mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:15 
Cytuj  
Cytuj:
Ta, Malezyjski. I jaki kurna japonski? Japsy zadnego H&S nie wyprodukowali, Chiny, Malezja, Filipiny, Korea tak ale Japonia nie. Oni maja mario bros


A sorki, juz sie poprawiam :]

Cytuj:
eee.... ff to nie mmropg ??? to pewnie jakas scigalka jak nitforspid albo moze fpp !


Jemu chodziło ze wyprodukowali FF I całą masę świetnych gier które NIE są mmorpgami.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 18
Dołączył(a): 24.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 18:51 
Cytuj  
i FFXI ktory jest jak najbardziej mmorpg

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 09:54 
Cytuj  
Dobra miejsce jest dla mnie to teraz tak:
1. Na którym servie jest wiecej polaków? (west czy east)
2. Co robi się z tymi "kartkami/scrollami" co wypadają (na początku ze szkieletów hehe) bo wiem że on do craftu są ale czy je oddać do npc czy co z nimi zrobić?? Bo jak podnisłem kilka to juz miałem pełny ekwipunek
3a. Można jakoś powiększyć ekwipunek?
3. Gdzie można dostać jakieś questy
4. Mam Archera i w co walić skill pointsy?bow mastery czy co? (chodzi mi głównie o bow bo tym chce walić)
5. Jaka postać wg was jest najlepsza?
6. Są jakieś polskie gildie? jeżeli tak to jakie? W ogóle napiszcie gdzie można przejżec wszystkie gildie
7. Czy silniejsze potwory atakują same czy trzeba je udeżyć i dopiero wtedy atakują?
8. Gdzie można dostać te rzeczy do zrobienia jakiegoś przedmiotu?
9. Czy gra po skończeniu bety będzie za free? czy abonament trzeba będzie płacić?
No to chyba all :)

pzdr


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:48 
Cytuj  
Cytuj:
At this time we are no longer accepting registrations for Ferentus Closed Beta. Open Beta will commence after the character wipe and patch that is being released on Wednesday June 29th, 2005 at 4 PM Pacific Standard Time. All world servers will be down from June 29th, 2005 at 4 PM Pacific Standard time until June 30th, 2005 at 8 AM Pacific Standard time. We would like to that everyone who has participated in Closed Beta and look forward to your continuing support threw Open Beta. All Open Beta users will also receive 1 free month after commercial launch in August as planned.


Dlatego teraz nie mozna sie zalogowac. No i gra bedzie platna .


Posty: 1
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:39 
Cytuj  
mam pytanie czy ma ktos konto do oddania lub 2 ?:)


Posty: 3
Dołączył(a): 26.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 20:56 
Cytuj  
mam problem zarejestrowałem sie whodze do gry i wyskakuje mi okienko <<<<<,<this is not correct client program>>>>>> dzje okej i powracam do windowsa comam zrobić aby se zagrać :(


Posty: 2
Dołączył(a): 27.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 11:22 
Cytuj  
Grafika do Kala i troche do Lineage.
Ale mam nadzieje że grywalność będzie troche lepsza niż w wyżej wymienionych grach :D
Ostatnio cięzko znaleść jakiegoś dobrego mmorpga :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 17:45 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 31 gru 2010, 11:51 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 7
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 16:19 
Cytuj  
Eeee ktos cos mowil o tym ze ta gra ma byc platna ?! ja jakos sobie tego nie wyobrazam, giera jest znacznie gorsza od KO (ktore ma juz troche piasku w klepsydrze)ktore nomen omen jest darmowe. Swoja droga to ciekaw jestem jaki desperat bedzie chcial za to cos placic (jak zaczna wolac za to nieporozumienie kase, to oplaty za WoW,L2,EQ2,RYL itp. itd. powinny zostac potrojone)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 20:24 
Cytuj  
gra jest całkiem niezła, szczególnie system skilli, trochę zbyt hardcorowy craft i ubogi świat - to fakt.


Posty: 7
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 21:26 
Cytuj  
Taki system skilli jest i w innych gierkach nic nowatorskiego nie wymyslili, grafik prezentuje sie nie najgorzej chodz jak na standardy 2005-2006 roku jest rozpaczliwie uboga(moze w pelnej wersji dodadza lepsze textury tak jak to bylo w przypadku RF online), swiat jest tak przerazliwie pusty, ze az wola o wieksza ilosc detali, dzwiek ? no coz tutaj mam najwieksze zastrzezenia, jest tak beznadziejenie dobrany i tak kiepskiej jakosci ze az chce sie wlaczyc "Mute".
Po zmontowaniu sobie lucznika i przetestowaniu walki do moich uszu dobiegl dzwiek jakosci 1bit odglosow z konsol typu "pegazus"(nie mowiac juz o tym ze dzwiek tan bardziej przypominal strzelanie z zylki niz z luku ). Ta gra az prosi sie o to by zostac zapomniana i pogrzebana na stan w jakim obecnie sie znajduje, czyli martwy.Jezeli dojdzie do momentu p2p w obecnym stanie(lub troszeczke lepszym) to cena za abonament w przliczeniu na polskie pieniadze powinna wynosic 5zl max 8zl(o ile nie free bo juz stare KO prezentuje wyzszy poziom), w innym wypadku to bedzie jedna z wiekszych tragedii w swiecie mmorpg.Ale to jest moje wlasne zdanie i odczucia na temat tej gierki.

