mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 00:29 
Cytuj  
No fakt, Ryzom jest bardziej fantasy niz sf z tego co widzialem.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 12:08 
Cytuj  
Star Trek online sie robi, aczkolwiek to jeszcze troche potrwa o ile w ogole dojdzie do skutku.

http://startrek.perpetual.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 18:32 
Cytuj  
IMHO Star Trek ma zapewnione grono fanow tak samo jak SW wiec do skutku dojdzie :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 19:14 
Cytuj  
EEEeee nie bedzie mozna grac jako b0rg ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 21:03 
Cytuj  
a jak ty chciałbyś grać jak b0rg ? odpalałbyś bota i szedłbyś spać ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 21:10 
Cytuj  
Soulles: tak, aczkolwiek niewiadomo czy devsi dadza rada zrobic mmo na jakims rozsadnym poziomie.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 08:31 
Cytuj  
No i kicha, nie ma mmo w stylu SF, który by mnie satysakcjonował. Star trek nie jest moim ulubionym universum ale może da się tam grać ze względu na klimat SF. Tyle, że trzeba czekać...


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 12:46 
Cytuj  
Ao jest nienajgorsze ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 16:38 
Cytuj  
I chyba wrócę do AO. Obejrzałem Project Entropia i jakoś tak nie przypadł mi do gustu. W AO pamiętam, że dobrze się bawiłem :D No i ciągle zastanawiam się nad CoV. Mam przeczucie, że tam mi się również spodoba. Liczę na to, że wezmę udział w beta RF ale to chyba również nie będzie gra dla mnie - zbyt mało cukru w cukrze czyli za dużo fantasy jak na SF :) Dziękuję wszystkim, którzy próbowali mi pomóc. Jak widać nie ma dla mnie idealnego rozwiązania...


_________________
Pozdrawiam
Greg

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 20:29 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
No i ciągle zastanawiam się nad CoV. Mam przeczucie, że tam mi się również spodoba.


Mam triala (14dni) do CoH (i raczej sie nie różni zbyt wiele od CoV) jakby co PM...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 21:48 
Cytuj  
Moze cos z tego ci podejdzie (oby nie pod gardlo)

http://www.vendetta-online.com/
http://www.mmolands.com/
http://www.starportgame.com/
http://darkspace.net/?lang=en&sid=&module=home.php
i beta
http://www.fomportal.com/

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 07:23 
Cytuj  
Całą resztę już widziałem ale ta beta (na krótki i pierwszy rzut oka) wygląda całkiem nieźle. Sprawdzę ją po pracy.

Mam wrażenie, że moje PM nie dochodzą (brak w wysłanych) - więc napiszę tutaj. Tak jestem zainteresowany trialem CoH - dogadajmy się co i jak :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 14:01 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Całą resztę już widziałem ale ta beta (na krótki i pierwszy rzut oka) wygląda całkiem nieźle. Sprawdzę ją po pracy.


Jeśli chodzi o Face of Mankind to pewnie Ozzie mógłby Ci coś więcej w tym temacie powiedzieć, ale z tego co słyszałem gra nie bardzo pokrywa się z zapowiedziami (a może coś się zmieniło, w sumie ostatnio o tej grze czytałem coś z pół roku temu :D ).

A tak naprawdę jest mi osobiście bardzo przykro, że Neocron jest taki niedoceniany (jak dla mnie jest to na razie gra nr 1 wśród MMORPG), głównie za sprawą ich firmy "komorniczej" C2P, która potrafi skutecznie odstraszyć potencjalnych graczy.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:25 
Cytuj  
Mozliwe, ze w FoM wiele zmienilo sie odkad w niego gralem, ale biorac pod uwage stan tej gry sprzed pol roku, jesli mialbym wybrac pomiedzy Neocronem z ujowym systemem oplat a niedokonczonym i bardzo biednym FoM, to bez zastanowienia wybralbym tego pierwszego.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 18:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Hayt napisał(a):
a kopac nie trzeba :>

Pewnie, mozna latac przez pol galaktyki kupujac tanio i sprzedawac drozej. Tak swoje pierwsze 20 mln zarobilem. Tyle, ze to nudniejsze niz kopanie ;)
X.


To trzeba było nie być takim carebearsem i wybrać się na polowanie. 20mln można cruisem w 1 dzień zabijając npc zarobić lekko i przyjemnie :P


_________________
Pimpin ain't easy.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 19:58 
Cytuj  
MagPS - Wielkie dzięki za klucz do triala - za tydzień przekażę go dalej, tak jak zasugerowałeś. W ciągu tygodnia na pewno będę wiedział czy mi się to podoba czy nie :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 20:43 
Cytuj  
Arminger napisał(a):
20mln można cruisem w 1 dzień zabijając npc zarobić lekko i przyjemnie

Co oczywiscie swiezy gracz bez kasy jest w stanie zrobic bez problemu. Pisalem o pierwszych 20 milionach ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 23:09 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
MagPS - Wielkie dzięki za klucz do triala - za tydzień przekażę go dalej, tak jak zasugerowałeś. W ciągu tygodnia na pewno będę wiedział czy mi się to podoba czy nie :)


Jak by co to jestem chetny na nastepny tydzien. :)
PM me. ;]


_________________
@polygamia

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 07:22 
Cytuj  
Sugestia dotyczyła nie tylko faktu przekazania klucza ale również wskazywała odbierającego ;) Narazie go nie rejestruje tylko ściągam klienta, który idzie mi jak krew z nosa (to akurat właściwość mojej sieci). Podobno za 16 godzin ma być ściągnięty...
[edit]
ponad 28 godzin ściągania i nadal brakuje 200 MB - transfer 8 kb/s - oczekiwany czas zakończenia - 6 godzin - czas zmienić ISP.


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 12:42 
Cytuj  
Bieda na rynku i tyle, nie ma właściwie oferty dla fanów SF, jest to conajmniej dziwne. Jedyny wybór to niestety AO - piszę niestety, bo nawet to jest mieszanka, dodatek Shadowlands to czyste fantasy, połowa profesji spokojnie zmieściła by się w realiach Everquesta itd. Na szczęście druga połowa jest futurystyczna. 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.