mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Most Anticipated MMORPG
Age of Conan 8%  8%  [ 9 ]
Auto Assault 2%  2%  [ 2 ]
Dark and Light 21%  21%  [ 22 ]
Dungeons & Dragons Online 26%  26%  [ 28 ]
Gods and Heroes 1%  1%  [ 1 ]
Hero's Journey 1%  1%  [ 1 ]
Irth Online 1%  1%  [ 1 ]
Lord of the Rings Online 10%  10%  [ 11 ]
Pirates of the Burning Sea 7%  7%  [ 7 ]
Tabula Rasa 6%  6%  [ 6 ]
Vanguard 3%  3%  [ 3 ]
Warhammer Online 15%  15%  [ 16 ]
Liczba głosów : 107
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 09:05 
Cytuj  
Na ktory tytul Massively Multiplayer Online Role Playing Game jest wedlug Ciebie warto czekac?


  • Age of Conan
  • Auto Assault
  • Dark and Light
  • Dungeons & Dragons Online
  • Gods and Heroes
  • Hero's Journey
  • Irth Online
  • Lord of the Rings Online
  • Pirates of the Burning Sea
  • Tabula Rasa
  • Vanguard
  • Warhammer Online

Co miedzy innymi wplynie na sukces danej produkcji? Zapraszam do dyskusji.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...


Ostatnio edytowano 21 lip 2005, 06:05 przez Beast, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 09:13 
Cytuj  
IMO to 3 tytuly na ten rok ;)

Dark and Light- ale jak bedzie grywalne, najwiekszy swiat wsrod MMORPG, setki miejsc do przejecia dla frakcji, FvF itp.


Dungeons & Dragons Online- kto nie wie czym sie DDO wyroznia niech sie schowa i idzie do tematu o tej grze :P Jak dla mnie te wszystkie nowinki co maja sie pojawic w grze sa bardzo community based, a jak bedzie wspaniale community - tworzace klimat, ale nie na sile ulomne rpg to mozna zniesc wszystko.


Pirates of the Burning Sea- Yogs cos tam pierdzial na forum =O= i mnie tym zaciekawil roror :)
Kazdy chyba gral w gry typu "Pirates" czy "Port Royale", to wie czemu to jest interesujace.

Co wedlug mnie wplynie na sukces tych gier? Pewna oryginalnosc, Piraci i DnL nie sa w zadnym przypadku klonem jakiegos MMO, DDO przypomina grafika EQ2, wiec i moze to bedzie klon ale za to wyroznia sie systemem rpg, zachwalanym events itd.

Glos na DDO

PS.No Jeszcze jest LoTR Online, ale tu nie zapeszam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 09:21 
Cytuj  
Głos na piratów, zdecydowanie. Niech tylko nie zrobią cancela bo się nie opłaca...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 09:31 
Cytuj  
Zdecydowanie piraci ;>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
Dungeons & Dragons Online - wiadomo czemu, chyba kazdy lubi D&D

Pirates of the Burning Sea - na to zaglosowalem, jak tylko przeczytalem newsy na temat tej produkcji od razu pomyslalem, ze to cos dla mnie bo uwielbiam takie "pirackie" klimaty ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 09:53 
Cytuj  
moja odpowiedz brzmi : gra z ciekawym pvp i rozsadnymi wymaganiami sprzetowymi . Tytuly nie robia na mnie zadnego wrazenia , wyroslem z tego :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 11:16 
Cytuj  
Zaglosowalem na D&L ale tak naprawde to czekam na http://www.darkfallonline.com/ nie bylo w ankiecie

ale nadzieje ze skoncza to mam na poziomie 1%


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 11:44 
Cytuj  
A ja czekam na Dark and Light :D


_________________
http://tondruk.pl

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 12:09 
Cytuj  
Ogolnie, gry nic ciekawego soba nie reprezentuja - poza DnL (ktory skonczy jak DFO niestety) wiec zaglosowalem na cos co raczej wyjdzie na 100% i bedzie dosyc inowacyjne - Dungeons & Dragons Online

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 12:26 
Cytuj  
IMHO Auto Assault moze byc ciekawe - przez fajny pomysł na grę.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 12:35 
Cytuj  
Age of Conan- glownie ze wzgledu na sam swiat.[/list][/list]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 13:01 
Cytuj  
DDO, bo ma szanse sie udac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 13:05 
Cytuj  
Vanguard :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 13:15 
Cytuj  
ja po WoW mam dosc smokow i ksiezniczek bez reki ,...dlatego CoV , Auto assault , nie powinny porazac wymaganiami a napewno sie wybijaja z tlumu i o to chodzi. Pirates moze byc ciekawe ale devsi juz zapowaiadaja ze gra bedzie wymagajaca jesli chodzi o spec , pozatym contested walki jako zywo przypominaja mi battlegroundsy z wow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 13:30 
Cytuj  
Pirates of the Burning Sea :) Oryginalny tytul, ogrom swiata jak i mozliwosci no i do tego ta grafika :o
Sama gra ma byc dostepna tylko via Steam, czyli odchodza koszty sciagania plyt, do tego nie poniosa kosztow tloczenia i wydania gry - imho na plus.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 13:59 
Cytuj  
do tego pozwola grac na US serverach kazdemu , zobaczymy ile w tej grze bedzie tak naprawde do roboty , itemow +3 tam nie uswiadczymy:)
to jest duzy plus dla mnie , ale i tak czekam na auto assault / cov ...to przynajmniej jest sygnowane NC i na 300% wyjdzie :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:03 
Cytuj  
Auto Assault to będzie taki GW. Gra na 2-3 tygodnie i na półkę...

Krzyk napisał, ze Dark & Light będzie grywalne za 30 lat więc można tytuł skreślić :(

Ostatecznie te DDO i Pirates bo obie gry mają szansę wyjścia. Oby tylko DDO nie okazało się drugim EQ2..

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:30 
Cytuj  
Co do "Pirates of.." to sledzilem ten tytul prawie od poczatkow produkcji i owszem na poczatku wszystko wygladalo super, tzn. open pvp, loot, wielki swiat itp. no ale niestety z czasem devsi mieknal i na dzien dzisiajszy z tego co wiadomo (nie na 100%) to juz o loocie zapomniec, beda jakies rangi ala WoW, open PvP...hmm PvP maja byc INSTANCED a wielki swiat...hmm juz teraz wiadomo , ze bedzie cos takiego jak "navigation map" do poruszania sie na duzych odleglosciach takie cos jak w Piratach Sida ala izo rzut :( a normalny 3d tylko kolo miast i jakis tam czesci swiata !!! Ehh nie wspomne nawet o "SAFE ZONACH" i takich tam, ludzie pojekuja ale czekaja i zobaczymy, ja sie juz troche boje.
Z tego typu produkcji to chetnie zobacze Uncharted Waters Online KOEI jak tylko wypuszcza wersje anglojezyczna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:35 
Cytuj  
KOEI to chyba Japonska firma (dosc uznana na konsolach)

DDO , no nie wiem...wolabym nie ogladac po raz setny gry z levelingiem
tylko wreszcie z porzadnym skill stat systemem ( /mourn Wish :cry: )
tymczasem devsi ida na latwizne robiac no loot system zeby nie sluchac potem placzu carebears na boardach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:43 
Cytuj  
Wieze w sukces D&D. Jezeli beda reguly takie jak sa w prawdziwym D&D to bedzie mozna powiedziec iz nie bedzie zadnej uber class'y. Tylko umiejetnie pokierowac gra i wszyscy beda happy :)

DDO ma juz swoja rzesze fanow i reklame :) Zobaczymy jak bedzie z klientami :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.