mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:16 
Cytuj  
A ty co??? Posty sobie nabijasz???

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:42 
Cytuj  
All Beeno napisał(a):
A ty co??? Posty sobie nabijasz???


/umiejetnosc Spam
Twoja umiejetnosc Spam wynosi 2/10
:oops:

A powaznie sam tym postem robisz +1...idac dalej zaczniemy sie spierac o to kto robi spam, przy okazji robiac +1 :D
Zreszta nie raz to widzialem :-?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 22:12 
Cytuj  
+1

PS.Przynajmniej nie owijam w bawelne! :oops:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 22:36 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
+1

PS.Przynajmniej nie owijam w bawelne! :oops:


No wiesz...jako moderator Horizons powinieneś świecić przykładem :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 22:47 
Cytuj  
No jasne... tylko zauważ jaki jest u mnie stosunek napisanych postów do bycia na tym forum. Mnie ich ilość "ni grzeje, ni ziembi", ja tu raczej czytam niż biorę udział w dyskusjach. W razie czego zawsze pozostaje jeszcze PW. :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 00:42 
Cytuj  
Pieszczoch a ty w Horizons jeszcze grasz ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 08:45 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Pieszczoch a ty w Horizons jeszcze grasz ?


Nie wiem czy ktoś w to jeszcze gra... a gierka była naprawde świetna, tylko silnik 3d był dodupny.
Kolejny przykład gdzie można sobie wsadzić dobry pomysł jak nie ma kasy...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 09:23 
Cytuj  
No była, grałem w triala (chyba dwutygodniowego) giera na tym silniku cięła się niemożliwie, a rozwiązania były naprawdę fajne. Gathering, crafting, sprzedawca sprzedający tylko rzeczy graczy wogóle fajne rozwiązania.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:29 
Cytuj  
I kupa profesji.

Ostatnio mnie korcilo na pogranie sobie, zmienili oprawe graficzna, dzwiek, kupa contentu, plot managment, niby stabilniejszy silnik i mnostwo innych rzeczy. Wiecej info mozna dorwac z oficjalnej strony albo mmorpg.com

Sam bym cos wkleil ale strony maja za duzo fajerwerkow na moj przekroczony limit w neo :/

PS. A co do statusu moderatora, to powiem tak, ze podchodze do tego z luzem ;) Jezeli kogos obrazilo albo irytuje moj sposob bycia to PM modka dzialu albo admina, kazdy ma d tego prawo.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 19:53 
Cytuj  
Otwarcie świata PotBS jest planowane na czerwiec 2007

Tu link

Oprócz walki morskiej zostanie dodana tzw. "avatar combat", co pozwoli na walkę twarzą w twarz przy przejmowaniu statków, atakach na miasta itp.

Jeden z komentarzy fanów na forum wyraża rozczarowanie tym pomysłem, ponieważ jakoby gra była prawie skończona (bez "avatar combat"), jest tylko kilka bugs do poprawienia. Dev z kolei twierdzi, że gra bez "avatar combat" nie mogłaby być wydana w tym roku, bo muszą jeszcze dopieścić walkę morską. Jak jest naprawdę mógłby powiedzieć tylko ktoś kto gra w betę, ale po pierwsze chyba nikt z tego forum nie gra w to jeszcze, a nawet jeśli to NDA :(


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 23:23 
Cytuj  
:< I nadal nie ma dobrego mmo z pvp na rynku... qrwa.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 23:35 
Cytuj  
ta scrabble na kurniku ma lepsze pvp


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 20:28 
Cytuj  
Może tu będzie coś nowego jeśli chodzi o pvp. W komentarzach w linkowanym przeze mnie wątku dev wypowiada się, że walka avatarów ma być podobna w sensie taktycznym do walki morskiej. Uniki, podejścia i wogóle taktyka(też i skill)>sprzęt. Co ciekawe, nie będzie można uniknąć walki avatarów, chyba że jedynie przez ucieczkę przed wrogiem. Na ten fakt podany przez devsów już sypały tam się posty marudników (carebears?).
Czyli pvp w PotBS: najpierw taktyczna walka okrętami, potem przy abordażu lub desancie walka postaci twarzą w twarz.


_________________
O.o

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 01:48 
Cytuj  
Nie bardzo rozumiem jak to ma wygladac. Przenosisz sie do instance z osoba, z ktora masz sie duelowac? (wlasnie cos o instancowaniu w PotBS mi sie obilo o uszy) Co jak bedzie chciala takie tea party dwoch playerow przyatakowac trzecia osoba z boku?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 07:48 
Cytuj  
Wywiad z Russel'em Williams'em, założycielem Flying Lab, n/t walki avatarów

Jest też tam link do skrinszotów. Nie ma informacji wprost, czy te walki będą instancjowane, ale myślę że można się tego spodziewać. Ze skrinów wynika że gracze będą mogli walczyć w drużynie. Nawet jeśli instancjowanie będzie, to przypuszczam że np. ktoś z zewnątrz będzie widział walkę i będzie mógł do niej dołączyć.


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 15:40 
Cytuj  
Przynajmniej to bardziej "namacalna" gra niż DFO...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 17:35 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Przynajmniej to bardziej "namacalna" gra niż DFO...


w mmorpg nie ma czegos takiego jak "namacalnosc" , bo wszystko moze pieprznac w ostatniej chwili , bez podania jakiejkolwiek przyczyny

nawet WoW mial byc canceled z powodu kosztow Vivendi w ostatniej chwili sie rozmyslilo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 17:51 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Przynajmniej to bardziej "namacalna" gra niż DFO...


Myślę że jemu chodzi o prawdopodobieństwo, że gra wyjdzie i widoczną w mediach determinację twórców. Dev napisał że przed wydaniem planują mieć 20.000 (dwadzieścia tysięcy) beta testerów - takie plany to już spora inwestycja która "musi" mieć szansę aby się zwrócić. Beta testy trwają już od dłuższego czasu.
Niemniej nie sposób się nie zgodzić, że zawsze istnieje prawdopodobieństwo skreślenia tytułu.


_________________
O.o

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 08:58 
Cytuj  
Trochę szczegółów o możliwościach PotBS


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.