mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 17:25 
Cytuj  
Moja anielska cierpliwosc powoli dobiega konca

Juz 5.30 PM i dalej nie dziala :x


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 18:55 
Cytuj  
Jest szansa że wejdziemy o 19 tylko już nie wiem czy naszego czasu czy GMT bo wcześniej była mowa o 18 GMT

Ciekawostka:

W ustawieniach "engine" nie oznacza najmniejszych czy największych detali czy jakośći engin-u, oznacza to balans pomiędzy procesorem (1) a kartą graficzną (6), zalecają żeby ustawić na 3/4. Jeśli ustawicie na np. 1 gra będzie całkowicie obciążać procesor a jak na 6 kartę. Więc jesli ktoś "kuleje" bardzo w którymś z tych elementów to powinnien obciążyć ten drugi (lepszy)


Posty: 25
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 19:29 
Cytuj  
Fałszywy alarm z tą 19 :( Przepraszam :(

"No word yet from NP3 on the servers, you'll be updated when we get any news - Please be advised to head to #dnl-help for trouble shooting with other community members : Support module at - http://www.darkandlight.net/support.php3"

Za to macie klika screenów :)
galeria1 galeria2 osada1 osada2 dragonshuttle magia1 magia2 smok1 smok2 moby tw.postaci osada3 inventory


Ostatnio edytowano 14 gru 2005, 03:45 przez pmwm, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 20:01 
Cytuj  
re:up
Jaki masz ustawiony poziom jakości grafiki?
Gdyż narazie to pusty śmiech...do tego ten interfrejs,chyba na poziomie RV


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 00:11 
Cytuj  
Chyba dam sobie sobie spokój, żeby nie skończyć, jak on:

http://img302.imageshack.us/img302/9977/dnldeath1fy.jpg

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 00:34 
Cytuj  
Oh dzieci dzieci ;), wiecie ile niektórzy ludzie po dostaniu się do bety czekali aż bedą mogli zagrać?
Półtora miesiąca w moim wypadku. 8)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 00:36 
Cytuj  
jesli ktos niechce grac itp to ja chetnie sie zaopiekuje jego acc i chetnie potestuje niestety niedostalem sie na bete :evil:
jak co pisac na pm lub [email protected]

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 13:27 
Cytuj  
Server up btw. Tylko cos mnie zdisconnectowalo...

msg Khael ig jakby co. Tylko nie wiem jak sie telle wysyla.

kk, pierwsze wrazenia od jednego z settlersow :|

- Raczej slaby engine. Przy moim srednim jak na dzisiaj sprzecie (a64-3k,1gb,6600gt) mialem 10-20fps. Fakt, ze widzimy az po horyzont, ale chyba troche wiecej tych fps-ow mogloby byc. Graficznie gra prezentuje sie lepiej niz na screenach - w ruchu wyglada to duzo ciekawiej, chociaz animacja niektorych obiektow pozostawia wiele do zyczenia. Tekstury sa ok, poza drzewkami - strasznie rozmyte, w ogole nie pasuja do reszzty otoczenia. Za malo krzaczkow, trawki i innego badziewia. Modele wygladaja troche jakby ktos zrobil copy z calkiem roznych gier i paste w DnL...
- Dzwiekowo jest masakra :< Jesli komus nie chodzi dzwiek tak jak Ozziemu, to wiele na tym nie traci, a nawet zyskuje, bo od sluchania niektorych kawalkow z jakimis techno elementami (gra fantasy...) mozna dostac naglego ataku padaczki. Do tego ambient music, ktory powinien przygrywac po cichu w tle jest jakby ''too invasive'' dla uszu - tak jak w SB. Duzo dzwiekow brakuje.
- Movement jest jakby taki troche zlagowany, postac wykonuje ruchy z lekkim opoznieniem. Sterowanie kamera jest w ogole beznadziejnie rozwiazane... Tzn. nie tyle rozwiazane, co zbugowane, bo po przesunieciu troche mysza ekran sie tak jakby blokuje i nie chce sie przesuwac dalej. I co najgorsze - nie da sie wlaczyc inverta myszki :<
- Combat jest taki sobie. W sumie nic innowacyjnego - to co bylo juz w innych mmorpgach. Podbiegniecie do monsterka (no chyba, ze ranged), atak, wciskanie przyciskow odpowiadajacych za rozne powersy. Do tego dochodzi brak dzwiekow walki, dosc slaba animacja.

