mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 16:24 
Cytuj  
Wiec gimme some advice, bo dzis wolno mysle.

Jak wolno myslisz, to poklikaj po threadzie - moze chociaz szybko klikasz - juz podawalem w nim linki do triala.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 19:28 
Cytuj  
Klikam tez wolno :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:28 
Cytuj  
trial-keye moze wygenerowac kazdy z oplaconym kontem w dowolnej ilosci. na Centrali, polskim forum eve jest nawet topic gdzie mozna o taki zapytac i ktos przesle na mail.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 16:29 
Cytuj  
Rozumiem SharG, że jeżeli mam w tygodniu tylko 3 godziny wieczorem po pracy, to mogę zapomnieć o EVE? Trochę szkoda, bo już zacząłem myśleć o tej grze... :har:

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:50 
Cytuj  
nes napisał(a):
Rozumiem SharG, że jeżeli mam w tygodniu tylko 3 godziny wieczorem po pracy, to mogę zapomnieć o EVE? Trochę szkoda, bo już zacząłem myśleć o tej grze... :har:

imo mozna te 3h. ale nie na poczatku. po 6-12 miesiacach, kiedy juz znajdzie sie nisze w grze i zapewni zaplecze logistyczne. do tego czasu trzeba poswiecic troche wiecej czasu. albo miec szczescie :)


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:28 
Cytuj  
Etam, wlasnie na poczatku 3 godziny dziennie spokojnie wystarcza, by zebrac kase na nowe skille i przelaczyc nauke skilli na nowe. A jak juz masz wyskillowana postac, to dopiero wtedy mozna siedziec wiecej i dluzej ;)

X.

PS. Dla tych, co nie wiedza: tak, w EVE skilluje sie takze na offline ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 23:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Etam, wlasnie na poczatku 3 godziny dziennie spokojnie wystarcza, by zebrac kase na nowe skille i przelaczyc nauke skilli na nowe. A jak juz masz wyskillowana postac, to dopiero wtedy mozna siedziec wiecej i dluzej ;)


na poczatku jest zajawka i sie chce grac dluzej :)
im dalej tym dluzsze skile wiec i okresy gdy nic sie nie zmienia
widac ja jestem gdzies w srodku (gram max 10h tygodniowo)


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 08:41 
Cytuj  
Ciagle sie boje zaczac bo zawsze mialem zajawke na spacesimy :) Hehehe. No nic jakby co to mnie odlacza od kroplowki po 2 tyg :) Chyba sobie dzis triala odpale i polookam bo jakos od 3i pol tyg mi sie nie chce WoW odpalac :/


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 18:29 
Cytuj  
Ireul napisał(a):
na poczatku jest zajawka i sie chce grac dluzej :)
im dalej tym dluzsze skile wiec i okresy gdy nic sie nie zmienia
widac ja jestem gdzies w srodku (gram max 10h tygodniowo)


no to jakaś słaba ta nisza jak nie masz co robic

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 09:57 
Cytuj  
SharG napisał(a):
Ireul napisał(a):
na poczatku jest zajawka i sie chce grac dluzej :)
im dalej tym dluzsze skile wiec i okresy gdy nic sie nie zmienia
widac ja jestem gdzies w srodku (gram max 10h tygodniowo)


no to jakaś słaba ta nisza jak nie masz co robic


ja mam co robic, ale oprocz gry mam jeszcze bogaty i ciekawy rl. czego wszystkim zycze.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 08:58 
Cytuj  
to mow ze masz co robic w RL a nie ze nie masz co robic w EVE :wink:

