał(a):
No ja jush nie moge ...
Maila aktywujacego dostaja ludzie ktorzy nawet niechca tej gry wlaczyc
A ja dalej czekam ... Ehhh... :(

mi aktywowali ale ciagle nawet gry niemam zainstalowanej, czekam na pierwsze opinie, bo jakos mnie nie greci zmiana wielkosci partycji c aby zainstalowac tylko jedna gierke o ktorej nic niewiem, a sam instalator jest do (miejsce na wulgaryzm)


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 11:55 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
Marek jak jednak nie bedzie to gra dla ciebie to ja sie chetnie zaopiekuje twoim miejscem w becie :)


Strangerr jak nie dales rady sie zapisac badz tez nie mozesz sie doczekac aktywacji PM.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:03 
Cytuj  
OMG dostalem sie do tej bety tez.....
Kur.. ja chce DnL a nie jakis CoH i Wish (tzn chcialem przed WoWem all), znajomi PM i pierwsi dwaj maja konto :D

EDIT:tzn dwa konta Wish mam, CoH to dawno Strangerr juz ma.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:22 
Cytuj  
A ja mam 0 kont :/ ...

P.S. Na DnL przynajmniej kulturalnie przyznaja jak narazie 60 kont :P ...

T.


Ostatnio edytowano 3 sty 2005, 12:27 przez Templair, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:27 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Art napisał(a):

WoW to dobrze zrobiony klon Everquesta. Wish natomiast to odswiezone UO z czesciowo zmienionymi zasadami...
Pomimo wszystkich problemow wole Wish, za miesiac zobaczy sie na ile starcza.
:)


ile ty grales w wow i ile w wisha aby wydawac takie opinie?


Prawie 2 tygodnie w WoW, raptem 2 dni w Wish wiec tu swoja wiedze opieram glownie o to co wyczytalem i na tym co mowia tworcy.

WoW owszem zawiera dosyc rozbudowane PvP ale zdecydowanie bardziej podobny jest do everquesta niz Wish, zalozeniem Wish natomiast jest podobienstwo do UO (poza systemem PvP).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:29 
Cytuj  
Podobienstwa do UO:

Im a lumberjack and Im ok I sleep all night and work all day ;P ...

T.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:42 
Cytuj  
System skilli i same skille, rozwiazanie craftingu, produkcja wszystkiego przez graczy, brak podzialu na klasy postaci, system czarow (wymagane skladniki do czarow)... to sa podobienstwa.

Nie ma natomiast otwartego PvP.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:49 
Cytuj  
czyli skille z UO, długość i powtarzalność rozgrywki z everquesta, brak podziału na klasy z Doom-a, system czarów - ???, crafting, towrzenie wszystkiego przez graczy z Horizons, brak PvP z everquesta (chociaż tam chyba było jakieś szczątkowe PvP)...

hmm... 2 razy everquest mi się powtórzył ;)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
czyli skille z UO, długość i powtarzalność rozgrywki z everquesta, brak podziału na klasy z Doom-a, system czarów - ???, crafting, towrzenie wszystkiego przez graczy z Horizons, brak PvP z everquesta (chociaż tam chyba było jakieś szczątkowe PvP)...

hmm... 2 razy everquest mi się powtórzył ;)


W Wish PvP jest: bedzie teren do PvP, areny, duele, Town vs Town wedlug tego co czytalem ma tez byc wprowadzone.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 13:24 
Cytuj  
roball napisał(a):
Art napisał(a):
Prawie 2 tygodnie w WoW, raptem 2 dni w Wish wiec tu swoja wiedze opieram glownie o to co wyczytalem i na tym co mowia tworcy.


