mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 01:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
A pamietasz jak jechalem martwy martwy w 'bagazniku' przez godzine zanim to zauwazyliscie? Szukalem twojego pieprzonego GG wszedzie zebyscie wreszcie cos zrobili ;')

Kurde jak sobie to przypomnę to się turlam na podłodze - my naprawdę zauważyliśmy że nie żyjesz tylko nikt nie miał pojęcia jak cię wskrzesić w środku czołgu :lol:


Posty: 3
Dołączył(a): 3.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 00:48 
Cytuj  
Ja tez mam kiedys bylem i z Soullessem warboty bilem, Behemoth się zwałem i spyem byłem :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:25 
Cytuj  
Neocron... najlepszy MMO imo...
Tylko chyba się kończy powoli. Tam była taka ekonomia, że palce lizać.
Godzinami siedziałem na 'rynku' sprzedając projekty i wstawiając implanty... miodzio.


Posty: 3
Dołączył(a): 3.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 12:42 
Cytuj  
A tak w ogóle to co się z Neocronem stało?Teraz jakas druga część jest. Wie ktoś może jak to wygląda?Chodzi mi o to czy to jest rozbudowany świat z jedynki czy zupełnie nowa gra.Wie ktoś może jak wygląda sprawa ze starym kontem, można je z jedynki do dwójki jakos przenieść?Tak szczerze to sie zastanawiam nad powrotem do Neocrona pomimo ,że jest mocno krytykowany.Dla mnie ta gra przynajmniej miala sens trzeba bylo o opy walczyc i kazda funkcja/profesja sie liczyla. Z tego co teraz czytam tu na forum po dlugiej nieobecnosci wyglada to tak, że każda z mmorpg ma duże wady i ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego, przy okazji zastanawiam się w co teraz starzy neocronowi wymiatacze graja 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:33 
Cytuj  
Oldskool napisał(a):
Wie ktoś może jak to wygląda?

Ten sam swiat, troszke wiecej zon, drugie miasto, nowy i tragiczny silnik graficzny, nowe i paskudne modele postaci, hacknet (taki "matrix"), masa nowych bledow, kupa starych bledow, najgorszy z mozliwych system billingowy, pozatym bez zmian ;)
Stare konto mozesz za kilka euro upgradowac i przeniesc swoja postac z NC do NC2. Tyle, ze caly majatek postaci nie zostanie przeniesiony, zabrac mozesz ze soba tylko to, co masz wrzucone na pasek.
I jeszcze raz: tu pare screenow z bety NC2 (w tym screeny hacknetu):
http://www.xanth.eu.org/screeny/neo2/

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 03:33 
Cytuj  
Troche gram w NC2 to powiem tylko ze klimat super (nie gralem w NC) ale pozatym to co odstrasza to pustki na serwerach. Max to jakies 20-30% obciazenia ale to sporadycznie. Najczesciej zamyka sie w 20%...
Grafa w sumie luz, ale namierzanie mobow to inna bajka... :/


Posty: 3
Dołączył(a): 3.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 23:17 
Cytuj  
Czemu?Co ma być z tym namierzaniem mobbów nie tak?Podobno ludzie to chwala,w jedynce bylo ostre z tego co pamietam. Fajne screeny tyle ,ze ludzi tam żeczywiście mało :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 23:29 
Cytuj  
No wlasnie targeting w Neocronie jest najlepszy, a nie jakies target&forget :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 00:24 
Cytuj  
Oldskool napisał(a):
Wie ktoś może jak to wygląda?


Jak nowe "uzajebiszczone" SWG


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:16 
Cytuj  
Z neo jest tak ze moze... moze jeszcze wroce kiedys, ale w MMOG gram zeby grac ze znajomymi i pewnie skonczy sie na tym ze zaladuje WoW... A szkoda bo Neo2 jest zajebiste, tylko mam wrazenie ze gra solo w pewnym momecie staje sie beznadziejna. A ludzi malo... :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:24 
Cytuj  
zawsze mozesz pograc snajperem ;)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:27 
Cytuj  
Ale to ju wole sobie wtedy pograc w FEAR albo w Far Cry :D Lepsza Grafa i bardziej dynamiczna akcja, a interakcja na podonym poziomie :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:04 
Cytuj  
jak mozesz tak pisac, to klamstwo.. *tup* *tup* :D


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge


Posty: 2
Dołączył(a): 23.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 00:31 
Cytuj  
Witam.

Łezka mi się w oku zakręciła... Też rozważam powrót do Neocron'a - w grudniu ma być jakieś kolejne rozszerzenie NC2 do NC2.1. Może dogadam się w końcu z click2pay odnośnie moich płatności.

Nie lubię klimatów fantasy i NC bardzo mi pasował. Pomimo wad, o których pisaliście wyżej coraz bardziej mnie kusi powrót.

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie ekipę Development Systems Inc. (widze Xanth, że strony nie skasowałeś :) )

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 01:47 
Cytuj  
1 grudnia, czyli w dniu update'u do wersji 2.1, wszystkie istniejące konta NC2 zostaną reaktywowane na 14 dni, tak więc każdy chętny może się zapoznać z nową wersją NC2. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:00 
Cytuj  
a zapowiedzi wygladaja miodnie.. ale w tym reakktor zawsze byl dobry :wink:


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 11:50 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
a zapowiedzi wygladaja miodnie.. ale w tym reakktor zawsze byl dobry :wink:

Oj nie zapeszaj ;) w zapowiedziach każdy jest dobry.

Ozzie - Ta reaktywacja kont to pewne info? Chętnie bym się "urwał" na chwilę z Norrath. Tylko gdzie ja posiałem swoje hasło do konta :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 11:56 
Cytuj  
pewne o ile cos z ich strony moze byc pewne.. no nie moglem sie powstrzymac :]

zajrzyj na nowa strone neo www.neocron.com

Cytuj:
In light of the major changes the Neocron Evolution 2.1 upgrade offers, all canceled Neocron 2 accounts will receive 14 days of free playing time to check out the upgrade. Starting December 1, 2005, the release date of the upgrade, all former Neocron 2 players will have 14 days to take a look at the improvements like the graphical updates, the new weapons, the engine improvements and the new content!


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge


Posty: 2
Dołączył(a): 23.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:49 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
pewne o ile cos z ich strony moze byc pewne.. no nie moglem sie powstrzymac :]


Też prawda. Obawiam się, że KK popełnia ten sam błąd co developerzy calkiem zacnej produkcji MimesisOnline (RIP) - niepotrzebmnie mieszali ze sprawami wyglądu gry, zamiast skupić się na tym co już jest. Poza tym mogliby zrobić 1 serwer anglojęzyczny tak jak jest w EveOnline. Wtedy gra zyskałaby o wiele więcej.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 01:14 
Cytuj  
Eh pogralbym sobie w neocrona ;]
Pamietam ze chyba zadna gra nie robila takiego wrazenia i jedynym problemem byl slaby sprzet ;/

Nie obrazilbym sie gdyby zamiast tego smieciowego NC2 postawili serwerki do NC1 ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.