mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:47 
Cytuj  
Mozna za to byc bardem, wkrecic sie w RP i ukladac piosenki o wlasnych zwyciestwach nas smokami.
Nie wiem na ile nowe instancowane questy beda w stanie przyciagnac ludzi, zwlaszcza ze nie ma PvP.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:47 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Chodźcie na venta. Podzielisz się Alda wrażeniami.


mindreader? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:13 
Cytuj  
Hmm jesli naprawde nie wytrzezwieja i zrobia abo, to chyba kazdy zdrowy na umysle gracz wybierze wow'a. Poza tym napiali, ze nie ustalili jeszcze wielkosci abo... no a ile zwykle jest ~50pln, napewno nie bedzie ~20pln, czyli 50pln to ja wole przeznaczyc na wow'a.
Skoro nie ma nawet pvp, ty chyba gra bedzie musiala byc baaardzo dluga i rozbudowana... :-?


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:16 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
ty chyba gra bedzie musiala byc baaardzo dluga i rozbudowana... :-?


Dokładnie 20lvli <smile> Przynajmniej tyle zapowiadali jakiś czas temu. :lol:

Edit:

Anyways, dla mnie to wygląda na takie bardziej rozbudowane NWN.


Ostatnio edytowano 13 gru 2005, 22:18 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:16 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
no a ile zwykle jest ~50pln, napewno nie bedzie ~20pln, czyli 50pln to ja wole przeznaczyc na wow'a.
Skoro nie ma nawet pvp, ty chyba gra bedzie musiala byc baaardzo dluga i rozbudowana... :-?

Nikt nie liczy abonamentu w pln. Te ~$15 to dla nich grosze i kombinowanie z jego wielkoscia nie ma wiekszego sensu. Czy MMO kosztuje paczke fajnek, czy dwie, to dla cywilizowanego czlowieka zadna roznica.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Atherius napisał(a):
no a ile zwykle jest ~50pln, napewno nie bedzie ~20pln, czyli 50pln to ja wole przeznaczyc na wow'a.
Skoro nie ma nawet pvp, ty chyba gra bedzie musiala byc baaardzo dluga i rozbudowana... :-?

Nikt nie liczy abonamentu w pln. Te ~$15 to dla nich grosze i kombinowanie z jego wielkoscia nie ma wiekszego sensu. Czy MMO kosztuje paczke fajnek, czy dwie, to dla cywilizowanego czlowieka zadna roznica.


Hehe za 15$ to nie dwie paczki tylko 2 sztangi. :lol:
Poza tym tak jak pisalem, wole placic ta kase za rozbudowanego wow'a niz za nierozbudowanego d&d. I chyba nie tylko ja. Wiec d&d wielu userow sie nie nabawi i pozostanie dalej w czolowym miejscu na mmorpg.com (czyt. na samym dole).


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 00:13 
Cytuj  
Faktycznie, abonament za CORPG-a to poroniony pomysl :| Chyba, ze rzeczywiscie beda nad nim mocno pracowac, zeby czesto wypuszczac jakis nowy content.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 00:46 
Cytuj  
Po 10 minutach grania stwierdzam ze ta gra jest jeszcze sztywniejsza niz Guild Wars. Ja napewno jednak tego nie kupie wystarczy ze na jedna tego typu gre wydalem kase(GW) wole grac w pozadnego mmorpg i placic abonament niz w takie gry jak D&D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 02:39 
Cytuj  
Tomals napisał(a):
Po 10 minutach grania stwierdzam ze ta gra jest jeszcze sztywniejsza niz Guild Wars. Ja napewno jednak tego nie kupie wystarczy ze na jedna tego typu gre wydalem kase(GW) wole grac w pozadnego mmorpg i placic abonament niz w takie gry jak D&D


No szkoda, ze nie stwierdziles tego po 5' ... z tutoriala wyszedles ? :lol:
Ja powiem tak, gierka malo skomplikowana, wrecz latwa, mozna wyluzowowac sie, odpoczac od 'ciezszych' tytulow... jesli jednak bedzie abo odpada na starcie, jesli tak jak gw to kupie, czemu nie.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 03:55 
Cytuj  
ja dopiero skonczylem w to grac z Pieszczochem , 4 nad ranem kuzwa :evil:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 04:06 
Cytuj  
No :har:


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 04:27 
Cytuj  
wrazenia ?