To faktycznie nagrales sie wystarczajaco zeby wyrobic sobie jakas opinie o grze :{


Chyba wystarczajaco duzo zeby moc porownac do innej gry? Ile twoim zdaniem powinienem grac zeby moc powiedziec, ze jakas gra jest podobna do innej lub rozna?
Sporo wiedzy mozna zaczerpnac chocby ze stron i porownac to do tego co mowia tworcy i do tego co widze w grze, czy moze musze spedzic minimalnie miesiac w grze abym mogl ja porownac do Ultimy w ktora gralem dwa lata? W Everquest gralem 3 miesiace.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 13:42 
Cytuj  
hejka:) chcialem tylko zasygnalizowac, ze tez dostalem sie na beta testy i mam aktywne konto...nie rozdrabniajac Wish mi sie nie podoba .Za dlugo i za duzo :] gralem w DAoC i AC a Wish przy tych 2 grach jest denny:/ sterowanie jak juz wiekszosc napisala jest gorsze niz straszne:P, grafika przecietna a gra czesto sie zacina i nie tylko w miescie:/ jak narazie zrobilem sobie cyklopa zwie sie Karsa(odradzam narodziny w miescie cyklopow gdyz nie mozna kupic tam zbroi) i Dwarfa Coltaine'a :) i kurduplem duzo lepiej mi sie gra... w dodatku co 3 gracz u krasnoludow jest healerem wiec latwo zorganizowac grupke 2-3 osob i ruszyc na moby:) co do walki jest nudna, bez polotu ale mam nadzieje, ze gra mnie jakos wciagnie... szczegolnie jestem ciekaw jak magia wyglada na wyzszych etapach gry :) i tyle
pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:58 
Cytuj  
Ehh... ja mam poteznego pecha :(

Dlaczego nieaktywuja mi tego konta ? Ja chce jush grac

Kurcze mam pecha do BET :(


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:40 
Cytuj  
No moje niestety tez niezaktywowane :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:57 
Cytuj  
Mi dzis aktywowali, ale po 30min postanowili walnac patch ehhe

Wish nie zrobil na mnie piorunujacego wrazenia.Jak to mowia czesi "nic moc".

Jasne to tylko beta... ale mimo wszystko.

Pogram dluzej moze zmienie zdanie, na razie prawie nic nie widzialem ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 20:09 
Cytuj  
Mi sie Wish calkiem podoba, odpowiada mi to cale bieganie, sprzedaz towarow w miastach po roznych cenach dzieki czemu mozna zarabiac na samym transporcie, walka jest powolna ale rozwijanie umiejetnosci zaczyna ja przyspieszac i wyglada to coraz lepiej.

Caly Wish rozkreca sie powooooolutku, pytanie tylko czy caly czas tak bedzie... jesli tak to za miesiac bede mial pewnie dosyc tej gry na dobre, ale jesli tworcy sie przyloza to gra moze byc naprawde swietna.

Ze sterowaniem nie mam juz najmniejszych problemow, jest calkiem wygodne. Szkoda tylko ze poziom grafiki jest taki nierowny, niektore miejsca wygladaja swietnie a inne... bleh.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 21:10 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Ehh... ja mam poteznego pecha :(

Dlaczego nieaktywuja mi tego konta ?

Spoko :) z 3 kont, na ktorych moge sobie pograc dopiero jedno aktywowali. Wiec nie jesteś sam! :) Poza tym kilku moich znajomych czeka na aktywacje.
Gram sobie teraz panienka o pieknych blond włosach i bardzo namiętnej figurze :P hihi Piekna kobitka :) Nazywa sie Alberta.... moze ktoś ja spotka... :) ale nie o tym chciałem napisać.
Gra powoli zaczyna mi sie podobac, ze względu na mozłiwości jakie gracz ma przy kształceniu chara. Jednak sterowanie charem jest naprawde beznadziejne! Właśnie zginąłem bo mi sie kamerka zacięła... głupio... nie?
Naprawde wole miec sterowanie kamera na klawiaturze, a nie w myszce.
A na dodatek teraz chyba padł im server, albo robia poprawki.... nie moge sie połaczyć :(

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 00:14 
Cytuj  
Jestem w trakcie instalacji Wisha. Jak słyszę od Alberta - serwer padł więc pewnie sobie nie pogram ale konto mi aktywowali więc wkrótce dołączę do was. Zacznę pewnie od panienek o imionach Dziva, Ruhra itp
Pozdrawiam, tra

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.