mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 15:59 
Cytuj  
Od niedawna mamy szanse pograć w kolejny bardzo udany mmorpg o nazwie „A3” jak sami widzicie nazwa nie jest zbyt skomplikowana, więc wasze spocone mózgi po wielu godzinnej grze powinny być w stanie ją zapamiętać. :D Sama gra to taka mieszanina Lineage II z WoW, sama rozgrywka jest bardzo przyjemna a i historia, w którą została wpleciona fabuła gry jest niczego sobie. Graficznie gra jest śliczna, może nie powala dosłownie na kolana, ale nie ma, co jej zarzucić.

Gra wprowadziła bardzo ciekawy system płatności jest to chyba jezdny pozycja gdzie możemy wykupić jedno dniowy wstęp na serwery lub siedmiodniowy czyż to nie jest wspaniałe ? :]

Po dalsze szczegóły odsyłam na główną stronę gry.

Acha podczas rejestracji otrzymujemy 7 dni grania za darmo! :D

http://a3.igamesasia.com.sg/default.htm

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
mógłby ktoś za każdym razem dopisywać:
Prostacki Hack&slash, sterowanie z dupy wyjęte bo tak człowiek na darmo ściąga...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:55 
Cytuj  
Moglbys juz nauczyc sie rozpoznawac po tym kto postuje. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 15:58 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Moglbys juz nauczyc sie rozpoznawac po tym kto postuje. :D


Nie wiem, czemu ale poczułem się urażony :evil:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 20:56 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
mrynar napisał(a):
Moglbys juz nauczyc sie rozpoznawac po tym kto postuje. :D


Nie wiem, czemu ale poczułem się urażony :evil:

Nie musisz kolega wyżej chyba się nudzi mocno więc dobił sobie counter kolejnym inteligentnym postem... powoli robi się zaściankowo.

Z kolei Mark ma alergie na koreańskie produkty (w zasadzie na wszystko co nie jest WoW'em).
A3 jest o tyle ciekawe (czuje się jakbym się powtarzał ^^), że to produkt... agemcji reklamowej (coś jako nasz polski MIMESIS Online) - a w zasadzie jej założycielki (nazwiska owej pani nie pamiętam).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 22:05 
Cytuj  
problem w tym, że nie było nigdzie screenów.
Pograłem w to, WoW mnie chwilowo psychicznie wykańcza i bardziej stresuje niż bawi. Stuknąłem 17lvl warriora. Gra - klikasz na mobka, czytasz książkę, jak masz mało HP wciskasz "1", po zabiciu klikasz na następnego. I tak schodzi ;) Ciekawa kniżka i można pograć.

Jest jednak coś w tych H&S. Coś co człowieka wprawadza w nastrój - "jeszcze 1lvl i kończę", "jeszcze 10%expa i spadam" i tak schodzą ze 2 godzinki ;)

Może poćwiczę sobie jakiś j. skryptowy na tym gierce. Chociaż ona jest pseudo 3d, do tego okrutnie zlagowana, no i warrior też nie jest najlepszą postacią do skryptowania (mogłem wziąć jakiegoś rangera lub maga - nie trzeba latać za mobkami jak głupi).

Nie wiem w którym miejscu ta gra zyskuje bo jest produktem agencji reklamej..

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:54 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Nie musisz kolega wyżej chyba się nudzi mocno więc dobił sobie counter kolejnym inteligentnym postem... powoli robi się zaściankowo.



Wyraznie cierpisz na kompleks malego licznika. :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 10:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Nie musisz kolega wyżej chyba się nudzi mocno więc dobił sobie counter kolejnym inteligentnym postem... powoli robi się zaściankowo.



Wyraznie cierpisz na kompleks malego licznika. :D

To nie ja go sobie przedłużam ^^
No ale koniec z OT, bo tak zaraz topik wyląduje w flames a tak ktoś się może zainteresować tematem.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 10:53 
Cytuj  
Ja mysle ze flame jest jedyna nadzieja na rozwiniecie tematu pod tytulem "A3" ;)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 10:34 
Cytuj  
dla zainteresowanych dodam że pod adresem www.a3india.com można pozacinać w A3

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.