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 07:28 
Cytuj  
Wlasnie skonczylam grac... Wrazenia:
Gra liniowa, zero elastycznosci.
Graficzka ladna, skille mile - ale co z tego, skoro mozesz robic tylko to co ustawa przewiduje...
Do 2 lvla dobilam... Coby nie "oceniac po okladce". D&D spierniczone ze ja was p..rzepraszam... Chyba to bedzie dla mnie zenada roku, albo przynajmniej miesiaca. Moze poprawia przed oficjalem - ale w wersji obecnej to jest NWN z ladniejsza grafika. Nie mam pojecia w jakim celu mialoby to byc MMO. Na razie to moze jest CoRPG....
Pewnie jeszcze pogram ze dwa dni, ale zawiodlam sie wielce...

EDIT:
Sprawdzilam profesje "dalekozasiegowa" - luk. Jeszcze gorzej... Gra zamienia sie w Doom'a (nim wyjdziesz zza zakretu to podejdz pod przeciwna sciane i delikatnie sie wychyl)...
Kto to cholibka wymyslil?

EDIT 2:
Grafika: 9/10
Dzwiek: 4/10
Odsluga: 8/10
Grywalnosc: 0/10 jesli MMORPG, 7/10 jesli CoRPG jak NWN.

Podsumowanie - troche ladniejsze NWN lub GW. Na pewno nie warte abonamentu.
Za 150 PLN-ow bym kupila.

Odpowiadajac na pytania wczesniejsaze - zapomnijcie o PvP i craftingu... Nie ma jak tego zmiescic w tej koncepcji gry. Tu leziesz sobie ludkiem lub druzyna przez kolejne "przygody" (w duzym cudzyslowie). Przy czym mozesz sobie wybrac w jakiej kolejnoci te "przygody" robisz i tyle. Przejscie na 2 lvl wymaga zrobienia WSZYSTKICH pierwszolevelowych lub jakiejs wielokrotnie. Dziekuje nie tancze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 08:41 
Cytuj  
Agree... kicha i tyle. NWN nie lubiłem, jestem bardziej zwolennikiem Gothica niż NWN więc i ta pozycja jest dla mnie słaba. Nawet nie biorę pod uwagę, że to coś ma cokolwiek wspólnego z mmo. To bez pvp to nawet CORPG nie jest. Taka gówniana gierka z możliwością pogrania cooperative. Większość gier oneplayer to ma. Pograłem z dwie godziny. Grafika całkiem ładna, muzyka dolne strefy stanów średnich, grywalność podobnie jak muzyka a jeśli ktoś się nastawia na mmo to 1/10. Zero craftu, jak już robili "klimaciarsko" to mogli wprowadzić głupie siadanie postaci w tawernie, chociaż fajny chat mógłby być ;) Brak resta w trakcie misji (ale to już mechanika D&D, które zresztą średnio jako system mi się podoba, nie gustuje w heroic rpg).
System walki zupełnie mi się nie podoba, jakieś uniki i bloki połączone z autoatakiem (??? - jak już robili taki system to po cholere ten autoatak).
Może jeszcze dziś potestuje, ale dokładając do tego abonament, zero craftu, brak pvp to całościowo przy założeniu że GW jest 10/10 to DDO ma jakieś 6/10.

[edit] ort.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 15 gru 2005, 08:16 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 09:22 
Cytuj  
Nie ma dobrego mmorpg, same g wypuszczaja w diablo bylo pvp a tutaj nic? n/c...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 09:25 
Cytuj  
Czy ktos moglby mnie poczestowac swoim kluczykiem jesli juz sie natestowal? Wyslalem zapytanie wczoraj i ani w spamboxie anie nigdzie indziej odpowiedzi niet.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 09:36 
Cytuj  
ehh no ja wczoraj zasnąłem (kto kuźwa twierdził, że "Czas Surferów" to świetny film?? - przysnąłem przy tym i obudziłem się o 1.00am..), gra się ściągnęła, zainstalowałem dzisiaj rano i jak wrócę z pracy to pewnie się zaloguje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 09:39 
Cytuj  
Zychoo ściągnij klienta to dam ci user/pass na vencie wieczorkiem.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 09:41 
Cytuj  
Klienta juz mam, nawet zainstalowanego. Myslalem, ze przez noc dostane kluczyk, ale nic z tego :) Giev:> Jestem na vencie, albo na PMie :>


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 09:42 
Cytuj  
... a ja w pracy ;P
PM-nij mi jakies GG or something


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.