mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 13:14 
Cytuj  
jezeli masz jakies stare 'cancelniete' konto to mozesz od 1 grudnia pograc przez 14 dni za free.. wychodzi neo2.1 i KK postanowilo dac mozliwosc starym graczom sprawdzenia zmian..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 20:48 
Cytuj  
Ściągnąłem klienta i mam zamiar pograć przynajmniej te 10 trialowych dni. Możecie doradzić jaką postać zrobić? Zależy mi na walce, samoleczeniu oraz nieprzymieraniu głodem ;) Zastanawiam się nad smugglerem-monkiem... Jakieś porady?

[edit]
Nie mogę sobie poradzić z tym click2pay - Dostaję komunikat (po przetłumaczeniu): wypełnij wszystkie pola wymagane, które zaznaczone są na czerwono... Nie jestem daltonistą a nie widzę tam czerwonego koloru. :har: Chyba moja przygoda skończy się zanim na dobre zacznie. Niech spadają na drzewo.


_________________
Pozdrawiam
Greg


Ostatnio edytowano 1 gru 2005, 21:21 przez Gregys, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 21:17 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Ściągnąłem klienta i mam zamiar pograć przynajmniej te 10 trialowych dni. Możecie doradzić jaką postać zrobić? Zależy mi na walce, samoleczeniu oraz nieprzymieraniu głodem ;) Zastanawiam się nad smugglerem-monkiem... Jakieś porady?


Walka - Tank
Samoleczenie - Monk PPU
Kasa - Spy crafter / snajper rare hunter...

Ale jak zamierzasz pograc 10 dni to zrob PE, rozwiniesz go do sensownego poziomu a on sie nadaje akuratnie do poznania gry bo dosc szybko lvluje we wszystkich statach


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 23:24 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Nie mogę sobie poradzić z tym click2pay - Dostaję komunikat (po przetłumaczeniu): wypełnij wszystkie pola wymagane, które zaznaczone są na czerwono... Nie jestem daltonistą a nie widzę tam czerwonego koloru. :har: Chyba moja przygoda skończy się zanim na dobre zacznie. Niech spadają na drzewo.


Sorry że się zaśmieję :lol: bo nic innego nie przychodzi mi już na myśl. Kurcze żeby firma inkasujące kasę za grę tak utrudniała, jakby wręcz nie chcieli tych pieniędzy. Ja to już wogóle nie rozumiem mieli taką fajną firmę WorldPay i z nich zrezygnowali, dla mnie tragedia. Trudno pogram sobie tylko te 14 dni z okazji edycji 2.1.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 06:54 
Cytuj  
Próbowałem zarejestrować się ze strony głównej, z mozilli a potem z IE cały czas ten sam efekt, czyli brak efektu. Formatki im się rozjeżdżają, trzeba rozciągać okno bo inaczej nie widać wszystkich - tragedia. Nawet nie chcę myśleć jacy oni są "bezpieczni" skoro swojego serwisu nie umieją przygotować na tyle czytelnie, żeby w miarę normalny użyszkodnik (a za takiego się uważam) nie mógł się zarejestrować. :wtf:


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 09:09 
Cytuj  
Ta a ta szara masa ?

Pozatym jezeli nei potrafia stworzyc czytelnej strony to jak moga byc bezpieczne u nich dane o kartach......


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 10:05 
Cytuj  
Gregys - a wpisałeś może numer telefonu ? Z tego co pamiętam właśnie tego się kiedyś czepiali.

Wczoraj sobie zagrałem i ... no cóż ta gra wygląda tak samo jak rok temu, jedynie pozmieniały się miejscówki sklepów w NC (dalej nie miałem czasu się rozejżeć). Nie wiem też jakim cudem przy wyborze postaci, wszystkie moje postacie są Psi-Monk kiedy ja nigdy taką klasą nie grałem (a może to dla tego :D ).

A właśnie gra ktoś ? Ja jestem na Terra - łysa, brzydka i szczupła Ann Crane, constructor z Bożej łaski (135 bez buffa) ale bez narzędzi (tzn. mam TL55, generalnie bida)

Może ktoś wie lub pamięta jak się zmieniało widok na TPP ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 10:49 
Cytuj  
alt t

click2gay to porazka na calej linii, bezpieczni to oni sa, ale jezeli chodzi o obsluge klienta to maja duuuzo do nadrobienia. pisalem juz gdzies kiedys, ze obsluguja oni m.in. neocrona dlatego, ze po czesci udzialowcami ich sa wydawcy neo... numer telefonu jest niezbedny poniewaz teoretycznie potwierdzaja rejestracje dzwoniac na podany numer, ale to juz osobna bajka..

pare osob sie szweda po grze.. najczesciej mozna znalezc ludzi w plasa1 lub TH. wczoraj spotkalem dr quinn


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 16:38 
Cytuj  
wczoraj spotkalem dr quinn

Huhu, to widac ma zaciecie...

