mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 14:44 
Cytuj  
Po prostu big lol :o

Huragan mowi ze gra w Wow 10 godz, w GW jest gildia, ktora przyjmuje jesli grasz 10-12 godzin. Spytam, bo zawsze mnie to ciekawilo. Jak wy tyle wytrzymujecie przed kompem ?? Ja raz siedzialem 16 godzin, to potem mialem maly krwotok z nosa... Myslalem ze jak ja gram nieraz w wekend po 4-5 to jestem maniakiem... Sorry za OT, ale chcialbym spytac o cos Huragana.

Ty grasz 10 godzin z wlasnej woli, czy np. pracujesz jako beta-tester czy cos takiego??

No chyba ze to byl zarcik.

Mam nadzieje ze nie wprowadza takiego rangingu PvP w GW jak w Wow bo widze ze z moimi 2 godzinami dziennie za duzo bym nie zwojowal..


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 14:52 
Cytuj  
Będziesz po prostu casual player. Wiesz to jest tak, że jak chcesz być super gość, stać na środku AH ze świecącymi na fiolet itemkami z MC, to tyle grasz. Jak nie raidujesz MC/Onyxia/BWL to farmisz inne instance dla kasy na naprawy. Do tego dochodzi chęć zdobycia dobrego ranku w pvp - godzinami tłuczesz WSG albo itemki z AV - siedzisz i farmisz reputację co by ładną mackę albo toporek wyciągnąć. Oprócz tego możesz mieć jeszcze mnóstwo innych stawianych przez siebie poprzeczek, choćby wspomniana przeze mnie reputacja, Thorium Brotherhood - dla extra przepisów do crafta, Argent Down dla tanich potionów i enchanta do shouldersów i takie różne. Zbierz to do kupy i sam zobacz ile jest do roboty przy 60 lvl.
[edit] trochę z tematu zeszło, z rozpędu myślałem że jestem w dziale WoW-a ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 11:55 
Cytuj  
pogralem chwile w to i powiem ze na poczatku gra wydaje sie skomplikowania (warto przejsc tutorial) kupa przyciskow itp, wydaje sie takze dla mnie dosc nudna nie wiem moze dlatego ze gram w to 3ci dzien...grac bede gral nadal moze cos sie rozkreci...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 09:37 
Cytuj  
Sprobowalem jako odskocznie od WoWa. Calkiem sympatyczne. Jest powazne prawdopodobienstwo zakupu jesli okaze sie, ze na moim komputerze w pracy dziala conajmniej zadowalajaco (przekonamy sie zaraz:).

edit:
No to se pogram:>
Cytuj:
The following graphic cards are not supported by EVE:
(...)
SiS® 650/740 Graphics Controller

Trudno. Ma sie taka karte na jaka sie zasluzylo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:36 
Cytuj  
ja doszedłem do połowy tutoriala.
Boże... 20minut klikania na przyciski za głosem prowadzącym mnie znudziło :/

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Boże... 20minut klikania na przyciski za głosem prowadzącym mnie znudziło :/

Tez doszedlem do polowy. Jak juz sie nauczyles latac i walczyc to reszte mozesz sobie darowac. Dojdziesz sam w kilka minut.


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 14:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja doszedłem do połowy tutoriala.
Boże... 20minut klikania na przyciski za głosem prowadzącym mnie znudziło :/


nie to co WoW. skomplikowane jak budowa cepa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:26 
Cytuj  
wysiadłem jak wyleciałem z tego hangaru, mysląc że to koniec tutorial-a. Jak zobaczyłem następną partię do przejścia to mnie odrzuciło.

Mogli to zrobić bardziej interesująco, powiązać z jakimiś prostymi misjami, które by stopniowo wprowadzały - tak jak jest to zrobione w Eve jest po prostu męczące. Wolę robic 100 innych rzeczy niż naciskać na guziczki w rytm głosu "prowadzącego".

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:28 
Cytuj  
to nie wow - eve nie polega na robieniu questow

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:32 
Cytuj  
Poruszyles dosyc wazna sprawe.
Na czym wlasciwie polega EVE?
Jak na razie to latam i:
1. Zasysam ore z asteroidow
2. Uganiam sie za piratami. Zbieram z nich loot ale nie wiem co z tym crapem poczac to disenchatuje je (nomenkatura z wowa, bo nie pamietam tamtejszej:). Krysztalki sprzedaje. Mam juz 40k. Zbieram na jakas nowa fure. Nie wiem co potem:>

Zrobilem jedna misje dla tej agentki w statku, w ktorym sie zaczyna. Zabilem pirata i wrocilem do niej z crapem, ktory wyrzucil. Dostalem 1/2 kasy z tego co bym dostal za mining w tym czasie. Nie wiem czy dostalem exp, bo nie wiem jak sie go tam liczy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:37 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Na czym wlasciwie polega EVE?

