mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 16:19 
Cytuj  
Krzyk... W pewnym sensie rozumiem Twoje podniecenie - tez lubie komiksy. Z tego tez powodu dochodze do wniosku, ze wydawcy CoH powinni wypierdolic cala ta czesc z misjami, zabijaniem, lataniem i innymi pierdolami. Powinni zostawic tylko proces tworzenia postaci, dodac kilka kilkaset nowych super elementow i zrobic wybieg na 3km zeby bylo sie gdzie pokazac. Do tego raz w tygodniu wybor "Heros of the Week" i co miesiac wybory "Miss and Mister CoH". Nagrodami mogly by byc...

Bosze... juz mi chyba odpierdala...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: XSiV dnia 2004-06-18 17:20 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 17:18 
Cytuj  
E tam :>
Misje sa fajne, pakowanie postaci jest fajne :>
Napierdalanie jest fajne.
Jesli komus sie znudzilo to co oferuja klasyczne mmorpgi to mozna w CoH pograc. Nie mowie ze gra mi sie nie znudzi, bo sie znudzi predzej czy pozniej, na razie jednak swietnie sie bawie.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 23:17 
Cytuj  
Krszyk... Co znaczy wg. Ciebie "klasyczne morgi"?
Co takiego "innego" jest w CoH czego nie ma np. w AO? Powiem inaczej - co ma CoH wspolnego z klasycznymi morgami procz wyboru postaci i napierdalanka online?

Toz to Quake w wersji a'la mmorpg!
Co ja mowie - obrazilem Quake'a (sorry stary :razz: )

Szczerze - gra sam bylem strasznie podjarany. Dostalem sie do beta testow. Wiem ilu ludzi zrezygnowalo w czasie trwania beta testow. Powtarzam - byc moze dodatek PvP cos zmieni. Jak na razie nie da sie w to grac... najwyzej "popykac".
Ale to tylko koje zdanie.
Litosci...


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 23:21 
Cytuj  
Jeszcze dodam tak zeby dobic reszte (pifko wypilem to mocny jestem hehe).

CoH moge spokojnie porownac do L2 (Lineage 2).
Jedno i drugie to totalny niwypal, na ktory ktos (wydawcy i podjarani gracze) wydali w huj kasy.

Stad tez pytanie i poczatek nowego watku (ktory zaczne sam) = "Co powinien miec MMORPG XXI wieku" (czytaj wydany w 200.. ktory mamy rok qrwa?)


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2004, 01:36 
Cytuj  
Nie zgodze sie z toba X.
Co wiecej nie uwazam CoHa za niewypal- a od klasycznego mmorpga wlasnie rozni go to ze mozna sobie popykac :> i wlasnie to mi sie podoba :>
Co do podobania sie, wlasciwie masz racje ze to jest napierdalanka, ale zajebista jak ktos kocha komiksy Marvela- jak dotad spotkalem mase ludzi odgrywajacych swoje postacie czy to w trakcie napierdalanki czy przyjemnego podniebnego latania :>, czego nie spotkalem w tych rpgach w ktore gralem.

Jak dla mnie gra musi miec fun, a wcielenie sie w postac z komiksu jest moim zdaniem zajebista frajda :>. Nie mowie ze na dlugo i ze gra przykuje na maxa na 2 lata, ale do popykania jest swietna :>

PS. Da sie w CoH grac, i bynajmniej nie jest niewypalem.
PPS. Mowie to jako doswiadczony gracz :>

juz.

PPPS. A co ma CoH czego nie ma AO? Duzo ladniejsza grafike :> (dla mnie grafa jest tak samo wazna jak gameplay)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krzyk dnia 2004-06-19 02:37 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2004, 01:51 
Cytuj  
Odczekam swoje 13h zeby dac sznase szanse innym (jesli sa tacy) na odniesienie sie do mojego punktu widzenia. Po tym czasie odpowiem! Szykuj sie na ostra riposte :razz:


Zartuje... Mysle, ze nie ma co ciagnac tego watku. Kazdy kto bedzie chcial w to zagrac przeczyta tu wszystkie za i przeciw. I o to wlasnie chodzi!

Cytuj:
PPPS. A co ma CoH czego nie ma AO? Duzo ladniejsza grafike :> (dla mnie grafa jest tak samo wazna jak gameplay)


A przestan...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2004, 02:09 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-19 00:21, XSiV napisał:
CoH moge spokojnie porownac do L2 (Lineage 2).
Jedno i drugie to totalny niwypal, na ktory ktos (wydawcy i podjarani gracze) wydali w huj kasy.



Ktos kiedys powiedzial ze im ktoś jest głupszy, tym sądy jego są szybsze i dobitniejsze w formie. Człowiek mądry ma zawsze poczucie względności i dlatego zdanie swoje wypowiada w formie ostrożnej i uprzejmej.

Jest masa ludzi ktorym sie zarowno CoH jak i L2 podobaja. Dobrze by bylo gdybys w przyszlosci swoja prywatna opinie o danych produkcie zaczal od slow "moim zdaniem...", "wydaje mi sie..." etc.

P.S. Popracuj tez nad nawykami fizjologiczno-ortograficznymi. To ze masz malego ptaszka nie musi powodowac ze slowo "chuj" bedziesz sobie zawsze nieortograficznie skracal :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 12:45 
Cytuj  
Ehh sciaglem gre wszystko ok sicaglem pierwszego patcha 1.6Mb i nagle trach drugi patch 114mb :sad:


Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 15:01 
Cytuj  
skad macie cd-key do COh ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 15:06 
Cytuj  
Btw gra faktycznie na krotko :>

juz.


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2004, 08:28 
Cytuj  
Haxor -> cd-key mozna kupic albo na stronie oficjalnej albo w sklepie interactcd (chyba dobrze to napisalem). w inter gra jest troche tansza niz na oficjalnej stronie wiec mozna zaoszczedzic kilka dolarow. cena samego cd-key'a taka sama jak calej gry oczywiscie.


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2004, 08:33 
Cytuj  
a co do czasu po jakim gra sie nudzi to faktycznie wg mnie max 5 miesiecy i to przy niezbyt intensywnym graniu.
nowe patche calkiem fajne rzeczy wprowadzaja wiec mozna sie jeszcze troche przy coh zatrzymac :smile:


Posty: 3
Dołączył(a): 12.12.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2004, 21:59 
Cytuj  
Siema,
Chce kupić gierke tylko nie wiem gdzie tanio. Patrzyłem na interactcd ale nie mogłem znaleźc ani samego cdkey'a do kupienia ani gry. Jakbyście mogli podać linki do jakichś stron z tą grą do kupienia (albo chociaż serialem do kupienia). Wogle ilu gra polaków i na jakich serverach, mozna by na jednym servie po gromadzic kilku polaków...
I mam pytanie: Jak wygląda walka? Czy jest zręcznościowa czy jak? [np jak w SWG? niestety w inne mmorpg nie grałem...]
A, i jeszcze coś: Słyszałem, że abonenci dostają co miesiąc komiks oparty na wydarzeniach z gry, to prawda?

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 10:22 
Cytuj  
Crov odezwij sie do mnie na GG - mam do sprzedania CoH

1131663


Posty: 18
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 19:06 
Cytuj  
jezeli jeszcze nie sprzedales tego, to ja chetnie bym kupil

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.