mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:59 
Cytuj  
Obejrzałem filmik i... hmm, nic w nim nie ma, ciągle tylko jeden fragment miasta, pokazany silnik który strasznie mi się kojarzy z WoW-owym i to wszystko. Za mało, żeby coś ocenić, tyle samo pokazali co i na screenach.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 09:27 
Cytuj  
To byl pierwszy filmik z gry. Prawda jest taka ze wyszedl on pod presja "Fanów" TCoS. Najbardziej zagorzali chcieli zobaczyc gre. Głównym celem tworców było odpowiedz na kilka pytan oraz prezentacja kilku rzeczy:

Pogoda: Jak widzimy na filmiku mamy rozne warunki pogodowe, Deszcz oraz śnieg. To bradzo intrygowalo graczy poniewaz ich brak zanotowany w WoW-ie.

Kompozytor: jak wiemy głównym kompozytorem TCoS jest Jesper Kyd, który jak dotąd tworzył muzyke do gier: Brute Force, MDK2, Splinter Cell: Chaos Theory, Robotech: Invasion czy najnowszego Hitmana, jak widzimy nie miał on stycznosci z grami Fantasy, były obawy "czy sobie poradzi". Jak widzimy na Trailerze muzyka jest naprawde genialna.

Dodatkowo poraz pierwszy pokazano powiszchnie :P

Zgodze sie, nie jest tego duzo, ale tez nie mogli za duzo pokazac. Ogulnie rzecz biorąc, Filmik pokazuje engin gry oraz zdolnosci muzyczne Jespera Kyd. U wiekszosci graczy nie wzbodzi zachwytu, ale dla fanow ktorzy czynnie uczestnicza w comunity TCoS jest to odpowiedz na kilka pytan ktore zadawalismy sobie podczas rozmow z tworcami


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 09:31 
Cytuj  
Hmm, Jesper Kyd ? Czy on nie zaczynał od pisania muzy do demek na Amigę ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 09:41 
Cytuj  
fajna grafika trzeba przyznać - screeny. Filmik widziałem już wcześniej i rzeczywiście nie robi żadnego wrażenia.
crafting to bym wolał ten z FFXI/Horizons, to coś z SWG to było raczej production niż crafting i w ogóle mi nie przypadło do gustu. Generalnie podoba mi się możliwość: fail, succes, critical succes +1, +2, +3, +4 (generalnie tylko +1, ale szlifowanie kamieni dawało nawet +4), z szansą uzależnioną od naszych zdolności, pogody, pory dnia, roku, kierunku w którym patrzymy itd ;)
PvP - fajnie, że będzie mam tylko nadzieję, że będzie w miarę skillowe, bo takie polegające na klikaniu na 2 skille mi się znudziło po 2 tygodniach i nawet looting go nie uatrakcyjnił wystarczająco.
housing - nie mam zdania, lepiej jak jest niż nie ma oczywiście

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 09:43 
Cytuj  
ten sam :)

Tworzyl muzyke do gier na Amige, Sege Genesis czy Sege Saturn :)

http://www.jesperkyd.com/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 09:53 
Cytuj  
nie tylko , stworzyl rowniez muzyke do hitmana i do freedom fighters (chyba nawet odbral za to jakas nagrode jako najlepszy main theme w grze komputerowej)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 10:41 
Cytuj  
a mi sie grafa z Discworldem jakos kojarzy :)


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 08:45 
Cytuj  
Aha bardzo fajnie, wczoraj w nocy zapostowalem linka do forum z wywiadem przeoprowadzonym specjalnie dla Polskiego comunity. Nie spodziewalem sie ze zostanie usuniety, pogratulowac pomyslu. Dla niektorych lyczy sie bardziej "konkurowanie z innymi serwisami" niz dobro spolecznosci MMO. Fajnie wiedziec ze czasy komunizmu, w ktorym cenzurowano prase nie wszedzie zniknely


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:06 
Cytuj  
ehh no ja właśnie sobie przeczytałem.
Czyli podsumowując:
praktyczny brak craftingu bo zebranie materiałów i przyniesienie ich do NPC-a który za kasę nam coś zrobi to nie jest niestety crafting
praktyczny brak housingu - bo rozwiązanie żywcem z FFXI to nie jest housing, to raczej graficzna forma banku
PvP - jedyny plus to to, że PvP będzie skillowe - zobaczymy jak im wyjdzie, dalej minusy: podział na zony - założę się, że safe i contested, zdobywanie i obrona zon - chyba coś na kształt Anarchy Online, brak lootingu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:14 
Cytuj  
SniperX a wystarczy przeczytać zasady postowania a nie whinować ;)
tu masz linka: viewtopic.php?t=6093
z zaznaczeniem tego punktu:
-REKLAMY: banery, posty reklamujace, linki serwisów nie mogą być zamieszczane bez wyraznej zgody administracji forum.

Było po prostu wkleić wywiad ;)

[edit]
odnośnie samej gry:
crafting - kupa, identyczny jak w Guild Wars
housing - j.w. tyle, że może będzie dla jednego playera a nie GuildHall only
pvp - może być ciekawe


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 4 paź 2005, 09:22 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:18 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Nie spodziewalem sie ze zostanie usuniety

A pamietasz czasy, gdy "tam" wszystko co odnosilo sie do mmorpg.pl bylo ladnie z automatu wycinane (a pozniej przeinaczane, lacznie z linkami)? Pozatym po co reklamowac zdychajacy serwis, ktorego admin juz dawno temu polozyl laske na swoich userow?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:24 
Cytuj  
Tak osobiscie uwazam ze crafting zostal "zepsuty" mowia ze bedzie calkiem nowy, nie wiem czy bedzie dobry.

Co do housing, bedzie on podobny do tego jak w FFXI, z tym ze bedziemy mieli wiecej mozliwosci, nie tylko domy dla poszczegulnych gracze, ale tazke Wielkie Hale dla Domów (tz Gildi, bedzie to w stylu Diuny - House fo Atrides itd) oraz sklepy.

Co do PvP mysle że może być ciekawy, zwlaszcza tryb Conquest, pozatym tak zwany free Lot zostanie dopiero przetestowany podczas bety, wiadomo ze na Arenach go raczej nie bedzie. Ale w trybie Conquest gdzie mamy free PvP moze znalesc zastosowanie.

Co do Zon. Znowu nie bedzie aż tak ich dużo, Każda "Skorupa" bedzie osobną zoną, tak naprawde nie wiemy jak duze beda. Miedzy nimy bedziemy poruszac sie za pomoca statków. Czyli wydaje mi sie że poszczegulne Zony będą dość spore.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.