Na strategii, taktyce i kooperacji z innymi graczami. Takze na pvp i udziale we wszechswiecie EVE. Oczywiscie tez i na handlu (tu kupic taniej, tam sprzedac drogo, identycznie jak we Frontierze i wielu innych kosmicznych handlowkach). W solo EVE jest srednio grywalne, za to w duzej korporacji jazda jest niesamowita.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:40 
Cytuj  
to gra nie dla mnie w takim razie. Nie mam czasu by się zżywać z ludzmi/korporacją.
Grafika szczerze mówiąc jest taka sobie. Spodziewałem się duzo lepszej -może kwestia ustawienia bo tylko raz uruchomiłem i nie nie przestawiałem.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 21:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Grafika szczerze mówiąc jest taka sobie. .


:roll:

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 11:52 
Cytuj  
tu ciekawy artykuł porównujący obie gry, dający obraz tego jakie są różnice i dlaczego WoW to tylko WoW. (nie ujmując nic bo to odlotowa gra).

http://www.chromeballz.com/Misc/WoWvsEVE1.jpg

http://www.chromeballz.com/Misc/WoWvsEVE2.jpg

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 01:10 
Cytuj  
Skad mozna wzisc triala do EVE? Bo na glownej nie znalazlem. Za to jest info ze account mozna stworzyc na trialu lub na retailu, a mam ochote sprobowac, bo takie gierki jak X-Beyound the Frontier zawsze mnie pasjonowaly.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 03:11 
Cytuj  
jest na glownej stronie EVE :)

http://www.eve-online.com/
A zeby ci jeszcze latwiej bylo i prosciej
http://www.eve-online.com/download/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 03:44 
Cytuj  
Tyle, ze w samym trialu wydaje mi sie, ze ludzie sie moga bardziej zniechecic niz przekonac do EVE.
Nie da sie w ciagu tygodnia liznac esencji tej gry, zwlaszcza bez protekcji i pomocy jakiegos dobrze ustawionego znajomego. Za duzo by tego bylo dla lowbiesa zeby wszystko ogarnac.

[dlatego wlasnie nie zaczalem grac w Eve jakis czas temu, mimo ze jest to swietna gra]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 08:15 
Cytuj  
Co nie znaczy ze nie warto zobaczyc gry.

Swoja droga to tez gra gdzie liczy sie farma, farma, farma...? Czy mozna sobie pograc dla odprezenia kilka razy w tyg lub codziennie po 2-3h?

BTW
kapra L napisał(a):
jest na glownej stronie EVE :)

http://www.eve-online.com/
A zeby ci jeszcze latwiej bylo i prosciej
http://www.eve-online.com/download/


Moze ja tepy jestem ale skad wziasc trail key do zalozenia konta? Ja wiem ze mozna sciagnac klienta tylko co dalej? Bo nie widze opcji uzyskania kye'a na trialowy tydzien... Chyba ze to polega na tym ze podaje nr karty i dopiero jak nie dam quit'a to mi po tyg sciagnie kase...
Wiec gimme some advice, bo dzis wolno mysle.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 08:22 
Cytuj  
na mmorpg.com jak jesteś zarejestrowany to dostaniesz key-a.
Jak nie jesteś to się zarejestruj ;)

btw. ściągnąłem jeszcze triala Saga of Ryzom. Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego ta gra jest tak wysoko w rankingach. Od bety nie zauważyłem żadnych zmian. Dziwaczny system skilli i budowania postaci, dziwaczna walka, dziwaczny crafting/gathering, dziwaczny pusty świat (brak ludzi) i inne dziwaczne rzeczy.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 11:12 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Swoja droga to tez gra gdzie liczy sie farma, farma, farma...? Czy mozna sobie pograc dla odprezenia kilka razy w tyg lub codziennie po 2-3h?


nie licz na granie 2-3h. dlatego przestałem grać w EVE ( :cry: :cry: :cry: ) bo chciałem też zrobić coś w RL. Ta gra zabija normalne życie jeżeli się dobrze wkręcisz bo jeżeli los zaprowadzi twoją korporacje na wojne to naprawde 2-3h nie pograsz.

Farmienie? No kopanie rud w asteroidach jest monotonne ;) Tylko z EVE jest to że w tej grze jest maxymalnie jest istotny aspekt korporacyjny. Dlatego jak potem kopiesz z całą ekipą i połowa chroni was przed atakami wrogów a połowa kopie przy czym wszyscy siedzą na TSie to nie jest tak źle.

Ogólnie przez ten topik zaczyna mi sie wrócić do eve heheh tylko chce skończyć studia w tym roku :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.