Milego dnia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 21:37 
Cytuj  
moim zdaniem jest dużo lepsza niż jakieś darmowe badziewia. Nigdzie nie napisałem, że system skilli jest nowatorski, nie roztkliwiałem się też nad genialną grafiką i super wielkimi extra odjebanymi teksturami.
W porównaniu z takim Kal Online to mercedes przy furmance, przy czym w Ferentusa prawie nikt nie gra, za to w kał-a czy inna Tibię młóci co drugi dzieciak, do tego płacąc za grę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 21:56 
Cytuj  
Zaczynam ściągać...

Mam takie zapytanie czy tak jak w większości darmowych mmorpg jest tak, ze itemów jest pare na krzyz? Znaczy dobijasz do 10lvl i mozesz nosic jeden/dwa sety zbroi, 20lvl nastepne itp. itd. ?

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 10:37 
Cytuj  
itemów jest całkiem sporo.
Co 3-4lvl jest cały nowy set. Do tego te itemy w sklepach są przeciętne, lepsze można znaleźć (niebieskie i żółte) lub wycraftować.

w PvP tylko nie grałem - tam są jakieś zony free PvP z ograniczeniem levelowym. Możesz albo tłuc moby na zewnątrz (lasy, jeziora, góry itd.) albo wejść do takiej zony i tam tłuc moby ale tam trzeba mieć jednocześnie na uwadze innych graczy.
Zabijając tam innych graczy dostajesz jakieś team-punkty, im więcej team-punktów tym więcej expa i lepsze dropy.

System skilli dlatego mi się spodobał bo skille levelują i łączą się w combosy. Tzn. używasz skilla "slash" i ten skill dostaje expa, co jakiś czas dingając na kolejny level (zwiększone obrażenia lub coś w tym stylu). Jakoś nie widziałem tego w żadnym innym mmo, a w kilka grałem.
Combosy to takie chainy z FFXI lub z EQ2.

Gra mi się nawet spodobała ogólnie, trochę kasy w to włożyć i byłby z tego nienajgorszy mmo. Oczywiście jak na darmową pozycję, jak chcą za to ściągać abonament to jeszcze dużo tej pozycji brakuje, ale imho dużo mniej niż np. Irth Online.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 16:19 
Cytuj  
qrcze szkoda, że nie ma w tej becie questow :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 18:37 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 31 gru 2010, 11:52 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 18:44 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jeszcze nie ma questow ? rotfl gralem w to dawno temu i tez nie bylo, chba zakopali gruszki w popiole...
Mnie juz znudzilo bezsensowne trzepanie mobow i crafting, zawsze myslalem, ze questy to podstawa kazdego mmorpg'a. ;]


Podstawa MMORPG to sa ludzie (gracze)...chociaz wtedy to i Tibia byłaby nie gorsza od takiego WoW :P :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 31
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 13:54 
Cytuj  
To ja sie wypowiem na temat pvp bo troche w to ze znajomymi gralem.
Jak dla mnie troche brak balansu. Nie wiem jak to wyglada w poznych etapach gry ale praktycznie na poczatku archer wymiata wszystko zanim ktokolwiek podejdzie/rzuci czar. Troche pozniej jesli mag/priest znajdzie dobrego staffa ktory daje niezle bonusy do magicznych obrazen to wtedy on bierze ludzi na strzala(no moze 2 na silniejszych ;) ). Namierzanie w grze jest (a przynajmniej bylo bo gralem w to w wakacje ale sadze ze duzo sie nie zmienilo po waszych wypowiedziach) beznadziejne szczegolnie dla zasiegowych klas. Mimo ze w tych strefach pvp masz druzyne to przez przypadek mozesz zaatakowac czlonkow swojej druzyny(wlasnie przez system namierzania) i nie mozna leczyc towarzyszy tylko siebie (mam nadzieje ze to naprawili). Jak dla mnie pvp w tej grze troche beznadziejne bo lubie dluzsze walki niz 5 sekund (nie mowiac juz o grupowym pvp).


Posty: 9
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 23:57 
Cytuj  
Mam problem....Więc tak zassałem sobie gierke zainstalowałem i zarejstrowałem się i chce wejsc juz mam do wyboru te servery east i west i mi wyskakuje błąd coś w stylu: Not response from the server.....Możecie coś poradzić?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:08 
Cytuj  
Problem serwerów, nie Twój.

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.