mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:42 
Cytuj  
a na co maja ludzie czekac , powiedz?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:49 
Cytuj  
No jezeli ma to przypominac mini MMORPG (juz z taka nazwa sie spotkalem lol) jak GW, to DnD>GW i ludzie na to czekaja ;)
Tylko z niechcecia beda placic za CORPG.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:57 
Cytuj  
Zagramy sie sie przekonamy :D


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 17:10 
Cytuj  
No jeśli nie mmog i trzeba za to płacić to nie wróże sukcesu w ilości sprzedanych kopii ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 18:28 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No jeśli nie mmog i trzeba za to płacić to nie wróże sukcesu w ilości sprzedanych kopii ;)


przypomne o GW ktore tez mmog specjalnie nie jest a jednak troche kopii sprzedalo :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 18:35 
Cytuj  
Dokladnie, na mmorpg.com jest ciagle na 2gim miejscu. ;]

Ja juz sobie pogrywam w d&d, co moge powiedziec zaczne od poczatku.
Bardzo fajna kreacja postaci, duzo ras do wyboru, skille zywcem wziete z d&d, troche mi to przypomina neverwinter nights. ;]
Obsluga gry tak samo jak w gw/wow, ogolnie bardzo pozytywne pierwsze wrazenie, ide sie zaglebic w gre, ew. moge dac za jakis czas wiecej scr. , ale chyba do tego czasu kazdy bedzie mial swoja kopie. ;]

Jesli platnosc w tej grze bylaby na zasadzie tej z gw to ja chetnie kupie, ale jesli abo to za gre w styly gw wole jednak wow'a. ;]

A tutaj scr. pogladowy. ;]

Obrazek

http://img15.imgspot.com/u/05/346/13/beztytu322u1134499327.JPG

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla mnie na starcie wygrywa z GW, bo mozna skakac. :lol:

No i mozna plywac. ;]

Obrazek


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 13 gru 2005, 19:52 przez Atherius, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 19:14 
Cytuj  
przypomne o GW ktore tez mmog specjalnie nie jest a jednak troche kopii sprzedalo


Tylko teraz odejmij ilosc sprzedanych kopii GW _jakby_ kazali placic abonament.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 19:34 
Cytuj  
Ja tez juz sobie chwile pogralem. :-)

Pierwszy quest pokazuje duzy potencjal gry (dzwignie, zagadki, omijanie przeszkod, wspinanie sie, drabiny, itp...) - to naprawde moze byc cos wiecej niz H&S i only mob killing. No ale trzeba pograc dluzej poczatek mnie milo zaskoczyl.

Bardzo fajne i dosc rozbudowane tworzenie postaci. Tutaj pare screenow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 19:43 
Cytuj  
Boze dlaczego!Musze jeszcze raz w kolejce czekac bo mi kompa wywaliło w nocy pogram albo wstane o 5.Ponoc xp dosyajmey za questy a nie za tłuczenie mobow to mi sie podoba i te questy z płapkami drabiami i zagadkami.Mam pytanie do tych co grali to jest jak quild wars czy jak wow prawie mmorpg czy mmorpg?


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 20:10 
Cytuj  
pogralem nieco , oto moje spostrzezenia

1) Grafika

Gra ma ladna grafike oraz bardzo plastyczny engine dzieki czemu nawet w nizszych detalach wszystko wyglada poprawnie , o wiele ladniej niz w GW. Do dyspozycji mamy szeroki zakres opcji odpowiedzialnych za grafike takich jak pixel shaders , efekty czarow , rozdzielczosc textur slowem nic nie odstajacego od dzisiejszych standardow .

2) Interface

Jest niezwykle prosty i intuicyjny , obeznani z systemem Dungeons and Dragons bez trudu skojarza kluczowe elementy w prowadzeniu postaci maga jak na przyklad : zapamietywanie czarow podczas odpoczynku
Praktycznie wszystko opiera sie na klikach myszka oraz tzw drag and drop .

