mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 23:21 
Cytuj  
Nowy Extra Wish? :P Obawiam sie ze jednak nie, gra nie zdazyla zdobyc zbyt licznej rzeszy fanow, wiekszosc juz pewnie znalazla nowe zabawki i nie sadze aby po ogloszeniu powrotu Wisha udalo sie nagle zebrac znacznie wiecej ludzi.

Mam jednak nadzieje ze tak sie stanie, Wish dal mi niesamowita przyjemnosc z gry jak zaden MMORPG od lat. GUI byl przestarzaly, owszem ale bardzo prosty w obsludze, grafika na poziomie, wielki i swietnie zrobiony swiat, walka z poczatku powolna ale z rozwojem postaci nabiera tempa i kolorytu.

Czym dluzej gralem tym bardziej gra mnie wciagala, i wcale nie jestem crafterem. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 23:33 
Cytuj  
GUI prosty w obsludze?!

Nie zartuj sobie, te buttony udajce ozdobniki i setki okien.Makabryczny chat bez mozliwosci customizacji ech... (i nie mowie tu o kolorowaniu tekstu)

Pierwszy raz jak wlazlem do gry i probowalem cos kupic to autentycznie przez przypadek trafilem na checkout button.Bo klikalem jak oszalaly po calym oknie.

Jak zyje nie widzialem drugiego tak zj... UI w dobie gdy oferuje sie userom UI w postaci XMLa w 100% konfigurowalne to propozycja Panow z MR byla po prostu zenujaca.

Z tym swietnym swiatem tez bym nie przesadzal.Domy wygladajace jak wyciete z kartonu.Identyczne miasta, wioski (ta, kilka pomnikow je roznicujacych).
Koszmarne moby (vide forest trolle), badzmy szczerzy arcydzielem to ta gra nie byla...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 23:46 
Cytuj  
z tego co pamietam to chat mozna bylo customize jak sie tylko chcialo ale wiesz najpierw trza bylo sie troche wysilic i poszukac jak to sie robi :)
Co do swiata to moze faktycznie nie byl to szczyt mozliwosci graficznych ale po 1 to jeszcze byla gra ktora miala prawie pol roku do release i coraz to nowe textury budynkow i modele postaci byly dodawane a po 2 nawet jak na koncu okazaloby sie ze grafika nie jest uber exrta roxxor to jakbym chcial grac w gre z taka grafa to bym poszedl do EQ2. Co mnie do tej gry przyciagalo i wiekszosc osob to skill based system ktorego nic poza UO w grach fantasy nie ma , nie wspominajac juz o tym ze community skladalo sie glownie z doroslych graczy i nie bylo textow typu "your mom sucks ****" na chacie .

PS: Arcydzielem to ta gra moze nie byla ale nie oceniaj gry po tym jaka byla na pol roku przed release :)

PS2: Ta gra po prostu nie byla tak prosta jak 3/4 mmog ktore teraz wychodza i to ludzi odstraszalo ze nie maja wszystkiego jak na dloni tylko trzeba troche pomyslec . (btw to nie flame na ciebie tylko tak po prostu bylo)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 23:52 
Cytuj  
Jakosc grafiki bardzo szybko sie zmieniala, starczy porownac screeny z bety 1.0, 1.5 i 2.0, miedzy kazda kolejna beta widac bylo bardzo duzy postep. Takze podczas beta 2.0 trwaly prace nad ulepszeniem grafiki.

Co do GUI to absolutnie mi on nie przeszkadzal, co z tego ze jakis przycisk byl za maly czy nie tam gdzie trzeba? Mozna poswiecic 5 minut i juz obslugujesz go bez najmniejszych problemow.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 01:34 
Cytuj  
Lepidus powiedziala do widzenia na forum IGN, to chyba ostatecznie przesadza o losie Wish... :cry:

http://vnboards.ign.com/Wish_Developers ... 324293/?14

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 09:34 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
z tego co pamietam to chat mozna bylo customize jak sie tylko chcialo ale wiesz najpierw trza bylo sie troche wysilic i poszukac jak to sie robi :)

Nie mozna bylo...
Chyba ze dla Ciebie undock okna i kolorowanie tekstu to szczyt mozliwosci konfiguracji (nota bene jak sie raz undockowalo okno to nie mozna bylo zadocokowac...).
Wiadomosci przychodzace mozna bylo sortowac tylko w jednym oknie (sic!).
Brak intuicyjnej oblsugi (zeby napisac szybka odpiwedz trzeba bylo pisac za kazdym razem /wh, i zero mozliwosci konfiguracji)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 15:24 
Cytuj  
po undock mozna bylo spokojnie okno spowrotem zadokowac ale jak widze nie doszedles do tego jak to sie robi :) A powiedz mi co ty jeszcze chcialbys miec w tym chacie poza tym co mozna juz bylo zmieniac , bo dla mnie ten chat jest prawie taki sam jak chat z AO a jakos na tamten nikt nie nazeka .

Ps : na szybka odpowiedz wystarczylo "/r" :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 17:25 
Cytuj  
Nie co, a jak.

Mowisz ze funkcja dokowania byla? Swietnie tylko nie powinna byc tak schowana ze po tygodniu grania nadal nie wiedzialem gdzie jest... (nie ja jeden)

Dla mnie UI musi byc intuicyjne, to znaczy ze wszystko jest latwo znalesc i nie musz czytac instrukcji zeby cokolwiek znalesc.

Napisalem juz ze brakowalo sortowania wiadomosci w kazdym z okien.

Zreszta nie ma to zadnego znacznia, Wish w tej postaci jest juz historia...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 01:41 
Cytuj  
http://projectwish.com/forums/index.php

forum na ktorym zebrali sie ludzie wciaz majacy nadzieje na reanimacje Wish'a lub przynajmniej na jakas sensowna odpowiedz z MR.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 03:01 
Cytuj  
A oto co Project Wish leader dostal w odpowiedzi na swojego maila .

http://projectwish.com/news.php


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 23:49 
Cytuj  
ehhhh chyba wroce do UO, jeszcze nigdy nie gralem na OSI moze akurat tam (kumpel mnie namawia) albo WoW, hmmmm sam nie wiem co poczac ...


_________________
NO MERCY

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:09 
Cytuj  
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 5744410316 Mutable Realms sprzedaje swoj server moze ktos jest chetny :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.