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 19:48 
Cytuj  
Crane --> alt+e

Jest też xyl az, Devriess i kilku innych dłużej grających polaków. W ogóle Terra wczoraj do 30% dobiła i trochę ludu sie pojawiło, mnóstwo doświadczonych PK'ersów wraca teraz i wielu z nich zapowiada reaktywację klanów.

KK przechodzi some siebie i już wydali patch #151 z poprawkami o które prosili gracze! :o

Ludzi niby tylko 30% ale dwa razy na środku pustyni trafiłem na różne ekipy, w tym jedną jeżdzącą nowymi quadami.

Jeśli populacja wzrośnie albo przynajmniej się utrzyma, a KK dostarczy zapowiadane kolejne nowości to w NC znów będzie można ładnie zaszaleć. :]

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 19:51 
Cytuj  
Podałem nr telefonu ale tylko jednen (bo mam tylko jeden). Może wpiszę drugi jakiś? Nie poddaję się - jeszcze spróbuję.

[edit]
Podałem oba numery telefonów (jeden do pracy) i zaznaczyłem żeby dzwonili na komórkę i ...poszło. Najśmieśniejsze jest to, że te pola nie są zanznaczone jako wymagane (*). Kolejną ciekawostką było to, że minutkę po rejestracji zadzwoniła moja komórka i musiałem podać mój e-mail, sekretną odpowiedź ;) oraz ostatnie cztery cyfry numeru PAN. No i narazie czekam na kod aktywacji. Może wreszcie pogram w N2 :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 20:29 
Cytuj  
Gregys --> Jak będziesz potrzebował pomocy w NC to wyślij PM'a do Triss (moja postać) w grze. Co do postaci to radzę jednak stworzyć spy'a, owszem PE leveluje się bardzo szybko ale nie wszystkim zależy na jak najszybszym przeleceniu przez grę, a dodatkowo są to obecnie najsłabsze postacie, zarówno do PvE jak i PvP.

A szpieg dla nooba, który chce bić inne nooby i jednocześnie zwiedzić grę, jest idealny dzięki stealth. :)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 20:42 
Cytuj  
A na jakim serwerze grasz? Ciągle czekam na kod aktywacji... :roll:


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 20:45 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
A na jakim serwerze grasz? Ciągle czekam na kod aktywacji... :roll:


Terra, tak jak chyba wszyscy polacy. W sumie tylko dwa serwery się liczą, międzynarodowy Terra i niemiecki Mercury.

Będę grać dopiero od 23, narazie w robocie siedzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 22:29 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
A szpieg dla nooba, który chce bić inne nooby i jednocześnie zwiedzić grę, jest idealny dzięki stealth. :)


Szpieg dla nooba to jest co najwyzej idealny do odgrywania roli "teh target" :D Juz z dwojga zlego lepiej zrobic tanka melee i sobie farmowac nim maulery :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 00:46 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Szpieg dla nooba to jest co najwyzej idealny do odgrywania roli "teh target"

Etam, chrzanisz. Na poczatku exp dronami, potem zmiana na snajperke i hack i mozna zasuwac. Ewentualnie do expingu monk apu, pozniej zmiana na ppu (jako ppu wszedzie wejdziesz, 90% walk przezyjesz) ;)

X.

PS. Z doswiadczenia wziete, mi sie idealnie expilo jako apu, potem jako ppu tez byla niezla zabawa. Przygode z NC skonczylem po usunieciu monka i przerobieniu spy dronera na snipera (do dzis moja postac przeniesiona do NC2 ma 4 slotowa snajperke z podpisem Ann Crane) ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 00:55 
Cytuj  
Jedną z najzabawniejszych nowości w NC, poza nocą żywych trupów w Regents, jest chyba dodanie AK-47 jako jednej z broni WOC, a w pistoletach Beretta.

KK zawsze miało specyficzne poczucie humoru. :roll:

Cieszy też, że powróciło sporo starych osób które pamiętam jeszcze z bety 4, a także np. Cracky i inni z którymi toczyliśmy pierwsze boje o opy, kiedy nie było nas jeszcze stać na najtańszy wózek. :wink:

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 15:35 
Cytuj  
A ja nadal czekam na kod aktywacji z c2p. Prawdopodobnie czekają na otwarcie banku w poniedziałek bo widzę, ze mam zarezerwowane niecałe 17 zł na koncie (ok $5). Myślałem, że sobie pogram przez weekend a tu...


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 15:46 
Cytuj  
Gregys --> A czemu nie zagrasz najpierw na koncie free trial, nie łatwiej w ten sposób?

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 18:35 
Cytuj  
Bo ten free trial jest tak zorganizowany, że musisz podać wszystkie te dane. Jeżeli zrezygnujesz do 10 dni to nie pobierają żadnych opłat. Jeżeli nie zrezygnujesz to sprzedadzą Ci grę wraz z darmowym miesiącem grania. Prosty sposób na wyłudzenie kasy od zapominalskich. :]


_________________
Pozdrawiam
Greg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.