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:16 
Cytuj  
hi hough.
Klania sie 10 miesieczny bobas w swiecie EVE.
Powiem wam jedna grajac w WoW mozesz w 2 tygodnie stac sie hero nie do pokonania, grajac w EVE mozesz po roku byc sklepanym przez nooba jak zle zagrasz.
A juz PVP to czysta bajka. Do dzis pamietam jak sie spocilem jak pierwszy raz pokonalem kolesia(ale nie udalo sie go spodowac).
Corp PVP to czysta zabawa, latasz z kilkunastoma lub kilkudzieisecioma ludzmi i naparzasz wrogow, jednoczesnie rozmwiajac na TS-ie o dupie maryny(angielski sie przydaje).
Kopanie jest nudne?
Potrafilem kopac po kilka godzin dziennie zeby zarobic na swojego pierwszego BS-a (DOMINIX rzadzi).
Nudzi Cie kopanie, jestes zaslaby na PVP? Zostan mission-runerem, albo zrob krach na markecie.
Właśnie powiedzcie mi w jakiej innej grze MMORPG jest cos takiego jak market, gielda? Na ktorej funkcjonuja prawdziwe prawa rynku. Chcesz sprzedac musisz dac nizsza cene. Jesli nie ma danego towaru w okolicy mozesz se zawolac dowolna cene(ale bez przesady). Dzieki temu mozna nieraz sporo zarobic na malych przekretach( kurs 2 jump-ow za 3M czystego zysku-udalo mi sie tylko raz).
W jakiej innej grze masz cos takiego jak listy goncze? Policje (sluzby porzadkowe) ktore nie pozwalaja aby w bezpiecznych systemach nikt nie rozwalal noobow? W jakiej grze macie wiadomoscize swiata gry na newsach (jesli jestes szczesliwcem jestes w stanie byc swiadkiem tego co pisze na newsach)? No i najwazniejsze wedlug mnie: SKILOW SIE UCZY W CZASIE !!REAL-TIME!! (nie raz na poczatku wstalem co kilka godzin w nocy zeby zmienic skila- i pogadac z ludzmi :-)).
Oto me zdanie.
BYLEM, JESTEM I BEDE UCZESTNIKIEM UNIWERSUM EVE.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:19 
Cytuj  
"Powiem wam jedna grajac w WoW mozesz w 2 tygodnie stac sie hero nie do pokonania"
po pierwsze nie mozesz
po drugie nikt nie jest tam niepokonany
po trzecie aktualny edgaming w WoWie to jakieś conajmniej pół roku ostrej gry
po ostatnie pisz o Eve w wątku o Eve


Posty: 26
Dołączył(a): 8.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 21:09 
Cytuj  
Właśnie powiedzcie mi w jakiej innej grze MMORPG jest cos takiego jak market, gielda? Na ktorej funkcjonuja prawdziwe prawa rynku. Chcesz sprzedac musisz dac nizsza cene. Jesli nie ma danego towaru w okolicy mozesz se zawolac dowolna cene(ale bez przesady). Dzieki temu mozna nieraz sporo zarobic na malych przekretach( kurs 2 jump-ow za 3M czystego zysku-udalo mi sie tylko raz).

Project Entropia ma niezłą ekonomie, lepszą od tej w EVE (tak, grałem w EVE), niestety tam nie ma różnic cenowych zależnych od miejsca sprzedaży, ceny musisz skupować i sprzedawać w całkiem bliskim przedziale, chyba że ktoś bardzo towaru potrzebuje i większą cene za nią da. No i też w PE trzeba się napracować aby zarobić na resellingu.

Koniec małego offtopa-reklamy XD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 23:04 
Cytuj  
grzegorz1 napisał(a):
Właśnie powiedzcie mi w jakiej innej grze MMORPG jest cos takiego jak market, gielda? Na ktorej funkcjonuja prawdziwe prawa rynku. Chcesz sprzedac musisz dac nizsza cene. Jesli nie ma danego towaru w okolicy mozesz se zawolac dowolna cene(ale bez przesady).

SWG. Kompletny brak systemowych vendorow, a caly handel obraca sie tylko i wylacznie pomiedzy graczami (bazar i sklepy graczy) ;)

grzegorz1 napisał(a):
W jakiej innej grze masz cos takiego jak listy goncze?

SWG. Poki co, tylko za jedi, ale lada chwila takze za innymi przestepcami ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 05:36 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
... Sorry za OT, ale chcialbym spytac o cos Huragana.

Ty grasz 10 godzin z wlasnej woli, czy np. pracujesz jako beta-tester czy cos takiego??


haha, no pewnie, ze z wlasnej woli :)
normalnie w tygodniu to gram po 7 godzin dziennie, a tylko w weekendy 16 godzin :)


_________________



***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 19:06 
Cytuj  
jestes uber

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 20:42 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
jestes uber


Chyba wszyscy tutaj jesteśmy zadowoleni, że gramy w mmorpgi.
Nie sądze, żeby uznawanie kogoś za gorszego bo gra więcej, albo za gorszego bo gra mniej było dobrym pomysłem.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 21:11 
Cytuj  
hehe nikogo za gorszego nieuznaje bo sam gram sporo poprostu ogulne wypowiedzi tego czlowieka mnie rozwalaja:) end OT

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 21:50 
Cytuj  
Matlush napisał(a):
Project Entropia ma niezłą ekonomie, lepszą od tej w EVE (tak, grałem w EVE)


to w czym Entropia ma lepszą od EVE ekonomie skoro

Cytuj:
, niestety tam nie ma różnic cenowych zależnych od miejsca sprzedaży, ceny musisz skupować i sprzedawać w całkiem bliskim przedziale, chyba że ktoś bardzo towaru potrzebuje i większą cene za nią da. No i też w PE trzeba się napracować aby zarobić na resellingu.


Mark24 napisał(a):
po ostatnie pisz o Eve w wątku o Eve


a to niby o czym jest topic sherlocku z bożej łaski?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.