mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 11:43 
Cytuj  
No ja z Szczochem mamy inne wrazenia z tej gry :]
przedewszystkim trzeba do tego podejsc jak do baldur's gate w wersji online , cala zabawa polega na robieniu questow i misji w mini instancach
Walka ma tam zadanie drugorzedne , bardziej nacisk jest polozony na zagadki a te sa czasem naprawde fajne , trzeba czasem poglowkowac a nie leciec na pale przed siebie . Bylo pare niezlych momentow jak szczoch zespawnowal jakies skorpiony bo pociagnal nie ta dzwignie , w innej misji
ukladal jakies plytki na podlodze , najwiekszy lol zaliczylismy jak podczas walki z kobold shaman , pieszczoch zrobil unik i spell szamana zabil mnie :wink:

Im dalej tym bylo weselej i ciekawiej , i po kazdej misji mielismy ochote na jeszcze , wciagalo cholera . Oczywiscie trzeba spojrzec na to tez chlodnym okiem , misje zostaja takie same odblokowujemy jedynie poziom trudnosci , mogliby dac jakies randomizery ukladu pomieszczen.
Ale mimo wszystko widzielismy zaledwie pewnie z 1% co gra bedzie oferowac w retail : glosowa narracja mistrza gry , raid elite misje (jestem bardzo ciekawy jak dalej sie rozgrywa fabula ) . Gra moze zrazic na poczatku z uwagi na to ze trzeba pewne misje robic solo . Dla mnie to taka gra single z elementami multiplayer , na raz , warunkiem dobrej zabawy jest towarzysz ktory tez sie wkreci w ten klimacik lochow i smokow a uwierzcie mi klimacik w niektorych miejscach gra buduje naprawde niezle .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 11:54 
Cytuj  
@Aldatha, czyli z tego co rozumiem gra sieciowa dla stałej paczki znajomych? Coś jak neverwinter nights? W sumie to nie mmo ale bardziej rpg - nawet ciekawie :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 11:59 
Cytuj  
Dokładnie. Tyle, że nie po lanie tylko za grubą opłatą miesięczną ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:11 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Wyslalem zapytanie wczoraj i ani w spamboxie anie nigdzie indziej odpowiedzi niet.


U mnie to samo - zero klucza ...
A nawet się wczoraj dwa razy zapisałem podając różne dane i maile :har:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:30 
Cytuj  
Widocznie skonczyly sie kluczyki. Ja troche pogralem (thx to Swengi). Pewnie w teamie to lepiej wyglada. Mam nadzieje. W kazdym razie jesli mialbym w to grac to napewno nie za monthly fee.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 13:57 
Cytuj  
Dobra, mial ktos taki error przy uruchamianiu juz samej gry (wybor Servera i Play):

The game encountered a fatal Windows API issue while attempting to start. Try rebootinh your machine and starting once again.

Jakies pomysly, co to? Reboot nie pomaga :/

EDIT: Nvm, problem rozwiazany.

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 15:28 
Cytuj  
Witam, czasu trwa update, mi sie zatrzylalo na "Connect to update server" i pisze w status Waiting, trwa to juz troche czasu. ile wy mieliscie

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 16:47 
Cytuj  
Dobra :)
Zaczynam przygode :P
Postac wczesniej stworzona :) Ahh jak fajnie bedzie bawic sie w podziemiach :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 16:49 
Cytuj  
ryban napisał(a):
Witam, czasu trwa update, mi sie zatrzylalo na "Connect to update server" i pisze w status Waiting, trwa to juz troche czasu. ile wy mieliscie


Sciag i zainstaluj to: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en

Mialem to samo.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 16:59 
Cytuj  
No ja moge tylko dodac do tego co napisal Ald, ze solo jest strasznie nieprzyjemne.
Na base lvl kilka razy latwiej jest mi wysolowac moba niz np. wczoraj Swengowi bardem. Ale wczoraj tez bilismy moby co 1hit kill byly od moich ciosow. Wiec nie bylo tak zle.
A teraz jak wszedlem na misje na moj lvl, ale juz w innej zone, diff na normal, to "wypadly mi kredki z piornika" :wink:

Mozna poziom PvE porownac do FFXI. Jeden mob, moze zabic cale party. Tank koniecznie musi trzymac aggro, a healer pilnowac swoja generacje poprzez heale. Ekhem, no tak jest w kazdym MMO czy juz ORPG, ale tutaj jest straszny nacisk na taktyke i mala tolerancja na popelnianie bledow.
A co do kupna gry, jezeli bedzie miesieczny abonament, to imo nie oplaca sie. Ale jakby dali np. annual fee (do 150zl bym sie skusil) to juz mozna pomyslec.
Zwlaszcza ze samo utrzymanie serwerow vs. kazde MMO byloby straszna przebitka i zdzierstwem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:05 
Cytuj  
ja bym w to chetnie pogral ale bez monthly fee , tu juz przesadzili i przeceniaja mozliwosci swojej gry

teraz mam robote wbije sie tak kolo 21-22 jak dobrze pojdzie , grasz dzis pieszczoch?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:29 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
teraz mam robote wbije sie tak kolo 21-22 jak dobrze pojdzie , grasz dzis pieszczoch?

Wpadne troche te wasze delikatne tylki poratowac przed smiercia.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:39 
Cytuj  
Szkoda, że monthly fee ma być, bo gdyby nie to pewnie udałoby mi się zebrać grupę paru znajomych, z którymi gramy w papierowe D&D.
A tak dupa - znowu musiałbym grać sam (nie, nie chcę o tym porozmawiać).


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 18:00 
Cytuj  
DDO nawet mi się podoba, przyzwyczaiłem się do instance po GW i jak już znajdę dobrą drużynę, to można sobie bardzo miło pograć, wciągnąłem też jednego znajomego i także mu się spodobało choć generalnie jest fanem MMORPG i PvP tak jak ja.

Tak jak inni pisali, trzeba tą grę traktować jak Baldursa lub NWN'a, można wtedy nieźle się wkręcić w robienie tych questów.

Bardzo fajne są elementy zręcznościowe, pułapki, pływanie. Możliwość różnorodnej walki poprzez uskakiwanie, blokowanie ciosów i strafe.

Ogólnie jeśli ktoś lubi pure instance to powinien się świetnie bawić, inni niech nawet nie odpalają.

W każdym razie DDO>DnL

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 18:51 
Cytuj  
5 minut gry i odstawka - takie coś to jednak nie dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:46 
Cytuj  
Jak ktos ma jakis klucz do ciekawego triala np. Cov, Coh or sth to moge sie wymienic na nieuzywany klucz do ddo. ;] Jak co to pw.


_________________
@polygamia

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 03:04 
Cytuj  
Kurde jak instaluje wyskakuja mi blędy jak klikam ponow probe to czasem jeszcze idzie jak ignoruj to gra mi potem nie dziala co to kurde jest?


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:45 
Cytuj  
To jak by ktoś posiadał jakieś wolne konto prosił bym o peema.

SvD.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:46 
Cytuj  
A to już się nie skończyło przypadkiem ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 09:36 
Cytuj  
sciagnalem zainstalowalem wchodze na ten serv wayfinder i reset kompa :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.