Tutaj kawalek uber muzyki - warto przesluchac :<

I moze jeszcze 3 shoty... Ciekawe na ile mi bw wystarczy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 16:03 
Cytuj  
Ehhh a ja dalej nie moge wejsc do gry :/ Server is DOWN


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 16:53 
Cytuj  
Totalna porażka tak jak co poniektórzy piszą. Udało mi się wejść na chwile po czym nastąpił crash serwera i loginu (ok 14 godz, do 14 serw też nie działał). Od tamtej pory serwer i login down. Przed chwilą niby naprawili wszystko, jednak po wejściu na serwer okazało się ze jest "maximum connection count reached":)))))) Po czwartej próbie serwer znów padł :))

Już nie wspomne, że ludzie z najnowszymi kartami graficznymi mają poniżej 20 fps :)))) Jednym słowem to co czytam na ircu to jest jedna wielka porażka. Żal mi tylko ludzi, którzy nabrali się na Pionera za 60 $ i nie mogą od 3 dni nic zobaczyć. Szkoda tylko, że nie załapałem się na stress testów DDO, bo DnL (fps i sprawy techniczne) na chwile obecną to jedna wielka porażka.

EDIT
16.55 Hhehe login/serwer up jednak : maximum connection count reached, to po cholere dawali keye? :))

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:16 
Cytuj  
No to kupa :|

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:17 
Cytuj  
flame --->SoG jest za darmo, preorder był na DnL które będzie za pół roku

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:22 
Cytuj  
Ja bylem w grze przed chwilka ... musialem wyjsc bo nic nie moglem zrobic :|

Mobkow nie moglem atakowac ... wziac questa tez nie nawet siedziec nie moglem LOL

Jedynie biegalem no i podskakiwalem :) Heheh

To co narazie zobaczylem kwalifikuje sie na miano -> WIELKA ŚCIEMA


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:02 
Cytuj  
proponuje nieco ochłonąć...to 2 dzień SoG, na pewno przy 20k graczy wynikły/odkryto rzeczy, których nie dało się znaleźć w fazie CB

pierwsze 2 tygodnie powinny dac odpowiedź na wiele pytań, między innymi jak sobie radzi ekipa dev, na ile rzeczywiście gra jest skończona/przetestowana, czy przypadkiem nie trzeba zainwestować w hardware itp

imo rzeczywista wartość samego projektu DnL zostanie zweryfikowana ostatecznie po 1-1,5 miesiącu działania SoG

pomijam oczywiście fakt, że nawet doskonała gra może nie trafic poprostu w gust gracza :wink:


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:37 
Cytuj  
Jedno jest pewne ... na tym etapie grze do doskonalosci brakuje tak wiele ze nie mam czasu wymieniac

Ale zobaczymy jak juz wszystko sie ustabilizuje /// nie trzeba jej odrazu przekreslac


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:53 
Cytuj  
mi sie jeszcze nei udalo wbic do gry:/ co jakis czas zmieni mi sie tylko nazwa bledu:) ciekawe ile error msg jest, pewnie zobacze je wszystkie zanim uda mi sie zalogowac:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW


Posty: 25
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 21:06 
Cytuj  
Panowie, głowy do góry! Ja wciąż wierzę że to będzie nalepszy MMORPG, może nie dziś czy jutro ale za miesiąc lub dwa :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 22:46 
Cytuj  
Lokti moj drogi, w SoG sa bugi ktorych nie udalo sie devsom usunac od 2 lat...... to chyba o czyms swiadczy :P

juz.

PS. 99% bugow z jakimi setleri maja do czynienia to bugi znane i mniej lub bardziej wiadomych przyczyn nie usuniete.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 23:17 
Cytuj  
Jestem naoczm świadkiem tego, że devsi DnL nic w zasadzie nie potrafią zrobić ze swoim "cudeńkiem".
Zrobili ładny symulator pogodowy z piknymi landszafcikami i z tego co widziałem, wciągu roku nie zreperowali ani jednej rzeczy np. walki czy handlu.

Zresztą już nie licząc błędów, animacja także wymaga sporej poprawy.

O totalnym braku kontaktu z devsami już nie wspomnę. :roll:


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 01:09 
Cytuj  
hehh wkoncu zassalem tylko problem :har: Potrzebuje malej pomocy

albo konkretnego wyjasnienia bo w koncu MAM gierke!!
...... tylko jak juz sciaga patcha to juz przy
koncu wyskakuje: The game server is currently down. Please check back later. :wtf: HELP :cry:


_________________
-nIeCh aNiOly cIeMnOsCi oDnIoSa cHwAle-

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.