3) Interakcja

Gra oferuje bogate mozliwosci interakcji , nie spotykane dotychczas w produkcjach typu massively multiplayer , przewroty , uniki , skoki , mozliwosc wdrapywania sie po drabinach , chwyt za klify . Uskok przed kula ognia? , przewrot by uniknac zdradliwego topora? tu wszystko to jest

4) Gameplay

Nie sposob zauwazyc wiele nalecialosci z Guild Wars , jak rowniez z Neverwinter Nights , podobny system misji w instanced lochach , podobny system dobierania druzyny . Same dungeons jednak zasluguja na uwage
, przedewszystkim to nie tylko wyrzynanie komputerowych potworkow , pulapki , zagadki , ukryte przejscia , rozmaite zadania ..multum mozliwosci i customizacji i tylko wyobraznia devsow jest granica

D&D online bezsprzecznie bedzie powaznym konkurentem Guild Wars , jesli bedzie pozbawiona monthly fee , tak tu sie przychylam do opini przedpiszcow , gra mimo rozlicznych zalet jest po prostu rozbudowanym GW z bardzo obiecujacymi rozgrywkami w lochach , przyznam ze nie bawilem sie jeszcze w PvP i dlatego nie opisywalem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 20:29 
Cytuj  
to ja też dołączę. Ściągam teraz tego low resolution, by na szybko jeszcze dzisiaj obejrzeć (dopiero zacząłem - będzie za 2.5h), a na noc zarzucę tą drugą wersję i postaram się wrzucić jakieś screenzorki porównacze ;)

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 20:36 
Cytuj  
Nie kuscie, ja przez pad pradu mam jeszcze 4 godziny czekania... Moze ktos z Wawy by mi dowizl na plytkach? (nie, zartuje)... Ale swoja droga to zlosliwosc losu... To jak - jest to RPG czy niekoniecznie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 20:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to ja też dołączę. Ściągam teraz tego low resolution, by na szybko jeszcze dzisiaj obejrzeć (dopiero zacząłem - będzie za 2.5h), a na noc zarzucę tą drugą wersję i postaram się wrzucić jakieś screenzorki porównacze ;)


W grze w polach wyboru postaci sa mini filmiki obrazujace dana klase w hi resie i jakies wielkiej przepasci miedzy low a hi res to imo nie ma


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 20:49 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Mark24 napisał(a):
to ja też dołączę. Ściągam teraz tego low resolution, by na szybko jeszcze dzisiaj obejrzeć (dopiero zacząłem - będzie za 2.5h), a na noc zarzucę tą drugą wersję i postaram się wrzucić jakieś screenzorki porównacze ;)


W grze w polach wyboru postaci sa mini filmiki obrazujace dana klase w hi resie i jakies wielkiej przepasci miedzy low a hi res to imo nie ma


A jednak jest, dalem wszystko na maxa i nie wyglada tak jak na screenach, gdzie wszystko jest takie ostre i wyrazne...

Moze ktos zapodac linka do wersji hi-res ?

Imo gierka musi byc pozbawiona pozbawiona monthly fee, bo inaczej nie ma szans, ma byc konkurencja dla gw (jako, ze niedlugo wychodzi do niego exp), wiec tak jak konkurent nie moze byc abo. ;]

Ciekawe czy bedzie takie cos jak crafting.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:11 
Cytuj  
cytat z faq:

Will there be a monthly subscription fee?
Yes. The exact amount of the subscription fee has not yet been determined.

i specjalnie dla Aldy:

Will there be Player vs. Player (PvP) Combat?
Not at release. Cooperative gameplay has always been the main focus of Dungeons & Dragons, and it is the main focus of DDO as well.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:25 
Cytuj  
samemu nudno , poczekam na ludzi

Swengus , rzeczywiscie przypomniales mi ze ta gra nie bedzie pvp based:)

jak chca zeby ludzie za to placili to musza "troche" wyjsc z ta gra spoza ramy rozbudowanego GW


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:35 
Cytuj  
Elo elo zaraz zapuszczam sciaganie wiec dolacze pewnie jutro pod wieczor ;] Ile ten stress test bedzie trwal? Jestem na glodzie mmo, pociskam CSS ale to nie to samo, mam nadzieje ze ta gra jest warta tego 1,6 gb :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:38 
Cytuj  
do 19 grudnia chyba , czy warto? , sciagnac i zobaczyc jak najbardziej
grac z abonamentem....nie , gra moze cie znudzic szybko tam nie ma pvp a rogue ssie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:45 
Cytuj  
Chodźcie na venta. Podzielisz się Alda wrażeniami.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:46 
Cytuj  
Jak dla mnie to moze byc lepsze od wow bo nie bedzie tog mob grind czy pvp grind tylko ciągła przygoda.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.